Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2. kolo, 12x Euforia pod 200w red clf
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Organika 2. kolo, 12x Euforia pod 200w red clf Příspěvek č. 1



A je to tady , nebo spís není, první kolo dopadlo celkem špatně a tak je třeba trochu zvednout hlavu podívat se co je špatně a dokázat si že to půjde podruhé lépe .


Prostor - 600x400x1200 (d,š,h)

Světlo - volím 200w red plug and grow misto 250w sodiku, nebudu komentovat pripadne blbe otazky proc. Proste to staci a zajímá mě výsledek .

Hlína - Namíchal jsem kokosovou kostku s perlitem a wormhumusem v poměru 4:4:1, samo že na spodek keramzit .

Hnojky - Biobizz - Grow, Bloom, Alc-a-mic, Top max a root stimulator od AH.

Rostliny - Po dobrých zkušenostech s klony od člena G, jsem se rozhodl nejít do semínek a kompletně to ohodit klony. Takže Euforie, jsou bohužel všech 12 namačkány ve 4, květináčích, snad to nebude vadit, bude to aspoň pořádná bush .

Zasazeno 16.3.2011 samo, že na 18/6.

Ze začátku se drží vlhkost na 55%, což se snažím zvednout jak to jde, až vyhodím ten sodík, tak to půjde mnohem lépe . Je třeba udělat změnu vzduchotechniky, protože odhlučnění ztlumilo výkon větráků na minimum a potřeboval jsem trochu ojasnit základy aerodynamiky, aby mi to doslo, takže až bude dokonáno hodím sem jak to vypadá .

Opět, za případné smysluplné podněty budu rád, pořád v tom dost plavu jak jde vidět .

Všem zdar a silu pro kytky

Naposledy upravil Muminex 29-03-2011 v 13:49 PM

Old Post 19-03-2011 v 12:26 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

14. den 12/12 Příspěvek č. 2





Neco noveho z mini pestiren . Dneska jsem kontroloval kvetinky a hned jsem pribral fotak sebou, tak se muzete pokochat zatim tim cim se kocham ja porad a co mi dela dobre na dusi =).

Dneska jsem nasadil konecne 200w clf red, a jsem nadmiru spokojen, i s jeste nedodelanou ventilaci se drzi teplota 10cm pod lampou na 23 stupních a velikost a razance svetla se mi zamlouvá ještě víc! Nemám co bych vytkl zatím, možná něco přibyde časem.

nasadil jsem kolínka, trochu posekal sekundární větve ať se snaží trochu rozrůst do výšky, ale trochu jim vadí vlhkost, která je neuvěřitelně mamlá, na 30%, bojím se aby nepřeply samy na květ díky tomu, zvlhčovačka se posrala a je v reklamačce.

Hnojeno zatím jen Biobizz grow, root stimulator jsem uz odhodil. Vypadají zdravě, po ostříhaní a ohnutí se pěkně vytáhly jen přes noc a, ale to jeste na fotkach neni videt .


1. Jak to vypadalo

2. Okolínkováno

3. nové světýlko

4 trochu oholené spodky


Pěst v duši

Naposledy upravil Muminex 30-03-2011 v 23:28 PM

Old Post 30-03-2011 v 23:11 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 3

Neudržíš to ve stejný výšce , kytky se budou utlačovat.Některá poroste rychleji než ostatní, některý budou zakrslý.
Kdybys dal 4 a pořádně je roztahal , tak uděláš 100x líp
Navíc kytky v rohu květináče...mno myslím že to nebude uplně ideální...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 31-03-2011 v 08:09 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 4


Mr.Nobody: Mas pravdu, kvitek bych mohl dat mene a v pohode s nima zaplnit prostor, ale zase by to chvili trvalo a bylo dele na rustu, takhle se chci pokusit o pekne vrchy a proto cpu zakrsliky doprostred at se vytahnou a dozenou, da mi to asi trochu prace je srovnat,a le nejak se mi to snad podari, kdyztak trochu nalomim =). Plan byl hodit jich tam 8, ale kloner byl tak stedrejsi, nemel jsem kam jinam to dat, tak se jich pece 12 =). To ze jsou v rohu si myslim ze nebude vubec vadit a prostoru na koreny maji vic nez dost i ve trech

prikladam foto hnojek at to neni tak suchy, nic nerikajici prispevek

Old Post 31-03-2011 v 18:12 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 5

12 kusů pod 200W CFL? To už mi příjde přehnaný, kdyby 6 tak pohoda 8 by se v extremu možná taky dalo ale 12?.. no jsem zvědavej co z toho nakonec bude. Jestli z toho vykouzlíš aspoň 100g, k+ tě nemine.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 31-03-2011 v 18:22 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 6

No 100g je meta za kterou bych se rad dostal =). Uvidime jak se to povede . Ted mam aspon duvod proc se snazit, i kdyz pro zdravi kytek a vynos uz tak se dost snazim =).

Old Post 31-03-2011 v 18:49 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

19. den 18/6 Příspěvek č. 7




Tak pro nedočkavce, pokud vůbec nějací jsou pár fotek jak to vypadá, První dojmy z CLF jsou neskutečně pozitivní. Vlhkost se drží bez zvlhčovačky na 50% a teplota na pěkných 26 stupních, ventilace pořád čeka :-/ už mě to sere, jak kvůli mě strádají (rozuměj mohly se mít lépe). K lampě: zdá se mi, že pouhý růst jde lépe než pod sodíkem 250w, což mě dost překvapilo, ale opravdu pěkně se větví a nemůžu si ani stěžovat na vzdálenost internod, které nejsou nikterak vzdálené. Hnojeno stále jen Biobizz Grow, vychlastají během dvou dnů asi 5l, vidím to tak, že v květu to bude chtít zalívat jednou denně, protože tři kytky v květináči je fakt dost =). Okolínkování moc nepomohlo zakrslíkům, nějak ne a ne se dostat do jedné roviny, tak je házím pořád doprostřed ať jsou u zdroje. Ve středu přepínám takže růst bude 21 dní.

Všem ať to roste

Fotky mobil, foťák mi odjel do zahraničí

Naposledy upravil Muminex 04-04-2011 v 09:07 AM

Old Post 04-04-2011 v 00:21 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

20. den 18/6, 1. Den 12/12 Příspěvek č. 8




Tak předtuchy jedinců, které předpokládaly, že zakrslíci budou pozadu se nekoná, jsem mile překvapen, že po nasazení kolínek to je celkem v pohodě a dá se říct že v jedné rovině, ale trochu mezery tam jsou.

21. den řepnuto na květní periodu, fotky jsou z prvního dne 12/12. Ted příjde teprve to co čekám a to jak se kyti poperou v tak velkém počtu s úsporkou. Nezbývá nic jiného, než čekat =).

Zalívám co dva dny 5l vody, tj asi 1,25l do jednoho květináče (jsou 6,5l).

Hnojeno: 15 ml grow
7 ml Bloom
7 ml Alg a mic
7 ml Top max

Doufám že brzo uvidím nějaké pěkné výrustky a co nejdříve nabobobtnají . Ted jsem to trochu hecoval s příspěvkama, další bude za týden .

Old Post 07-04-2011 v 09:44 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

20. den 18/6, 7. Den 12/12 Příspěvek č. 9




No...

Můžu s jistotou říct, že výška všech rostlin je plus minus 5 cm stejná, clfka je dost silná a pěkně prosvítí i tak hustou bush, vůbec zatím neuvažuju o prostřihávání. Jsem nadšený přímo tím, jak to svítí, podle mě nesrovnatelné se sodíkem. Určitě mě tady budete kamenovat, ale podle mého mě nikdo nepřesvědčí.

kytky mají teď 40 cm od hlíny a snad už neporostou do výšky, bohatě to stačí =), pěkně rozrostlé sekundární větve jsou prostě všude, teď už jenom čekat až se ukážou první paličky. Těším se nehorázně.

Však se podívejte sami

Hnojeno stejně, od zítřka zase přidám podle tabulek, akorát 150%

Zdar

Old Post 12-04-2011 v 17:12 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

No kamaráde můj growerskej, to sem zvědavej, jak ti tohle dojede, budu sledovat.
Rikas 40cm od hliny, tzn. s kvetinacem nejakych 60cm...nevim nevim jestli si jim moc nepovolil uzdu, ze zkusenosti vim, že ve kvetu jeste svoji vysku tak zdvojnasobi, ale budu ti verit a prat si, aby si to nejak ukočíroval.
K tem trem kytkam do kvetinace, ja to moc nepreferuji, myslim ze by kazda slecna mela mit svoje ''soukromi'' ale zkusenosti s tim absolutne nemam, proto, i kdyby to mel byt jen takovy pokus, mas u me k+. Zatim to vypada pekne a doufejme ze neprerostou a budes mit vetsi uspech nez u sodiku
Zatim se mej!

Old Post 12-04-2011 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 11

Děkuju za příspěvek, za K dvojnásob .

S výškou problém nebude, ja můžu kyti pořád sundat asi o 20 čísel ještě dolů a na přítah dát rourečku, která to bude foukat na spodek a kytky budou u čerstvého. myslím, že by se tam vlezly i metrové, kdybych trochu vtěsnal nahoru lampu a odtah ukromnil, nebo nějak šikovně pořešil.

To, že jsou tři je problém toho, že jsem chtěl dát po dvou, ale kloner byl moc velkorysý a dal mi tři do každého, co už, tak jsem je tam napral, uvidím co to udělá, aspoň nemusím prodlužovat růst a tahat to do stran, kdyby byla jedna.

Budu se snažit z toho neudělat jenom pokus, ale i slušnou gramáž dobré kvality . Na euforku si nemůžu stěžovat co se zhulenosti týče


Jinak škoda že jsem nevyfotil, ale z minulého growu jsem udělal dvě kuličky haše, jedna byla přeceděná přes filtr po mixu s ledem a druhá byla vysušený sediment. Každá měla asi gram, každopádně ta sedimentovavá (to co zbylo a proteklo filtrem jsem dal do pet flasky a nechal usadit potom odřezal a vylil zbytek vyschl a byl stlačen) byla taková prasárna co jsem nezažil. Tak aktivní, skvěle zhulený stav jsem v životě neměl a vůbec se nedivím, že se hulí pro medikální účely

Old Post 13-04-2011 v 20:02 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

20. den 18/6, 12. Den 12/12 Příspěvek č. 12





Ok, Ok... nebudu to dávat tak často, ale s těmahle fotkama bych se rád podělil, nic víc =).

Běží to necelé dva týdny na květové periodě.

Mrkněte sami co mi úsporka vykouzlila :-P...

Old Post 17-04-2011 v 14:05 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 13

moc pekne myslim ze mas hodne dobre naslapnuto udelat z kazdy kytky aspon tech 10 g a to by bylo ve finalnim souctu moc fajne....pokud muzu poradit zbav se velkych listu usporky nedokazou vubec prosvecovat....a uplne spodni vetvicky ulamej ,palice budou vetsi a ver ze na tech spodnich stejne nic nebude pokud nedas dolu jeste jednu usporku a to je picovina...moc pekny grow drzim palce..peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 17-04-2011 v 21:52 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 14

Zdar
Pořád sem trochu skeptickej co se třech kytek v jednom květináči týče, ale sleduju , určo to bude zajímavý
Neim jestli tu lampu máš tak vysoko kvůli focení , ale jestli to tak máš normálně tak se neboj ju šoupnout těsně nad terminály.Spodky určo prohol , ale jen za předpokladu že máš dost vrcholků , jinak je dobrý tam nechat něco o poschodí níž

gl2ya |\/| /-\ |\|

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 18-04-2011 v 08:24 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

20. den 18/6, 13. Den 12/12 Příspěvek č. 15


@jdam:
Spodní větve se chystám utřihnout, ale chci to nechat první tři týdny bez zásahu, potoms e to prostříhá a kytka by to měla prát všechno do těch vrchů, je mi jasné, že to neprosvítí všecho, tak to zkusím udělat co nejšetrněji, aby si toho co nejméně všimla, zároveň aby nebušila sílu do slabých větví.

Mr.Nobody:
Ono s tema třema kytkama už nic neudlám, takže to je zbytečné řešit =). Světlo je co nejníž, foceno se zdvihnutím, sice to neosvítí celou plochu, ale pravidelně střídám při každém zalévání, takže ty okrajové, které mají slunka méně se aspoň dostanou na lepší místo co druhý den.

To prostřihávání je pro mě nejisté, kdy by jste mi poradili prostříhat slabší větve? Jak moc to mi asi neřeknete, protože těžko v tomhle poradit, to uvidím sám .

Díky za příspěvky

Old Post 18-04-2011 v 11:36 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

20. den 18/6, 24. Den 12/12 Příspěvek č. 16






Spodky ostrihane, hnojeno podle tabulek stále. Dve kvitka se dost zasekly, je jich tam fakt hodne, ale zase par jich vyda za dve. Zajimalo by me jak to vidite s prozatimni uspesnosti? Nejak se mi zdaji na 24 den male, ale ted uz by nemely rust a vsechno smerovat do kvetu

Zkuste mi v necem poradit, pripadne okomentovat Dík a ať to roste

Old Post 29-04-2011 v 15:09 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2012 - 1. kolo, 125w red clf - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6543940 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív