Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 97

ja nakupoval v http://www.my-garden.cz jednou a spokojenost nejvyssi.. kupoval jsem hnojky a jelikoz na webu nema uvedene ze ma pauzu na obed tak sem ho chytnul tesne pred odchodem na pauzu ale i presto byl ochotny a jeste mi nacpal k tem hnojkam i hromadu papirku a slibil slevu na nejaky skleneny bong

Old Post 18-03-2011 v 15:09 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 98

Zdravím! taky přihodím svou trochu do mlýna....

Jako první: Brněnské growshopy, na první místo z (Biplants, My-Garden, greenfingers) musím zařadit jednoznačně GREEN FINGERS, personál vynikající, je vidět, že se pěstování věnují nějaký ten pátek.... sortiment široký, vždycky jsem odcházel s tím, co jsem potřeboval, My-Garden taky dobrý gorwshop, týpek dobře poradí, a nesnaží se jednoznačně vydělat. Boplants, předražený, personál mě nikdy moc nepřesvědčil, už tam nechodím

Olomoucké growshopy: Bioplants, to stejné co v Brně...... Sice velký prostor, ale personál buď hlavu v kouři nebo čumí do komplu... díky nechci (když pominu ty nekřesťanské ceny ! !

Doporučuji: http://www.groweshop-olomouc.cz/ Obsluha parádní, ceny nesrovnatelně nižší s nedalekým BioPlants, při každé návštěvě dostávám konoptika, legalizace, soft secrets atp..... spokojenost ! !

Old Post 20-03-2011 v 11:46 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 99

Ja se zas musim bioplants zastat. Vzdycky jsem uprednostnoval my-garden(i pred green fingers), ale my-garden je trochu z ruky a tak obcas zaskocim do bioplants, kdyz neni cas. No a jak jsem tam driv nemusel, tak ted s nikym problem nemam, prijde mi ze se polepsili, nebo aspon me posledni 3 navstevy byly super, typek ochotnej, dal mi kopec filtru a proste cele to bylo fajn. Proto nwm jeslti je to trvalej jev nebo haluz, ale i bioplants uz jsou celkem vpoho.

Milujte se a pěstujte

Old Post 20-03-2011 v 15:49 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 100

[účet odstraněn]

Old Post 20-03-2011 v 16:45 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 101

Zdarec,

rád bych přišpěl svojí troškou do mlýna, sice jsem objednával pouze semena, ale myslím si, že jeden obchůdek stojí za zmínku. Konkrétně se jená o tento obchod:

http://www.aagrow-shop.cz/

Výběr není nijak velký, jako ve větších grow shopech, ALE při objednávce semen mě mile překvapili. Objednával jsem si vícero druhů semínek, cca za 3500,- a dostal jsem kromě běžných náležitostí, jako jsou nálepky, letáčky a podobné srandy, celý jeden pakl (5 ks) semínek v ceně 550,- a další 3 ks nějakých promo semen. Sice se nejedná asi o žádnej hyper super model, ale potěšilo mě to. Konkrétně mi dodali toto:

http://www.aagrow-shop.cz/skunkon/3/532/detail

Třeba tady: http://semenakonopi.pestujdoma.cz// jsem dostal jen papírky při objednávce ve stejné hodnotě, s tím ať si trhnou nohou.

Toď vše. Mějte se a smějte se.

MB

Edit: Jo a měl jsem s borcem domluvu skrze maily, protože jsem potřeboval semena dodat v určitém termínu a všechno v klidu. Semena ode dne odeslání do 2 dnů doma.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 24-03-2011 v 01:18 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 102

Já mam nejlepší zkušenosti s growmarketem, to co maj i nemaj skladem se dočtete na internetu, u všeho je to psaný. Ty věco, co píšou že nejsou skladem se jim asi nechtěj posílat, protože v krámě je maj (např. 5l balení hnojiv). Na rady moc nedám nikde, vždycky když jdu cokoliv nakupovat, tak si o tom zjistim info předem a jěště se mi tak nestalo že by prodavač čehokoli věděl víc než já.

Old Post 24-03-2011 v 07:32 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 103

moje slova pane, growmarket taky chválím, mám to blízko, fajn obsluha, poslední dobou jezdím jenom tam

Old Post 24-03-2011 v 08:17 AM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od bull
Já mam nejlepší zkušenosti s growmarketem, to co maj i nemaj skladem se dočtete na internetu, u všeho je to psaný. Ty věco, co píšou že nejsou skladem se jim asi nechtěj posílat, protože v krámě je maj (např. 5l balení hnojiv). Na rady moc nedám nikde, vždycky když jdu cokoliv nakupovat, tak si o tom zjistim info předem a jěště se mi tak nestalo že by prodavač čehokoli věděl víc než já.


psany to sice maj, ale ne vzdycky jim to sedi ... na podmisku co meli psanou "skladem" sem cekal pres mesic. Jinak obchudek dobrej - ochotny lidi a na zbozi nemam problem si pockat ....

chodim i do hydroponicu - vetisnou maji lepsi ceny no ,,,

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 25-03-2011 v 14:53 PM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 105

Taky jedna zkušenost

Old Post 25-03-2011 v 18:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od Asocial


psany to sice maj, ale ne vzdycky jim to sedi ... na podmisku co meli psanou "skladem" sem cekal pres mesic. Jinak obchudek dobrej - ochotny lidi a na zbozi nemam problem si pockat ....

chodim i do hydroponicu - vetisnou maji lepsi ceny no ,,,



Jasně, uplně všechno nemaj a vůbec, mohli by ten sortiment rozšířit..

Pak mam ještě z e-shpů dobrou zkušenost s Klečkou, v pondělí sem objednal a něco neměli, psali do týdne. Ve středu jim to přišlo a v pátek jsem měl objednávku doma.

Old Post 28-03-2011 v 21:47 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 107

Mám výborný zkušenosti s Growshopem Olomouc a Growmarket.cz.

Neuplatili mne ani letackama, papirkama, ani dalsima reklamima picovinama ale svym pristupem a nabidkou.

A mám ve městě 3 growshopy kam nechodím, tam mi tohle velice rádi daj.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 14-04-2011 v 13:16 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 108

Situace se asi zlepšuje, za poslední 2roky vyrostly 3growshopy na Valašsku s fajnovou komunikativní obsluhou která se nechova arogantně vůči začátečníkům(známým) a ráda ubalí a zhodnotí domácí produkt a vůči nastaveným cenám ať i každý koupí co chce a z kama chce,oni si klientelu najdou....

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 14-04-2011 v 17:33 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 109

Taky nahodím growshop Olomouc a to hlavne kvuli cenám. Bioplants je drahej jako prase, nechápu že s tema cenama se ješte drží

Old Post 14-04-2011 v 17:41 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

Potvrzuji,jedinny cenove schopny growshop je Growshop-olomouc a jeden v trebici-grow-up.navic obsluha,ktera ma co rict a nevytahuje se,jako v bioplantsu.tam sedi mistri sveta(myslim ten v olmiku).S brnem mam dobry zkusenosti,ale ty ceny jsou sakra drahy.

Old Post 15-04-2011 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 111

1.klecka [nejlepsi ceny,pristup,cas i zpusob doruceni velkych objednavek {20k+} znalosti,vyber zbozi!!!a neni nad to dostat hnojiva, seminka atd atd zdarma] a jako jediny obchod posila bez oznaceni baliku "grow","obchod s protrebama pro pestovani pod umelim osvetlenim" atp ..[viz nazev 99% vsech gshopu ]

[neni nad to kdyz vam borec z ppl doveze balik s nalepkama "growshop" a opta se zda-li pestuju a neprodam mu neco ]

2.growmarket.cz [velky vyber,,zbozi ktere neni u klecky,, vzdy zajisti tento obchod;]

od ostatnich G shopu jsem upustil....protoze nejsou absolutne nicim zajimave [ceny,zbozi,pristup k zakaznikum] a vice zacinam resit ebay a zahranicni obchody

Old Post 19-04-2011 v 10:37 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
Potvrzuji,jedinny cenove schopny growshop je Growshop-olomouc a jeden v trebici-grow-up.navic obsluha,ktera ma co rict a nevytahuje se,jako v bioplantsu.tam sedi mistri sveta(myslim ten v olmiku).S brnem mam dobry zkusenosti,ale ty ceny jsou sakra drahy.


Trebicsky grow-up pred 6 dny napsal,ze zbozi bylo odeslano,dodnes ho nemam a na email uz nekolik dni nereaguji....z toho plyne,ze se jejich reputace zhorsila a ze jsou to sraci.

Old Post 19-04-2011 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3474130 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív