Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Gumby hash extraction tek pro setrilky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 49

[účet odstraněn]

Old Post 30-08-2011 v 01:06 AM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeonly
Stálý Člen

Karma uživatele freeonly - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 50

zamrznú chĺpky a miešaním podpadávajú.....

Old Post 04-09-2011 v 11:40 AM
freeonly je offline   Profil uživatele freeonly   Find more posts by freeonly   Foto galerie člena freeonly   Click here to Send freeonly a Private Message   Add freeonly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freeonly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokia0022
Stálý Člen

Karma uživatele nokia0022 - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 51

zdravim super report... chcel by som sa spytat ci ten tanier musis dat do truby ale bo staci nechat aj samovolne odparit? v tej trube by to mohlo predsa nieco stratit.. diiik

Old Post 06-11-2011 v 06:56 AM
nokia0022 je offline   Profil uživatele nokia0022   Find more posts by nokia0022   Foto galerie člena nokia0022   Click here to Send nokia0022 a Private Message   Add nokia0022 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 52




Rád bych vám ukázal, co se povedlo mě...
Včera večer jsem se nudil, tak jsem vzal všechen led z mrazáku, zbytek sušenýho odpadu z trimování a pár spodních palic a vyrazil jsem do dílny, kde je konstantní teplota -5C... čtvrt hoďky jsem mixoval matro s ledem, bojoval s namrznutým mixérem a pak vše zcedil, přefiltroval a nechal do rána usadit. Před pár minutama jsem dosušil "bahínko" a teď se už jen čekám na vhodnou chvilku k ochutnávání

To Minus: čím víc je matroš promrzlej a vychlazenej, tím se líp oddělují trichomy... jsou křehčí asi

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 12-02-2012 v 14:24 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 53

Tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit home made hašiš podle Cicmona. Jen jsem vynechal krok se sítkem ve víčku lahve.

Fotka 1 - Celkové množství použitého materiálu, cca 30-40g bordela (spodky, listy, stonky).

Fotka 2 - Usazenina po prvním promíchání a procedění s ledem.

Fotka 3 - Usazenina po druhém promíchání použitého matroše s ledem.

Fotka 4,5 - Schnutí.

Fotka 6 - Vyškrábaný hašiš z dna.

Fotka 7 - Výsledný produkt, celkem 3,5g voňavého hašiše, kouřit jsem to ještě nezkoušel

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 04-03-2012 v 20:26 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 54

Tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit home made hašiš podle Cicmona. Jen jsem vynechal krok se sítkem ve víčku lahve.

Fotka 1 - Celkové množství použitého materiálu, cca 30-40g bordela (spodky, listy, stonky).

Fotka 2 - Usazenina po prvním promíchání a procedění s ledem. Tohle jsem potom opakoval do další pet láhve s tím samým materiálem.

Fotka 3 - Výsledný produkt. Celkem to hodilo 3,5g voňavého hašiše. Kouřit jsem ho ještě nezkoušel.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 04-03-2012 v 20:34 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brisano
Nový Člen

Karma uživatele brisano - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 55

Zdar kolegové, tak jsem poprvé zkusil tuto metodu. Vlastně jsem poprvé zkusil jakoukoliv metodu na výrobu hashe :-) musím říct, že je to úplně jednoduchý, levný a se skvělým výsledkem. Já jsem použil zhruba 100g loňských palic z outdooru a výsledkem bylo 8g krásné černé hmoty :-) Doporučuji všem a Vám všem děkuji za super návod.

Old Post 08-04-2012 v 08:58 AM
brisano je offline   Profil uživatele brisano   Find more posts by brisano   Foto galerie člena brisano   Click here to Send brisano a Private Message   Add brisano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brisano
Nový Člen

Karma uživatele brisano - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 56

Ahoj kolegové, tak jsem poprvé zkusil tuto techniku na výrobu hashe. Popravdě jsem poprvé zkoušel jakoukoliv techniku :-) Myslím, že je užasná. Je jednoduchá, levná a se skvělým výsledkem. Já jsem použil 100g loňských palic z outdooru a výsledkem bylo 8,5g krásné černé hmoty. Všem moc děkuji za tento návod.
Pokusím se nahodit trošku fotek.
Díky moc.

Old Post 08-04-2012 v 09:09 AM
brisano je offline   Profil uživatele brisano   Find more posts by brisano   Foto galerie člena brisano   Click here to Send brisano a Private Message   Add brisano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

Zdravim, zkousel sem tuhle metodu z par hrsti listu po trimovani, vse podle navodu, ale problem je v tom ze vysledna "hmota" strasne smrdi jak mokry listy, seno, zabinec. Zajimalo by me jestli sem jedinej kdo ma tenhle problem? Kde sem udelal chybu a je material nejak zavadnej, treba plisen? Da se nejak toho zapachu zbavit?

Old Post 18-10-2012 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 58

Lori:
Podle mně jsi to ve vodě nechal moc dlouho, anebo pomalu sušil. Prostě to začalo hnít...

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 19-10-2012 v 17:37 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 59

Já zkoušel minulej podzim dělat hash timhle způsobem z krabice od bot plné listí a bordelu z outdooru.
Dopadlo to nejhůř jak mohlo, výsledek mi přišel jako prostě nadrcený usušený listí.
Mělo to takovou hnědo zelenou barvu, chutnalo to hrozně hnusně a bylo toho cca2g.

Hlavní problém vidim v použití moc hrubejch sítek.
Vyrobil sem si 3 petflašky nasobě s různejma sejtkama z cedníku, nějaké látky a silonky.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 14-12-2012 v 08:07 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 60

Anuvin:
Zkus hrubý bavlněný ručník - mě to s ním fungovalo (psal jsem to tu někde ze začátku threadu). Ale i tak je to z nouze ctnost - pořádné síto je zkrátka nejlepší.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 16-12-2012 v 18:37 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 61

Vzal sem asi 5 pořádnejch hrstí otrimovanejch lístků z indooru (cca 1/3 zpod 400)
, dal jsem je do pytlíku, trochu nadrtil a prolil trochou vody. Pak sem to dal do mrazáku.
Když se to namrazilo tak sem to dal do hrnce s ledem, zalil 0,5l studené vody a míchal asi 30minut vařečkou.
Výslednou hnědou vodu sem scedil nejdřív přez kuchyňský sejtko do kanystru v jehož výčku mam nandaný celkem jemný sítko na skaf z drtičky.
Kanystr se obrátil vzhůru nohama a hnědá voda se přez sejtko ve výčku nalila do pet flašky.

Přez noc to odstálo, tak sem propíchnul petku nad bahínkem - příště si musim sehnat hadičku, jak sem to propychoval tak se to rozvířilo a dost mi toho odteklo.
(Pochytal sem to a skusim odstat jeste jednou)

No nakonec bahýnko vyleju do plastový misky a nechám na topení uschnout.
Seškrábu kreditkou a mam parádní hnědej prášek.

Tenhle hnědej prášek zahřeju na lžičce, zválim a mam černou ztvrdlou hmotu která vypadá jako luxusní hash.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 27-02-2013 v 07:09 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 62





Zdravím, nedalo mi to a skusil sem tuto metodu asi s 5ti pořádnejma hrstma otrimovanejch listu z indooru (cca 1/3 listu zpod 400)

- Materiál trochu nadrcenej a namraženej v mrazáku
- +led +0.5l vody --> dohrnce
- míchám vařečkou asi 30minut
- scedim přez kuchyňský sejtko do kanistru
- víčko od kanistru má vsobě jemné sítko z drtičky
- kanistr otočim vzhůru nohama a preliju prez sitko do petky
- nechám přez noc odstát

- nad bahýnkem sem PETku propíchnul, čimž se to rozvířilo a dost mi toho odteklo - musí se mega opatrně - ta hadička by asi byla fajn.

- bahýnko schlo v plastove krabicce na topeni

- Pak sem seškrábal kreditkou nadhernej hnedej prášek.
-->bylo toho tak 0.5g
- Asi půlku sem hned zbondžil a zbytek sem zahřál zapalovčem na lžičce a vytvaroval kuličku - tvrdej černej materiál.

Kvalita výsledku mě nadchla..
Sem spokojenej s nenáročností téhle metody, paráda !

P.S. Škoda, že sem můžu dát jen 4 fotky.
- Proč člen Cicmon jich mohl nazačátku threedu přiložit milion?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 27-02-2013 v 07:31 AM

Old Post 27-02-2013 v 07:11 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 63

Ahoj vespolek,

měl bych drobný "zlepšovák", postup víceméně dle Pindulinky, nebo Cicmona. Pokud by jste však používali více litrů vody, přijde mi tento postup praktičtější. Ty plastové PETky nemusíte vůbec používat, při použití více litrů vody hodně zdržují to odtékání vody tou propíchlou dírkou.

Rozhodně namrazte katr a na oddělení trichomů doporučuji vrtačku s míchací násadou (na barvu, maltu atd.) má lepší výkon, zkoušel jsem metličkový šlehač a není to ončo, ale zase je lepší než vařečka nebo nic Vrtačka je IMHO nejlepší.

Dále potřebujete několik kyblíků. Pár průhledných nádob - misek min. 1-2l, nejlépe hranaté. Sítko kuchyňské plastové, s drobným okem - velikost ok asi 0,5x0,5mm. Jemnější bude lepší, ale ne o moc. Můžou být větší, ale ať nepropadává katr. Lepší jsou s takovou síťovinou, než ty celoplastové na těstoviny (to je dobré na hrubé zcezení, ale nezachytí nadrcené listí). A nějakou injekci, nejlépe 50ml a víc.

Do kýble nacpete led, bordel a vodu, promícháte cca. 20 min., katr nahrubo zcedíte přes cedník, nebo vymačkáte rukama, to je jedno a NEVYHAZUJTE, opět do dalšího kýble a znovu stejný postup s mícháním atd. I po čtvrté separaci se toho dost oddělí. Takže klidně lze použít jeden katr na čtyřnásobnou separaci.

Kyblík s už oddělenou vodou nakloňte a postavte zešikma, aby krystaly nebyly rovnomerně po dně, ale spíš v jednom rohu. Jednu stranu dna kyblíku prostě podložte prkénkem, nebo tak něčím. Vodu nechte zklidnit, několik hodin je super a voda je pak úplně průzračně zelená , ale i po půl hodině se to celé prakticky usadí a dá se to už dál zpracovávat. Mezitím můžete dál separovat v dalším kbelíku

No a když už je ta zcezená voda uklidněná a krystal usazený, tak ten kýbl opatrně vezmete a opatrně pomalu slijete vodu z vrchu, až zůstane v kýblu cca 1-2l, klidně na vícekrát, ale není to tak těžké jak by se mohlo zdát, hlavně se to snažte nerozvířit.

Pokud máte strach, že jste nešikovní a připravíte se o usazeninu, pamatujte, nemusíte to slívat rovnou do odpadu, ale klidně do dalšího kýble (postup tak můžete opakovat až se sami přesvědčíte, že už žádná usazenina nevzniká).

Po odlití přebytečné vody vezmete tu usazeninu se zbytkem vody a smícháte se zbytky z dalších separací. Necháte celé usadit v kýblu a opět slijete přebytečnou vodu.

Nyní bych doporučil ještě filtraci a pročištění čistou vodou, materiál má potom lepší chuť, bez chlorofylu. Takže prolijete ten zbytek přes sítko s drobným okem a do toho konečného celého zbytku nalijete čistou studenou vodu, opět necháte usadit a odlijete vodu z vrchu.

Ten pročištěný zbytek vody a usazeniny přelijete do menší průhledné misky, necháte zklidnit, opatrně slijete, nebo odsajete injekcí přebytečnou vodu z vrchu.

Když už je tam málo vody, misku nakloňte na roh, podepřete ze stran hrnkama, nebo tak něčím a nechte opět usadit, odsajte opět opatrně přebytečnou vodu.

Až se vám bude zdát, že je další odsávání rizikové, tak tu hranatou misku pomalu a opatrně pootočte z toho rohu na boční hranu. Pokud to uděláte pomalu, usazenina zůstane v rohu a voda se přelije na bok, tu pak můžete bezpečně odsát z druhého čistého rohu.

Zbytek přelijete na pečící papír a šup do el. trouby na 50°C vysušit, co hodinku, dvě, kontrolujte a nepřesušte, lépe vytáhnout z trouby vlhké (ne mokré) bahýnko (než vysušené lupínky, dost to zhorší chuť) a dosušíte to už pomalu mimo troubu, třeba na stole u PC A JE TO.


Separaci zbytečně neprodlužujte, pokud je potřeba přerušit separaci, doporučuji zredukovat vodu, přelít zbytek do misky, sklenice, hrnku, hrnce atd. a šup s tím do lednice. Pěkně se to tam mezitím usadí a hned se to nezkazí.


Každopádně doporučuji, levná, osvědčená, super metoda se super výledky a nulovými náklady. Z bordelu zlato, prostě alchymie

Sorry za gramaticky dramatické chyby, Mír a čaj

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 29-06-2014 v 00:12 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrejhousa
Nový Člen

Karma uživatele ondrejhousa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 64

Dělám hash podobně, problém je ze jednou mi to na povrchu při sušení zčerná, pak je z toho krásný plastic. Jindy ale hmota zůstane zelená a sypká a to je pak na prd. Víte někdo proč je to jednou tak a posruhý jinak, když je postup stále stejný??

JajaaPaja

Old Post 14-02-2015 v 13:14 PM
ondrejhousa je offline   Profil uživatele ondrejhousa   Find more posts by ondrejhousa   Foto galerie člena ondrejhousa   Click here to Send ondrejhousa a Private Message   Add ondrejhousa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4068990 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív