Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Stavba boxu sakum prdum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Stavba boxu sakum prdum Příspěvek č. 1





Zdravim vsechny nadsence
Tak jsem se rozhod taky prispet svoji troskou do mlejna …

Po precteni mnoha kilometru textu tady na Groweru jsem se pustil do zhotoveni vlastni skrine, jejiz stavbu jsem zdokumentoval uplne od piky a ted bych vam ji rad predstavil Vsechno bylo predem dukladne promysleny a vznikla celkem jasna vize, jak by mel celej box vypadat......dopadlo to uplne jinak...

Box je umisten v papundeklovym jadru typickym pro panelaky, v cimre, která driv slouzila jako satna a sklad všech moznejch věci pro potrebu beznyho kutila

Zaklad boxu tvori skrin o rozmerech 90x60x192cm,tu jsem dostal darem,kompletne ji rozebral,v truhlarne upravil ku obrazu svymu(to se tykalo hlavne vnitriho usporadani a dveri) a na nekolikatej pokus doma smontoval..Byl to docela zazitek,kvuli nedostatku prostoru...jen pro predstavu-satna ma 100x120cm ,takze sem mel vzdycky jen 10 cm mista z boku na zasroubovani konfirmatu...a když sem pritlouk zada,tak sem skrin musel prelizt abych se dostal ven Pritah vzduchu mam zatím pasivni – 2 diry 7x14cm cca 30 cm nade dnem, mam pripravenej ještě aktivni pritah mezi tema obdelnikama,ale zatím je prs nej nalepena folie...pokud se pritah ukaze jako nedostatecnej tak folii jednoduse vyriznu a pustim vetrak...ale doufam, ze to nebude třeba. Odtahova doura je ve vrchni- „pracovni“ casti skrine o prumeru 125mm, zatim je na nej napojena aluflexa od cool tuby,ale po montazi pachovyho filtru to budu resit nejak jinak....

Vnitrek je vylepenej diamantovkou-ne ze bych ji doslova chtel, ale v Grow shopu, kde jsem ji kupoval zrovna jinou nemeli....lepeny je to oboustrannou lepenkou a spoje a rohy alu paskou..byl to boj, ale s vysledkem jsem celkem spokojenej.....

Svitit mam v planu 400w Sylvanii, ktera se bude chladit v „home made“ cool tube a bude spinana digitalnima spinackama posilenejma o stykac. Podle financni situace mozna ještě na rust poridim 250w metlu....

Na odtah mam TT 125 220-280 m3 a zacinam pochybovat jestli bude stacit..mozna to bude chtit něco silnejsiho...to ctyrkilo fakt dost topi... Ofuk budou obstaravat 2 klipsnaky, Zvlhcovacku zkusim pouzit co mi zbyla z terarka a když nebude slapat jak ma tak poridim něco jinyho....

Během stavby se vyskytla rada problemu,predevsim kvuli malymu prostoru okolo skrine a spatnou manipulaci....taky vyreseni pantu na tech rozrezavanejch dverich byla piplacka,stejne tak utesneni cely skrine aby mi svetlo nepronikalo sparama ven,to este nemam doreeny na 100% a zatím nejvetsi problem je teplota ve skrini..podrobim to mereni a pak sem napisu naky vysledky

Na konec bych chtel podekovat celymu Groweru za prvotni napad a radu informaci bez kterejch bych to dohromady nedal a taky hromade mistnich clenu za jejich reporty, ktery me hodne inspirovaly a radu věci sem delal podle boxu ostatnich clenu

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 26-10-2010 v 06:34 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Nápad Cool tube Příspěvek č. 2






Cool tubu sem si delal sam..nic na tom neni a da se na tom usetrit nakej peniz,kterej s eda investovat jinde....Borosilikatovou rouru sem sehnal od mistniho clena,jako spoustu dalsich veci,prijel a mel plny auto growerskejch kramu tak mi to nedalo..tady na Groweru sem nasel asi 3 navody jak na cool tubu ale krome jedny mi to vsechno prislo takovy hodne ledabyly...ja sem puntickar tak sme to chtel mit hezky ...no a snad i mamakorat kdyz sem to mel cely hotovy a vyzkouseny a sundaval sem to z hacku tak mi spad z ruky ten retez na kterym to viselo a celou tu rouru rozmlatil.... :/ ale funguje to

Seznam materialu :
1-borosilikatova roura 200kc
2-kamnarska zder 3x 75kc
3-bilej sprej 90kc
4-sroubky,vingl,cokolada 30kc

to mame komplet 395kc......

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 26-10-2010 v 18:34 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathyus
Nový Člen

Karma uživatele Mathyus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Tak pokud jde člověku hlavně o peníze tak ten Cool tube je hodně pěknej ale stejně se musim zeptat ta borosilikatova roura to teplo vydrží???

1. indoor by Mathyus 2x 200w CFL

Old Post 26-10-2010 v 18:48 PM
Mathyus je offline   Profil uživatele Mathyus   Find more posts by Mathyus   Foto galerie člena Mathyus   Click here to Send Mathyus a Private Message   Add Mathyus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 4

Me navadi dat prachy do neceho co fakt potrebuju a neda se to nijak obejit,ale kdyz muzu neco udelat tak zvolim tu moznost...bavi me to a ta roura drzi no.....nevm presne co je ten borosilikat zac ale je to pravdepodobne nejaky tvrzeny sklo....a asi to bude to samy co se pouziva na klasicky cool tuby.... nenasel sem tady nic o tom ze by to nekomu teplem prasklo..ani ze by byl nedko takovej lepml a rozmlatl to tak blbe jak ja

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 26-10-2010 v 19:31 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathyus
Nový Člen

Karma uživatele Mathyus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

hh tak nehody se stávat ale vypadá to zajímavě když si s tim člověk pohraje a hlavně hned to bude jinčí pocit když jsi to uděláš sám ale až tolika si stím hrát nedokážu

1. indoor by Mathyus 2x 200w CFL

Old Post 26-10-2010 v 20:19 PM
Mathyus je offline   Profil uživatele Mathyus   Find more posts by Mathyus   Foto galerie člena Mathyus   Click here to Send Mathyus a Private Message   Add Mathyus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dragan
Nový Člen

Karma uživatele Dragan - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6

mas to fakt pekne, inak si neuvazoval o Co2 ?

Old Post 27-10-2010 v 00:35 AM
Dragan je offline   Profil uživatele Dragan   Find more posts by Dragan   Foto galerie člena Dragan   Click here to Send Dragan a Private Message   Add Dragan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

TROCHU INFA O TOM BOROSILIKÁTU CO SEM VYŠMUCHAL:

V mnoha prostorách se na kryty osvětlovacích těles kladou zvýšené nároky na bezpečnost. Jde především o jejich odolnost vůči rozbití / ať z jakýchkoli důvodů/

Předpisy většinou přímo vyžadují garantovanou odolnost. Kryty z borosilikátového skla jsou ideálním řešením.

Tato sklovina sama o sobě vykazuje oproti ostatním obyčejným sklovinám zvýšenou odolnost vůči kyselinám a louhům. Odolává díky velmi nízké roztažnosti, která se pohybuje cca na třetinové hodnotě oproti běžným sklům i změnám teplot a teplotám velmi vysokým . Stejné sklo se s úspěchem proto používá na výrobu laboratorního i varného nádobí.

Borosilikátové sklo lze navíc s úspěchem tepelně vytvrzovat a tím lze zaručit i jeho odolnost v tlaku.

PAK SMÁZNU.

Old Post 27-10-2010 v 06:24 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 8

Dragan - diky,CO2 uz me taky napadlo,ale musim o tom nejdriv nasbirat potrebny info....zatim sem o tom toho tolik neprecet...ale casem bych neco takovyho chtel aplikovat....stejne tak bud bubler nebo NFT...

Zedy - takze precejen je to tvrzeny sklo...ja se taky nekde docet ze ma lepsi spektralni propustnost nez obycejny sklo,ale jak moc je to pravda to netusim.... kazdopadne kdyz by ste nekdo vedel kde se da tahle roura sehnat (krome firmy kavalier,kde je cekaci lhuta 2mesice,pokud si necham sklo uriznout,pokud bych si chtel vzit trubku vcelku tak min.odber jsou 3kusy po 1,5m) tak dejte vedet...rad bych vymenil tu svoji popraskanou......

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 27-10-2010 v 07:09 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathyus
Nový Člen

Karma uživatele Mathyus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

Tak to vypadá že ten borosilikát je celkem dobrej podle toho co píše Zedy ale ještě jsem o něm moc neslyšel. Jinak CO2 se pokoušim aplikovat tím způsobem ve 2l pet flašce kvasnice+ cukr ale jestli to bude nějakej extra rozdíl mě ukáže až čas

1. indoor by Mathyus 2x 200w CFL

Old Post 27-10-2010 v 10:59 AM
Mathyus je offline   Profil uživatele Mathyus   Find more posts by Mathyus   Foto galerie člena Mathyus   Click here to Send Mathyus a Private Message   Add Mathyus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 10

zajimal sem se o ruzne pokrocile techniky a CO2 nic revolucniho neprinasi,dlouhodobe studie s vyssi hladinou co2 vedly prevazne k narustu kmenove masy,takze silnejsi stonky,s produkci plodin to temer nehlo. mas to pekny,jen tak dal kombík

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 27-10-2010 v 14:23 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Nápad Optimalizace pestirny Příspěvek č. 11




Tak sem trosku "ucesal" elektroinstalaci a uz mi chybi jen zapojit tepelnou pojistku,ale to necham az budu mit ustalenou teplotu ve skrini.....

Ta se ukazala jako velikanskej problem.....at delam co delam furt tam mam hroznej hic,nejvetsi uspech byl 34stupnu namerenych asi 30cm pod vybojkou,s tim ,ze odtah od cool tuby jel na plno(280 m3/h) a na dne stala miska s vodou... k ty ventilaci se trosku rozepisu....
Odtah mam tedy jen od cool tuby a je vyveden do vedlejsi mistnosti aby zbytecne neohrival uz tak teplej vzduch v ty mistnosti se skrini,pritah pasivni 30cm nade dnem,mam pripraveny jeste jednu pritahovou diru s vetrakem ,ale nevim jestli am vubec smysl zkouset to pouzit protoze zrejme vsechno zavisi na tom odtahu....moznost privadet studenej vzduch z venku nemam....resp.mam ,ale bylo by to dost komplikovany a musel bych vest potrubi pres celou kuchyn coz se mi moc nechce..
dalsi vec co me napadla by byly dva okruhy-jeden zvlast pro cool tube a druhej by vymenoval vzduch ve skrini...to by asi mohlo pomoct.... badal sem nad tim jakej jinej vetrak pripadne misto toho TT co mam pouzit a napadaj me 3 moznosti...bud Dospel - Euro 0 500m3/h jenze to ma prirubu 160mm a nevim jestli by byl nejakej problem s redukcema na 125... nebo TT 150 a nebo Prima klima 365m3/h kterej se mi libi nejvic protoze ma regulaci primo v sobe a mam prumer pripojeni 125mm, ale na druhou stranu je nejslabsi a nejdrazsi....a taky mam obavu jestli tech 360m3 bude stacit.....
uvitam kazdou radu ohledne tyhle problematiky.... chtel bych co nejdriv zacit pestovat ale ta teplota mi to cely brzdi :/

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 27-10-2010 v 22:53 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 12

Čau, jak teplo máš v té místnosti, ve které máš skříň? Chtěl bych poradit, ale ne blbě. Co např. do dveří, k zemi nainstalovat aktivní přítah? Třeba toto: http://www.growshop.cz/katalog/deta...100;-d1--104-mm
V té místnosti je dobrý držet teplotu +/- 20°C, aby ti to ochladilo vzduch ve skříni.
S CoolTubama skušenost nemám, ale odpozoroval sem že někdo ten odtah dává před tu Tubu (aby šlo všechno teplo hned z boxu pryč). Ty asi nebudeš mít prostor, ale nějakej silnější PC větrák by se ti tam snad vešel.
K těm teplotám, 34°C je hodně. V tomhle ročním období a s teplotama vzduchu, jaké jsou, se mi tomu ani nechce věřit. Nemáš tu ventilaci obráceně? Viš, že by ti hnala to teplo do boxu To by byla ale haluz.
Jinak K+ za pěknou práci a trpělivost.

Old Post 28-10-2010 v 09:27 AM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 13

Zdar, ja resil podobny problem.
Takze za prve to TTcko je dost na picu.Jako luftuje dobre, ovsem do te doby nez na nej napojis roury a o pachaci ani nemluvim.Proste strasne straci na vykonu jakmile na nej pripojis nejakou zatez( roury,pachac). Treba ventilatory typu ufo jsou jinaci kafe.Ty jedou s pachacem s rourama.Je jim to fuk.Mam oba typy.Dokonce oba zapojene, takze muzu krasne porovnat. Vyzkousej nejake ufo.
Druha vec je tvoje velikost boxu.Box mas fakt dost maly na 4 kilo.Cim mensi box tim se hur redukuje teplota.Ideal na 4 kilo je podle me tak 1x1x2m.V takovem prostoru se to redukuje dobre.
Taky si delam vsecko sam.Ale bohuzel vzdy narazis na veci o kterych predem nevis a poucujes se behem procesu.To je proste dan za to ze te to stoji min penez nez abys to kupoval v Gshopu.
Jinak coolTube pekna Urco hezci nez mam ja
Hodne zdaru a trpelivosti

Old Post 28-10-2010 v 10:06 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 14

PS : ale ted me napdalo ze sem to zkousel tak tyden zpet takhle s tim TT125 a teploty max 28. Ale mam rozmer boxu 110x80x200.

Old Post 28-10-2010 v 10:09 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 15

ahoj,k ty ventilaci.kdyz sem nakupoval spousta lidi mi rikalo ze tt125 280m3 nema sanci 600w uchladit,ze je to slaby,staci koleno a uz nezvlada.tedka mi to chladi 600w + 250w s pachacem a vali proste KRASNE! ja si myslim ze pokud nemas oddtah dlouhej 20m,kde by tt uz vazne nezvladalo,tak si hrave vystacis.hodne lidi preferuje drahej odtah kterej proste cuca ne kazdej chce vetrak za 4k takze se musi vyladit cirkulace a pritah. pokud sneses konstruktivni kritiku urcite bych udelal neco s tou cooltubou a pasivnimi pritahy.jinak veskery vetraky,vzdycky pod svetlo,nechapu lidi co si mysli ze nad stinitkem je vetsi teplo nez pod nim,takze veskerej proud vzduchu a ofuky orientovat pod vybojku a na kytky.jasny vidim ze to tam mas jeste provizorku.nez silnejsi odtah bych proste doporucoval jeste si s tim pohrat nez sahnes hluboko do kapsy pro novy ufo

edit: ja mel ve svym boxu ktery pripravil kolega to stejny,33 stupnu pri pootevrenych dverich! stacilo lip umistit odtah,udelat poradnej pasiv pritah aby studenej vzduch ochlazoval nejvic nejteplejsi misto,takze pod vybojkou,to srazilo teplotu na 29stpunu pri zavrenych dverich,pak se picl do pritahu vetrak 180m3 nakej starej zachodovej kram co sem nasel a teplota na stabilnich 24 stupnu!

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Naposledy upravil kombík 29-10-2010 v 21:30 PM

Old Post 28-10-2010 v 14:39 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 16

Tak za prvy vam vsem diky za rady.kritiku rozhodne snesu,ba dokonce ji potrebuju..tohle je moje prvni skrin takze si rad necham poradit od zkusenejsich...
Kopi - ja mam prave problem s tim,ze v ty mistnosti kde mam skrin se mi furt drzi takovejch 22 stupnu a nemuzu to nijak ovlivnit..hned za jednou drevotriskovou prickou vedou 2 stoupacky ktery topej jak krava a proste se cela ta cast bytu strasne ohrejva....a to ctyrkilo fakt topi...kdyz nezapnu odtah vubec tak mam po dvou hodinach sviceni pod vybojkou 50stupnu....
Bubabub - kdyz dam ruku na zacatek CT tak to saje jak zbesily,ale z toho vyfuku to vubec nefouka takovou silou jakou bych cekal takze na tech ztratach v ohybech a rourach neco bude....a ta velikost boxu je problem no:/ja sem totiz tuhloe skrin dostal darem a celkove se mi hodila do toho interieru ty satny,ze ho ani moc nenarusila a zustalo mi tam naky misto na ten regal a tak....nechtel sem tou pestirnou zasrat celou tu satnicku a chtel sem aby to pro beznyho navstevnika bytu nebylo do oci bijicijako prave treba nakej home box.... ale jak rikas..ten muj problem s chlazenim je ta dan za to ze si vymejslim hovadiny a delam to zbytecne slozity
Kombik- zkusim udelat to co mi radis,protoze kdyz ty uchladis 850w stejnym vetrakem co mam ja tak s tm prece musim uchladit to ctyrkilo co se tyce tech ofukovejch vetraku tak ty este nemam na pevno ..ruzne je zkousim posuvat po skrini a merim...ted soupnu oba dva pod lampu a
zkusim teda udelat nasledujici : mezi tema dvema mrizkama pasivniho pritahu mam vyrizlou diru a pres ni nalepenej vetrak kterej bude vhanet vzduch dovnitr,kabelaz mam pripravenou takze to zapojim,vyriznu diru do folie na ten vetrak a uvidim... taky sem v te vysce co mam pritah proriz diru do vedlejsi mistnosti-kde je vicemene furt otevrene okno na ventilacku a bejva tam kolem 18-19stupnu...ta dira je ve vysce 35cm nad podlahou a je cca 47x8cm,takze ted kdyz zapnu ten aktivni pritah tak by to mohlo sat ten studenej vzduch a treba to pomuze....od cool tuby mam vyvedenej odtah do ty samy mistnosti ze ktery ted budu vzduch tahat..myslim ze nebude mit sanci se pri ty otevreny ventilacce ohrat....


jdu na to,pak se ozvu jak sem dopad jeste jednou diky za rady a K+ ...

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 28-10-2010 v 20:38 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6063230 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív