Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Adjust - A- Wings-heatshield nebo CT??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 17

..lepe se odvati teplo ze skrine, lepe se udrzuje vysoka vlhkost..

Old Post 10-10-2010 v 19:11 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Narayan
Nový Člen

Karma uživatele Narayan - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 18


Hoj. Ptal ses na zkusenosti s wingama a tim stitem. Tak ja mam zkusenost takovou, ze je to fakt luxusni stinidlo, ktery ti rozprostre svetlo z vybojky na opravdu velkou plochu. Diky tomu tepelnymu stitu jsou tam urcity rozdily teplot. Proto jsem pro ilustraci pripojil obrazek. Po instalaci tepelnyho stitu to vypada tak, ze mas:

1 - zima / tma
2 - teplo / svetlo
3 - zima / tma
4 - teplo / svetlo
5 - zima / tma

Pokud tam ten tepelny stit neni vypada to takto:

1 - zima / tma
2 - teplo / svetlo
3 - teplo / svetlo - jeste vyssi
4 - teplo / svetlo
5 - zima / tma

>>> Je na miste abych upresnil ty terminy! Nejedna se vylozene o zimu a tmu. Nemeril jsem ani luxmetrem, ani teplomerem. Jen jsem projel rukou pod lampou a koukal. V mistech kde je "tma/zima" je o par stupinku mensi teplota a zdaji se mi kytis trosku tmavsi, nejsou tolik osvicene. Nicmene jsem i se stitem uspesne odkroutil jeden pest a rozdily v kytkach z ruznych zon [1,2,3,4,5] nebyly vubec patrne. Sice jsem si toho vsiml ja, a myslim ze by si toho jiste vsimla merici technika, ale na kytkach se to neprojevilo. Spise pro klid sve duse a proto, ze se mam zas v cem hrabat [konicek no...] tak jsem par direk z prostredka toho tepelneho stitu provrtal vetsim vrtakem a zda se, ze je ve prostred vice svetla, ale jak rikam, na vysledek to nemelo vliv, kdyz to bylo jak to bylo koupeny.

Jeste jeden poznatek bych k wingum mel. Cetl jsem ze jsou z oceloveho plechu, tak jsem si rikal, ze ta cena zrejme odpovida teda... ale pote co jsem tu kartonovou krabici doma rozbalil, jsem se trochu nasral. Delaji to z hliniku! Zrejme to driv ocel byla a ted presli na setreni na materialu, nicmene v popisce v G-shopu to zmenene nebylo. V souvislosti s tim musim zminit, ze po jedne sezone je stinitko dost zasle a je treba poradne ocistit a prelejskat ;-)

Tato Soma je Bůh, jeho cestami se ubírá ta nejprudší bolest, kterou člověk trpí, On přináší uzdravení i radost do očí ztrápených, Nesmělého obléká válečným žárem, Vznešenými myšlenkami přátelí se s bardy, A duši, duši pozvedá ze země k nebesům. Tak báječné, tak velké jsou jeho dary. Člověk cítí, jak jeho žilami proudí Bůh A pláče v hlubokém vytržení, Zhluboka pili jsme z božské Somy Až nesmrtelnost v nás vzklíčila.
Vstoupili jsme do světla A poznali všechny bohy. Co hynoucího nám může ublížit, A zda-li může nás smrtelník soužit? Skrze Tebe, překlenutá úzkost, jsme unášeni věčným božstvím.

Rig-Veda

Old Post 13-10-2010 v 17:04 PM
Narayan je offline   Profil uživatele Narayan   Find more posts by Narayan   Foto galerie člena Narayan   Click here to Send Narayan a Private Message   Add Narayan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Narayan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 19

cooltube je na hovno.mozna v lete pomuze jinak jsou s ni same problemy.

Old Post 14-10-2010 v 18:23 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 20

Takže k CT ja např neměl jinou možnost než použít CT, nicméně její odraz je úplně k ničemu. Takže sem dostal tip v Gshopu že se dá zbastlit s wingem, takže jsem vykuchal ten plech co je na ní (mluvím o ORIGINAL COOLTUBE, v CT od PRIMAKLIMA jde plech vyndat bez poškození, hodí se to třeba k V-scrogu), a pověsil ji natěsno pod a-wing, nicméně pořád jsem měl vyrázný HOT-SPOT přímo pod výbojkou, takže s použítím dvousložkového lepidla Patexx jsem do CT precizně nalepil tzv. Superspreader, který je součásti balení origo A-wing, a ted jsem maximálně spokojený. Lampa 5cm od kytek není problém, žádné fleky od přílíšného světla a žádné popálení teplem. Každopádně A-Win jedině se Superspreaderem, bez něj je to jen dobré stínidlo s ním mužete mnohem blíž ke kytkám.

Old Post 09-12-2010 v 19:22 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 21

to Narayan: Záleží, jak ohneš wing..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 17-01-2011 v 19:17 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 22

nezkoušel jste si někdo udělat winga doma??? popřípadně jaký jsou jeho parametry??

Old Post 27-01-2011 v 16:58 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 23

mě přijde CT v klidu, zas taková tragédie to není pokud se bavíme o využití světla, tak u výbojek jedině vertikal a tam se CT hodí, čistil jsem jí dycky po growu a stačilo. prach se dá řešit prachovým filtrem. Ale bez debaty je, že základem je kvalitní ventilace. Teplotu taky dost srazí ofuk.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 27-01-2011 v 18:36 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 24

Chtel bych se zeptat...

cooltubu jsem mel, nemuzu na ni rict ani popel - respektive nic dobryho ani nic spatnyho (jel jsem vert...)

Mam doma taky obyc. stinidlo, ale...

...rad bych si poridil neco kvalitnejsiho - uvazoval jsem mezi

http://www.taogrowshop.cz/katalog/d...eflector-medium
http://www.taogrowshop.cz/katalog/d...m--povrh-stucco
a mozna bych byl ochotnej aji neco pridat na
http://www.taogrowshop.cz/katalog/d...-a-wings-medium

nevim jestli je mezi nima tak velkej rozdil nebo postaci ty stinidla kolem litru (preci jenom dalsich 1500 se da vyuzit jinde)

Diky za tipy

ad hardiron - mam takovyho malyho winga doma, ale s lestenou plochou, ale nevim jestli to neni spis na obtiz...

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 23-03-2011 v 09:31 AM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 25

Já mám Waweflectory a zdaj se mi hodně v pohodě, taky se mi nechtělo platit tolik za original A-Wing.. Jsou z hliníkovýho plechu a hliník je jeden z nejlepších materiálů na odraz světla. Ten australskej se snad liší jenom tim, že je k němu přibalenej HS, jinak to bude asi stejný, za tu cenu bych ho bral, já jsem si dokupoval shieldy zvlášť.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 23-03-2011 v 17:41 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 26

ja osobne myslel ze obyc je stuco a normal jsou s nejakou tou glazurou nebo co...

respektive vsecky maj heat, ale to levnejsi je stuco (trosku podobny kladivkovymu) a normal je glazura nerez - aspon tak jsem to pochopil

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 23-03-2011 v 23:43 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 27

A-Wing !!!! to smeti kolem 1000-1500 je na nic pro 600W+ nepouzitelne ....
ale pokud je box ci moznost mit vertical tak nakakat na stinitka[uz ten nazev varuje ze bude mene svetla] !

Old Post 24-03-2011 v 19:57 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 28

přesně tak:::vertikální "zavěšení" lampy,,,to prostě jede!!! Žádný odrazy, mám v plánu

Ale když stínidlo, tak jako alpa::::A-Wing,,,cena je tedy šílená...
\VERTIKAL no LIMIT
:dr

Old Post 24-03-2011 v 23:13 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Tak k čemu je pak ta cooltuba dobrá? Když přijde každýmu jako naprosto zbytečná.. poví mi to někdo?


Co třeba když si chceš udělat uzavřenej systém s COčkem ??

Old Post 27-05-2011 v 07:34 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od FrYnK


Co třeba když si chceš udělat uzavřenej systém s COčkem ??


jj, to jedině, viz: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21949

taky si myslim, ze je CT dost zbytečná, protože nevidím důvod cpát výbojku níže než 30cm nad vrcholky. Když se to dá níž, nikdy se pořádně neprosvítí kraje a střed budeš mít moc přepálenej.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 27-05-2011 v 09:09 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 31

Ja osobne take volil mezi CT a A Wingem a to hlavne proto, ze na prostoru 118x62x175 (s/h/v) mam 600W coz je silnejsi vybojka nez by mela pro tenhle prostor byt...takze byli jasne obavy z teploty...nakonec jsem zvolil A Winga a nelituju,teplotu jsem vyresil silnejsim UFEM ktere saje jak dive, mnohem vice nez je vzduchova kapacita skrine takze behem hodiny tam otoci vzduch minimalne 2x- 3x a horko v klidu odsaje...vse slape jak ma a neverim ze bych takovych vysledku dosahl na tomhle prostoru s CT

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 27-05-2011 v 10:52 AM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 32

Wing sam pouzivam, a nemuzu na nej dat dopustit. oproti stucco stinidlu na 1x600 rozdil: bez winga - 400, s wingem - 550. na stejnym systemu, pri stejnejch podminkach, takze myslim ze se vyplati. se svetlem bych to videl tak jak popisuje naraya vyse. myslis teda ze ten headshield je dobrej? mam ho a nevim jestli ho tam nasadit ? :-)

Old Post 28-05-2011 v 00:03 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-02-2013 - Adjust A Wing vs ??? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6520160 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív