Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » FIM: Speciální technika zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 33

zastipovani se strasne spatne vysvetluje hlavne proto ze je to tak primitivni.

Takze moje RADA: Nevahejte a kytku proste nekde zastipnete a samy uvidite co to udela a hned pochopite ten princip a pak uz jenom strih, cvak, puk puk

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 13-02-2002 v 19:11 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janči
Nový Člen

Karma uživatele Janči - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 34

Ja som zastrihol rastlinky najskôr nermalnym spôsobom,
a druhe poschodie som zastriho FIM. A to som urobil na troch rastlinach a celkom sa my to zapačilo rastlinkam
sa dari dobre. Mam stým dobrú skusenos.
Podla mna sa to vyplatilo.

Sedrik

Old Post 18-05-2002 v 10:55 AM
Janči je offline   Profil uživatele Janči   Find more posts by Janči   Foto galerie člena Janči     Add Janči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 35

tak sem předevčírem zaštíp poprvé FIM technikou, tak sem zvědavej co z toho bude :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-05-2002 v 12:02 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 36

Hmm, tak sem si to tu cely procet a dosel jsem k nazoru ze to zkusim. Budto to vyjde nebo ne. Docet sem se, ze kdyz bude 2.patro, tak to na konci ty postrani vetve (ten strep) ufiknes. Je to tak?
THX

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 20-05-2002 v 19:32 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 37

tak ja to jdu risknout - držte mi palce

Old Post 09-03-2003 v 11:19 AM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 38

Fakt nebojte se toho -muj prvni a zatim jediny pokus-4 vetve a kdyz se nepovede tak pudou jen dve no....

Old Post 09-03-2003 v 20:43 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 39

hmm, nevim sice jestli jsem střihl to co jsem měl - co by se stalo - kdybych ustřihl malilinkate rostouci listy? Nikdy předtím jsem to nedělal.

Wes

Old Post 10-03-2003 v 17:22 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 40

Jestli stipes, tak to rozhodne zkus hned! Jinak si procti FAQ, ale rozhodne nemas co zkazit! V nejhorsim ti vyrostou "jenom" dve, coz je porad vic nez jedna

Presne to se mi povedlo taky a jediny co se prihodi je, ze bude tvoje kyti nakou dobu vypadat trosku prejete Rozhodne ji to ale nijak neublizi!!!! Proste to vem a opatrne to smikni. Je mozna lepsi ufiknout spicky listu (ty vyrostou i bez ni), nez ulomit celej vrchol. No ale zas tak nesikovnej jako ja snad nejsi

Old Post 10-03-2003 v 17:45 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 41

no, uz se to trošku porostlo - ale jeste ne tolik, abych poznal kolik z toho roste - vypada to nejak diiwně. Zahulime - uwidime

WES

Old Post 11-03-2003 v 14:08 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaSmoke
Stálý Člen

Karma uživatele CannaSmoke - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 42

Vypadá to zajímavě, určitě by se tak dal vypěstovat nějaký pěkný keřík Hned to musím vyzkoušet...

Old Post 08-04-2003 v 18:20 PM
CannaSmoke je offline   Profil uživatele CannaSmoke   Find more posts by CannaSmoke   Foto galerie člena CannaSmoke   Click here to Send CannaSmoke a Private Message   Add CannaSmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 43

No, mne normos zastrihavani jelo, ale zkusil jsem FIM podle cennych rad tady a .... prd. Sedm kytek se zastavilo, tejden nic a pak pokracovali jako by se ni nestalo (ani zdvojeni) jen na tom hlavnim stonku, tak nevim, ty prestrizene zarodky listu zakrneli. Ale zkusim to znova, ucenej z nebe nespad ...

Old Post 11-04-2003 v 16:39 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Pohodička Příspěvek č. 44

proc nazev FIM?..... cetl sem ze prej podle "Fuck, I Missed!"
jinac tento zakrok sem dnes provedl na jedne rostlince, tak este nevim co se ztoho vyklube

Old Post 27-04-2003 v 21:46 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 45

to galen: Zkus odklonit posledni dva listky a mezi nima serizni vzrostnej vrchol presne v pulce--nerikam, ze se mi to povede pokazdy, ale zrovna ted mam kyti s se trema hlavnima stonkama vyrustajicima z jednoho mista a maj skoro centak v prumeru (sice asi jedna vydarena z deseti, ale vypada to fakt pekne)......jenom skoda, ze nemam fotak

Old Post 28-04-2003 v 16:46 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob_Snow
Nový Člen

Karma uživatele Jacob_Snow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 46

Super ..... zase věc kerá je vozkoušená a funguje ....
De se stříhat






Old Post 27-08-2003 v 12:43 PM
Jacob_Snow je offline   Profil uživatele Jacob_Snow   Find more posts by Jacob_Snow   Foto galerie člena Jacob_Snow   Click here to Send Jacob_Snow a Private Message   Add Jacob_Snow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zogar_Saag
Nový Člen

Karma uživatele Zogar_Saag - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 47

Zaštipnul jsem, vyrazily ale jen 3 větévky. Lístečky byly trochu zakrnělé a růst se mi také trochu pozastavil, ale jinak gut )

Old Post 27-08-2003 v 17:45 PM
Zogar_Saag je offline   Profil uživatele Zogar_Saag   Find more posts by Zogar_Saag   Foto galerie člena Zogar_Saag   Click here to Send Zogar_Saag a Private Message   Add Zogar_Saag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 48

tak jsem ten FIM taky testnul na dvou kytkach no na ty jedny se to nechytlo ale na ty druhy jo a ta vypada fakt moc dobře ZDAR

Old Post 23-10-2003 v 09:20 AM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1490960 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív