Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plantabox poškozuje Vaše rostliny z důvodu použití nekvalitnich materiálů (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 113

vojtisek - umiraj tak nejak prapodivne,nektery prezijou ale slaby paldy...vetsinou to zacina od koncu starsich listu,takovy jako plisen,dost mi to propomina nedostatek zeleza co sem tak procital, postupne se to rozleze po vsech kytkach...ale plisen muzu upe vyloucit,stejne tak jako ziviny apod, pac s tim experimentuju celkem dost a uz mi napadaj snad jenom ze to je tim boxem, nebo tim ze byli mrazy venku a sel mi tam moc studenej vzduch v noci...
jestli teda rikas ze ty vypary toxicky brani kytce prijimat zelezo atd, docela by ta diagnoza sedela...ale je mi proste divny ze by to delal regulerni homebox...jinak jedu hlinu,v tom problem taky neni,zkousel sem aero a problem byl stejnej...takze v substratu taky problem neni...

peacemaker - a tys mel teda taky orig homebox a umirali ti v nem?

Old Post 15-04-2009 v 12:03 PM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 114

jo sem zapomnel to hlavni :
Jedna se teda o vypary vznikajici SVETLEM nebo TEPLEM?
jestli svetlem da se to nejak resit folii,jestli teplem tak asi fakt box vyhodit

Old Post 15-04-2009 v 12:06 PM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 115

Přesně nevím jak se jmenuje.. ale na jedné prodejně jsem měl možnost je porovnat-ten co mám já má hrubší (těžší) fólii, ten co si myslím že je OK má tenčí fólii a zelený potisk. Opravte mě pokud si mýlím
Jinak, pestovani.cz mi přislíbili výměnu. (juchůů)

Old Post 15-04-2009 v 18:36 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 116

možná světlem a teplem..to nevím..ale potřebuješ oboje

flatboy napsal:

krása, kdyby šlo mrdat s kytkama tak na ženské seru...

Old Post 15-04-2009 v 19:06 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 117

peacemaker no prave zeleny logo tam mam,ale taky tam mam made in china...

vojtisek - no to jo,ale stacilo by prelepit vnitrek boxu foliema aby na nej nesvitilo...tak sem to myslel...ale chce to vedet jestli teda ten brajgl dela svetlo nebo teplo..

Old Post 16-04-2009 v 08:25 AM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 118

moonspell: reklamace?? je to těžký přijdes na to tak ze to zkusis já to reklamoval a dali mi o litr levnější dark street, šmejdi jedni...

flatboy napsal:

krása, kdyby šlo mrdat s kytkama tak na ženské seru...

Old Post 16-04-2009 v 17:38 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 119

PEACEMAKER:Na pestovani.cz ti ho 100% vyreklamujou. Taky jsem ho tam reklamoval a když si řekneš, tak ti pošlou ještě nejaký odškodnění.
moonspell: Když ten box postavíš postavíš a postavíš se k němu čelem tak na čelní straně zevnitř, hnedka pod spodní tyčí musí bejt visačka, na který je, zě je to z PE a taky závěsný tyče na světlo a větráky jsou o poznání robusnější.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 24-04-2009 v 19:19 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 120

sirus mrknu na to...dole na trubce je napsany 100 prooent polyamite...takze to asi pvc nebude...asi je to fakt orig homebox...
ale teda stejne si myslim ze je tam neco spatne..ty toxicky vypary se teda vyparujou teplem,nebo svetlem,nevis?

Old Post 24-04-2009 v 22:08 PM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 121

oprava - polyamide

Old Post 24-04-2009 v 22:13 PM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 122

Čus, hele na Homebox.net píšou, že je to vlivem tepla, tak to tak asi bude.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 01-05-2009 v 20:44 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

UPOZORNĚNÍ Příspěvek č. 123

SLEDUJTE!!!
http://www.magicgrow.eu/zenc/index....products_id=724
Tihle ma..ři ty PLANTAboxy ještě pořád prodávaj.
Jednou jsem od nich koupil filtr a měl úplně jiný napojení než měl mít a taky sonoflex měl o 0,5 metru míň. Ještě navíc tam maj špatnu fotku.
Tímto vás upozorňuji na tento GS, abyste někdo nepohořel .
Na obrázku je to poznat podle zapínání, je odzhora. To Homeboxy nemaj.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 23-05-2009 v 13:49 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samtekk
Nový Člen

Karma uživatele samtekk - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 124

cau lidi tady ho taky maj.sracku jednu smrdlavou
tak at se nespalite.

http://www.green-house-tu.cz/sortim...podkategory=161

Old Post 16-04-2010 v 14:14 PM
samtekk je offline   Profil uživatele samtekk   Find more posts by samtekk   Foto galerie člena samtekk   Click here to Send samtekk a Private Message   Add samtekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeHillz
Stálý Člen

Karma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 125

Hele hosi a myslite ze tenhle boxik z mylaru muze taky obsahovat vysokej obsah karcinogenu? mylar ma byt povlak proti nemackavosti a nevlhnuti (wikipedia).Ale presto tyhle boxy obsahujou PVC a sou dosti levny...

http://www.cultureindoor.com/chambr...r=price&dir=asc

SmokeHillz

Old Post 23-09-2010 v 01:21 AM
SmokeHillz je offline   Profil uživatele SmokeHillz   Find more posts by SmokeHillz   Foto galerie člena SmokeHillz   Click here to Send SmokeHillz a Private Message   Add SmokeHillz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr_green
Nový Člen

Karma uživatele Mr_green - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 126

Mylar je i v darkroom (mylar 210D) a darkstreet (mylar 190D). Sám mám darkroom a nemůžu si ho vynachválit

Old Post 21-06-2011 v 19:11 PM
Mr_green je offline   Profil uživatele Mr_green   Find more posts by Mr_green   Foto galerie člena Mr_green   Click here to Send Mr_green a Private Message   Add Mr_green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 127

zdar borci,letmo jsem to tu pročítal a chtěl jsem se zeptat jestli by nemohl problém vyřešit vylepením jiné odrazové folie na stěny boxu(třeba orca).četl jsem že ta dobrota pro kytky se uvolnuje pomocí světla,takže teoreticky po zakrytí by mohlo být všechno v klidu..co vy na to..a nezkoušeli jste někdo pocákat kytky rezavou vodou?ptám se protože jsem taky naletěl a mám ten neoriginální sráč

Old Post 24-01-2013 v 11:20 AM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 128

tak už jsem to pročetl lépe a koukám že vylepit to něčim jiným nikdo nezkoušel..jesště teda ten postřik rezavou vodou?..každopádně jsem už objednal homebox od klečky..kurwa jsem na sebe nasranej promrdané tři kola a to se stačilo mrknout sem.já ocas

Old Post 24-01-2013 v 11:49 AM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1943030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív