Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Který typ kuřáka marihuany jsi?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Který typ pravidelného kuřáka marihuany jsi? (viz níže)
Individuální
Rekreační
Chronický (dlouhodobý)
Nejsem pravidelný kuřák
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 17

driv klasika, mladej nenasytnej chornickej mastič (tohle obdobi u me bylo zatim asi nejdelsi)...posleze jen rekreant a ted uz nejakej ten patek individualista... je to asi dano vekem praci a tim ze nemuzu celej den jenom zevlovat a bavit se jen motanim brk...nicmene...po dlouhe pauze kdy jsem nehulil vubec jsem se k tomu stejne vratil..protze obcas v ty palici mam uz moc zbytecnosti z prace z domova atd... tak to proste "vykourim" jako skudce

Old Post 01-09-2010 v 10:01 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 18

Tohle je zajímavé, ale chybí mi víc možností, protože se dá říci, že mám z každého něco a ještě i něco z jiných možností.. protože např. když není (a je dobré to udělat aspoň 1x za rok i ve vlastním zájmu tak, aby brčko prostě došlo a fakt nebylo) tak vůbec nehulím i měsíc, nebo 2, ale když potom zase je tak přes idividuálního plynule přecházím k chronickému, ale i rekreačnímu s kámošema sem tam o víkendu po 2 pivkách apod. stíhám prostě všechny typy..
Jenomže i když mám největší "formu" a jsem fakt rozhulenej, tak nevykouřím nikdy více jak cca 1g/den, kouřím v podstatě jen ze skla či vaporizéru a NIKDY nepotápím(nezadržuji) kouř, ganju kouřím jako cigaretu. Jinak ale cigárka nekouřím - ještě že tak, protože to je fakt největší ultra shit, nesrovnatelný s konopím..

viz.tento dokument: http://ok-team.cz/sekce/tajemstvi/v...-konspirace.php
Nevím jen proč je v titulku "konspirace", když se o žádnou nejedná..je to dokument plný faktů a reálií, jež jsou v pohodě dohledatelné i jinde a to např. i na Wiki!

Nejvíc mne dostalo jak manageri Phila Morrise v klídku přiznají, že do Malborek se přidává ČPAVEK. Proč? Protože při inhalaci nikotinu s čpavkem dohromady dojde k lepšímu vstřebávání nikotinu do těla a tím ještě větší a hlavně i fyziké závisloti na tabáku..

EDIT: Diskuze o čpavku v cigaretách přesunuta sem , http://grower.cz/forum/showthread....1037#post911037 , diky Hlava

Naposledy upravil Hlava 01-09-2010 v 19:49 PM

Old Post 01-09-2010 v 12:36 PM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 19

Jsme chronický kuřák,bohužel - bohudík od 2 do 5 gramů denně spálim - pouze čistého konopí,ale hodlám se od nového roku vaporizovat
Naštěstí poslední rok kouřím čisté jointy(tj. bez tabáku) a pochopil jsem podstatu konopí,navíc se cítím mnohem lépe fyzicky i psychicky i když vyhulím 2x tolik co dříve,ale vaporizer je vaporizer

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 01-09-2010 v 14:59 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 20

chronicky individuální (denně, ale až po práci večer..)...

carpe diem

Old Post 01-09-2010 v 15:13 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 21

Tak já jsem především hulič - samotář. Zvednu se, ubalím si osobáčka tak z 0,4 a sednu na skůtr. Zajedu si na vyhlídku a pak se pěkně zboučím. Projížďka potom, v 60 kilometrové rychlosti je úplně krásně relaxační. Taky si někdy dám večer k televizi a taky s kámošema...

Old Post 01-09-2010 v 19:55 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 22

jednoznačne rekreačne ...všetkeho vela škodí.....ale možno keby sa našiel ten pravy model bez stoned učinkov možno by to bolo iné

Hlavne si veriť

Old Post 02-09-2010 v 09:48 AM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

bejval sem chronik ato velkej dnes jsem Individuální konzument.

Old Post 02-09-2010 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 24

chronik , vadi mi to ale nejak nehodlam s tym zatial nieco robit

nadherna ukazka psychickej zavislosti - polovica z nas fajci kazdy den

Old Post 02-09-2010 v 13:36 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 25

Psychická závislost???
Ne.To ta chuť

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 02-09-2010 v 13:39 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 26

Řekl bych že přesně něco mezi všemi třemi možnostmi, záleží na období a na tom, kde se zrovna pohybuju. Chronik jsem byl jen s partou na čundru (takže vlastně dočasnej chronik - dobrej oxymórón, což?), individualista jsem na svých výletech, na něž zorvna nikoho neseženu, ale nejradši hulím klasicky rekreakčně, tj. při dobré (večerní) příležitosti. Vono se to ale špatně reguluje, když má člověk dost zásob...

Old Post 02-09-2010 v 14:00 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 27

Dan.Bass - tak tak,ono se to blbě reguluje,když máš zásoby na rok a je to tak dobrý

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 02-09-2010 v 15:27 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 28

Pro Dan.Bass
"..Vono se to ale špatně reguluje, když má člověk dost zásob..."

Přesně tak pane, s tím souhlasím a proto to chce nemít dosti zásob..

Já už třeba asi týden nehulím (nemám už nic a je to i dobře) a kromě asi 2 prvních dnů, kdy byla trošku depka (však to všichni znáte) je to úplná pohodka..
Cítím se tak nějak i lépe - čistá hlava, chuť na špeka či dýmku už žádná a aspoň se mohu i víc těšit na sklizeň..
A také se člověk po třeba měsíčním stopstavu pěkně zase pročistí a potom i zase super zhulí - stav podobný tomu na začátku, když člověk s brčkem začínal a na to se i celkem těším..

Pro
outdoorista
"Psychická závislost???
Ne.To ta chuť"

Hehe jaká chuť?! Ty voe tak myslím, že tu chuť ti spíš udává psychicky závislý mozek, kouř nemá chuť i když by se mohlo zdát že ano, (třeba když slastně potahuješ ze špeka.. tak rozhodně NEMÁ..
Ale ty sis možná dělal i prdel ne?

Old Post 03-09-2010 v 09:05 AM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 29

loner_x: nemá hulení chut???nevím jak ty,ale já pěstuju hulení který chut má,to se mi fakt nezdá a i když to bude blbá technika tak to chut mít bude.......leč hnusnou

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 03-09-2010 v 13:47 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 30

outdoorista

znovu tě ubezpečuji, že hulení (mluvíme o kouření) opravdu nemá žádnou chuť, protože kouř sám o sobě nijak nechutná(chuťové buňky máš jen na jazyku) a max. ho můžeš "vychutnat" čichem..
Takže jestli máš pocit, že to má skvělou chuť, tak je to fakt jen vůně a závislý mozek, který ti říká, že skérka jsou prostě super! a jooo vlastně má i pravdu

Old Post 04-09-2010 v 08:05 AM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 31

Jinak k tématu, osobně si myslím, že až na vyjímky si skoro každý prošel všemi třemi těmito typy kouření konopí a že to v podstatě ani nejde takto zásadně škatulkovat, protože skoro každý se i v tomto nějak vyvíjí..viz. komenty jako: dřív jsem byl idividual teď už chronik, nebo dřív rekreant teď idividual či naopak..

A pokud vycházím i z vlastní zkušenosti, tak já byl nejdřív rekreační, potom idividual a teď když jsem více doma tak jasnej chronik (když mám, tak ráno, odpoledne i večer 2-3 skla není problém), ale až budu mít zase méně času, tak budu zase zpět idividual, protože v práci si to prostě nebudu moci dovolit, takže podle mne to jde ruku v ruce s okolnostmi a furt se to mění..tedy alespoň u mne..

Old Post 04-09-2010 v 08:17 AM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

neco mezi individualnim a chronickym

Old Post 04-09-2010 v 15:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
16-10-2006 - Re: Povolání kuřáků marihuany - 28 odpovědí
04-10-2016 - Povolání kuřáků marihuany - 1027 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9666350 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív