Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 33

Teď sem volal do Ereky a připadá mi že poněkud zvedli ceny.Ptal sem se na komplet 150W(SON-T+,výbojka,startér,tlumivka,kondík,objímka) za 1700,- s DPH.Se zbláznili ne?

Old Post 21-03-2005 v 12:51 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 34

......bych řek,že se přímo posrali.....

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 21-02-2007 v 10:58 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

http://www.hydroponic.cz/ Příspěvek č. 35

Zdravim, objednaval ste jiz nekdo neco z tohoto growshopu ( http://www.hydroponic.cz/ ) pres internet ? psal sem si snimi jen maily, a jejich odpovedi jsou dosti pochybne a to jen na malou cast otazek ktere sem jim kladl. dale mi psali ze zbozi mohou ihned odeslat, ale myslim ze bych na to mel vyplnit nejakej formular , kde budou vsechny objednane veci sepsany. ptz mi prijde cokoliv ( dobírka) a bez papiru bo tak neceho jim nedokazu ze mi treba poslali neco jineho ale za vetsi cash. Nevim jak to objednat bezpecne , kdyz na webu jeste nefunguje E Shop . Díky

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 01-03-2007 v 10:22 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 36

Hodnekrat sem tam byl osobne, je to dobrej obchod, ikdyz ty prodavaci jsou mozna obcas linejsi...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 02-03-2007 v 06:02 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 37

zajmalo by me obecne jak je to s nakupovanim z eshopu a zarukou ...

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 02-03-2007 v 09:42 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

lenoši :rolleyes: Příspěvek č. 38

no myslel jsem spis zarukou toho ze ti prijde to co má .. to mi spise vrtá hlavou. ptz jejich pristup mi prijde dosti neprofesionalni. uz pres tyden mi nejsou schopni odpovedet na maily ( radsi sem psal 3). takze asi budou trosicku linejsi

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Naposledy upravil Lagutoda 05-03-2007 v 13:21 PM

Old Post 05-03-2007 v 13:15 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 39

uz objednano z klecky. jejich pristup mi prijde solidnejsi, naopak hydroponic se vuubec neozvali.
tema muze byt smaznuto.dik

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 06-03-2007 v 13:41 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 40

mrkni na svetovy pohyby cen oceli, medi a vubec zeleznejch i barevnejch kovu, od toho se odviji ceny vstupnich materialu, potazmo koncovy ceny predradniku

Snark in the System

Old Post 09-03-2007 v 11:30 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 41

Můžu jenom doporučit Natural Technologies, v pohodě krámek, v pohodě lidi a dá se s nima dohodnout i ohledně sortimentu co momentálně nevedou... vedou samozřejmě jenom "legální" část grow-sortimentu

Natural Technologies, s.r.o.
Přístavní 51, Praha 7 - Holešovice, 170 00
www.naturaltechnologies.cz
shop@naturaltechnologies.cz

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 09-03-2007 v 11:51 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 42

Zdravíčko
tak novinka. z hydroponic se mi ozvali asi POUZE se spozdenim tyden a pul , tomu se rika pokrok a rychlost...

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 18-03-2007 v 21:14 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 43

ja jsem byl v hydroponic osobne...a v pohode...necham si tam poradit protoze jsou tam celkem fajn a necham si to poslat od klecky...protoze s tim mam sice svoji jedinou ale moc dobrou zkusenost...a btw na hydrponic maj na webu ze e-shop bude teprve brzy v provozu tak bych je nehanil za laxnejsi pristup....

Old Post 20-03-2007 v 10:31 AM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 44

HomeboxXS : mnoo mam 2 zkusenosti s kleckou a vybrone, do jednoho dne je to doma. A nemluvim o eshopu, ale je tam ze posilaji po cele CR, a to ze mi na mail odpovi s takovym zpozdenim ... to mi nepripada profesionalni. pokud vim tak shopu by melo jit o ksefty.. kdyby se ozvali driv, koupil bych od nich. bohuzel timto me absolutne odpudili.. Jen osobni nazor

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 20-03-2007 v 17:31 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slon
Nový Člen

Karma uživatele Slon - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 5  

máte někdo zkušenosti s my-garden.cz Příspěvek č. 45

Ahoj groweři. Chci se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s growshopem my-garden.cz

Po letošním fiasku bych příští rok chtěl investovat do kvalitních semínek a na my-garden.cz jsem našel celkem dobře vypadající nabídku, navíc je obchod v Brně kde trávím celkem hodně času a ušetřil bych tak za poštovné.

Zajímá mě hlavně kvalita služeb a celkový přístup zaměstnanců.
A ohledně semínek: celkem mě zaujaly semínka od Mandala seeds na které jsem tady na groweru našel celkem pozitivní hodnocení, dál potom Nirvana která už tak dobré ohlasy nemá. Ale cena cca 500kč za 10 semínek je pro mě ideální. Myslím že do začátku nemá ani moc smysl investovat víc.

Old Post 13-08-2010 v 14:07 PM
Slon je offline   Profil uživatele Slon   Find more posts by Slon   Foto galerie člena Slon   Click here to Send Slon a Private Message   Add Slon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Persey
Stálý Člen

Karma uživatele Persey - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 46

Ahoj v My-garden jsem kupoval semínak Durbanu-poison a spokojenost, klíčívost 90%

nejprve jsme jim napsal e-mail, zda je potřeba registrace ke koupi semínek, odpovedeli mi že ne, protože zrovna měli na sklade, druhy den jsem si pro ne jel.
přístup je ok, takže doporučuji.

to jak to mají s poradenstvím nebo doporučením ostatních produktu (hnojiva, in-door pěstování apod, rady tipy, triky) jsem nezjištoval, ale prodejna je pěkná a personál/prodejce se snaží vyjít vstříc + doporučoval m i´hnojky, ale když letos jedu outdoor, tak jsem žádné plagrony apod nekupoval, ´zkouším jen´ kristalon

Old Post 13-08-2010 v 14:39 PM
Persey je offline   Profil uživatele Persey   Find more posts by Persey   Foto galerie člena Persey   Click here to Send Persey a Private Message   Add Persey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

čest, no hele mandala je gut, momentálně předělávají web na kterým si pak můžeš ověřit jestli jsou my-garden ofic distributor, cenu ale mají normální když si vezmeš že na mandale zaplatíš 20eur + převod,ale zase dostaneš od mandaly bonusový semena safarimixu.. Trochu jim ujela cena za safari mix, který stojí taky20eur. takže když to shrnu tak to není o shopu, protože to s ním nemá nic společnýho. Snad si jen ohlídej originál balení, protože sypaný semena nebrat tady máš thread přímo mandaly http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=32

edit: a onlineshop mandaly je stejně otevřen jen po dobu produkce semen, takže mimo sezónu jedině přes distributora. Každopádně se pak podívej na ty jejich nové stránky, protože dle toho co se mi dostalo za materiály do rukou tak jejich nová podoba bude luxus

Old Post 13-08-2010 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slon
Nový Člen

Karma uživatele Slon - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 48

Já sem jen trochu nervózní ohledně platby předem. Našel sem různé ohlasy na to že lidi poslali peníze ať už obálkou nebo převodem a svoje semínka nedostali. Neříkám že je to případ Mandaly, nebo jakékoliv jiné konkrétní seedbanky ale stává se to a proto bych dal radši přednost osobnímu odběru, popř. dobírce.

Old Post 13-08-2010 v 15:05 PM
Slon je offline   Profil uživatele Slon   Find more posts by Slon   Foto galerie člena Slon   Click here to Send Slon a Private Message   Add Slon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4743680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív