Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Haggy
Stálý Člen

Karma uživatele Haggy - 88% PěstitelskáKarma uživatele Haggy - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 49

Ja mam my-garden za barakem, par veci sem tam jiz kupoval. Obsluha je prijemna, rady bych rekl taky docela dobry. Co se tyce komunikace a objednavek na dalku to nevim...

Fantazie uz dosahuje takovych rozmeru, ze si clovek mysli, ze mluvi...

Old Post 13-08-2010 v 15:28 PM
Haggy je offline   Profil uživatele Haggy   Find more posts by Haggy   Foto galerie člena Haggy   Click here to Send Haggy a Private Message   Add Haggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

je to jedinej obchod kde jsem objevil celkem důležitý hnojivo plagron vinasse

Old Post 13-08-2010 v 18:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Vase zkusenosti s growshopama? Příspěvek č. 51

Ahoj chtel bych zalozit tenhle trýd protoze sem sel poprvy v cechach do growshopu co ma jahodu ve znaku a muzu rict ze jednani hrozny. Snazili se mi vnutit veci ktery sem vubec nechtel a ani se na ne neptal. I kdyz sem tam dostal 10% slevu tak uz tam znova asi nepujdu. Opravdu se mi jejich chovani nelibi. Piste sem svoje zkusenosti at si clovek muze beze stresu udelat obrazek kam jit.

Pokud uz to tu je tak se vomlouvam a tema nekdo spojte.

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 21-09-2010 v 07:52 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 52

Tak ono je potřeba si uvedomit,že jsou to obchodnící co chtejí jen prodat svoje zboží.A čím víc tím líp

Old Post 21-09-2010 v 08:21 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 53

I prodat se dá tak, že kupující nemá ani podezření, že mu cokoliv vnucuješ.

Já většinou chodím do Growmania na Smíchově, přijde mi tam osobnější přístup než u konkurence s jahodou ve znaku. A ceny jsou obvykle o trochu nižší.

Old Post 21-09-2010 v 09:39 AM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 54

Jednoznačně klečkashop bezkonkurenční ceny.Sice je až z Ostravy,ale to je mě vcelku jedno protože doprava nad 700 zdarma.A ruku na srdce kolikrát v growshopu utratíš pod 700?(samozřejmě pokud si tam nechodíš jen pro papírky)A nikam nemusíš dovezou ti to až pod.....

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 21-09-2010 v 11:15 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 55

http://www.growshop-ostrava.com/ -drahe,prodavaci o elektronice nevedi vubec NIC , cpou zbozi ktere vubec nechci , na nektere zbozi jsem cekal i mesic!!!zadna sleva i pri castem nakupu,zadny bonus[papirky atp]

http://www.facebook.com/pages/Havir...118254774873644 -drahe,obsluha neni skoro nikdy k dispozici,hodne zbozi nedostupno nejsou schopni ani udelat web

http://www.greenhome.cz/ - tady tomu rozumi , ziskal hned pri druhe objednavce VIP, jejich dorucovaci sluzba je kvalitni [ted nevim koho presne pouzivaji] na nic jsem nemusel nikdy cekat , pri prvni nakupu darecek pak uz nic;[

http://www.klecka.cz/ - pomerne levni,slevu jsem s prislibem dalsich nakupu dostal ihned pri prvnim nakupu,hosi tomu rozumi,radi vypracuji i alternativni reseni ruznych systemu s ohledem na cenu,pokud zbozi specha[dovezou OSOBNE DOMU!!!!,ale nebydlim nikterak daleko]

osobne doporucju klecku a pokud nespechate a mate radi darky tak growmarket....preji prijemny nakup ;]

Old Post 21-09-2010 v 16:23 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 56

http://www.green-house-tu.cz/ - Při většim osobním nákupu 10% sleva. Pohodová obsluha, rádí poradí, nic nevnucují objednával jsem od nich cooltubu, i přez kvalitní zabalení, to poštáci rozmlátili,výměna za novou naprosto bezproblému, pak mám od nich úsporku, objednal jsem nevhodnou, výměna za jinou taktéž bezproblému ,vždy přidají nějakou drobnost, samolepky, papírky atd.. můžu plně doporučit.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 21-09-2010 v 18:26 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 57

Zdarec,tak letos sem nakupoval přes www.growmania.cz a spokojenost..kupoval jsem hnojky a došlo to do 3 dnů-žádná závada-doporučuju..jinak už tento shop prodává semínka od dutch posion,což mě potěšilo.. jinak k tomuto shopu nenám co dodat,spokojenost..

Old Post 21-09-2010 v 18:37 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

http://www.bioplants.cz/ brněnská pobočka - zkušenosti pouze při nákupu hnojek a jiných podpůrných prostředků. Kluci mně připomínají obsluhu skateshopu, kdy okamžitě přecházejí do tykání a celkově familiérního chování. Znalosti posuzovat nemůžu, protože vzhledem ke zkušenostem, který jsem posbíral pěstováním a taky po netu, většinou vím, pro co jdu a co od toho očekávám. Ceny jsou tu vyšší.

Old Post 21-09-2010 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

www.semenakonopi.cz - výborný obchod doporučuji

a semena v akci za výborné ceny:
www.growgarden.cz

Old Post 21-09-2010 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 60

www.5semen.cz druhej den seeds doma
www.bioplants.cz Brno-celkem spokojenost,občas se tam najde klučina co poradí ale dost se to tam střídá a online objednávka jde třeba týden a 2x se mi stalo že nedošlo to co sem chtěl ale je fakt že na objednávku to jde z Přerova nebo kde/asi velkosklad/
www.growelectric.cz supr domluva,do 2 dnu doma občas dárek
www.klecka.cz totéž
GS s jahudkou se vyhýbám páč sem neslyšel dobrý slovo ale beru odtama přes druhou osobu za nákupku

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 21-09-2010 v 21:03 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 61

2: Machoman

Obchod je obchod, ale jak řekl malasorte muzou ti veci nabizet a ne vnucovat. me moc nezajima ze je to bussines. Pokud je obsluha neprijemna a doslova ti vnucuje veci.
pri nakupu sem sice dostal malej darecek, ale byl po me hozenej takovym zpusobem ze fakt nevim nevim.....
Proste jahoda je u me pase. na vystave byli fakt prijemny ale kdyz sem se doplacal do obchodu tak sem dostal obrovskej sok

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 22-09-2010 v 07:21 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 62

[účet odstraněn]

Old Post 22-09-2010 v 11:25 AM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 63

growelectric.cz - nízký ceny rychlý jednání náký samlepky a kravinky
growshop.cz - eshop pohoda do druhýho dne doma celkem dobrej výběr papírky zdarma neni nejlevnější

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 23-10-2010 v 00:14 AM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

http://www.grow-up.cz/ v Třebíči
nikdy nevim co za hlínu mají skladem dokud mi nenapíšou zpět ... napsáno maj že všechno ale neni to tak...
jinak jo spokojenost . z growshopů beru jen to co jinde nenajdu a moc je nepotřebuju

jinak globálně nemám v oblibě předražený ceny GS

Old Post 23-10-2010 v 07:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6669380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív