Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nakvetlé řízky na 18/6 - kvetoucí klony - help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Narayan
Nový Člen

Karma uživatele Narayan - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 49

Jo, stalo se mi neco podobnyho. Tyhlety spodni vetvicky z 3 tejdny preplejch kytek jsem dal do sklinky s vodou za okno... Sice to trvalo tak tejden, ale absolutne bez jakyhokoliv stimulaxu vyjeli korinky. Tak sly holky do hliny a pod klasicky 865 phillips zarivky. Tam ztravili skoro mesic, pac jsem z toho mel srandu a moc se tomu nevenval, tak si zazili preliti, sucho zimu a nevetranej prostor. I presto se z tech, na kterejch byli maly palicky udelaly takovy neskutecne rozvetveny zrudicky az je to krasa. Pak se ve me neco hnulo a trosku jsem se o ne zacal starat. Dneska ma 30-40cm, jsou uz pod sodikem a vetveni pokracuje neuveritelne dal a dal. Jedina otazka, ktera mi pluje hlavou je, jestli se rizkama z rizku nevytraci geneticky fond.. jinymi slovy, jestli to bude zhulovat.. mozna ted jo, ale udelat takhle z techhle rizku z rizku zase rizky a td atd.. tak za jak dlouho se ty geneticky predpoklady vytrati, pokud se teda vubec vytraceji..

Tato Soma je Bůh, jeho cestami se ubírá ta nejprudší bolest, kterou člověk trpí, On přináší uzdravení i radost do očí ztrápených, Nesmělého obléká válečným žárem, Vznešenými myšlenkami přátelí se s bardy, A duši, duši pozvedá ze země k nebesům. Tak báječné, tak velké jsou jeho dary. Člověk cítí, jak jeho žilami proudí Bůh A pláče v hlubokém vytržení, Zhluboka pili jsme z božské Somy Až nesmrtelnost v nás vzklíčila.
Vstoupili jsme do světla A poznali všechny bohy. Co hynoucího nám může ublížit, A zda-li může nás smrtelník soužit? Skrze Tebe, překlenutá úzkost, jsme unášeni věčným božstvím.

Rig-Veda

Old Post 13-10-2010 v 17:35 PM
Narayan je offline   Profil uživatele Narayan   Find more posts by Narayan   Foto galerie člena Narayan   Click here to Send Narayan a Private Message   Add Narayan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Narayan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

No myslím že za zadnou cenu se nemůže vytratitžádná genetická vlastnost protože tam ani není jak...to jedině v případě že by platilo to , že kytky by museli být nejsilnější u kořene a u stonku...a směrem vně nakonci větviček to by znamenalo že i vršky by museli být nejslabší na THC což všichni víme že je pravý opak...naopak myslím že řízky mají věčnou moc a dokonce by se dali i tunit... já ty paličky už nechal na 12/12 už jsem je neházel na růst ...

Old Post 13-10-2010 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Power
Nový Člen

Karma uživatele Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

Nakvetlé řízky na 18/6 Příspěvek č. 51

Ahoj groweři ,

jedu svůj první grow a pár kytiček už vypadá v květu , bude to asi stresama ze začátků , ale pár řízků uz jsem si přivez nakvetlé od matkáře . Myslíte že to nebude vadit když je nechám pořád na 18/6 a vpohodě mi vyplní celý prostor? Teť vypadají hodně hustě olistovaně , prostě list na listu .

A takhle vypadá ta nejvíc nakvetlá , jinak většina ma maximalně 2 pestíky u stonku jak začíná list (řapík?)

http://www.uloz.to/8588334/p4070340-jpg
http://www.uloz.to/8588335/p4070341-jpg

Old Post 09-04-2011 v 12:16 PM
Power je offline   Profil uživatele Power   Find more posts by Power   Foto galerie člena Power   Click here to Send Power a Private Message   Add Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šoušolín
Stálý Člen

Karma uživatele šoušolín - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 52

Mam takovej pocit, že to nevadí, už to bylo někde vepředu psaný, že by možná bylo dobrý ty vršky střihnout( jestli to kvete zatim jenom na vrchu). Stalo se mi něco podobnýho, sice pár dní vypadaly, že neví co mají jet, ale nakonec rostly dál(bez květu)

Old Post 09-04-2011 v 20:22 PM
šoušolín je offline   Profil uživatele šoušolín   Find more posts by šoušolín   Foto galerie člena šoušolín   Click here to Send šoušolín a Private Message   Add šoušolín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Power
Nový Člen

Karma uživatele Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

Nechat? Nenechat? Příspěvek č. 53

No tak jsem to před 4mi dny přepl na 24/7 a začlo to viditelně růst .
No a tak se ptám jestli to mám nechat na 24/7 až do přepnutí na květ nebo to mam hodit z5 na 18/6 ?
Doufám že někdo odpoví , je to můj 1. grow tak bych byl vděčný .

Old Post 14-04-2011 v 15:37 PM
Power je offline   Profil uživatele Power   Find more posts by Power   Foto galerie člena Power   Click here to Send Power a Private Message   Add Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opičák
Nový Člen

Karma uživatele opičák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11 

Re: Nechat? Nenechat? Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Power
No tak jsem to před 4mi dny přepl na 24/7 a začlo to viditelně růst .
No a tak se ptám jestli to mám nechat na 24/7 až do přepnutí na květ nebo to mam hodit z5 na 18/6 ?
Doufám že někdo odpoví , je to můj 1. grow tak bych byl vděčný .
No,pokud jsi je už donutil k růstu tak rozhodně přepni na 18/6

Old Post 18-10-2011 v 04:11 AM
opičák je offline   Profil uživatele opičák   Find more posts by opičák   Foto galerie člena opičák   Click here to Send opičák a Private Message   Add opičák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 55

a tak proč teda ty matky nakvítaj ?

..........in nature is future.

Old Post 28-04-2012 v 21:52 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od ..: RainMan :..
a tak proč teda ty matky nakvítaj ?


Většina řezů,který někdo dostane od "pana matkaře" nakvetlé,nejsou řezy z nakvetlé matky..Je to prostý a taky sprostý..Řezy nejsou z matek,nýbrž jsou to oholené,zakořeněné spodky z growu po přepnutí na květ,šmiknuté ovšem pozdě, v době,kdy v kytkách jsou už nastartované změny vlivem zkrácení periody..Musí se to šmiknout včas,sám si někdy taky tímto vypomůžu do svýho growu,ale někomu to dávat nebo prodávat je prostě svinstvo a patří to na černou listinu..Asi tak..

Old Post 28-04-2012 v 23:16 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
popi
Nový Člen

Karma uživatele popi - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 57

pomoooooc potrebuju radu!!! mam 7 matekAK47 ve skrini na 18/6, jejich klony jsem dala zakorenit a sup na kvet 12/12.. matky jsem nechala rust pod 600lampou cca 1mesic nez jsem zjistila pohlavi rizku. no a predstavte si ze mi najednou zacli kvest ty matky co mam na 18/6!!!!!! ja si toho nevsimla (ani by me to nenapadlo!!) samce jsem hned vyhazela, 2samice, ty vykvetli nejrychleji, jsem ostrihala ale jsou nejspis oprcany!!!(samice ma seminka) tak ted nevim, jesli muzu ostrihat a pouzit tu kytku kt. uz je oprcana!!!! nebudou ty rizky z ni pak hermousi?

Old Post 15-05-2012 v 10:24 AM
popi je offline   Profil uživatele popi   Find more posts by popi   Foto galerie člena popi   Click here to Send popi a Private Message   Add popi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 58

ty matky byly z originálních semen AK-47 od Serius Seeds??

Old Post 15-05-2012 v 11:25 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
popi
Nový Člen

Karma uživatele popi - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 59

..ano

Naposledy upravil popi 18-05-2012 v 12:54 PM

Old Post 15-05-2012 v 12:47 PM
popi je offline   Profil uživatele popi   Find more posts by popi   Foto galerie člena popi   Click here to Send popi a Private Message   Add popi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaco
Nový Člen

Karma uživatele shaco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 60

Milá popi, na 18/6 vykvetu tak akorat ja, kytky nikoliv. Takze chybu hledej jinde.

Old Post 24-05-2012 v 12:03 PM
shaco je offline   Profil uživatele shaco   Find more posts by shaco   Foto galerie člena shaco   Click here to Send shaco a Private Message   Add shaco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 61

Hele,ty idiote, co dáváš anonymně červený karmy,podepiš se příště,ubožáku..

Old Post 24-05-2012 v 17:40 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 62


Čaute, tak jsem dostal před pár týdny nakvetlé řezy..
Má otázka zní, začnou normálně kvést? A budou to normální paldy nebo nějaký divoký mrdky?
Chtěl bych je nechat povyrůst na cca 40 a přepínat

Květinář

Old Post 28-01-2015 v 17:21 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 63


Zblízka

Květinář

Old Post 28-01-2015 v 17:23 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 64

no pane kyborg bude to trvat nez to presvitis...mozna to ani za tri tydny nebude hazet normalni listy...a normalni palky se tam budou delat az budou normalni listy,jinak to bude celkove ridina...

Old Post 28-01-2015 v 20:20 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5239780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív