Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od payah
neví prosimvás někdo adresu toho growshopu v Blansku jak psal VANAdELLERY?


Přestehoval se do olomouce.

Old Post 18-12-2010 v 18:41 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 82

http://e-shop.hydroponic.cz/ a http://www.greenhome.cz/ tydle dva naprostá spokojenost .

Old Post 22-12-2010 v 15:07 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 83

Já jsem zpokojen z novým growshopem ve Valaškém Meziříčí .Ceny normální,ještě sme dostali slevu. Obsluha fundovaná a to se rovná naprosté spokojenosti

Akorát nemůžu najít jejich web..

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 22-12-2010 v 17:51 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 84

Zdravim , k my-garden muzu rict ze mam s nima zkusenost a to takovou ze jsem od nich objednaval semena od Nirvany: a byli to modely: B52, kde mi prislo ORG. baleni a v nem bylo 10ks uplne nedozralych semen kličivost 0% ani po 14 dnech. pak jsem si od nich bral jeste : Haze #1 kde bylo v balení 20semen misto 10 to celkem nechapu.. a ten samej problem tak jsem volal do my- garden co to prodavaji za zmetky a majitel se mi omlouval a stahli z prodeje a uz tyto modely nepodavaji ... Nirvana dokonce odrudu B-52 taky zrusila.. ale co se tyce objednavky vse probehlo naprosto v poradku semena jsem mel doma 4dny po objednani..

Old Post 29-12-2010 v 18:03 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 85

Objednával jsem u my-garden PPP od Nirvany. Trvalo to teda dost dlouho (14 dní, asi problém u dodavatele).
Klíčivost 20/20, vyrostlo 17/20, takže spokojenost.

Old Post 30-12-2010 v 08:09 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 86

Zdravím, tak vám vřele nedoporučuji growshop GROWKING - žádná komunikace ,3 dny po objednání ticho po pěšině. Na emaily nereagujou.

Na druhou stranu mám dobrou zkušenost s novygrowshop.cz


A info jinak - pokud nemáte problém s objedávkou ze zahraničí, tak se mrkněte na ceny výrobků v CZ a cizích growshopech. Občas se člověk nestačí divit. Já objednávám z německa. Poštovný 10 ecek a do 5 dnu vzdy doma.

Old Post 04-01-2011 v 18:32 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 87

nejake skusenosti kto ma z www.biohobby.sk
http://www.konopnesemena.sk len na semená poprípade ktorý je lepší s týchto dvoch

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 04-01-2011 v 18:47 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 88

Mno taky něco přihodím

http://www.greenfingers.cz/

Nakupuju tam skoro všechno obsluha nejvíc v klídku , vždycky nacpou soft secret nebo konoptikum , prohodí nějaký to slovo...pohoda
jinak bacha stalo se mě že sem jel přez pulku brna pro substrát kterej sem dost nutně potřeboval a zjistil sem, že se obchod přestěhoval uplně jinam to je tak jedinej zádrhel
Teďka sou nalevo od vaňkovky , když koukáte od nádru

jo a do bioplantu zásadně ne ... styl "co tady chceš" se mě moc nelíbí

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 05-01-2011 v 14:44 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 89

Taky už do bioplantu nepáchnu,nevidím na tom shopu žadny +

Old Post 05-01-2011 v 15:09 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 90

Mohl by mi někdo z Vás napsat, zda z eshopu growking.cz obdržel nějaké zboží a třeba za jak dlouho?:-)

Old Post 05-01-2011 v 15:22 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 91

ahoj s growkingem nemam zadny zkusenosti, takze asi neporadim, ale ted sem delal obednavku v www.ultraponie.cz a super jednani, dokonce me upozornili ze sem obednal vetraky 125 prumer a pachovy filtry mam jenom 100 prumer, takze co maj delat, volal sem jim asi 2x nebo 3x aby sme se domluvili a super jednani. termin doruceni sme si stanovili presne. takze sem zvedavej. dneska expedujou a zejtra dodaj. 10% sleva pri nakupu nad 10 000. takze jak rikam ted uz jenom cekam na dodani

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 10-01-2011 v 07:39 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
http://www.grow-up.cz/ v Třebíči
nikdy nevim co za hlínu mají skladem dokud mi nenapíšou zpět ... napsáno maj že všechno ale neni to tak...
jinak jo spokojenost . z growshopů beru jen to co jinde nenajdu a moc je nepotřebuju

přijdou tam lidi pro zdravotní semínka kteří evidentně zkušenosti nemaj a co řekne borec - bílou vdovu nemáme (na webu je) musíte objednat, vany to samý (asi náplavový na nft či podobný)...a neporadí jim ani hovno už

jinak globálně nemám v oblibě předražený ceny GS


vypadá to že sem je přechválil . nejhorší Gshop co sem navštívil. hlavně když ti řekne cápek že se v tom nevyzná že zaskakuje. i po měsíci opakovaně

na skladě maj o dost mín věcí než na webowkách

asi je to tim že sou tam lidi okolo dvaceti let, ne-li mladší

Naposledy upravil 22-02-2011 v 15:58 PM

Old Post 14-01-2011 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sasori
Nový Člen

Karma uživatele Sasori - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 93

Na Slovensku je podla mna naj co sa tyka ceny www.biohobby.sk sice mi poplietli adresu a tak to trvalo asi o tri dni viac ale aspon sa mi v emaile ospravedlnili a pri dalsom nakupe ze bude 10% zlava tak uvidime ;-) spokojny som tiez so strankou www.grower.sk trosku drahsi od biohobby ale maju tam zase ine veci co ma biohobby chybaju... raz sa mi stalo ze mi typek volal ohladom cooltuby ci ju beriem akoze pre tu usporku lebo ze to by mi tam nesedelo, alebo ked nemali mensie balenie hnojiva volali ci pribalit vacsie alebo to zrusit... Je vidiet ze na www.grower.sk premyslaju co posielaju a ide im o spokojnych zakaznikov ;-) ostatne Sk e-shopy ako konopnesemena.sk growland.sk atd mi pridu zbytocne predrazene. A este taku mali ale podstatny detajl mam pocit ze na grower.sk maju bud novsie alebo lepsie skladovane semena ako na biohobby. Hauk xD

Old Post 22-02-2011 v 15:23 PM
Sasori je offline   Profil uživatele Sasori   Find more posts by Sasori   Foto galerie člena Sasori   Click here to Send Sasori a Private Message   Add Sasori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 94

Hradec Králové www.growroom.cz , v pohodě krámek.
Dá se tam sehnat všechno, občas to nemají na skladě, ale to jen vyjímečně. Prodavač v pohodě, poradí prostě zkušený indoorista, už má něco za sebou.. Semínek mají celkem dost :
Green House Seeds
Royal Queen Seeds
Paradise seeds
Dutch Passion
Sensi Seeds
MR.NICE
Dinafem

Jen pár modelů od každé seedsbanky, ale nechá se tam vybrat.

Potom www.hydroponic.cz je taky celkem solidní a co se týče ceny dobrý obchod, mají levné ceny za komplety lamp..
Pokud něco nemají na skladě okamžitě píší e-mail s omluvou..
Mohu jen a pouze doporučit..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 25-02-2011 v 14:57 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 95

já určitě můžu doporučit growmarket.cz super jednání, nic ti nenutěj, poraděj,... a ještě to mam za bukem

Old Post 05-03-2011 v 21:16 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 96

Ahojda, já sem pár věcí odbjednával na http://www.growelectric.cz/ jednou mě vnutili místo lightmixu od BB growmix od Plagronu a prej že to je skoro stejný komunikace by mohla být ještě lepší ale jsou ochotní a ihned volají a řeší to tel nebo mailem...jinak větší problém nebyl....

Další je http://eshop.growroom.cz/ a tam je trochu problém s komunikací po mailu....prodavač "gejza" ( znám ho už 10let ) v tom má zdá se víc než dost guláš, chtělo by to míň hulit...jinak tomu v celku rozumí a poradí...

Naposledy upravil gravedigger 15-03-2011 v 09:07 AM

Old Post 15-03-2011 v 07:56 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5525270 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív