Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Bullova Podkrkonošská Zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 17




A tady mam přípravu na jaro. Asi to je brzo, ale snad za oknem něco vyroste.
Ted to mam zatim pod zářivkou. Chilli jalapeňo - zatim na semínka - byli drahý, Bazalka, nějaký muškáty nebo co, asi 50 ks Tabáku virginskýho a část Eucaplyptů. Kromě Jalapeňosek jsem dal od každýho pár semen jen tak na test a taky kvuli vyzkoušení boxíku na předpěst.

Dole je klíčírna v koupelně.

Naposledy upravil bull 15-02-2011 v 08:06 AM

Old Post 01-02-2011 v 15:04 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 18

ahoj, ta aktinidie by mohla být kolomikta(odrůda)

Old Post 11-02-2011 v 11:05 AM
strýček pompo je offline   Profil uživatele strýček pompo   Find more posts by strýček pompo   Foto galerie člena strýček pompo   Click here to Send strýček pompo a Private Message   Add strýček pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 19

Čau, díky za doplnění. Nějak tak si to pamatuju, když sem to viděl napsaný, no je to jedna z prvních odrůd, co se v čr prodávaly, mame ji od cca 95. Já ji už nechávám růst, protože u toho nejsem každej den a bud ji v březnu ostříhám brzo a namrznou řezný plochy anebo moc pozdě, už raší a taky to je špatně. Loni mi kvuli tomu samec kvetl asi o měsíc později, už to vypadalo že je po něm.

Old Post 14-02-2011 v 21:04 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 20



Tak jsem zpátky. Updatovat není skoro co, nic mi neroste.. Na příště musím pořídit alespoň zářivky.
Chilli jalapeňo - baštim je už nějakej pátek, nakládaný. Příjemně pálej a je cítit i chuť papriky. Zasel sem 10 semínek z nějakýho e-shopu, vylezly všechny ale roste jenom 1. Ostatním zůstal obal od semínka na vršku stonku, nepomohlo rosení, petky a když jsem se 1 snažil opatrně sundat, utrhl jsem to.. Kořeny prakticky žádné. Zatim je tam nechávám, co kdyby..

Ta "velká" je v growmixu od plagronu, ty fleky nevim od čeho byly ale už tam nejsou. Jinak mám vše v substrátu pro množení a výsev od agra, ted to maj všude. Přijde mi to jako o něco horší growmix ale rozemletej na prach.. Všude maj ty substráty přemrzlý, ale asi to neva, v baumaxu toho měli, že ty samý pytle budou mít ještě v létě. To je, myslim si, největší problém těchhle substrátů, že může bejt sebelepší ale podmínky v jakejch je skladovanej a dopravovanej ho dost znehodnocuje.

Naposledy upravil bull 01-03-2011 v 08:45 AM

Old Post 01-03-2011 v 07:38 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 21



Letos jsem se rozhodl, jako silný kuřák (40g 3/4 Javaanse na 3 - 4 dny), vypěstovat si svůj tabák. Semínka vyklíčily jedna radost, ale zase nechtěj růst.. V takovýmhle stavu jsou už asi 3 týdny. Zřejmě je asi málo světla, proto nerostou.. Plánuju nebo spíš jsem plánoval , pomocí tabáku alespoň trochu schovat svoji konopnou zahrádku před zvědavým okem lidí a taky trochu před přímým sluncem.. Jsem zvědavej, jestli z toho něco bude, každopádně semínek mám dost..

obr. 1) - rostlinky 5.2.
obr. 2) - jiné rostlinky 18.2.

Old Post 01-03-2011 v 07:51 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 22



Ještě mám nějaký Pelargonie, Bazalku, Mátu, Afrikány,.. atd a těm se daří líp, alespoň rostou, fotky nemam. Teplota se tam pohybuje od 19 - 26 stupňů, vlhkost 40 - 60 %. Něco jsem roznes po baráku za okna, něco nechal na místě a přidal další 3 plata: další Tabáky - Virginský, maxirajčata, Orlíček, kulovitou pálivou papričku "Korál", další Stévie - zatim klíčivost 0/12(!!), muškáty, Pavlovnii..
Spoustu semínek mam připraveno na venkovní setí, jsem hodně zvědavej na maxi - slunečnici "kong", měla by dorůst až 4 metry a větvit se - zase schovávačka na konopí.
Tu Pavlovnii má bratranec, za asi 4 roky dorostla cca do 5 metrů na výšku a 3 na šířku, listy má velký jak rebarbora a brzy zjara nepo pozdě v zimě modře kvete. Větve dost připomínaj bezinku, bratránek se jí chce zbavit, tak ji furt vykopáváme a já si ji vozim k sobě. Zatím mu tam pořád roste a mě se nechytilo vůbec nic tak jsem zkusil semínka a taky se jim moc nechce.
Jo a ty zaječí potvory se vrátily ale naštěstí si daly zas jen to co minule - ty jablůňky se dá říct dožraly... Naštěstí si nedaly nic jinýho, jen ještě nakously broskev, ale jen trochu
V závěsným květináči jsou popínavý pelargonie, těm se v mejch podmínkách daří, jen se tahaj za světlem

Naposledy upravil bull 01-03-2011 v 08:48 AM

Old Post 01-03-2011 v 08:36 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 23

Tak nám čas pokročil, venku je skoro jaro a já jsem velmi rád, že jsem výsev uspěchal a mám již teď několikacentimetrové rostlinky. Nejradši bych to všechno už vyházel ven ale ještě by klidně mohlo v podkrkonoší nasněžit a stopro by mě to zmrzlo. Takže jsem v rámci jarního uklidu vydrhnul všechny okna a parapety v baráku a a ted si na každym hoví minimálně 1 plato sadby V předchozím příspěvku je moje klíčírna v koupelně, dá se tam skvěle regulovat teplota i vlhkost ale světla tam je jen malinko.. Holt střešní okno na východ je v tomhle ročním období vcelku k ničemu....
Uploadovat fotky nemá smysl, ani sem nic nefotil, přírustky v řádu milimetrů nebo jednoho patra nemá cenu dokumentovat.
Moje jediná přeživší paprička Jalapeňo už valí, byla měsíc v koupelně pouze s děložními lístky, teď po týdnu na západním okně už jí roste 2. patro. Jelikož je mám tuze rád, po neúspěšném klíčení jsem nakoupil ještě 35 semínek modelu Jalapeňo Early přímo od pěstitele. Semena už napohled vypadaly o dost líp než ty z e-shopu a ted po nějakých 9 dnech od zasetí se už klube první desítka..
O víkendu jsem na zahradě ostříhal co šlo, pár starých jabloní se mi snad podaří dostat zpátky do formy. Nejvíc ožranou jablůňku od zajíců jsem vyhodil, ostatní jsem zatřel latexem ale pochybuju že to bude k něčemu.. No mám tam větví tak na dvoje čarodky, doufám že zas nebude takový sucho, jako ted bejvá každoročně tou dobou, abysme zas něco nezapálili...

Old Post 14-03-2011 v 12:15 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 24

ahoj tak jak jsi daleko s tabáčkem ? jesli jsi koukal do mého vlákna můžeš porovnat

Old Post 23-03-2011 v 20:41 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 25

no hele, nejsem na tom nic moc.. na to jak je mam starý (od začátku února), tak sem ani nedávám fotky takže asi tak Asi budu muset pro letošek zustat u Javaanse
Já je mam tak 2 x 2 cm, přežilo jich pár a ty co jsou pohromdě tak nerostou vůbec. Já jsem je ted o vikendu poprve pohnojil, tak se snad rozjedou. Měl jsem je předtim na okně, kde bylo málo světla. No ono taky v únoru by bylo málo světla kdekoli. Hodil jsem jich další plato, všechny maj děložní lístky a jedou, další vysetí nechám, až bude fakt pěkně, už to fakt nemam kam dávat. Asi budu muset udělat nějakej pařníček a co nejdřív to lifrovat ven, ale to zas až nebude mrznout.. Mam ještě asi 300 semínek, z toho asi 80 odrůdy Havana, zbytek jsou Virginský.

Edit 27. 3. - Tak už to jede celkem pěkně, nechtělo se mi to fotit, tak sem ani nic házet nebudu. Až to bude mít smysl. Jinak na příští rok kupuju na předpěst zářivku, takhle to nemá moc smysl, trápim rosrlinky nedostatkem světla a stejně se rozjížděj až teď... Kdybych to dal před 3 tejdny tak by to vyšlo nastejno

Naposledy upravil bull 28-03-2011 v 11:46 AM

Old Post 23-03-2011 v 21:04 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 26

tak kamaráde mě už se válej pekne ve skelníčk uv teplíčku jinak já tomu taky přisvecoval tkaže proto m ito tak jelo a ted jak je to v tom skleníčku tak se koukni na fota a budeš zírat

Old Post 08-04-2011 v 19:51 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 27


Mě už jedou pěkně ale foto zatim žádný nemám. Nejlepší je ta jediná Jalapeňo z první várky - ta má asi 5 pater a hezky jede. Vyrobil jsem si ze starýho okna minipařníček, má 130 x 100 cm a je obloženej polystyrenem. Sazeničky tam rostou jako z vody, tak snad nezmrznou. Chilli a tabáky mám ještě za oknem, daří se jim tam a i v pařníku by jim mohla bejt zima

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-04-2011 v 16:33 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

TABÁKY Příspěvek č. 28



Tady jsou tabáky vyseté začátkem února. Fotky jsou před přesazením do větších květináčů a umístěním do pařníku.



Ještě mam dalších 8 takových rostlin, po 2 v květináči






Potom mám cca 30 rostlinek asi měsíc starejch a poslední plato jsem osel včera večer.


Po vysazení 1. várky na pole dám do plata ještě asi poslední, 4. várku.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 18-04-2011 v 13:04 PM

Old Post 18-04-2011 v 12:46 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

JALAPEŇO Příspěvek č. 29



Paprička Jalapeňo, vyseta v půlce ledna, vyklíčila na začátku února. Jediná z balíčku 10ti semen roste.














Early Jalapeňo, vyseto 4.3. z 35ti semen asi 4 nevyklíčily a 10ti zaschlo semínko na vršku. Už jsem je dlouho nepočítal ale mám +- 18 ks vrůstem jako tahle.


Ještě mam asi 15 rostlinek Chinese chilli pot, ještě celkem malých, a asi 20 kulatých feferonek Korál. (ty z kupovanejch nakl. hermelínů).



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 18-04-2011 v 12:58 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 30

úha tka tabáček máš větší hele

Old Post 18-04-2011 v 17:30 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 31

on vyjel tak za posledních 10 dní, i ten z dalšího kola, to byly tak 0,5 cm lístečky a ted má 2 - 3 cm. Já sem si řikal, jestli mi místo tabáku neprodali nějakej salát
Myslim že to je díky hnojivu, nalil sem na ně zbytek alga growu, co mi zbylo.. Ale jen jednou.

Taky maj málo místa na kořeny, ale kdybych to měl všechno přesazovat, tak se z toho zbláznim. Budou to muset vydržet, než pujdou na pole..

Jo a rozbil sem si svuj krásnej pařníček a málem si u toho zlámal prsty. Pustil sem si na ruku 1 to okno, mam fialový nehty, rozbitý sklo a polámaný sazenice

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 18-04-2011 v 17:41 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 32





Tak mám další foto, všechno to pěkně roste, bohužel se počasí celkem skazilo, ale aspoň bude zahrada trochu zalitá..
Palmy už jsou venku, bohužel nedávno u nás strašně foukalo a zlámaly se listy. Takže to opět vypdaá jako oškubaná slepice...











....










Konečně jsem dovařil konopnou mast z hromady kvalitního listí a drtě.











Příště si teda hodně rozmyslim postup, zavařovačky při vaření v lázni na grilu všechny praskly, většinu jsem toho zachránil ale byla to neskutečná piplačka. Z 2 kg vazelíny mám 1300 ml masti..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 26-04-2011 v 11:01 AM

Old Post 26-04-2011 v 10:46 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2014 - Ďáblova zahrádka - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2139350 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív