Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nakvetlé řízky na 18/6 - kvetoucí klony - help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 33

Tady vám něco hodím. Možná vám to helpne

Monster Cropping

Monstrer cropping nebo take kveteni clonu je dalsi metoda pestovani, ktere byla venovana moje pozornost, prinesena clenem ICmagu JWS, ktery byl tak hodny a poskytl obrazky pro cast teto prirucky. Tato metoda zahrnuje odebirani klonu z kvetoucich rostlin a nutici je k zakoreneni a nasledne i re-veg, co eventualne vede k velmi kerovitym rostlinam a skvelemu mnozsti novych vetvi. Pojmenoval sem tuto techniku monster cropping (monstrozni vynos), protoze to je presne to co dostanete, opravdu monstrozni rostliny, ale take protoze tato metoda byla predstavena clenem greenmoster714. Sebral vsechny kredity growerovi jmenem Federal, za obeveni teto techniky.

Odebirani klonu z kvetouci rostliny jde proti vsemu co bylo kdy receno o klonovani kanabisu a muze byt trosku matouci zpocatku, ale veda vpozadi teto techniky a dobry vynos vypovida sve.

Zacnete odebirat klony z rostliny ktera je 21 dni ve kvetove fazi. 21 den vypadaj jako nejlepsi cas, ale muzete odebirat take v pozdejsich fazich s tim stejnym vysledkem. Z nizsich vetvi se lepe dela klon, dokud nezdrevnati stonek, take rychleji zakoreni nez rizek z hlavni vetve. Presunte novy rez do sklenice s vodou a nehcte je sednout na chvilku a ujistete se, ze se nedostal zadny vzduch do vaskularniho systemu behem manipulace s rizkem, to by mohlo byt fatalni pro vasi novou rostlinu. Rez vedte sikmo na stonek , to zvetsi plochu pro vodu a pravdepodobne i nutricni absorbci, zalezi na metode klonovani, kterou pouzivate. Osobne jsem shledal vhodne pouzit maly hydroponicky setup nebo klonovaci bubler (propagation bubler), toto je zdaleka nejlepsi zpusob na klonovani Kanabisu.Klonovani zde dake rozebirat nebudu.

Na obrazku vidite, jak klon z kvetouci rostliny byl umisten do klonovaciho bubleru pro re-vegging a zakoreneni. To take znamena, ze budete muset umistit klon pod svetlo 18/6, 20/4 nebo dokonce 24/0 (svetlo/tma). Klony nepotrebuji silne svetlo, takze CFL jim bude uplne v pohode stacit. Muzete odstranit nejake sisky pro pomoc rostline vratit se zpet do vegetativniho cyklu, ale vrsek rostliny nechte byt.


Zdroj je grower a tady je odkaz: http://grower.cz/forum/showthread.p...8088#post878088

Old Post 01-05-2010 v 10:52 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino460
Stálý Člen

Karma uživatele pepino460 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 34

ja dal klicit 15.4 20semien AK47 a teraz ma 9 samcov uz gule. samice mi ale kvitnut este nezacali(byvam ovela juznejsie ako je Slovensko, to bude slnkom), je to genetikou samcov, ze su silnejsi a kvitnu skorej? ani velmi mi to nevadi, stihnem druhe kolo.......

Old Post 13-05-2010 v 18:16 PM
pepino460 je offline   Profil uživatele pepino460   Find more posts by pepino460   Foto galerie člena pepino460   Click here to Send pepino460 a Private Message   Add pepino460 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 35

2tornado12: musím reagovat se zkušeností na člena tornado12:
dostal jsem v loni na jaře dva nakvetlé řízky z indooru (beladona). dal jsem je do skleníku, jeden to nerozdýchal, z druhého se stalo monstrum, koule o průměru metr a půl, neuvěřitelné množství větví a větviček. průměr stonku dole v nejsilnější části cca 9 cm. na té metodě co popisuje, něco bude myslím. peace

Old Post 13-05-2010 v 19:27 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 36

Kvůli nevhodnýmu světlu mi nakvetly více méně všechny řezy, co jsem měl připravené na out. Nezbývalo než jim chudinkám chloupky ostříhat, některým dokonce dvakrát za sebou. Ne že by se jim potom už chtělo nějak růst..
Před pár dny jsem je vyhodil ven, tak uvidíme, jestli to rozchoděj, světla už je poměrně dost (odhadem 15/9). Jedná se o stejnou genetiku, ale z pěti různých matek, tyto pravděpodobně však opět původně z jedné rostliny...

Old Post 13-05-2010 v 21:12 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Kvetoucí řízky....:) Příspěvek č. 37


Raritka...Když jsem 14tý den 12/12 zastřihoval kytky odspoda , jako myslím takové ty slaboučké větvičky do kterých jsem nechtěl aby zbytečně do nich rostlina dávala energii a aby se soustředila spíš na vrchy...tak jsem je zkoušel vykořenit..Lidi ..myslím že není vůbec třeba kupovat nějaký klonex za tězké love...vzal jsem půlku na chlast...naředil do půl litru biobizz root juice který jsem používal když jsem kytky rostl...a hodil jeden z těchto tehdy cca 6cm velký řízeček do té půlky jen do té vody...a hodil jsem to pod lampu..druhý ten druhý jsem zkusil dát jen do hlíny GK a koukal co z toho bude..a protože uz jsem měl přepnuto na 12/12 tak jsem je nechal spolu s ostatníma...a podívejte co se podařilokvetoucí řízečky...dokonce na jednom ten vršek produkuje celkem úctyhodné dávky priskyřice.. je to celkem sranda...a jsem zvedavý co se z toho podaří...tedka jsou to proste vrchy se dvěmi patry a koreny už koukají odspoda květináče z dírek...
je to ceklem funny...fakt jsem zvědav jak se vytáhnou viz. Foto
Taky u mojeho Kámoše který mi kytky pěstuje na růstovou fázi jsme těpli 2 řízky bíle vdovy na horší časy do Rockwoolu a udržovali ve vlhkém stavu v tom Biobizzu...a tyto 2 řízky+ty 2 u kámoše se chytli 100% uspěšnost...Bez Klonexu... prdel z toho mám...co si o tom myslíte vy?

Old Post 03-10-2010 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Píšeš o klonexu za těžké love, používám práškovej kterej stojí pade a vydrží tak 4 roky? Mám 99,9% úspěšnost s klonováním.

Old Post 03-10-2010 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Jo kámo aha... to jsem nevěděl...chodím do growshopu kde ho maji za 500..ale ten je gelový tak jsem myslel že se to bude takhle pohybovat..ale nevadí ja jsem nedal ani cent a 100% je dom,a...samozřejmě že se nechci dohadovatk kdo líp a co líp...dík za typ...

Old Post 03-10-2010 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Kámoš si odemne beretyhle spodky vždycky, má to do microgrowu a udělá si vždy koberec tak cca 20 kousků a je spokojenej.

Old Post 03-10-2010 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od TopsyKreets
Jo kámo aha... to jsem nevěděl...chodím do growshopu kde ho maji za 500..ale ten je gelový tak jsem myslel že se to bude takhle pohybovat..ale nevadí ja jsem nedal ani cent a 100% je dom,a...samozřejmě že se nechci dohadovatk kdo líp a co líp...dík za typ...

Taky se nechci hádat
Mám normal Stimulax ze zahradnictví, už ho mám tak dva roky a z tý krabičky ubyla tak půlka, tak mu ještě tak dva roky dávám než ho vyplácám

Old Post 03-10-2010 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 42

jo praskovej stimulax rulez , funguje suprove

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 04-10-2010 v 08:53 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 43

Hoj Mám taky to samé akorád že jsem nepoužil žádný stimulátor na kořeny apod. ale držel jsem normálně odříznuté řízky ve stínu aby se moc nevysilovaly a šoupnul jsem je ihned do hlíny ale hlavně je držet hlínu pořád mokrou a podařilo se 4 ze 4

Old Post 04-10-2010 v 10:47 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

MDe_ dobrý tyjo..ale jak to budeš řešit s přesazováním? až jim budeš kořeny rozdělávat...nebo jak vysoký máš ten květináč? páč jestli je malý je možnost že nebudou kořeny 4 kytek stíhat tak málo místa...to semůže odrazit na celkové výši rostliny i květu....

Old Post 04-10-2010 v 10:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 45

Neboj květináček je 23 v průměru a 11 na výšku (Tyto kousky nebudou na zhul ale na mastičku)

Old Post 04-10-2010 v 11:11 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 46

pánové tohle můžu jen doporučit, ale nejlepší je dát to pak zpět na růst (klony tak 10 dni v květu) říká se tomu revegeting a garantuju vám že takové větvení kytky ste snd ještě neviděli :-) jeden řez sem si takhle odřízl a použiju ho jako matku.. zatím se z toho řezu urodilo z horní paličky 9 větví a z dvou spodních po 3 a 4 větvích ale větvi se stále víc a víc.. :-) (teď má kytí 10x10cm)

I love Mary J

Old Post 07-10-2010 v 16:08 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od zagg911
pánové tohle můžu jen doporučit, ale nejlepší je dát to pak zpět na růst (klony tak 10 dni v květu) říká se tomu revegeting a garantuju vám že takové větvení kytky ste snd ještě neviděli :-) jeden řez sem si takhle odřízl a použiju ho jako matku.. zatím se z toho řezu urodilo z horní paličky 9 větví a z dvou spodních po 3 a 4 větvích ale větvi se stále víc a víc.. :-) (teď má kytí 10x10cm)


no nevim...... takovy sok bych na matku nedelal. radsi udelat pomalu poradny krak nez tohle. mozna jsem stresar ale takovou matku bych nedelal.

Old Post 07-10-2010 v 20:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od zagg911
pánové tohle můžu jen doporučit, ale nejlepší je dát to pak zpět na růst (klony tak 10 dni v květu) říká se tomu revegeting a garantuju vám že takové větvení kytky ste snd ještě neviděli :-) jeden řez sem si takhle odřízl a použiju ho jako matku.. zatím se z toho řezu urodilo z horní paličky 9 větví a z dvou spodních po 3 a 4 větvích ale větvi se stále víc a víc.. :-) (teď má kytí 10x10cm)



Revegeting je hození zpět na růst, tomuhle se říká Monster cropping http://grower.cz/forum/showthread....8088#post878088

Old Post 07-10-2010 v 22:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1937680 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív