Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektronicky vs elektromagneticky predradnik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 17

Lepší je v hodně ohledech, z bezpečnostních důvodů jsem do něj zainvestoval a nemůžu si ho vynachválit-vyplatí se-

Ale mám jeden dotaz-- je na něm 5m kabel k výbojce skoušel sem na něm rozjet i metlu a rozsvítila se v poho,ale zdálo se mi že to není úplnej výkon 250tky? je možný že při tak dlouhým káblu strácí sílu,nebo mě to jen klame? díky

Old Post 14-02-2011 v 15:41 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od bandkul
jo muzes mit max 2m bez ohledu na to jestli je elektronickej - tyka se jen mh


Hmm , u Lumateku ( elektronickej ) máš 4metrovej kabel a jede na něm metla i sodík bez problémů , to omezení 2metry platí pro magneticky předřadníky u metalhalidu .


citace:
Původní příspěvek od Loopuch
Ale mám jeden dotaz-- je na něm 5m kabel k výbojce skoušel sem na něm rozjet i metlu a rozsvítila se v poho,ale zdálo se mi že to není úplnej výkon 250tky? je možný že při tak dlouhým káblu strácí sílu,nebo mě to jen klame? díky


Co to máš za předřadník , ten novej stribrnej ?? Nebo modrej Lumatek ??

Old Post 14-02-2011 v 15:51 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr
Stálý Člen

Karma uživatele petr - 83% PěstitelskáKarma uživatele petr - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 19

koukam ze su jedinej kdo mel 2 roky elektronickej predradnik koupenej novej a umrel prectete si muj prispevek hned pod timhle na Elektronika a Technika

Old Post 14-02-2011 v 16:23 PM
petr je offline   Profil uživatele petr   Find more posts by petr   Foto galerie člena petr   Click here to Send petr a Private Message   Add petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 20

Jo stříbrný Lucilux má v sobě zabudovanou i pojistku,opravdu super věcička(nejlevnější 250tka na trhu)...
Ok skracovat nebudu, teď sem to porovnával s 125w úsporkou a rozdíl je velký, tak že asi jen klamné zdání a problém nikde...

Old Post 14-02-2011 v 16:29 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od petr
koukam ze su jedinej kdo mel 2 roky elektronickej predradnik koupenej novej a umrel prectete si muj prispevek hned pod timhle na Elektronika a Technika


No protože nemáš elektronickej ale elektromagnetickej v tom je trochu rozdil , hlavně v ceně

Old Post 14-02-2011 v 16:32 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 22

Teď sem to chtěl napsat, já koupil elektronický, protože mi jednou Gibka vyhořela a málem i celý byt v pronájmu, hodím sem pak odkaz kde je ta fotka...

http://grower.cz/home/viewer.php?...oopuch&x=15&y=9

magnetickým už nevěřím půl slova,,ale tohle se stane já nevím jednomu ze Sta?

bylo to na cetris desce, žádná dřevotřísk =)

Old Post 14-02-2011 v 16:39 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 23

[účet odstraněn]

Old Post 18-02-2011 v 13:35 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 24

ano ma! mam starsi revize lumatek 600W a oproti gib provt dala ve stejnych podminkach[totozny room{1,2x1,2x2m}, rizky{sativa}, hnojiva{plagron}] o 200g vice [450vs650] mohl jsem si dovolit nechat holky pekne povyrust [nebyla treba ani delsi doba rustu proste s lumatekem to roste rychleji] & ted mam new lumatek s regulaci ,,,a planuju pro ne http://www.sunpulselamps.com/index....uemart&Itemid=5 na mensi vertical

Old Post 22-02-2011 v 10:42 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 25

Takze koupim treba tenhle predradnik
http://www.growexpert.cz/index.php?...=gibvs250&idk=1

Pres ty svorky ho z jedny strany zapojim do zasuvky , z druhy strany na objimku a do objimky pak muzu strict 250W metalhalogen i sodikovku. Jinak teda este kdyz mi doporucite pokud je ankej lespi nez tenhle co mam v odkazu a ne o moc drazssi

Old Post 20-03-2011 v 18:22 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 26

[účet odstraněn]

Naposledy upravil Hlava 04-04-2011 v 01:28 AM

Old Post 21-03-2011 v 07:14 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 27


citace:
Původní příspěvek od mučačo

nevite nekdo co je pravdy na tom,ze u ctyrpolohovyho lumateku musi byt nastaveno 100% pri rozsviceni a az po ctvrt hodine je mozny ho regulovat? Nekdo mi tohle psal,ale jestli to tak je,tak je to na prd,ne? Hlidat a chodit to regulovat... To uz by byl lepsi ten,co se prepina jen 400/600w (nejak se mi vykouril vyrobce) dik za info


No tak podle toho co vim , se muže měnit poloha regulace po 10minutach svícení , jak to se to vypne tak se to zapne , nemusiš to deset minut po zapnutí jit a točit kolečkem to by bylo celkem naprd , když je to na 360 , zapne se 360 atd , jedna vychytávka u 600w předradníku je , jsou stupně 360-400-600-660 , no a když je to hozeny na 400 lze použít 400W lampu metlu , misto 600W sodíku , to je celkem uz univerzalní předřadník


citace:
Původní příspěvek od ZkourenejPes
Takze koupim treba tenhle predradnik
http://www.growexpert.cz/index.php?...=gibvs250&idk=1

Pres ty svorky ho z jedny strany zapojim do zasuvky , z druhy strany na objimku a do objimky pak muzu strict 250W metalhalogen i sodikovku. Jinak teda este kdyz mi doporucite pokud je ankej lespi nez tenhle co mam v odkazu a ne o moc drazssi


Jo je to uplně jednoduchy zapojeni , jen kabel k lampě musi bejt dlouhej podle navodu na předřadníku , jinak tohle je zlatej stred , lepši je tohle , ale to uz bych si koupil spiš spolehlivou klasiku cau Hlava

Naposledy upravil Hlava 04-04-2011 v 01:57 AM

Old Post 04-04-2011 v 01:32 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el.locos
Stálý Člen

Karma uživatele el.locos - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 431  

Příspěvek č. 28

Zdarek,
mám nově ten přepinací Lumatek NXE 600 a je to přesně tak jak píše Hlavoun výše..standartně je nastavenejch 600W, pak se to dá po 10minutách přepnout a když se to vypne na 400W tak se to tam i zapne - takže těžká pohodička...jinak tu 400W jsem ještě nezkoušel, ale určo ji prubnu...doporučuju všem;-)
loco

Keep it green to all...

Locův bio roomek 600W

Locův outdoorek 2011

Locův outdoorek 2012

Loco bio-room 300-660W Sweet Seeds competition




Old Post 07-04-2011 v 09:10 AM
el.locos je offline   Profil uživatele el.locos   Find more posts by el.locos   Foto galerie člena el.locos   Click here to Send el.locos a Private Message   Add el.locos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 29

Ahoj,
dobrá varianta za 150W elektromag. předřadníky jsem s pomocí kámoše našel na netu elektronický předřadníky pro MH/HPS a je dokonce levnější....

http://www.moje-elektro.cz/svitidla...ik-150w-peru150

http://www.elektro-paloucek.cz/svit...k-150w-gana-150


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 03-06-2011 v 20:15 PM

Old Post 03-06-2011 v 20:01 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 30

cus. mám ten regulovatelnej lumatek 600w , ale nemam tam 360w/400w/600w/super lumen,ale mam tam 50%/70%/100%,super lumen. tak by me zajimalo jestli kdyz tam hodim 600w lampu a zapnu na tech 50%, jestli to bude svítit míň a lampě se nic nestane. z toho prispevku od hlavy sem to pochopil tak ze kdyz nastavim 400w,muzu tam hodit jen 400w lampu.. dik

Old Post 20-10-2011 v 07:51 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el.locos
Stálý Člen

Karma uživatele el.locos - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 431  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od nawy
cus. mám ten regulovatelnej lumatek 600w , ale nemam tam 360w/400w/600w/super lumen,ale mam tam 50%/70%/100%,super lumen. tak by me zajimalo jestli kdyz tam hodim 600w lampu a zapnu na tech 50%, jestli to bude svítit míň a lampě se nic nestane. z toho prispevku od hlavy sem to pochopil tak ze kdyz nastavim 400w,muzu tam hodit jen 400w lampu.. dik


Zdarek,ja mam ten kde sou napsany ty wataze.Mam tam 600W lampu a přepinam to dle libosti. Na menši vykon to jen sviti min, lampe to rozhodne nevadi. Dobra volba, ja sem max spokojen

Keep it green to all...

Locův bio roomek 600W

Locův outdoorek 2011

Locův outdoorek 2012

Loco bio-room 300-660W Sweet Seeds competition




Old Post 20-10-2011 v 20:53 PM
el.locos je offline   Profil uživatele el.locos   Find more posts by el.locos   Foto galerie člena el.locos   Click here to Send el.locos a Private Message   Add el.locos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 32

1) Jaký máte názor na provoz methalidové výbojky na nižší výkon než je dělaná?
Příklad: Při použití přepínatelného elektronického předřadníku Lumatek dávat 400W methalidové výbojce pouze 250 W.

Chápu z principu věci, že to není ideální, ale chtěl bych slyšet od někoho kdo se v tom vyzná něco ve stylu: Krátkodobě to zase tolik nevadí, možná si zkrátíš životnost výbojky x Nesmysl, rozhodně to nedělej

2) Máte při používání přepínatelného elektronického předřadníku Lumatek nastavenou neustále polohu SuperLumen(660W) tzn. i při startu máte polohu SuperLumen nebo zapínáte na 600W a až po 10 minutách přepínáte do polohy SuperLumen(660w) ?

Old Post 15-11-2017 v 14:00 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1396080 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív