Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » POZOR: Sněmovna bude projednávat...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20
Autor
Téma 
Metuzalem
Stálý Člen

Karma uživatele Metuzalem - 10% PěstitelskáKarma uživatele Metuzalem - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 305

Tak jenom pro informaci. Snemovna dneska schvalila novelu zakona o navykovych latkach a mezi navykovyma latkama se objevil Salvinorin A. Takze pokud v tehle podobe ten navrh projde i pres senat, tak uz nebude mozny ziskat, prodavat atd. extrakty ze salveje. Samotny pestovani salveje ale nijak postihovany nebude.

Old Post 15-03-2011 v 19:51 PM
Metuzalem je offline   Profil uživatele Metuzalem   Find more posts by Metuzalem   Foto galerie člena Metuzalem   Click here to Send Metuzalem a Private Message   Add Metuzalem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 306

citace:
Původní příspěvek od Metuzalem
Tak jenom pro informaci. Snemovna dneska schvalila novelu zakona o navykovych latkach a mezi navykovyma latkama se objevil Salvinorin A. Takze pokud v tehle podobe ten navrh projde i pres senat, tak uz nebude mozny ziskat, prodavat atd. extrakty ze salveje. Samotny pestovani salveje ale nijak postihovany nebude.


O salvej uz u nas stejne nikdo nestoji. Nicmene zakaz tech "chemickych" sracek, ktere jsou udajne ve vyskytu hlavne na severni morave z polska podporuju


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 16-03-2011 v 17:09 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 307


citace:
Původní příspěvek od [CZ]Neon


O salvej uz u nas stejne nikdo nestoji. Nicmene zakaz tech "chemickych" sracek, ktere jsou udajne ve vyskytu hlavne na severni morave z polska podporuju
Ty poslský sajrajty mě nezajmaj.Kupujou to za 20kč a prodaj za 200kč a unás ve městě(Východní čechy žádná morava nebo tak)se to lidi naučily kupovat a každej den najdu na zemi min.Jeden obal od esmartshopu.
Tou šalvějí mě ale naprdly!!Chtěl sem vyskoušet nějaký bezpečný halucinogen než se hrnout do hřibů a papírů a ted nic.
Možná ten zákaz dostan šalvěj do ulic ale v to pochybuju.

Old Post 17-03-2011 v 19:14 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 308

Zdar

sorry za ot a vim ze urcite par lidi nastvu ale je to muj nazor: salvej je dobra rostlina, ale jeji extrakty by meli opravdu zakazat. Ted kdo si je umi vyrobit pro svou vlastni potrebu si myslim nebude stihan (to same jako u travy .... nebudu se tim chlubit) ale jejich nakup na internetu muze byt nebezpecny. Pro me je extrakt salveje nejhorsi halucinogen jaky jsem kdy vyzkousel. Podle me je to zbytecne silne, doporucil bych to jedine pokrocilym kosmonautum - takovy stavek jsem nemel ani po sto kopinatkach .... priste asi jedine listy, jestli se mi to dostane jeste nekdy do ruky. Ale to si radeji vypestuju nejake kubanky ...

mensi edit : zakaz smartshopu taky podporuju, u nas to je dokonce hned vedle stredni skoly, docela desive videt, jak se tam tvori hloucky pred otviraci dobou...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 17-03-2011 v 19:48 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 309

Podle mě by zákon měl omezovat spíš žárovky než kytky.. Je přece jedno jestli mám 1 nebo 50 kytek pod 400w.. Idealní by bylo, kdyby přestupek byl na osobu jedna 400w a to co vyprodukuje

Sandman

Old Post 19-03-2011 v 15:56 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 310

citace:
Původní příspěvek od Sandman
Podle mě by zákon měl omezovat spíš žárovky než kytky.. Je přece jedno jestli mám 1 nebo 50 kytek pod 400w.. Idealní by bylo, kdyby přestupek byl na osobu jedna 400w a to co vyprodukuje
400w sodík
400w ůsporky
400w LED diody
A pod každou lampou jiný výsledky.Třeba by to šlo omezit plochou např.3m2.Ale nejlepší by bylo nic neomezovat...

Old Post 19-03-2011 v 16:48 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7796790 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív