Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Speciality Grower.cz » Veletrh přírodních produktů a KONOPNÉ KULTURY Nature for Life 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Nature for Life
Grower Sponsor

Karma uživatele Nature for Life - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 1 

Obecné Veletrh přírodních produktů a KONOPNÉ KULTURY Nature for Life 2010 Příspěvek č. 1


Zveme všechny GROWERY do Olomouce na veletrh NATURE FOR LIFE 2010, který se koná 23. - 24. října na výstavišti Flora v pavilonech G a H.

Jako jediný veletrh tohoto typu máme VSTUP ZDARMA!!!

Můžete se těšit na přední české growshopy, přednášky z oboru, kvalitní konopná semena za zvýhodněnou cenu, konopné a přírodní produkty a bohatou tombolu, kde se bude losovat např. o luxusní cestu pro dvě osoby do evropských destinací dle vlastního výběru.

Párty veletrhu:
Warm Up párty DnB for Life
After Party Rap for Life

Více na http://www.facebook.com/pages/Olomo...4?v=wall&ref=ts

PS: V pondělí 4.10.2010 startuje facebook soutěž o luxusní cestu pro dvě osoby do evropských destinací dle vlastního výběru, tak čekujte facebook!!!

Old Post 02-10-2010 v 16:58 PM
Nature for Life je offline   Profil uživatele Nature for Life   Find more posts by Nature for Life   Foto galerie člena Nature for Life   Click here to Send Nature for Life a Private Message   Add Nature for Life to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Nature for Life! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 2

musim rict ze se posledni dobou s veletrhama roztrhl pytel
ale to je dobre
jen houšť

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 03-10-2010 v 06:10 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

Kdo byl ? zajímá mě srovnání s pražskými akcemi ... věřím že to mohlo být příjemný,v menším

.......................

Old Post 29-11-2010 v 07:50 AM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Time
Kdo byl ? zajímá mě srovnání s pražskými akcemi ... věřím že to mohlo být příjemný,v menším


Ja jsem tam nebyl, ale bavil jsem se s jednim vystavovatelem a prej tam bylo vic vystavujicich nez navstevniku....

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 30-11-2010 v 08:09 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

Já tam byl, ale srovnat s Pražským veletrhem nemohu, nebyl jsem, takže usuzuji jen z fotek a článků co jsem četl. Menší byl určitě co do počtu vystavovatelů i návštěvníků, byl to vlastě jen jeden (malý) pavilon a jestli se dobře pamatuju k vidědí bylo pár stánků se semeny, léčivé přípravky a ňákej ten growshop se vším možným.
Byla to první NoL a myslím že ten příští bude zase o něco lepší a určitě ho navštívím.

"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Old Post 13-02-2011 v 08:59 AM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7776110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív