Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Bullova Podkrkonošská Zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

5X Chinesse Chill Pot Příspěvek č. 49





Toto by měl být Chinesse Chill Pot. Jsem zvědav, jestli to dozraje.

I přes krásný počasí to moc nedozrává, pořád to dál kvete a plody jsou strašně malinký. Myslím, že se to sklízí tak, že se počká do prvních mrazíků a pak se rostlina vytrhne a celá usuší. Může se to pověsit v kuchyni a při vaření jen trhat







Loni ve skleníku je měl známý úplně jiné - větší listy a méně, tlustší stonky a delší internody a hlavně 4x takové papričky s jiným tvarem.









Tyto semínka ze kterých pěsruju jsou od někoho jiného, ale když jsem je vybíral ze sušených papriček, tak ty papričky vypadaly naprosto identicky jako u známého.. Možná by měly být v květináči.. ?









Rostliny připomínají tvarem i velikostí fotbalový míč, papričky jsou celkem miniaturní - viz foto..




OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 03-10-2011 v 20:46 PM

Old Post 27-09-2011 v 10:47 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

ASI JE KONEC CO... ?? Příspěvek č. 50






Čau všichni, zřejmě mám problém.. Nevíte co to je ?

Je to plíseň nebo rostliny už končej nebo je to něco jinýho??

Sklízet to už asi nemá cenu, nebo jo?

Poraďte pls !!! Díky!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-09-2011 v 08:52 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 51

to poslední to už jsou lupeny ke sklízení usychaj ti akorát na kytce tak je otrhej a uuš

Old Post 29-09-2011 v 20:36 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 52

Dík Vypadá to trochu jako plíseň okurková. Ještě sem je nechal do dalšího víkendu, nebyl čas - a ani moc nálada, zatim jsem pokusně fermentoval malou část a je to stejnej kedr jako předtim

Rád bych se pokusil sklidit aspoň část, smíchat to s tim co už mam a vyzkoušet jestli to jde kouřit, jen aby se zas o víkendu někde netočilo prasátko se soudkem to bych toho zas nadělal jak ted

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 03-10-2011 v 20:45 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 53





Tak tu mám zase nějaké fotky......


Konečně se mi na jaře povedlo přesadit Pavlonii, krásně roste a snad by mohla už v březnu vykvést. Pokaždé když zalévám nebo hnojim dostane alespoň zbytky.







Kdo jste viděl tušim že 2. díl dokumtu Život po lidech, tak tam bylo něco podobnýho ale už jsem zapomněl název. Taky pochází z číny, je to popínavka s přírůstem několik m za rok a kořeny má údajně až 10 m pod zemí. Už ted maj někde v Miami bandu lidí, která celej rok nedělá nic jinýho než že se snaží kosit tyto dřeviny. Za 20 let bez zásahu poroste skoro všechno a kořeny zlikvidujou ostatní vegetaci.











No a jak jsem viděl u bratrance od kterýho jsem to přesazoval, tak tomu to obrůstá ze země na ploše tak 3x3 m, to sem mam na co těšit. Budu se ale snažit mít pouze 1 kmen a ten co nejvíc košatit. Pokud se nestane něco nepředvídatelnýho, tak bych tam moh mít do 2 let řádnej strom.
Na fotkách je vidět, že kmen ještě nezdřevnatěl. V této výšce cca 120 cm bych jí chtěl zaštípnout a začít budovat korunu. Řezat se musí dost, aby kvetla a taky by z toho nevyrostlo nevzhledný obří koště.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 05-10-2011 v 08:59 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 54





Podobný to je s planejma javorama, to se prostě nedá zlikvidovat - většinou se uchytěj někde v plotě a jediná šance je vykopat většinu kořenů.

Některý jsem přesadil a začal budovat korunu. Jiný zase takhle trápim

Rostou jako klasický nálety, často maj dlouhý rovný klacky hodící se na násady a tyče k rostlinám. To jsou ale až tak 5ti leté výhony absolutně bez zásahu.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 05-10-2011 v 09:25 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 55




Tady ještě nějaké foto ze sklizně z 10. září.

Z Chilli bylo 40 naložených skleniček v sladkokyselém nálevu, asi 50 ks jsem dal do 16ti skleniček Chutney ze zelených rajčat a něco se snědlo rovnou na grilu.








Příště je nechám víc dozrát, tolik to nepálí nebo jsem si zvyk. Bál jsem se, že když budu zavařovat zralou tak že z toho vznikne taková ta červená paprika na kaši, ale doba sterilování je krátká - aby byly pěkně al dente a ne vařený papriky - a ani nejuzrálejší se nerozvařily...











Nashi - letos jich bylo zatim nejvíc a to jich ještě několik shnilo díky vosám. 2,5 roku staré vřeteno, výška 2 m, šířka 1m..
viz příspěvek 3 v tomto threadu
http://grower.cz/forum/showthread....7727#post927727



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 05-10-2011 v 09:41 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 56






Tak tady je asi poslední letošní dávka fotek, zahrádka už se připravuje k zimnímu spánku. Kaktusy, palmy a ostatní nemrazuvzdorný kytky doma, ovoce a zelenina sklizená a uložená.
Zbylé chilli sklizeno 15. 10., rostliny v zemi už ani moc nezrály, květináče byly už 14 dní za oknem a tak dojely krásně. Žádnou rostlinu jsem si přes zimu nenechal, hlína byla plná broučků a tak to šlo po sklizni na kompost.




Foto 1: Chineese Chilli pot 6x - už moc nedozrály, některý listy zmrzlý
Foto 2: Levé plato - Korál venku v zemi
Pravé plato: dole Jalapeňo venku v zemi, nahoře Early Jalapeňo z květináčů doma







Tabáky sklizeny 7. 10., ale jen větší listy - zbytek jsem tam zatim nechal, splňujou krycí funkci pro jiné rostliny, které se brzy objeví v sekci Fotogalerie pod sluncem






Všechny rostliny co už to měly za sebou, jako slunečnice, tykve, fazole, ......... atd atd zlikvidovány na kompost. Docela jsem nechápal jak jsem to moh všechno zasázet, když jenom prachsprostá likvidace rostlin bez rytí hliny zabrala skoro celej den... Jsem si teda letos na jaře slušně máknul, ale dík patří bráchovi, který si o víkendech jezdil pomocí rýče léčit napětí a frustraci z nové práce S tím už ale napřesrok asi počítat nemohu...
Edit: Foto Pavlovnie po zmrznutí listů, snad to kmínek dá a nebude zas obrůstat ze země, brachanec se toho nemůže zbavit a mě se to nikdy nechytí...





Foto 5. Cedr, zřejmě Libanonský. Podobně jako Pavlonii ho mám od bratrance, u kterého je cca 3m vysoký a 2 m široký. Každoročně mu trochu namrzne jehličí ale vždy se to spraví.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 18-10-2011 v 21:02 PM

Old Post 18-10-2011 v 07:34 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 57


A tady bych málem zapomněl na fotku z 8. 10. poslední květy..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 18-10-2011 v 20:52 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 58




Zátiší z dílny.......

























...........a můj současný grow deníček

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 08-12-2011 v 10:18 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 59





Chilli osivo napříští rok........ jaký má ta Naga ďábelský jazýčky ...











..Golden Delicious ve sklepě...









...pes ve sklepě...








..rostlinná manikůra.



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 08-12-2011 v 10:21 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 60





Ještě foto mastičky..

Mast byla uvařena z 14,4 kg bílé vazelíny, nějaké listí a co se vešlo palic odrůdy Chronic (F2). Očištěných palic jsme měli dohromady cca 2x 10l kýbl, nějaký řidší ještě zbyly. Chronic byl krásně od spodu zaštíplý na 8 - 10 větví - skoro vlastně kytek Rostlin bylo 6 včetně hermouše. Hnojeny nebylynijak, rostly na zemědělské půdě, která je obdělávána po staletí
Po úspěchu mé konopné masti z března tohoto roku, teta se strejdou nelenili a zasadili semínka ode mě. Dali to vedle skleníku, no a už v červnu byl skleník schovanej - i přes několikerý zaštípnutí. Nakonec jsme to ukočírovali kolem 2m.

Fotky vegetujících kytek nemam, jen vrcholovka.

Už jsem prodal cca 10 kg, zbytek maji příbuzní pro sebe a pro známé.
Trochu nám to vyteklo při přilévání vody v první části vaření. Vybublalo to naštěstí venku do kamen, kdyby to bylo doma TAK VYHOŘÍME!!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 14-12-2011 v 20:58 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 61

Dva kyble palic? to by chtelo foto

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 12-12-2018 v 16:05 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2014 - Ďáblova zahrádka - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7480930 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív