Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
hardware
Nový Člen

Karma uživatele hardware - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 33

s tím threadem rozhodně, ale jsem tu novej, tak se musím nejdřív rozkoukat, aby to mělo hlavu&patu. rady v tomto směru rád přijmu

hw

Old Post 20-04-2010 v 14:07 PM
hardware je offline   Profil uživatele hardware   Find more posts by hardware   Foto galerie člena hardware   Click here to Send hardware a Private Message   Add hardware to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Machoman


maximální hodnota ec 1,6.

Co se týká pomeru složek,držel jsem se udajů od výrobce-pomer grow,micro,bloom 3:2:1 na kvetu se to jen otočí.Čeho jsem se ale nedržel vůbec byla koncentrace hnojek,tu jsem dával o dost menší než uvadí výrobce.


A jak by jsi mi doporučoval hnojit do hlíny ?...
Jako jaký tak Ec, protože ty tam máš max. 1.6 v hydru a do země píšou že dávat polovinu. Pochybuju, že by jim potom v maximu stačilo tech cca 1 Ec .
Chci přepínat někdy začátkem příštího týdne a chci tuto hnojivo použít do květu, ale nejsem si jistej koncetrací jakou mám použít .

Old Post 21-04-2010 v 12:21 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od vimnevim


A jak by jsi mi doporučoval hnojit do hlíny ?...
Jako jaký tak Ec, protože ty tam máš max. 1.6 v hydru a do země píšou že dávat polovinu. Pochybuju, že by jim potom v maximu stačilo tech cca 1 Ec .
Chci přepínat někdy začátkem příštího týdne a chci tuto hnojivo použít do květu, ale nejsem si jistej koncetrací jakou mám použít .


No záleží jak moc nahnojenou hlínu už máš. EC 1,0 bych se vůbec nebál (za předpokladu že není vysoká zdrojovka)

Hodne lidí si pořád myslí,že pekny pálky=vysoky ec (pro nechápající hodne hnojiva) což je samo ptákovina na entou.Ve finale tomu spíš uškodí+vyhodí hromadu penez zbytečne.

Old Post 21-04-2010 v 12:56 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Machoman


No záleží jak moc nahnojenou hlínu už máš. EC 1,0 bych se vůbec nebál (za předpokladu že není vysoká zdrojovka)

Hodne lidí si pořád myslí,že pekny pálky=vysoky ec (pro nechápající hodne hnojiva) což je samo ptákovina na entou.Ve finale tomu spíš uškodí+vyhodí hromadu penez zbytečne.


Hele nechci nic přehánět, ale bohužel jsem dneska zjistil, že mi proměřuje Ec metr a to tak že když ho dám do kalibračního roztoku o hodnotě 1.4 Ec tak mi ukáže 0.7 !!!!!!! Ku..a a já že jsem to minule tak zpackal a teďka málem znova. Docela by mě zajímalo kolik Ec měly kytky při mým minulým growu, protože jsem timhle "EC metrem" naměřil v odpadu 2.6 !!!....
Jinak kytky mám ve směsi Plagron light mix, perlit, kokos a hlínu od Canny. Minule jsem jim dal "pouhopouhých" 0.5 Ec takže určitě okolo 1 Ec a jen dvě malý Bluediesly a jedna malá Leda Uno ukázaly nějakou tu nespokojenost z nadbytku... Ostatní už jsou v tej hlíně nějakou dobu, takže určitě něco pojedli Ten Ec metr mi zkurvil několik měsíců pěstování jsem ho hnedka zlikvidoval protože tohle fakt podělal zmetek ještě sem dodám foto Ec metru... Není u něj možnost kalibrace a kalibruje se pokaždý při vyndání baterek. Co si tak vzpomínám fungoval dobře cca měsíc a půl. Ale jsem strašně rád, že jsem odhalil svůj problém. Teďka už se nebudu bát dát jim 1 Ec ))

Old Post 21-04-2010 v 14:15 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od vimnevim


Hele nechci nic přehánět, ale bohužel jsem dneska zjistil, že mi proměřuje Ec metr a to tak že když ho dám do kalibračního roztoku o hodnotě 1.4 Ec tak mi ukáže 0.7 !!!!!!! Ku..a a já že jsem to minule tak zpackal a teďka málem znova. Docela by mě zajímalo kolik Ec měly kytky při mým minulým growu, protože jsem timhle "EC metrem" naměřil v odpadu 2.6 !!!....
Jinak kytky mám ve směsi Plagron light mix, perlit, kokos a hlínu od Canny. Minule jsem jim dal "pouhopouhých" 0.5 Ec takže určitě okolo 1 Ec a jen dvě malý Bluediesly a jedna malá Leda Uno ukázaly nějakou tu nespokojenost z nadbytku... Ostatní už jsou v tej hlíně nějakou dobu, takže určitě něco pojedli Ten Ec metr mi zkurvil několik měsíců pěstování jsem ho hnedka zlikvidoval protože tohle fakt podělal zmetek ještě sem dodám foto Ec metru... Není u něj možnost kalibrace a kalibruje se pokaždý při vyndání baterek. Co si tak vzpomínám fungoval dobře cca měsíc a půl. Ale jsem strašně rád, že jsem odhalil svůj problém. Teďka už se nebudu bát dát jim 1 Ec ))


Ted pojedu soil round (light mix,kokos,pre-mix,guano,wurmhumus,perlit ) a ec/pH meřák nechám v šuplíku

S postupnym přesazováním hnojky nebudou vůbec potřeba,maximálne lehce přikrmím když se ukaže nedostatek.

Ale to už do tohodle threadu nepatří...

Old Post 21-04-2010 v 15:57 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karkůlek
Nový Člen

Karma uživatele Karkůlek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 38

jsem totalni zacatecnik krom par kousku vyhnanejch z rizku venku .Rozhodl jsem se udelat par matek pod zarivkou a nakoupil fem semena.Vyklicilo skoro vse a pak jsem zjistil ze nevim co dal.Jeden mistni grower me poradil hnojit a to tak ze bcuzz.Ihned jsem byl rozhodnut ze pro to zajedu.Jenze mezi tim dalsi chatar zminil Jungle a ja nevahal a po schvaleni growerwm jsem se rozhodl pro Czech made.Jenze v growe shopu stal startovaci set dvojnasobek.Kontaktoval jsem proto vyrobce se kterym jksem jiz pred tim tlf a ten me s obrovskou ochotou nabidl ze posle tuto sadu a bez postovneho jako kompenzaci.Pisu to proto ze jsem uplna lama v pestovani ale ten pristup me proste dostal!Moc bych jim pral aby to fungovalo a sobe aby se nasel nekdo kdo me poradi kdyz je s timto hnojem tak malo zkusenosti.To jsem si totiz uvedomil az pozdeji.

Old Post 02-05-2010 v 17:55 PM
Karkůlek je offline   Profil uživatele Karkůlek   Find more posts by Karkůlek   Foto galerie člena Karkůlek   Click here to Send Karkůlek a Private Message   Add Karkůlek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Karkůlek
jsem totalni zacatecnik krom par kousku vyhnanejch z rizku venku .Rozhodl jsem se udelat par matek pod zarivkou a nakoupil fem semena......
Bože bože ty to vidíš

A teď k věci když tu máme support od výrobce tak se zeptám jestli testování hnojiv dělaj na vodě z RO a tím pádem je dostatečný poměr microprvků vzhledem k demineralizaci, nebo doporučují vodu " míchat "?

Old Post 02-05-2010 v 23:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karkůlek
Nový Člen

Karma uživatele Karkůlek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 40

Jooo.Klidne budu za blbce .jen kdyz se neco rozumnyho doctu.ono je to tady vazne dost slozity!Tech ruznejch mouder co jsem tu vycetl.... :-)

Old Post 03-05-2010 v 15:06 PM
Karkůlek je offline   Profil uživatele Karkůlek   Find more posts by Karkůlek   Foto galerie člena Karkůlek   Click here to Send Karkůlek a Private Message   Add Karkůlek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bezdomovec
Nový Člen

Karma uživatele Bezdomovec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 41

zdravim lidi dneska mi to doslo ! taky jsem chtel a chci podporit cesky vyrobek

Old Post 01-06-2010 v 10:13 AM
Bezdomovec je offline   Profil uživatele Bezdomovec   Find more posts by Bezdomovec   Foto galerie člena Bezdomovec   Click here to Send Bezdomovec a Private Message   Add Bezdomovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 42

Výrobce kde jsi ?????? Měl by jsi trochu spolupracovat tady s pěstitelama aby jsi prodával A ta informace o tej vodě by nebyla od věci....

citace:
[i]

A teď k věci když tu máme support od výrobce tak se zeptám jestli testování hnojiv dělaj na vodě z RO a tím pádem je dostatečný poměr microprvků vzhledem k demineralizaci, nebo doporučují vodu " míchat "? [/B]

Old Post 01-06-2010 v 20:50 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bezdomovec
Nový Člen

Karma uživatele Bezdomovec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 43

Zdravim zakoupil jsem tento =česky produkt ! pač moc rád popořím české koumáky,ručičky

Lidi chci se zeptat na to dávkování
http://www.jungleindabox.cz/davkovani.html

mám outdoor na kytku budu dávat asi 5L celkem to bude na 15-20L zálivky! díky za vaše ina !
Jde mi o to jestli je množství dobré ,nebo mám spíš zvýšit ?

Old Post 11-06-2010 v 13:32 PM
Bezdomovec je offline   Profil uživatele Bezdomovec   Find more posts by Bezdomovec   Foto galerie člena Bezdomovec   Click here to Send Bezdomovec a Private Message   Add Bezdomovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardware
Nový Člen

Karma uživatele hardware - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 44

ahoj bezdomovec,
přesně jsem nepochopil otázku: "outdoor na kytku budu dávat asi 5L celkem to bude na 15-20L zálivky! ", takže počítám 20l: přímo v návodu je uvedeno míchání na 100l, pro pěstování v hlíně je doporučena poloviční koncentrace. Snadno si dopočítáš: tedy hodnota z tabulky/10.
Pokud máš políčko nedostupné a hnojit budeš jen občas, koncentraci můžeš nechat větší, zejména co teď poměrně hojně kropěj shora.

to masterblaster: Co se týká reverzní osmózy, problematika je poněkud hlubší a kolega chemik slíbil obšírněji pojatou odpověď, která ale bude ještě chvíli trvat.
salut.

hw

Old Post 11-06-2010 v 20:57 PM
hardware je offline   Profil uživatele hardware   Find more posts by hardware   Foto galerie člena hardware   Click here to Send hardware a Private Message   Add hardware to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardware
Nový Člen

Karma uživatele hardware - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Karkůlek
Jooo.Klidne budu za blbce .jen kdyz se neco rozumnyho doctu.ono je to tady vazne dost slozity!Tech ruznejch mouder co jsem tu vycetl.... :-)


co bys potřeboval vědět?

hw

Old Post 12-06-2010 v 02:18 AM
hardware je offline   Profil uživatele hardware   Find more posts by hardware   Foto galerie člena hardware   Click here to Send hardware a Private Message   Add hardware to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

na vysost spokojeny fota asi z 26.dne 12/12

Old Post 12-06-2010 v 14:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karkůlek
Nový Člen

Karma uživatele Karkůlek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od hardware


co bys potřeboval vědět?




Co treba hydro venku?Da se pesrovat v rw kostkach pod sluncem kdyz budu jen zalevat Junglem?A jak casto?Ja to testuju a davam 3+2+1 dle navodu na cca 10 kytek asi 20 cm vysokejch a kazdej den me tech deset litru vychlastaj.Kdyz prsi tak je nechavam taky venku.Beru to jako proplach.Zatim to funguje ale stejne mam porad takove svrbeni to radsi soupnot do hliny.Kazdopadne me cekaji vetsi nadoby .Taky nevim jestli kdyz tu zálivku neprovzdusnuju maji kytky u korenu dostatek kysliku?Nikde jsem nenasel navod na pasivni hydro a jeste pod sluncem.

Old Post 13-06-2010 v 10:58 AM
Karkůlek je offline   Profil uživatele Karkůlek   Find more posts by Karkůlek   Foto galerie člena Karkůlek   Click here to Send Karkůlek a Private Message   Add Karkůlek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 48

Ahoj,jakékoliv hydro na ven mi bylo rozmluveno,ale já mám teď kytky jen v kokosu což je pasivní hydro kvůli rychlému vysychání substrátu jsou ve foliáku nebo tu je možnost položit na kokos netkanou textílii abys zabránil vysychání na přímém slunci. Později budu míchat kokos s hlínou zhruba 50:50. Tady jsou další odkazy, já uvažoval o Hempyho kýblu. http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=%2Bhempy http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=%2Bhempy a ještě taková srandička tak na balkon mini bubblerek http://grower.cz/forum/showthread.p...highlight=petka

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 13-06-2010 v 12:24 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8281890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív