Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Advanced Nutrients
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Organique
Nový Člen

Karma uživatele Organique - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 7  

Hlína Advanced Nutrients Příspěvek č. 1

Zdravím všechny Growery,
zajímají mě reálné zkušenosti s touto značkou hnojiv. Jedná se sice o dražší, přesto dle mého názoru zajímavou značku.

Moje sestava
DarkRoom II, 1x1m
400W Sunmaster
Vent. Prima Klima CTRL 400m3/h s termostatem
Stínidlo Lucilu Wing

Hlína:
Canna Terra Proffesional

Růst - bez hnojiv, pouze Piranha, Voodoo Juice a Tarantula
fungují jako kořeňáky a zároveň jako ochrana či stimul.

Květ - Iguana Juice Bloom - základní hnojivo - fakt mega smrad
- Big Bud - květový stimulátor
- B52 - Vitamíny, kytky po tom dlabou jak tasemnice
- OverDrive - květový stimulátor na konec květu - hezky to kytky znova nakoplo
- Bud Candy - květový stimulátor Bio - Ochucovač - tak tohle mě dost dostalo, neničí chuť jako ochucné sračky od Groteku, ale spíš ji podpoří v její přirozené formě.
- Final Phase - prostě průplach

Dojel jsem na tom Barneys Farm Honey B - tříměsíční sativa a moc dobrota, kytky dokvetli dokonce o 14 dní dříve, výnos velmi faine, pouze 5 rostlin a 250G čistý výnos luxusního materiálu, polovina boxu byla prázdná, kdybych jich tam dal více, mam fpoho g/W.

Teď mi jede DNA Chocolope, taky sativka (10 týdnů květ) brzy dodám fotečky, holky jsou 6 týdnů po přepnutí a opět na kompletním programu. Fota do týdne....


MODEDIT:ZDE BYL PUVODNE ZKOPIROVAN KOMPLETNI LETAK OD ADVECED NUTRIENTS ZE STRANEK SEMENAKONOPI ZASPAMOVÁNO VĚTŠINA PĚSTITELSKEHO FÓRA , TAKHLE SE TEDA REKLEMA NEDĚLÁ , Hlava

Naposledy upravil Organique 03-03-2011 v 19:53 PM

Old Post 24-02-2011 v 10:14 AM
Organique je offline   Profil uživatele Organique   Find more posts by Organique   Foto galerie člena Organique   Click here to Send Organique a Private Message   Add Organique to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

V čem je to lepší oproti například biobizzu?

Old Post 24-02-2011 v 10:31 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

me by zajimalo jestli delas u nich marketingoveho sefa??? jinac pulku tech sracek co pises bych si uz nikdy nekoupil! taky jsem poprve pri zarizovani prvniho indooru nakoupil plno pciovin a potom jsem byl rad ze jsem se jich zbavil (crompax mi uz lezi ladem min 2 roky......) radsi nez to se poohlidnu po poradne genetice co ma od boha dany normalizovany vynos nebo zajdu ke kartarce kde sefnu nejlevneji tyhle svinctva

Old Post 24-02-2011 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 4

Pro mne osobně je to top hnojivo.....za těch X let jsem odzkoušel zhruba 15 druhů hnojiv,od těch nejhorších chemek jako jsou AH,Hesi,Canna a GHE, přes různé bio jako je Plagron a Bio Canna, až po to téměř nejlepší což je Bio Bizz a Guanokalong....
Přes tyto hnojiva jsem se dostal až k Advanced Nutients, hledal jsem hnojivo maximálně se hodící pro marihuanu, po několika testech jsem usoudil, že co se týče výnosem,chutí,kvalitou,vůní a vzhedem je AN to nejlepší, přesvědčila mne o tom poslední várka 2x600W kde jsem na prostoru 150x200 udělal 1540g z 50ti rostlin - což je 1,283333g/W a to s řízky od Haryho, který mi poskytl tuto genetiku:C4,Sage,Danny Boy,Mountain Jam,White Widow a White Russian......na tomto prostoru jsem předchozí várku jel čistě jen s Bio Bizzem - Bio Bloom,FishMix a TopMax a konečný vásledek byl pouhých 950g.....takže o účinnosti nemluvím......maximální spokojenost a jen tak se k jinému hnojivu nevrátím.

Organique ví dobře o čem mluví,abych řekl pravdu tak ty chemkaři co si furt šmudalj ruce nad svejma rádoby hnojivama Hesi a AH se mohou jít bez prominutí vycpat...

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 24-02-2011 v 15:10 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Organique
Nový Člen

Karma uživatele Organique - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Děkuju Outdooristo, tohle jsem nečekal, tomu říkám recenze, jsem rád, že to potvrzuje moje zkušenosti a nejsem sám.
Co ostatní, zkoušel někdo ? Má někdo negativní zkušenosti na reálném základě ?
Nezkoušel někdo Nirvanu nebo Organic-B ?

Outdoorista - co si od nich používal ?

připravky, koncentrace, jak často ? poděl se o zkušenost prosím,
1,3 g na watt je velmi hezký...

Hodně mě zaujal koncept dvou květových stimulátorů, kdy v Overdrivu je jiný poměr NPK, plus přidané další dobroty, které rostlinkám na konci květu chybí, koukal jsem ještě na jejich levný Sensi Bloom, ale když to porovnám s luxusní Iguanou, tak neni co řešit, levný sračky do toho lejt nebudu

http://www.asgsshop.com/uploads/Adv...eringSystem.pdf

Naposledy upravil Hlava 26-02-2011 v 02:38 AM

Old Post 24-02-2011 v 15:15 PM
Organique je offline   Profil uživatele Organique   Find more posts by Organique   Foto galerie člena Organique   Click here to Send Organique a Private Message   Add Organique to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

Já jen podotknu,že na gramáž má vliv spousta faktorů a hnojivo je jen jeden z nich ( podle me jeden z tech mín vyznamnych)

Outdooristovi nemám důvod neveřit, ale že by udelalo jiny hnojivo 0,5kg navíc se mi logicky veřit nechce.

Old Post 24-02-2011 v 18:09 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Stačí se podívat na Rema na YouTube. http://www.youtube.com/watch?v=qaNG1pN9We4

A tady jeho profil > http://www.youtube.com/user/urbanremo
Všechny kytky co ukazuje jsou hnojeny Advanced Nutrients.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-02-2011 v 19:35 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: Advanced Nutrients Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Organique

Růst - bez hnojiv, pouze Piranha, Voodoo Juice a Tarantula
fungují jako kořeňáky a zároveň jako ochrana či stimul.

Květ - Iguana Juice Bloom - základní hnojivo - fakt mega smrad
- Big Bud - květový stimulátor
- B52 - Vitamíny, kytky po tom dlabou jak tasemnice
- OverDrive - květový stimulátor na konec květu - hezky to kytky znova nakoplo
- Bud Candy - květový stimulátor Bio - Ochucovač - tak tohle mě dost dostalo, neničí chuť jako ochucné sračky od Groteku, ale spíš ji podpoří v její přirozené formě.
- Final Phase - prostě průplach



Pokud se nepletu tak to co používáš vyjde cenove kolem 7000,- ne? Za maximalne 1l flašky u te tarantule,pirane a buh vi jake haveti 50g.


citace:
Původní příspěvek od Organique
Hodně mě zaujal koncept dvou květových stimulátorů, kdy v Overdrivu je jiný poměr NPK, plus přidané další dobroty, které rostlinkám na konci květu chybí, koukal jsem ještě na jejich levný Sensi Bloom, ale když to porovnám s luxusní Iguanou, tak neni co řešit, levný sračky do toho lejt nebudu


No a tady bych si tipnul že Sensi Bloom(Grow) bude dobře použitelnej do hydra a nebude to žádná organika. Ta Iguana už bude čiste organická.


Ono cely mi to přijde divny jen když se podívám kolik je tam druhů boosterů na cokoliv...

Tady se podívej na flašku a na pomer PK co píšou v textu http://www.pestujdoma.cz/index.php?...product_id=1850

Naposledy upravil Machoman 24-02-2011 v 23:21 PM

Old Post 24-02-2011 v 23:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Organique
Např. v tom, že používají dražší a čistější suroviny, aminokyseliny třídy L, lépe chelátované prvky - lépe drží pH, navíc živiny se vstřebávají v širším ranku pH než např. u Biobizzu a co mě asi přesvědčilo nejvíc je 100% garance vrácení peněz v případě nespokojenosti, no zatim není důvod


Tvoje odpověď je naprosto nedostatečná!

Co to znamená aminokyseliny třídy L?! woe ty ani nevíš co to jsou aminokyseliny...

Co to je lépe chelatované prvky? jak mohou cheláty držet pH?!

Vstřebávání živin závisí pouze na chemické podstatě přijímatelných iontů. I kdyby to tak bylo kvůli čemu rozšiřovat "rank" pH, když stejně budeš pěstovat při pH 5,5-6,5?!

A to vrácení peněz je reklamní trik, stejný jako kdyby ti u kristalonu napsali že ti vrátí peníze když pod tím nic nevyroste, možná by ses divil co by pod tím vyrostlo .

Moc tomu nerozumíš a věříš všemu co ti napíšou na flašce...

Jinak jak píše Machoman....
hnojiva mají opravdu minimální vliv na celkový výnos, skoro veškeré množství sušiny je vytvořeno z vody a CO2.
Samo že kytkám musíš dopřát všechny prvky (ionty) v dané koncentraci a poměru a pak nepoznáš rozdíl mezi hnojením pomocí AH, GHE, či BioBizz, nebo ANT.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 25-02-2011 v 16:19 PM

Old Post 25-02-2011 v 16:02 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10

Takže , ze tvejch 30postu sem ti udělal 11 , laskavě používej edit/delete . Jinak to je za Trestné body .

Dál by mě zajimalo proč jsi sem zkopiroval skoro všechny reklamní bláboly týkajíci se AN , stačil by odkaz zájemci by se podívali sami . Bezduché kopirování reklamnich materialů mě o kvalitě něčeho nepřesvědčí .

Navíc , pišeš
citace:
Původní příspěvek od Organique
Jinak první indoor jsem absolvoval cca. před 14 lety )))
no a před 3mi měsici jsi dostal
citace:
Původní příspěvek od Organique
do ruky Cannafestu magazín od Advanced Nutrients How to grow bigger yelds (jak vypěstovat vyšší úrody). No a jak jsem se pročítal tou spoustou informací, konečně jsem se dozvěděl, jak funguje většina komerčních hnojiv, co obsahují, proč a jak to celé funguje. Když jsem pak srovnal tyto hnojiva s těmi, co jsem používal (biobizz, Plagron), rozhodl jsem se pořídit celou sadu a hnojiva odzkoušet.
Mam za sebou první jízdu a musim říct, že sem si docela sedl na prdel. Sice mě to stálo o něco více (po přepočítání na sklizeň to však je faine cena), ale vim, že teď když přijdu mezi lidi, .....


Takže jsi 14let pěstoval aby jsi zjistil po přečetní přiručky od hnojiv že ti chybí to nejduležitejší a to hnojiva AN a nejlepe se domluvit na pestujdoma.cz tam je to se slevou ... To fakt za tech 14let ses nic nenaučil až brožurka kterou jsi dostal před 3mi měsíci ti otevřela oči a najednou vše jde ?? .

No Macho to spočital asi na 7tisic za ty štávičky no to je celkem pěkná častka na to abych s tim pod 400w sundal 250g viz tvůj trýd a to ješte ty kytky vypadaj dost chudě na to kolik věcí jsi tam narval , když to srovnam s timto ktery je hnojeno za celou dobu 3x!!! a má tam skoro 1g/w tak jak píse kolega
citace:
Původní příspěvek od Machoman
Já jen podotknu,že na gramáž má vliv spousta faktorů a hnojivo je jen jeden z nich ( podle me jeden z tech mín vyznamnych)

Outdooristovi nemám důvod neveřit, ale že by udelalo jiny hnojivo 0,5kg navíc se mi logicky veřit nechce.


Ja taky outodooristovi nemam důvod nevěřit ale když chceš srovnavat hnojiva tak to nejde rozhodně na kole kde je 50kytek 6druhů , podle mě jsi tam neměl stejnej počet od druhu když si jel ty obě kola , nebo to složeni bylo naprosto totožné ?? Ja myslim že ne .

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Stačí se podívat na Rema na YouTube. http://www.youtube.com/watch?v=qaNG1pN9We4

A tady jeho profil > http://www.youtube.com/user/urbanremo
Všechny kytky co ukazuje jsou hnojeny Advanced Nutrients.


No když se podívaš tak pod těma 1000W co tam má , tak ty šišky zas tak extrémni nejsou , tady typek co jsem se od něj učil klonovat , použivá GHE a ty palky jsou trochu jiny a jemu věřim víc než nějaký brožurce ...no v každem připadě se těšim az od Organika uvidim ty slibovane fotky , teda pokud najde kabel od fotaku ( jako kdyby každej fotak neměl vyndavaci pamětovku ) sory to už rejpám moc , pěkny den Hlava

Old Post 26-02-2011 v 03:39 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 11

Ahoj,
nechápu proč utíkáš od diskuse!

Co se týče Hlavy, tak je jedině dobře že se vložil do diskuse... (chtělo to promazat a vložit opačný názor).

Taky se divím, že pěstuješ 14 let a pak napíšeš takový blbosti.

Abych nekecal, tak trochu přispěji vodou do mlýna.

http://grower.cz/forum/showthread.p...7711#post947711

Tady kamarád rozjíždí na hnojivech Advanced Nutrients. Jenom pro úplnost asi by je nikdy nejel kdyby mu je nepůjčil známej. Má skoro celou sadu - jediný co snad chybí je základní růstový hnojivo, proto používá z minulého kola Plagron Alga Grow. Jinak by to asi odjel na Alga grow+bloom, GreenSensation.
Jeho předchozí první indoor dopadl dle mého soudu velmi výborně, výnos něco kolem 450g, na to že měl půjčenou vysvícenou 600W výbojku, obyč. stínidlo a slabý odtah... jinak kouření po dobrém flushingu vynikající!

Můžeš sledovat...

EDIT: To růstové hnojivo, které mu chybí je Iguana Juice Grow. Jeden litr stojí 730,- a obsah NPK 3-1-3. Za zmínku stojí to že je to organika, dávkování 3,5ml/l, lze z toho tedy připravit pouze 290 litrů živného roztoku. Dost neekonomické!


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 26-02-2011 v 22:37 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Organique
A víte co ? nakonec máte pravdu chlapci, jsem majitel PestujDoma.cz, akorát jsem to nechtěl dělat formou reklamy a nechtěl jsem aby to vyznělo jako čistá propaganda, dle reakcí jsem měl domluveno s Advanced Nutrients, že zde zaplatíme zlodějovi Carlosovi reklamu napůl, podle ohlasů, vidim ale, že tady teda opravdu ale opravdu ne.....


opravdu profesionalni obchodni pristup, jen co je pravda. Ma profesorka na ekonomii a marketing by z tebe mela urcite radost.

Jinak si myslim, ze doba trochu pokrocila a je lepsi si koupit tri lahve s hnojivy, ktere maji obsazeny vsechny makro, mikro slozky, stimulatory, enzymy a jim podobne sracky a nemusim k tomu uz nic dodavat. A hlavne priplacet - zijeme prece v krizi ne

at se dari

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 27-02-2011 v 07:55 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 13

...koukám že místo diskuze o AN jsme se dostali k hovnu...
tak jen abych doplnil používám tyto hnojiva o AN a to:
Iguana Juice Bloom (5-7ml/l) - základ,start pro květ,dávám den,dva před přepnutím...
Bud Candy (5ml/l) - přilévám od 1-2 týdne po přepnutí
Big Bud (4-5ml/l) - to samé jako Bud Candy
B-52 (2-4ml/l) - za růstu i květu,za růstu postřikem a zálivkou, za květu jen zálivkou s hnojivy...
OverDrive (2-4ml/l) - ten až od 5 týdne květu
Final Phase - flushing 5-10 dní před sklizní bohatě stačí,samozřejmě čím déle tím lepší,jemnější a sladší chutě dosáhneme...

tuto komcentraci hnojiv smíchám s jedním litrem a leji ke kytkám každých 5-7 dní, na několika rostlinách jsem to zkoušel i ve vyšších koncentracích každé 3 dny a musím uznat že ty hnojiva jsou vlídná k rostlinám,zatím jsem ještě nepřehnojil......samozřejmě že pokud jde spíše o indica strainy, tak ty dokážou sežrat toho hnojiva víc(IP2000,Afghani,C4,Mazar,Blueberry,Chronic,aj.), u sativ(SSH,Kali Mist,Jack Herer,aj.) je lepší hnojit dle návodu výrobce...
Sám osobně jsem tomu taky moc ze začátku nevěřil, přišlo mi že je tam příliš mnoho složek, po první várce jsem dle mého uvážení a uvážení mých blízkých vypěstoval s těmito hnojivy opravdu libový ''hulení'' jak vzhledově,tak i chutí, vůní a především potencí

Já mám rád organiku, dávám jí přednost před chemií, také hodně používám stále Bio Bizz, Guanokalong a některí prvky od Plagronu (CropMax),GroTek(Bud Fuel).
Ale protože jsem poslední dobou testoval hnojiva a stále testuji, tak jsem musel přejít i k neorganickým hnojivům.Právě ted pálim 1x600W na 1x1m na 3x Pot of Gold, 3x White Russian a 3x Ed Rosenthal Super Bud - řezy od místních členů,odtah 420m3/h + 2 větráčky Huricane na ofuk,5,7L květníky a hlína Guanokalong + Canna Terra 70:30.Rostliny mám v řadách po 3, takže tvoří čtverec (3x3) a každý sloupec hnojím něčím jiným, testuji Guanokalong,Bio Bizz a AN - jsem sám velmi zvědav....a fota snad dodám.
Počítám s tím že některé hnojivo u některého strainu udělá lepší chut, některé vyšší potenci a některé třeba ten výnos.
Po pěstování neurčeného množství rostlin jsem vypozoroval, že některým svědčí jen organika, některým chemie, kterou já osobně nemusím, ale protože nejsem kytka, tak sám neposoudím a proto to za mne dělají rostliny...
Například když jsem pěstoval odrůdu Mountain Jam z řezů od Haryho, tak se AN hnojiva osvědčily tak výborně, že jsem zatím nevypěstoval chutnější rostlinu, ta chut mi připomínala něco mezi benzínovou kyselostí s nádechem sladkého pyžma s trochou parfému levendule a zemitosti - snad jsem to tak vystihl dobře
Mno jen to mne dostalo do kolen, o tom co to se mnou udělalo nemluvím
Jo a ještě, než začnu flushovat, tak poslední dávka hnojiva je jen Bud Candy.....ten ''berry'' podton je především u ovocných odrůd zvárazněn a navíc se mi zdá, že po něm rostlinky chytají nachový až fialový nádech a to i při teplotě 23-27 stupnů...

Přichází léto a jsem pevně přesvědčen, že to bude stát za to, snad i s těmito hnojivy AN to vyjde, rostliny by měli rychleji kvést, pod lampou trvá na AN zhruba 5-7 dní než začnou rostliny nakvétat (bez použití Bud Fuel od GroTeku) a dříve když jsem je nepoužíval to trvalo 10-14 dní než byly vidět květy - samosebou mluvím především o indikách, protože u sativ to kolikrát trvá i 3 týdny než jsou vidět první složené pestíky ve vrcholku.
Kdybych měl srovnat výsledky hnojiv v poměru kvalita/chut/vůně/potence,tak by to vypadalo asi takto:

1.)Advanced Nutrient
2.)Bio Bizz
3.)Guanokalong
4.)Plagron
5.)Biocanna
6.)GroTek
7.)B'cuzz
8.)Canna
9.)Metrop
10.)Advanced Hydroponics
11.)General Hydroponics
12.)Hesi
13.)Bio Nova
14.)OBM (sračka z Baumaxu)
15.)Kristalon (ještě větší sračak z Baumaxu)
16.)....tak takový hnojiva snad jmenovat nebudu(pkojové rostliny, bo vůbec nic)

+ nějaké doplnky od B.A.C. a No Mercy Supply...

...samozřejmě vím že na všechno okolo má vliv prostředí, genetika, vybavení, bo vaše pozitivní vibrace jak by řekl Soma
Nepočítal jsem do toho výnos.....ten by se se sloupkem neshodoval naprosto vůbec

Jen jsem chtěl přispět do diskuze, když se z toho tady opět stává kanál s velkým K, místo aby tu bylo pro hnojivo místo

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 27-02-2011 v 10:55 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 14

2 Organique:

Je hezký, že se snažíš informovat místní komunitu o těchto hnojivech, ale jak psal BloodyBeer marketing ti moc nejde. Ono je to spíše o selském rozumu a zamyšlení. Když jsi napsal, že jsi chtěl zaplatit reklamu a nějakou soutěž, tak vůbec nechápu proč jsi zakládal toto trapné téma, když hnojivům vůbec nerozumíš!
Přece jenom z pozice člověka, který by organizoval soutěž tomu opravdu nemusíš rozumět a stačí okopírovat popis produktů, nějak vtipně vymyslet soutěž a účinek by byl mnohem lepší, než to začínat tímto způsobem.

Co se týče ústeckého Gshopu Pěstujdoma.cz, tak mám dvě připomínky:
Prodavač (majitel) hnojivům moc nerozumí, při mém dotazu na nějaké levné hnojivo s obsahem mikroprvků hlavně Zn, které potřeboval známej, na mě prodavač koukal jak kdybych byl marťan a vůbec nevěděl co mi má poradit.
Druhá se týká té pokojové rosliny co tam máte v tom boxu pod tou slabou HPS, je ve zbídačeným stavu. V krámě zaměřeném na pěstování očekávám rostlinu v perfektním stavu. Je to přece jenom Vaše reklama! I moje babička má tu stejnou roslinu za oknem, hnojenou 4x do roka a vypadá mnohem zdravěji.

Ať to roste...

P.S.: Nauč se používat EDIT/DELETE.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 27-02-2011 v 17:20 PM

Old Post 27-02-2011 v 11:11 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
..po první várce jsem dle mého uvážení a uvážení mých blízkých vypěstoval s těmito hnojivy opravdu libový ''hulení'' jak vzhledově,tak i chutí, vůní a především potencí


nevim na co bych mel platit prachy za to, ze mi nejaka hnojka zlepsi chut kdyz staci susit v tme a pomalu!( jedine jak by mohli zlepsit chut me napada ze se pri flushingu lepe dostavaji z tela rostliny, za to by mohli ty "kvalitnejsi" suroviny) tri tydny suseni tak 60% vlhkost, kolem 20stupnu a chut jak vino! Pri hlaskach hele to mas nejak vlhci se jen smeju..... kdo vi, ten vi

citace:
Původní příspěvek od outdoorista

Počítám s tím že některé hnojivo u některého strainu udělá lepší chut, některé vyšší potenci a některé třeba ten výnos.


pocitam ze to zalezi, ano taky na rustu(hnojeni) ale taky na dobou sklizne, suseni a skladovani.......... jen hnojky tohle neudelaj.......



jen nechapu proc bych mel rvat tri korenaky dohromady(kdyz uz ten juice zvetsi kor. system o 117% ) co podle me vypada zajimave je ten B52.....

Old Post 27-02-2011 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 16

A ještě, Iguana Juice Bloom nepoužívám, nevím na co, když je to téměř stejné jako FishMix od Bio Bizzu, který je nejen levný a smradlavý ,ale i účinný

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 27-02-2011 v 11:49 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2023 - Advanced nutrients - 1 odpovědí
31-07-2018 - Advanced Nutrients - 11 odpovědí
12-10-2016 - Advanced Nutrients - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4293750 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív