Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Postupná sklizeň.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

já to tak taky dělám. určitě sekej paličky podle zralosti ne podle popisu seedbanky ... ty paličky dole si nechávám dozrát spíš do stoned (mírně přezrálé) a většinou se jen obsypou ale nezvětší...už ani nezačínám hnojit. maximálně pohnojit jednou těsně po tý kose vrchních, protože ty spodní paldy většinou nepotřebujou víc jak 14 dní a to bys zas nevyflushoval

Old Post 10-03-2009 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Já to radši dělal vše naráz, ale když se to osvědčilo postupně, tak to taky budu sklízet postupně. Díky

Old Post 15-03-2009 v 14:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

sklizen Příspěvek č. 19

s tim sklizenim jdi do toho.ja jel 600w hlina holand rizek white widow a tvym takzvanym etapovym sklizenim jsem z ni sundal priblizne 180 g protoze kyti byla cca 180 cm vejska i s 30 l kvetnikem.podotykam ze jsem nestrihal nadvakrat.strihani bylo cca 3 tejdny postupne kdyz dozralo to co bylo pod tim.a ucinek luxusni.

Old Post 18-04-2009 v 00:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Re: sklizen Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od sotolosot
s tim sklizenim jdi do toho.ja jel 600w hlina holand rizek white widow a tvym takzvanym etapovym sklizenim jsem z ni sundal priblizne 180 g protoze kyti byla cca 180 cm vejska i s 30 l kvetnikem.podotykam ze jsem nestrihal nadvakrat.strihani bylo cca 3 tejdny postupne kdyz dozralo to co bylo pod tim.a ucinek luxusni.


Nemáš foto? Docela bych to chtěl vidět

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 20-04-2009 v 10:15 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

ja??bohuzel ne byla to prvni kytiii a moc se povedla.

Old Post 20-04-2009 v 17:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Postupná sklizeň. Příspěvek č. 22

Ahoj groweři,
máte někdo zkušenost s postupnou sklizní? Pěstuju ve skleníku automaty, horní patra mají už zralé květy, zatím to některé dolní bych ještě nejraději nechal (ikdyž už mají 42.den květu, na utomaty až až) Co si myslíte o tom, že bych je nechal trochu proschnout, dal je na dva dny do tmy a poté ustříhnul horní patra- zralé květy, prolil zálivkou a šoupnul zbytek spět do skleníku a nechal je dozrát? Zvládli by to vůbec? Má to smysl?
Díky všem, co to mají vyzkoužené, za odpovědi.
Hennessy

Old Post 12-07-2010 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 23

ja som tak riesil moj inn, pretoze vrchne sisky boli uz zrele a spodne este biele, tak som ostrihal len tie dozrete a ostatne som tam nechal, a v pohode dokvitli aj tie, ziadna zmena.

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 12-07-2010 v 15:26 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 24

Běžná věc, taky jsem ze strachu z kombajnů sklidil vršky a spodky nechal ještě týden-dva zrát a no problem

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 12-07-2010 v 15:30 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

A to proschnutí i pobyt ve tmě by to mělo zvládnout, ne?

Old Post 12-07-2010 v 15:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 26

to chces celu rastlinu dat na par dni do tmy a susit ? naco ? ustrihni len vrchy a tie sus samostatne, ked chces flushovat tak pobyt v tme by sa dal, ale namiesto susenia skus polievat len cistou vodou popripade destilkou

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 12-07-2010 v 15:46 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

pluto662,
už flushuju final solutionem. Chtěl jsem omezit vláhu a dát to do tmy, aby to pustilo všechno co má, do květu.

Old Post 12-07-2010 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

2. vlna kvetení ?? postupné sklízení? Příspěvek č. 28

Vím, že tady už něco podobného bylo na groweru, ale moc se to tady nerozvedlo. Mám euphorii od dutch passion a u ní je napsáno na několika evropských stránkách něco o tom, že jde sklidit na několikrát. Prostě melou něco o 2. vlně kvetení (2nd wave of flowering), která přijde o měsíc později než normal sklizeň..ta je psaná bankou 45-50 dní. Všichni to ale jedou kolem 60 dnů (já taky).
Máte s tímhle někdo zkušenosti?
Já si právě nedokážu představit to hnojení.. Když už týden flushuju a pak mám najednou začít zase hnojit?



Tady je například link, kde o tom píšou
http://weedsmokersguide.com/euforia/

Old Post 05-05-2013 v 14:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

nevím jak je to přesně myšleno, jestli jako normálně sklidíš a potom začnou růst normálně další květy _? To asi ne

Spíš si myslím že je to tak že je těsně před sklizní tak (7dní) znovu dobře zahnojíš a palice začnou znovu "rašit" ,může to vyvolávat i stres (světelný apod..) nevím jestli je to k nějak k užitku možná to o něco málo zvedne výnos.
Mě se to párkrát povedlo nechtěně tím že jsem měl porouchaný PH metr,kvůli špatného vstřebávání živin se mi povedlo hlínu dost zasolit a ve chvíli když jsem začal flushovat vodou se správným PH tak kytky začali znovu žrát a rašit nové palice na palicích.

Podle mě to k ničemu není, hlavně to zvyšuje riziko plísně a oddaluje sklizeň.

Časem možná přidám nějaké fotky

Old Post 05-05-2013 v 15:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Já právě jedu hydro.. NTF. A zrovna už týden flushuju... tak přemýšlím, že bych to vyzkoušel. Každopádně pořádně nevím co teda mám setnout prostě v půlce ufiknout stonek?
Na té stránce píšou :

Euforia grows to be around 32 to 40 inches when grown indoors in 30 days. She can be harvested in around 9 weeks after the end of her secondary flowering surge. After the initial harvest, she will have another harvest around a month afterwards for more yield. Euforia will flower up to three times and will yield twice over 13 to 14 weeks total.

Takže oni to podle myslí normálně tak, že to prostě setneš a začneš jako kdyby zase od znovu. 13-14 týdnů celkově. Zkušenosti s tím jsem každopádně nikde nedohledal, bohužel. Nevím právě jestli to není wasting time and electricity

Old Post 05-05-2013 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 31

Mám vyzkoušeno: Klasicky sklidím vršky, ale nechám (nedozrálé) spodky a začnu hned hnojit plnou dávkou. Po čtrnácti dnech až třech týdnech začnu druhý proplach, takže cca. 3-4 týdny od první sklizně sklízím podruhé.
Když má někdo přístup k řízkům nebo nedejbože vlastní matku, tak se mu tento způsob moc nevyplatí. Je to spíš pro lidi, co chtějí vytřískat z každé kytky, co jen jde.
Funguje to výborně, spodky se dostanou kvalitou blízko vrškům, ale jsou menší, to je jasné. Na druhou stranu je těch spodních paliček snad milion, takže je co hulit.
Rozhodně doporučuji každému, kdo to ještě nezkusil, budete překvapeni.

Old Post 05-05-2013 v 16:46 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 32

Jo, jak pise Connoisseur, nekde pred delsi dobou jsem tu videl topic kde nekdo takhle sklizel Flo a jeste docela hezky dokvetla...


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 05-05-2013 v 16:53 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2020 - Průběžná sklizeň - 1 odpovědí
07-09-2003 - Více násobná sklizeň - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2266530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív