Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 1/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81


2

Old Post 31-07-2008 v 11:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82


Foto2

Old Post 31-07-2008 v 11:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

Hornymll : Hnojíš ? máš problém buď s nedostatkem nebo přemýrou fosforu v půdě.

Old Post 01-08-2008 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turokmakto
Nový Člen

Karma uživatele turokmakto - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 84


Ahoj som tu novy, nemam vela praktickych skusenosti s indoorom, toto je moja 3 skrina,teoreticky nie som na tom spatne ale potrebujem radu skusenjsieho indooristu. Neviem co je toto a cim je to sposobene, mam v skirni 3 druhy a najviac to maju ssh-cka, rastliny maju uplne zatocene prevazne novo vyrastajuce listy, problem s teplotou to nebude, ph by malo byt v poriadku nakolko to je cerstva zem a prehnojene nie su na to si davam pozor, su v zemi uz 4 tyzdne problem sa vyskytol tak pred tyzdnom.Myslim si, ze by mohlo ist o nedostatocnu vlkhost, bo to mam v izbe a nemam zvlhcovac. Este by som sa chcel spytat ci im nevadi nocna teplota 21 stupnov, dakujem ...

Old Post 05-03-2010 v 12:30 PM
turokmakto je offline   Profil uživatele turokmakto   Find more posts by turokmakto   Foto galerie člena turokmakto   Click here to Send turokmakto a Private Message   Add turokmakto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 85

čuste kluci...sice nemám fotku,ale da se to popsat

Když prelijete kytku..a na pude se obevi takovy povlak ktery ma bilou barvu..muze to bejt bud srazenina hnojky,nebo se tam delaj takove ty musky...a na to je nejlepsi Vyvarit 1 cigaretu v nejakem starem hrnci nebo plechovce (pak uz nejde pouzit) nechat 5 minut povarit,...1 cigo na 2 litry..ale nesmi se to prehnat je to prudkej jed..a zabije to vsechno a kdz si nedate pozor tak aji kytku..ale to by ste museli udelat silnej roztok.. pestu zdar!

Old Post 21-05-2010 v 15:43 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 86


zdar, tak i na me uz to padlo...ackoliv mi prijde ze tenhle thread uz je mrtvej, co se odpovedi tyce, zkusim to...
to co vidite na fotce se mi objevilo na kytce co mam venku..je to vnitrni skunk, kterej uz byl cca tyden v kvetu, kdyz jsem ho dal minulej tejden ven...pred par dnema jsem ji presadil z kvetinace primo do hliny a zacaly mi tohle delat spodni listy a listy na spodnich patrech...list postupne jakoby ztracel chlorofor..nejdriv zloutne a ted nektery uz jsou temer bily...resp lehce zeleno-bily...trochu doufam ze to je presazenim do hliny a zmatenym cyklem, ale za kazdou radu budu vdecnej

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 25-05-2010 v 20:59 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 87

takze si odpovim sam
podle toho co jsem nasel, by se melo jednat o nedostatek zeleza....samozjreme nadale posloucham dalsi nazory, ale zitra to zaleju vodou z rezavejch hrebiku

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 25-05-2010 v 21:25 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 88



Nepovedlo se,postuju to z mobilu,tak zkusim znova.Tvoří se to hlavně na novejch listech a na některejch kytkach.Kytky jsou v royality mixu v 11l teku.Zálivka je odstátá voda ze studny, jednou lehce pohnojeno AH grow + micro.Ph/EC neměřeno.Co mě napadá, tak by to mohlo bejt vysoký Ph nebo nedostatek zinku.Možná prozatim nedostatečná ventilace, ale tomu se mu moc nechce verit.Sviti na to 400w metla, teplota v noci 14, ve dne 23.Vlhkost od začátku okolo 60% nyní jsem zapnul 3m neblera, tak je okolo 90 a vic%.Díky za rady.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Naposledy upravil Storm 27-08-2010 v 08:15 AM

Old Post 27-08-2010 v 07:39 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 89


o 2 dny starší fotka než předchozí, ještě bez neblera.Předem díyk za rady.

Naposledy upravil Storm 27-08-2010 v 08:36 AM

Old Post 27-08-2010 v 08:19 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 90

Měl bych taky jeden dotaz, mám kytky vdovy a trpaslíky venku, posledni tyden byva po ranu okolo 3 stupnu. Ale pres den krasne, teplo, neprsi. No a kytky zfialovely. Ale naprosto brutalne, to vypada jak kdyby pestoval blueberry a ne BILOU vdovu a BILEHO trpaslika. Jeste pred tydnem byly bile, posipane takovym lepivym bilym praskem. Ale ted? Hlavne ty samokvety - trpaslici, sou fialovy snad i na stonku. Jinak ale v pohode, hezky voni, vali dal...Nikdy jsem se s tim nesetkal. Uz sem vypestoval z noname seminek "fialky", ale wdova asi nema byt fialova. Nevite cim by to mohlo byt? Ja si rikam jestli nereagujou na velky zmeny teplot noc/den...

rum rum nezavazne

Old Post 21-09-2010 v 15:39 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od Ka'n'ja
Měl bych taky jeden dotaz, mám kytky vdovy a trpaslíky venku, posledni tyden byva po ranu okolo 3 stupnu. Ale pres den krasne, teplo, neprsi. No a kytky zfialovely. Ale naprosto brutalne, to vypada jak kdyby pestoval blueberry a ne BILOU vdovu a BILEHO trpaslika. Jeste pred tydnem byly bile, posipane takovym lepivym bilym praskem. Ale ted? Hlavne ty samokvety - trpaslici, sou fialovy snad i na stonku. Jinak ale v pohode, hezky voni, vali dal...Nikdy jsem se s tim nesetkal. Uz sem vypestoval z noname seminek "fialky", ale wdova asi nema byt fialova. Nevite cim by to mohlo byt? Ja si rikam jestli nereagujou na velky zmeny teplot noc/den...


správná dedukce. klesá-li v noci teplota, kytky mají prostě tendenci fialovět. Některý více, některý méně. Starosti bych si s tím nedělal.

Old Post 21-09-2010 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 92

Úplně se mi to vyhulilo z hlavy, ale trochu sem hledal ohledně toho fialovění v době květu.

citace:

...Vlivem nižší teploty se sníží množství dostupných a dodáváných živin rostlině a tím dochází k fialovění lístů...

...Rastlina zacne fialovet preto, lebo koli zime prestava vstrebavat fosfor...


Taky takový věci ohledně pomalejšího průběhu fotosyntézy, vliv na menší výnosy kvůli mrazům a pomalejšímu přísunu prvků.

Kdyžtak mě někdo opravte, už to nějak mizí z tej hlavy

Old Post 21-09-2010 v 20:31 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 93

Supr dik moc lidi, s teplem venku toho moc neudelam, ja sem mel jen strach jestli to treba neni nejaka nemoc nebo druh plesniveni. No asi sem paranoidni. Tak pestu zdar

rum rum nezavazne

Old Post 22-09-2010 v 14:33 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 94



Ahoj lidi mám také jeden problém jen takový možná trochu fádní ale přece se zeptám trošku se mi zdá že mi květiny zkrátka přestaly růst a zastavily se je to možné a jestli jo tak proč předem dík.posílám foto z 24.dne v květu

Old Post 24-11-2010 v 17:55 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 95

zdarec lidi mám problém v podobě postupného hnědnutí lístků na kytce 400w hnojiva atami coco substrát help me pls

Old Post 26-11-2010 v 17:12 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gab
Nový Člen

Karma uživatele gab - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 96



zdravíčko.
prosím co je tohle????

Old Post 07-11-2011 v 11:50 AM
gab je offline   Profil uživatele gab   Find more posts by gab   Foto galerie člena gab   Click here to Send gab a Private Message   Add gab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2022 - Vzhledové změny na kytkách 3/3 - 278 odpovědí
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4550630 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív