Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Speciality Grower.cz » Investice do obchodního záměru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Jste spokojeni se službami obchodů a dostupným zbožím
Ano
Jak kdy
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Investice do obchodního záměru Příspěvek č. 1


Zdravím české growerstvo.

Poslední rok jsem trávil prací pro české growshopy a to nejen na pozici běžného prodavače a správce e-shopů, ale i obchodního zástupce ( nákup zboží ) a spolumajitele.

Již od prvních dnů kdy jsem začal v tomto oboru pracovat jsem postrádal profesionální jednání na úrovni a následná spolupráce se zahraničními kolegy mě den za dnem čím dál tím víc utvrzovala v tom, že česká growerská scéna je schopna konkurovat světu ve znalostech rostliny a její kultivace, ale v oboru techniky a informovanosti o novinkách na světovém trhu již nikoliv. Při pročítání fór jako je např. International Cannagraphyc postupně sami shledáte, že jejich growroomy jsou na znatelně vyší úrovni než ty, které potkáváme v ČR.
Již půl roku se snažím svým zákazníkům nabízet pokud možno co nejlepší produkty ( nikoliv nejlevnější ) a zatím jsem se setkal jen s kladnými ohlasy. Bohužel díky vysoké zkouřenosti, nízké vzdělanosti a nečestnému jednání svého společníka jsem se dostla do situace, kdy bez dostatečného kapitálu budu nucen veškerou svou činnost v oboru ukončit a tím ztratit i přehled v novinkách na trhu.

V tuto chvíli mi leží na stole obchodní záměr za 350.000,-Kč ( minimální částka ), který by dle předpokladu měl měsíčne vynést +- 50.000,- Kč. Vzhledem k situaci do které jsem se dostal díky předchozímu podniku nedisponuji dostatečnou částkou pro realizaci a proto se obracím na Grower.

Pokud máte zájem investovat do tohoto záměru a máte alespoň trochu podobný náhled na současný stav věcí v ČR, neváhejte mě kontaktovat pomocí PM - po dohodě není problém schůzka, při které bude potencionálnímu investorovi předložen záměr a veškeré dostupné podklady.

Pro představu pár fotek z největšího realizovaného projektu ....

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 14-07-2010 v 13:29 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 2


....

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 14-07-2010 v 13:38 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 3


Jsou tam 3 600w vzduchem chlazeny svetla na vlastnim okruhu ventilace a AeroFlo

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 14-07-2010 v 13:39 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7189520 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív