Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
jinak globálně nemám v oblibě předražený ceny GS


Tj, v grow shopu jsem kupoval jmenovky za 60kč a v zahradnictví jsem pár dní po té objevil ty stejné s 50% cedulek navíc za 20kč a takle je to skoro se všim.. ale co se dá dělat, kolikrát v obyč. zahradnictví zrovna nemaj to co člověk potřebuje..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 23-10-2010 v 13:13 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trasher
Nový Člen

Karma uživatele Trasher - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 66

Takze http://www.5semen.cz v pohode klicia aj vsetko?

Old Post 23-10-2010 v 13:55 PM
Trasher je offline   Profil uživatele Trasher   Find more posts by Trasher   Foto galerie člena Trasher   Click here to Send Trasher a Private Message   Add Trasher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Trasher
Takze http://www.5semen.cz v pohode klicia aj vsetko?


tohle stejne neni zadna seedbanka je to pouze odkaz na jinou seedbannku a tenhle zprostredkovatel z toho rejzuje jenom penize , a to vlastne za nic, lepsi je si koupit seminka primo v seedbance a klidne za eura vyjde to levneji. D.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 25-10-2010 v 09:58 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 68

ja sem semena nakupovcal vzudycky na www.everyonedoesit.com
a muzu je vrele doporucit. prodavaj jich tam spoustu a maj fakt dobrej vyber

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 25-10-2010 v 10:55 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 69

Kluci, nechci vam klecku nejak hanit, ale ja osobne veci pres net neobjednavam (jedu si pro ne osobne). A nekolikrat se mi stalo, ze nemaji skladem jak bloom stimulator, tak cerpadlo, tak rw kostky, takze jsem od nich odchazel solidne nasrany! Nejsem primo z ov, takze bych projel 2kila zbytecne na benalu, kdyby nebyl ve meste konkurencni growshopostrava v centru, kteri maji sice drazsi ceny, ale maji taky 2mega ve zbozi a v zivote se mi nestalo, ze nemeli neco skladem, kdyz jsem tam prijel. Takze u klecky mam sice 15 procent slevu na zakaznicke karte, ale vetsinou musim jeste do konkurencniho shopu pro zbytek vybavy. Skoda.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 25-10-2010 v 11:26 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 70

zdravim ..mam skleckou dobrou skušenost sice jen pres eshop ale v pohode .
s jahodou jeto horší ,nevim jak pres net ale parkrat sem tam osobne byl a ten typek s tim rovnym kšiltem fakt nebyl moc příjemnej ,zato ma u me jahoda minus , jinak jeste v pohode shop je alespon u me s fakt dobrym jednaním www.growstore.cz a www.greenhome.cz

Old Post 25-10-2010 v 14:29 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 71

máte dobre skusenosti z growshopmy slovenskými
biohobby.sk a konopnesemena.sk ??

Old Post 25-10-2010 v 18:11 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trasher
Nový Člen

Karma uživatele Trasher - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od w33d
máte dobre skusenosti z growshopmy slovenskými
biohobby.sk a konopnesemena.sk ??


S tymito nie ale mozem ti odporucit biobotanik.sk, pribalia ti aj nejake noviny aby si mal co citat (soft secrets,konoptikum) len dodacia doba bola takmer 2 tyzne, ale pokial mas cas tak kludne . A zatial 100% klicivost takze myslim ze tie semena niesu ani stare.

Old Post 25-10-2010 v 18:31 PM
Trasher je offline   Profil uživatele Trasher   Find more posts by Trasher   Foto galerie člena Trasher   Click here to Send Trasher a Private Message   Add Trasher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 73

Já si na letošek objednával hnojiva a nějaký drobnosti tady: http://www.ultraponie.cz/
PPLko dorazilo už druhej den, místo malýho Alga Bloomu jsem dostal ten větší (jako dárek pro novýho zákazníka) a přihodili mi i aktuální číslo Konoptika.

Old Post 27-10-2010 v 09:38 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Pohodička Bioplants & Příspěvek č. 74

Osobně navštěvuji v Brně My-Garden a Bioplants .
V My-Garden je pohodovej borec kterej když nemá něco na skladě rád vám dá něco ze svého sortimentu zdarma (papírky,blunty,...).
Celkem dost toho ví a prostředí je velmi přijemné. Ceny OK (hlavně skleněné bongy má za super ceny)
V Bioplantu se střídá hafo lidí ale nyní jsou tam dva celkem na pohodu. Informace ohledně chutí bluntů jsou perfektní, ale info o ochraně rostlin jsou dosti mylné, takže asi tak. Ceny jsou průměrné. Jo jinak když ty dva v tom obchodě nenajdete a mají mít otevřeno, tak hulí vzadu za vjezdem u popelnic (několikrát jsem je tam potkal)

Old Post 07-11-2010 v 11:12 AM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Djobi-Djoba
Nový Člen

Karma uživatele Djobi-Djoba - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 75

ahoj

před týdnem jsem udělal větší objednávku na http://www.ultraponie.cz/ mimo jiné jsem si nechal přibalit už do tak velkýho a těžkýho balíku ještě úsporku(objednával jsem ve středu) v pátek přijelo PPLko, převzal jsem balík, všechno v pořádku, až samozřejmě na úsporku, která byla úplně na padrť, kontaktoval jsem kluky z ultraponie.cz, během 2hodin se mi ozvali na mail, abych jim vyfotil krabici a úsporku.. No, postavili se k tomu tak, že v pondělí zaslali úplně novou úsporku a v úterý(tj. dnes) jí tady mám. Komunikace naprosto bezproblémová, vyšli vstříc bez jakýchkoliv problémů. Takže z vlastní (skvělé) zkušenosti, vám mohu doporučit obchod http://www.ultraponie.cz/ seriózní chování a přístup tak, jak má být!

samozřejmě do balíku přibalili pár magazínů a papírků jako malou pozornost

EDIT:
PS: za druhý balík jsem neplatil žádné náklady na víc.

Old Post 16-11-2010 v 13:14 PM
Djobi-Djoba je offline   Profil uživatele Djobi-Djoba   Find more posts by Djobi-Djoba   Foto galerie člena Djobi-Djoba   Click here to Send Djobi-Djoba a Private Message   Add Djobi-Djoba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 76

S Bioplants v Olomouci mám ty nejhorší zkušenosti. To se netýká ani tak obchodu, jako těch prodavačů v něm...
Arogantní kokoti, kteří neumí nebo nechcou poradit a když už, tak většinou špatně. Většinu věcí si raději objednám než abych tam vůbec lezl. A hošíci z Grow Up mě taky moc nepotěšili když sem u nich dělal nákup. Co dodat je to bída a hlavně škoda že většinu obchodů potápí jejich prodavači..

Old Post 20-11-2010 v 16:52 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VANAdELLERY
Nový Člen

Karma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% PěstitelskáKarma uživatele VANAdELLERY - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 77

zdravíčko!tak pánové a dámy!Já bych vám doporučil growshop Blansko,co tam hoši předvádějí,si určitě zaslouží pochvalu.ps:ceny a ochota bezkonkurenční.. šak,kdo ví,ten ví .pic vana

Old Post 24-11-2010 v 17:34 PM
VANAdELLERY je offline   Profil uživatele VANAdELLERY   Find more posts by VANAdELLERY   Foto galerie člena VANAdELLERY   Click here to Send VANAdELLERY a Private Message   Add VANAdELLERY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senzaa
Stálý Člen

Karma uživatele senzaa - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 78

ahoj lidi mam dotaz ma nekdo skusenosti s timhle grower shopem http://www.novygrowshop.cz/ ??? chtel bych nakoupit a nevim jestli mam aby mi treba neposlali neco jineho

Old Post 06-12-2010 v 11:37 AM
senzaa je offline   Profil uživatele senzaa   Find more posts by senzaa   Foto galerie člena senzaa   Click here to Send senzaa a Private Message   Add senzaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 79

Ja prihodim svuj nazor a zkusenosti - nejcastej nakupuju v http://www.my-garden.cz - maji tam celkem dobry ceny a da se dycky nejak jeste domluvit v pripade potreby.
Jednou jsem tam sice mel domluvenej velkej stan, ze se pro nej stavim a kdyz jsem tam dosel, tak ho nemel, ze ho kolega omylem prodal(to jsem byl fest nasr****),.ale to je jedina negativni zkusenost (z vice nez 10 nakupu urcite). Ja osobne ho mam z Brnenskych e-shopu asi nejradsi(v mnoha vecech nejlepsi cena, fajn prostredi, hezkej e-shop

Milujte se a pěstujte

Old Post 17-12-2010 v 10:47 AM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 80

neví prosimvás někdo adresu toho growshopu v Blansku jak psal VANAdELLERY?

Old Post 18-12-2010 v 17:37 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3195070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív