Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Wekova skříň-3.pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Obecné Wekova skříň-3.pokus Příspěvek č. 1






Tak jsem zvolil kvalitní řezivo přímo z matek z Vídně a konečně nebudu pěstovat no name,ale:
3x bílá vdova
3x ultimate
1x nebula
1x white russian
2xnorth.shiva
řízky jsem dostal od člověka z blogu a velice mu za to děkuji.
Mám je už přes měsíc a posledních 14dnů jsou na 400Watech.
Nevím, zda-li nenavýšit výkon na 800Wattů.
Co myslíte?? minulá úroda totiž byla při 10kytkách na 400Wattů docela slabá..
Jinak teplota:26-27
vlhkost:50-60%
Rostlinky už začínají mít nové výhonky..jsou asi týden po přesazení..Zalil jsem je hned po přesazení a je to už týden a furt jsem nezaléval..Asi trvá než ta nová půda vyschne.
Mají jemné fleky na listech, ale to je asi šok po přesazení a nebo jsem to trochu přehnal z hnojkou...
Na nových výhoncích už se to nevyskytuje.
Tak mrkjete a raďte..jestli je mám více tvarovat apod!!!!!!
Díkes zdraví LOS WEKOS ;-)

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 31-08-2010 v 07:57 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 2

[účet odstraněn]

Old Post 06-09-2010 v 12:45 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 3

Čau, hezký, mě se zdá, že prostor už máš celkem vyplněnej, já bych přepnul. Podívej se, co mě udělala jedna vdova po přepnutí, vyrostla nemíň jednou tolik. Je to tady popis ke 3. fotce a následující příspěvek. A místo další lampy si kup heat shield .

Old Post 06-09-2010 v 14:14 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

no tak už to mám týden přepnuté...jinak k čemu mi bude heat shield..to je přece jen k tomu aby to nespálilo kytičky ne??!!
kytičky za ten týden, co to mám přepnuté nabrali dost do výšky...zítra vyfotím a hned se s váma podělím o to, jak to roste..
každopádně asi ještě 250ku či možná i 400w přidám...

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 06-09-2010 v 17:05 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 5

Kvůli tomuhle a tomuhle . Nejde jenom o rozptyl tepla, ale i světla. Cooltube je nouzový řešení, když už to nejde jinak uchladit, ale světlu tak akorát stíní, i když je to lepší sklo. Heatshield vyřeší oba problémy. Jinak jedna 250MH na konec květu je dobrej nápad.

Old Post 06-09-2010 v 18:28 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 6

teda...tak to jsem nevěděl....hned z výplaty se na to mrknu...cooltube nechám a heat shield dám pak na tu 250ku asi...nebo stačí jen 400w bez cooltube s heat shieldem??

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 07-09-2010 v 05:18 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 7

Z cool tube sundej to sklo.

Old Post 07-09-2010 v 20:33 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 8

v tom případě nebude ale cooltube k ničemu!!!!

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 08-09-2010 v 05:52 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 9





tak tady máme 8.den květu....jak jste říkali, bílá vdova se vytáhla...to je ta úplně na kraji vpravo.
Celkově to chytlo dost grády a povyrostlo,ale zatím po tom týdnu nějaké extra změny nejsou.
Svítím přes večer už kvůli vyšší teplotě, které přes léto byla kolem 28stupňů.
Jelikož asi budu sundávat cooltubu a dávat tam ten heat shield, tak si myslím, že je to nejlepší řešení svítit přes noc.
Tady jsou fota.

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 08-09-2010 v 05:58 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 10


citace:
Původní příspěvek od Weka
v tom případě nebude ale cooltube k ničemu!!!!


Jo snížíš sice chladící schopnost cool tube jako takový, ale nahradíš to shieldem a ještě navíc budeš mít lepší rozptyl světla. Pořád budeš tahat vzduch přímo od lampy, takže to určitě uchladíš..

Old Post 08-09-2010 v 15:24 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 11

Zdar!

Pekne kytiz jen co je pravda :-) Ale ten heatshield bych tam nedaval jestli tam mas CT. Jestli si veris tak tam dej jeste jednu 250 ale heatshield dat na normal stinitko bych nedaval - nehlede na to ze to docela fest stini (ale zase nebudes mit prepal uprostred skrine). Jinak si myslim ze heatshield je delany na A-wing aby se mohl dat nize ke kytkam bez zbytecneho prepalu. Nehlede na to ze cena jednoho plechu je stejna jako normalni stinitko :-D

ale pokud mas penize na rozhazovani proc ne :-) ..... nebo si rovnou kup i teho A-winga a mas to v cajku :-D

ps: jake jsou ted teploty?? a jake michas hnojky :-D .... mas je fest zelene tak by mozna chtelo trochu ubrat dusiku ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-09-2010 v 17:44 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 12

teplota je ok...někdy i kolem 20stupňů(průměr asi tak 24stupňů), protože svítím přes večer a mám otevřené okno:-) takže s přidáním další výbojky nebude až tak problém...
jinak hnojím decentně...lehce na růst a zatím pomalu na květ ;-)
stimulátor na květ ještě nedávám.,pouze růst a květ...
s tím heat shieldem mi ale tady dali brouka do hlavy...myslím si, že je to dobrá věc,ale uvidíme jak to bude s teplotou...přes ten podzim by to mohlo být ale ok ;-)

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 09-09-2010 v 08:32 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 13


Já myslim, že i bez AW to bude užitečný..

Old Post 09-09-2010 v 18:37 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od fiste
Já myslim, že i bez AW to bude užitečný..


Ty vole co mas prosimte porad s tim heat-shieldem?? Je to jenom bazmek kvuli kterymu sice nejde teplo pod lampu, ale ono tam moc nejde ani svetlo... lepsi je proste tam narvat ofuky a poradnou ventilaci... nevymyslejte co uz je vymysleny lip...

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 09-09-2010 v 19:04 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Pohroma


Ty vole co mas prosimte porad s tim heat-shieldem?? Je to jenom bazmek kvuli kterymu sice nejde teplo pod lampu, ale ono tam moc nejde ani svetlo... lepsi je proste tam narvat ofuky a poradnou ventilaci... nevymyslejte co uz je vymysleny lip...


presne .... stoprocentni souhlas - za ty penize to nestoji - to radeji druhy ofuk nebo rovnou nove stinitko :-D a CT budes mit na leto :-P

citace:
Původní příspěvek od fiste
Já myslim, že i bez AW to bude užitečný..


ty voe to je jak z teleshopingu ..... porad jedna a ta sama pisnicka (jak u "prodejcu predrazeneho smejdu duchodcum" :-))

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 09-09-2010 v 19:37 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 16

tak když mi to tu někteří členové píšou, že je to super věc, tak jsem tím zaskočen a překvapen...jelikož jsem ještě furt skoro začátečník, tak si rád nechám poradit ve vylepšeních....dobře..jak myslíte??!!!
Jebnu tam 250ku...na tu dám ještě jeden odtah a seru na to ;-)

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 09-09-2010 v 19:37 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-08-2010 - Wekova skříň-400W-2.pokus - 59 odpovědí
18-07-2009 - Alkova skříňka - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9161950 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív