Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » TEST - Kleaner, přípravky proti drogovym testum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
kolumbus
Nový Člen

Karma uživatele kolumbus - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 49

caw...
Nevieta za aku dobu by uz nezistili pritomnost THC v krvi ...?

Old Post 13-04-2009 v 15:09 PM
kolumbus je offline   Profil uživatele kolumbus   Find more posts by kolumbus   Foto galerie člena kolumbus   Click here to Send kolumbus a Private Message   Add kolumbus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 50

Zdarec už od pár lidí jsem slyšel že proti pozitivnímu policejnímu stíracímu testu funguje citronka nebo ocet kterou si vyplachnete ústa. Nemáte s tím někdo zkušenost nebo nejaké informace?

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Naposledy upravil cosmicgirl 27-04-2009 v 18:42 PM

Old Post 27-04-2009 v 18:37 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThoMeeNo
Nový Člen

Karma uživatele ThoMeeNo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 51

citronka prej pomaha kamika staveli strik citronku a tester nic nenameril ale ted jde o to jstli to byla nahoda kde tester nic nenameri jak tu naky pacienti psali nebo to fakt facha....

Old Post 12-05-2009 v 16:27 PM
ThoMeeNo je offline   Profil uživatele ThoMeeNo   Find more posts by ThoMeeNo   Foto galerie člena ThoMeeNo   Click here to Send ThoMeeNo a Private Message   Add ThoMeeNo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThoMeeNo
Nový Člen

Karma uživatele ThoMeeNo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 52

kolumbus jo to si musis pockat podle toho jak moc hulis ale mesic pocitej minimalne

Old Post 12-05-2009 v 16:28 PM
ThoMeeNo je offline   Profil uživatele ThoMeeNo   Find more posts by ThoMeeNo   Foto galerie člena ThoMeeNo   Click here to Send ThoMeeNo a Private Message   Add ThoMeeNo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 53

cawte ludia, potrebujem radu alebo pomoc...chcem vediet ako dlho sa drzi THC v tele a ako sa vyhnut pozitivnemu vysledku THC testu, mam na to par dni...huliil som pravidelne, pred dvoma tyzdnami som prestal a teraz cez vikend som si dal malu davku cez fajku a 6 praskov zo špeka...je to pre mna silna dilema, budem mat problemy, viete ako, takze potrebujem cim skor vediet co by mi pomohlo za kratky cas...

Old Post 31-01-2010 v 19:41 PM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Priestess
Nový Člen

Karma uživatele Priestess - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 54

Ahoj, někdo tu psal, že jim ve škole dělali tyhle testy...jako za volantem to chápu, ale ve škole???
Kdo jim na to dal právo?
K čemu jim je vědět, že někdo hulí a někdo ne?
Na tohle maj peníze, ale na potřebný věci nejsou?
Copak sem ňáká ovce, aby mě takhle testovali?
Jakej hrozí postih, když odmítnu test?

Nenechala bych se testovat, i kdybych si v životě nedala ani jedny plíce!
V naší třídě by to vyvolalo hromadnej odpor a nenechal by se testovat nikdo...v jednotě je síla...
No prostě už jen ta představa mě namíchla, mějte se fajn lidičky...gl hf..

Old Post 01-02-2010 v 00:32 AM
Priestess je offline   Profil uživatele Priestess   Find more posts by Priestess   Foto galerie člena Priestess   Click here to Send Priestess a Private Message   Add Priestess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurek5
Nový Člen

Karma uživatele jurek5 - 80% PěstitelskáKarma uživatele jurek5 - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 55

Zdravím vsechny,jak sm to tu procital tak sem chtel napsat tu citronku.ale je to tady.mam i priklad z praxe.Kamos co dela na Hjundaji newim jak se to pise>si blbec zahulil primo pod kamerou...cili na vratnici uz na neho cekali.....olizoval nejaky papirek jako ten test....myslim ze stejny maji benga pro ridice a pristroj nic nenameril....ma nekdo moznast to vyzkouset????

MIXING INSTRUKTOR

Old Post 06-06-2010 v 16:27 PM
jurek5 je offline   Profil uživatele jurek5   Find more posts by jurek5   Foto galerie člena jurek5   Click here to Send jurek5 a Private Message   Add jurek5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarasta
Stálý Člen

Karma uživatele Jarasta - 27% PěstitelskáKarma uživatele Jarasta - 27% PěstitelskáKarma uživatele Jarasta - 27% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 56

U nás ve škole teď s těma zasranejma testama jedou pecky jak svině- otestovali už hromady prváků a 2 vyhodily- ja osobně jsem prej na nějakym jejich seznamu, podepisovali jsme i nějakej papír, že nás můžou testovat na přítomnost OPL , kterej jsme museli podepsat jinak nam hrozej nějakejma pičovinama už nevim čim- takže ja si dam jointa o vikendu a ve čtvrtekk jim pochčiju papírek a budu pozitivní a oni si hned myslej, že když to mám v moči nebo v krvi, že jsem zhulenej ve škole a nijak se to těm magorům nedá vysvětlit- i když je mi víc jak osmnáct a je snat moje věc co si dělám o víkendu- hned mi pak chtěj loupnout podminečný vyloučení- uplný kokůtci- věděj hovno a serou se..... LEGALIZE IT!!!!!!!! PEACE ...

HEALING OF THE NATIONAL

Old Post 27-09-2010 v 08:13 AM
Jarasta je offline   Profil uživatele Jarasta   Find more posts by Jarasta   Foto galerie člena Jarasta   Click here to Send Jarasta a Private Message   Add Jarasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 57

já už jsem přemejšlel co bych dělal kdyby mi někdo dal olízat papírek...a jediný co mě napadlo...že bych jim ho normálně zežral

Old Post 18-10-2010 v 17:29 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od travodlak
já už jsem přemejšlel co bych dělal kdyby mi někdo dal olízat papírek...a jediný co mě napadlo...že bych jim ho normálně zežral


to uz nekdo skousel za komousu pri foukani do balonku....nepomaha neb maji nahradni

Old Post 18-10-2010 v 18:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 59

u tech škol to zavání statistikou...
Chtěji asi znát šokující pravdu bo co

Old Post 27-10-2010 v 21:01 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Tak u nás benga používají testy na jazyk - líznete a hotovo ,testy na ruce jsem tady ještě neviděl a nemám info že by tu byli.Takže nějaký ubrousek nebo mýdlo je zbytečnost u nás.

Old Post 27-10-2010 v 21:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 61

Zdravice !

a co takhle vyčištění THC z krve, funguje někomu něco ?

Zavedly nám v práci testy na THC po 6 týdnech a pokud naleznou THC po 2. odběru. Ti co mají THC v krvi mají vyhazov...

Napadlo mě, držet půst aspoň tři dny před odběrem ale nevim jakej to má účinek

... Ať se daří ...

Old Post 16-06-2011 v 16:36 PM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 62

thc sa kumuluje v tukovych tkanivach,takze vycisteni krve ti asi nepomoze

Old Post 16-06-2011 v 16:54 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od tulipán
Zdravice !

a co takhle vyčištění THC z krve, funguje někomu něco ?

Zavedly nám v práci testy na THC po 6 týdnech a pokud naleznou THC po 2. odběru. Ti co mají THC v krvi mají vyhazov...

Napadlo mě, držet půst aspoň tři dny před odběrem ale nevim jakej to má účinek


Bože, kde to děláš? Bych si asi rozmyslel, jestli v takový fašistický firmě chci vůbec dělat :-( Co je komu po tom, co dělám po práci ve svým volným čase ?

Old Post 16-06-2011 v 18:58 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

Zdravím,.
No každopadně u nás co vim mají bengy testy na drogy jen v papírkové podobě takže při podezření ti daj liznout,,ale slyšel sem že kamoš od kamoše zkoušel papirek oblbnou a povedlo se pomocí Coca Coly no nevim
co je na tom pravdy a nespolihal bych na to,,asi je jistější nehulit před jízdou nebo spolíhat na to že tě netestnou nebo ma někdo zkušenosti z něčím co oblbne test papers?:?: co tohle:http://www.growshop.cz/katalog/deta...er-30ml---sprej nevi někdo jak to funguje??:

Old Post 31-07-2011 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1063970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív