Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 321

to je v klidu ,si borec ,K+ letí k tobě,je dobře že nemyslíš jen na sebe.

Old Post 03-08-2010 v 21:23 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fdsafsdfsdf252
Stálý Člen

Karma uživatele fdsafsdfsdf252 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 322

puuuuf ... to čumim ... tak by se zachoval málo kdo no ... respekt kámo

Old Post 04-08-2010 v 12:44 PM
fdsafsdfsdf252 je offline   Profil uživatele fdsafsdfsdf252   Find more posts by fdsafsdfsdf252   Foto galerie člena fdsafsdfsdf252   Click here to Send fdsafsdfsdf252 a Private Message   Add fdsafsdfsdf252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 323

[účet odstraněn]

Old Post 07-08-2010 v 00:12 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 324

[účet odstraněn]

Old Post 07-08-2010 v 00:22 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 325

[účet odstraněn]

Old Post 07-08-2010 v 00:27 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 326

citace:
Nejvíc mne dostalo jak manageri Phila Morrise v klídku přiznají, že do Malborek se přidává ČPAVEK. Proč? Protože při inhalaci nikotinu s čpavkem dohromady dojde k lepšímu vstřebávání nikotinu do těla a tím ještě větší a hlavně i fyziké závisloti na tabáku..


tak to mě dostalo máš ňákej odkaz nebo to je jedna bába povídala...?

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 01-09-2010 v 12:54 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 327

vono vetsina odkazu, ktery se o tema otiraj jsou placeny vedecky clanky (alespon, co jsem nasel)

o tema se lehce otira treba tenhle clanek a myslim, ze na strankach FDA bys snad taky neco nasel
http://www.cigarette-store.org/ciga...tes-ingredients

The impact of some constituents is better studied than that of others. Probably, the largest part of studies related to cigarettes’ ingredients, is devoted to ammonia, which is found in tobacco in diminutive levels, and which has been an ingredient of cigarettes since the 1950s.


ps-jsme lehce OT, pripadne navrhuji presunout debatu do nejakeho "cigaretoveho" threadu

ps - jeste jsem ti nasel peknej clanecek
http://www.ash.org.uk/files/documents/ASH_623.pdf
kapitola 3 to celkem resi

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Naposledy upravil Dude 01-09-2010 v 13:46 PM

Old Post 01-09-2010 v 13:34 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 328

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
[B]

tak to mě dostalo máš ňákej odkaz nebo to je jedna bába povídala...?


Na to nepotřebuju žadnej důkaz , 8let sem pracoval pro PMČR a.s. a videl sem na vlastní oči , jak se ty tuny tabaku perou v obroskejch nerezovejch válcích ve čpavku při nejakejch 70°C a to opakovaně , tim se z něj dostane to skutečne aroma tabaku a pak tam to té hmoty , jo už píšu hmoty ne tabáku pak naperou asi 500-2000 druhu chemickejch látek většina Éček aby byla cigareta v takovem stavu jakou ji znáš .

Hele uplně jednouduše to zjistí každej , jak ?? Vemte krabičku cigaret az ji poprvé otevřete tak si ji strčte pod nos a utrhnete ten alobalovej obal , hned si k tomu čuchnete a co cejtíte ??? Tabák ?? NE čpavek !!!!

Hlava

Old Post 01-09-2010 v 13:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 329

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Na to nepotřebuju žadnej důkaz , 8let sem pracoval pro PMČR a.s. a videl sem na vlastní oči , jak se ty tuny tabaku perou v obroskejch nerezovejch válcích ve čpavku při nejakejch 70°C a to opakovaně , tim se z něj dostane to skutečne aroma tabaku a pak tam to té hmoty , jo už píšu hmoty ne tabáku pak naperou asi 500-2000 druhu chemickejch látek většina Éček aby byla cigareta v takovem stavu jakou ji znáš .

Hele uplně jednouduše to zjistí každej , jak ?? Vemte krabičku cigaret az ji poprvé otevřete tak si ji strčte pod nos a utrhnete ten alobalovej obal , hned si k tomu čuchnete a co cejtíte ??? Tabák ?? NE čpavek !!!!

Hlava
tak to si začnu pěstovat tabák

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 01-09-2010 v 15:25 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 330

Pro Plantera a ostatní: Ten důkaz je ten odkaz na VELMI zajímavé video a hodil jsem ho už na 4 řádek od spodu v tom předchozím příspěvku..sis to kromě těch 2 posledních řádků moc nečetl co..

Ale tak ještě jednou ho sem hodím zde:

http://ok-team.cz/sekce/tajemstvi/v...-konspirace.php

OPRAVDU VŠEM DOPORUČUJI TO ZHLÉDNOUT! Kuřákům i nekuřákum(cigaret), protože mne tento dokument fakt dostal a už se vůbec nedivím, že je taková šance po cígách dostat raka, protože po takovém masakru co udělají s tabákem už v podstatě o tabák vůbec nejde!

Jak píše Hlava - tabák v cíčku je "jen" nějaká karcinogení hmota co vzdáleně jen vzhledem připomíná nasekaný tabák, zabalená v bílém papírku..! A jako bonus po vykouření pár krabiček toho hnusu se stane člověk závislý jak fyzicky tak psychicky! Pánové oni na to mají laboratoře, kde dokonce testují míru závislosti a vymýšlí jak to udělat a co do té "hmoty" tam ještě přidat, aby byla ta závislot co možná NEJVĚTŠÍ a NEJRYCHLEJŠÍ! A nejde jen o čpavek i když se prej jeví jako "dobrá volba" a i marketingově prý hodně pomohl..a je to i jasné víc závislých = víc prodaných cigaret
Je to hnus..vše je zmíněno v tom dokumentu..nikdo se s tím tam netají, už jen proto, že závislí kuřáci už stejně jen těžko přestanou i když to třeba o tom čpavku i vědí..prostě mazec..

Naposledy upravil loner_x 02-09-2010 v 09:52 AM

Old Post 01-09-2010 v 17:58 PM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 331

Myslíš že to dělaj i s tabákama co si člověk koupí v paklíku bo já kouřím Javaanse.

Old Post 01-09-2010 v 18:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 332

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Myslíš že to dělaj i s tabákama co si člověk koupí v paklíku bo já kouřím Javaanse.
to bi mě taky zajímalo ale to už je moc chtělo by to přesunout debatu jinam pač to nemá s threadem co dělat

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 01-09-2010 v 18:46 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 333

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Myslíš že to dělaj i s tabákama co si člověk koupí v paklíku bo já kouřím Javaanse.


Jo v Javaanse je taky "vypranej" jestli si bališ kup si Golden Virginia kde jsou udajne jen 4Éčka nebo Pueblo ten je prej čistej tabak , ja ho davam do brk a od ty doby co jsem ho zacal použivat jsem po ranu přestal hodinu chrchlat jako po tabaku z cigar ...

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
to bi mě taky zajímalo ale to už je moc chtělo by to přesunout debatu jinam pač to nemá s threadem co dělat


Už se stalo , mějte se Hlava

Old Post 01-09-2010 v 19:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 334

Jo jo Golden Virginia, tak ten taky občas, ale blbě se schání, v Irsku jsem ho kouřil furt a je fakt že jsem tolik nechrmlal.

Old Post 01-09-2010 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 335

http://www.etabak.com/katalog/cigar...golden-virginia
http://www.etabak.com/katalog/bio-c...baky/pueblo-30g

ale jdi ty v tyhle době se uz nic blbě neschani

Old Post 01-09-2010 v 20:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 336

citace:
Původní příspěvek od Hlava
http://www.etabak.com/katalog/cigar...golden-virginia
http://www.etabak.com/katalog/bio-c...baky/pueblo-30g

ale jdi ty v tyhle době se uz nic blbě neschani

Když's z buranova tak jo

Old Post 01-09-2010 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4097830 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív