Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
R@st@
Stálý Člen

Karma uživatele R@st@ - 12% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 33

tak moje zkušenost je taková:
mám senou rýmu a sem alergik už od 3 let a začal sem hulit ve 13,a zlepšení moc nepociťuju i když hulím :-/
Graetar: jo Zyrtec žeru každý ráno jeden ale i když hulím tak jednou nebo dvakrát do týdna tak mi to nepomáhá!!!
kdyby byla nějaká rada tak dejte vědět!!

Old Post 07-06-2003 v 12:45 PM
R@st@ je offline   Profil uživatele R@st@   Find more posts by R@st@   Foto galerie člena R@st@   Click here to Send R@st@ a Private Message   Add R@st@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mista PM
Nový Člen

Karma uživatele Mista PM - 5% PěstitelskáKarma uživatele Mista PM - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 34

Hm, taky způsob. Já dělám ještě jednu věc.
Klasickej jamajskej night vision drink - dá se to i pít a případně i použít zevně - na kožní problémy jako různý menší vyrážky nebo plíseň na nohou.
Dělám ho hlavně z lupení atd, funguje i tak. Do sedmičky bílýho pravýho rumu nacpu listů, ale i třeba kousků stonků, pidipaliček atd., co se vejde (klidně před tim upiju 8-))). Tři neděle (ale klidně i dýl, akorát to bude mít značně "peprmintovou" chuť; posledně byla 6 měsíců) to nechám na chladným temným místě. Pak se to dá i slejt. V nouzi možno do nějaký slušnější vodky. A spotřebovat se dá tak i tak. 8-)))

Viva la Wrettania Grande.

Old Post 01-08-2003 v 15:56 PM
Mista PM je offline   Profil uživatele Mista PM   Find more posts by Mista PM   Foto galerie člena Mista PM   Click here to Send Mista PM a Private Message   Add Mista PM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 35

hmmm tak masticku sem taqy varil taky rozdal,vyskousel na sobe-mel sem rosekany koleno vecer sem nemoch chodit,namzal-rano sem behal jk zajic bohuzel se nedozvim jak by to vypadalo dybych si to ne¨namazal...priste si musim ublizit osove soumerne a udelat pokus

extravaganja

Old Post 22-10-2003 v 12:55 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 36

Neskusali ste vyrobu masti "od konarta" skratit. Nechce sa mi 6 tyzdnov cakat,ale zase nechcem aby sa znizil ucinok tej masti.Poradte ak viete.

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 03-12-2003 v 09:04 AM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Dotaz how to against alerdije?? Příspěvek č. 37

plno lidi tady pise ze jim trafa pomohla od senny rymy a alergie ale nejak sem z toho nevycet jek ji aplikujou aby to pomahalo nemate negdo naky konkretni overeny postupy jak zmirnit jarni ALERGII??

DIK

extravaganja

Old Post 10-12-2003 v 10:50 AM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spicoli
Nový Člen

Karma uživatele Spicoli - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 38

Zdar, mám dotaz ohledně té mastičky.
Vytvořil jsem ji asi 1/2 l a musim uznat, že na masáže je fakt perfektní. Jemně hřeje a do těla se vám zabodávají něco jako jemné jehličky, 1-2 h po vmasírování se vám záda ani neozvou.
Co se týče ozdravných metod jsem ale skeptický. Zajmalo by mne, jestli by šla aplikovat na starý modřinatý nohy mý 85 letý babičky (aby se jí to třeba nezhoršilo).

Old Post 15-01-2004 v 20:59 PM
Spicoli je offline   Profil uživatele Spicoli   Find more posts by Spicoli   Foto galerie člena Spicoli   Click here to Send Spicoli a Private Message   Add Spicoli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spicoli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 39

to spicoli- tak to ti asi nezbude nez to vyskouset-pak napis esi to funguje.

extravaganja

Old Post 31-01-2004 v 13:24 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 40

tak to se mi hodí jak svin
Mojí máti má migrénu babička kolena f hajzlu fotřík záda f prdely děda nohy f prdely. Tak po sklizni udělám hafo moc mastí a budu je rozdávat příbuznejm že je to mast z marihuany a že to fakt pomáhá
aspon když se mě máti zeptá po sklizni co s tim budu dělat tak jí řeknu udělám z toho léčivou mast

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 14-02-2004 v 21:33 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Marihuana=Všeliek!!! Příspěvek č. 41

Založil som tento thried (Ak vam vadi kludne ho resetnite) pretože som chcel ešte zdoraznit že marihuana je všeliek napr.Mne osobne vyliečila anginu.Tak že mal som teplotu 39,1 a bolo mi špatne bolelo ma hrdlo brucho,hlava a ked som sa šiel ku kamoške nafajčit a dokapril som a tak som mal iba 36,8 nič mi nebolo proste uplne som sa vyliečil po dvoch dnoch kurirovania (Alebo skor nakurovania) )A bez liekov.Pohoda čo?Napište aj vy či sa vam take niečo niekedy prihodilo.MARIHUANA VŠELIEK.Dakujem BAYO.

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 09-09-2004 v 20:27 PM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 42

Mě dost pomáhá v zimě na kašel a na rýmu. Už kvůli způsobu léčby lze en doporučit, narozdíl od nějakejch kapek na rýmu co vydržej tak 1-2 hodiny, když si dám fajfku tak to mám skoro na celej den a s kašlem to je podobný.
Jo ještě se s tím dá kurýrovat přílišná pracovitost :-°))) Já jsem si jí prakticky zbavil :-°)))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 10-09-2004 v 10:26 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 43

ja som TAZKY alergik (od 4rokov ) , hlavne alergicky na travu ,pel zvierat a podobne "hluposti". od vtedy co kalim uz neme take brutalne nadchy, problemy s dichanim, a hnusne vedlajsie ucinky po liekoch !! moja mama tomu nechce vobec verit ze by mi mohla ganja pomoct sa z toho aspon ciastocne vyliecit, ale ja viem ze to tak je. proste sa citim lepsie.
a to hlavne v lete ked to je najhorsie! si zahulim a dost mi to ustupi.
..inac nie som sam co mi toto potvrdil, kamos je tiez alergik, tiez huli a poveda mi to iste, ze mu to proste URCITE pomaha. viac ako hocijake lieky...

Old Post 10-09-2004 v 10:42 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 44

viete co ludia...som mal teploty od scera 38.6 adal som si brcko na druhy den a teplota do parhodin zisla...a az na dalsi den som mal nake lieky..ale uz mi nic nebolo..a este ma dost brutalne bolelo hrdlo a tiez to preslo...hm kto vie..mozno pomohla...

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 10-09-2004 v 17:50 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 45

Ano pomohla lebo tráva znižuje teplotu pomoha na bolesti v krku a bolesti hlavy a vela inich vecí...

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 11-09-2004 v 10:40 AM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 46

ja bych se vysral na nejakou vyrobu masticek...(je to pracny a navic negdo zas tolik palicek nema, aby si z toho moch delat leciva) Me pomaha treba na ekzem, kterej mam vod malicka pouho pouha vyvarena koupel z listi...a verim tomu, ze to je dobry i na spousta jinejch zdravotnich problemu...jinak sem taky trpel hrozne oparama a vlastne taky od malicka...mel sem kolikrat volezlou celou drsku a ani sem nemoch mluvit natoz vlizt nekam mezi lidi...a vod ty doby co hulim trawu...asi tak ty 3-4 roky sem mel opar tak 10x ...misto 50x a ne-li vickrat...tim nechci nikomu rict at zacne hulit, ze se mu prestanou delat opary a ze bude zachvilicku zdravej jak rybicka, ale me trawa proste nejakym zpusobem vylecila tyhle dva zdravotni problemy, kterejma sem trpel několik let...jinak s tim ekzemem sem mel strasny problemy...jezdil sem do prahy k nejakymu negrovi, kterej mel fakt dobry leciva...ale vzdycky kdyz sem vod nej jel tak nasi vyplazly pres dva litry za masticky, ktery me pomohly jen na chvilku...ted chci rict, ze ekzem prakticky uz vubec nigde nemam (a to sem ho mel po celym tele)...a s tema oparama... kdyz se mi udela opar, taxem hrozne prekvapenej, ze se mi udeal...trawa leči, ale jenom ty co sou nemocny...

Old Post 08-12-2004 v 12:09 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spicoli
Nový Člen

Karma uživatele Spicoli - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 47

Svatá pravda...
Odvary a vývary jsou taky good. Ale tu masticku můžeš dělat i ze stonků a listů- já to z nich taky dělal. Paličky jsou na to moc cenný, když jich nemáš přehršel.
Mějte se a zdar výzkumu

Old Post 08-12-2004 v 12:33 PM
Spicoli je offline   Profil uživatele Spicoli   Find more posts by Spicoli   Foto galerie člena Spicoli   Click here to Send Spicoli a Private Message   Add Spicoli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spicoli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 48

woooogi:ale ale, uklidni se chlapiku, nikomu nerozkazuju, jen rikam, ze bych se JA vysral na vyrobu masticky aRADSI SI DAL TEPLOU LAZEN S CANNABISU, ty si delej co chces...PEACe
ps: kazdej svym zpusobem nutime svoje informace, to by sem taky kvuli tobe nemusel zachvilku nigdo nic napsat

Old Post 08-12-2004 v 15:42 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0474580 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív