Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » nemožnost mazání vlastních příspěvků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od xpapousek
2 Hlava, Machoman:

Ale o to nejde, to tady fungovalo i dříve, ale jde přece o editaci svojich přízpěvků, které vzhledem k uvědomilosti dost členů vedlo k omezení nepřehlednosti!

By mě zajímalo kolik lidí tuhle funkci využívalo, o tom kolik lidí Vám napíše: "Hele přesuň mi to moje "ok, máš pravdu" v tredu XYZ do editu k příspěvku co mám nad tím" nepochybuju; nikdo!!!




Já si tu nemožnost editace nevymyslel,pokud se ti to nelíbí tak máš hold smůlu no.Napiš pmko carlosovi at ti to vysvetlí

To co jsem psal výše jsem psal jen kvuli tomu,že spousta lidí napíše: smaž mi v threadu příspevek kde se mi nepovedlo např. dát fota apod. jenže já třeba prd vím jakej thread a prd vím jakej příspevek když jich je tam podobnych hromada.

Old Post 08-06-2010 v 09:14 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Machoman

Napiš pmko carlosovi at ti to vysvetlí


Ok, jdu na to...

tohleto pak prosím smázněte

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 08-06-2010 v 11:05 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

snad by se mohl vyjadrit jednou, jasne a tady! Kdyz uz je ten thread

Old Post 08-06-2010 v 11:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Hlava


No a dalsi spousta dobrejch pestitelu přišla , buď se stim konečne smířite , nebo jste uplne naivni lidi , jo neco se smazalo a neco se zachovalo ve FAQ , lidi proste přicházej a odchazej , chapeš ?? Co je , nechci tady bejt použiju "odstranit tento učet" ale koukam pořad to chce nekdo řešit , nekdo si pořad bude stězovat , "už to neni co to bylo dřive" a podobny sragory , no sory lidi je rok 2010, tak se proberte samet uz je v prdeli , mír a láska si moc nepolepšilo , natož zvítězit , nad zlem a nenavisti , jinak ti dekuji za všechny pŕispevky co tady maš o kytkach , moc hezke , Hlava


Uklidni se - na nic jsem si nestěžoval. Jenom jsem řekl proč si myslím, že to je.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 08-06-2010 v 13:20 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 21

Mazání příspěvků již opět normálně funguje...

Upravování příspěvků je možné jen 24 hodin po vložení (kvůli plynulému toku diskuse).

Pokud příspěvek editujete do 10-ti minut od vložení, můžete stále ještě měnit i název tématu. Navíc se u příspěvku neobjeví zpráva, že byl jakkoliv upraven (je to v limitu).

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-06-2010 v 11:48 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
he to jsem tu už řešil,když to blokli.
Nedostalo se mi odpovědi ani od admina ani od nikoho kompetentního.
Co se se mnou budou bavit ne?

První nešlo mazat a pak ani upravovat,vím to protože když jsem od caď chtel vše smazat(celý pěst.trýdy),nešlo tak jsem to upravil a v postu nechal tečku.
Plný fórum teček taky není echt tak proto asi
Už je to dlouho co stačilo smazat první post a trýd byl v čudu

Visí to zde již 4tý den a žádné vyjádření?

Hele, v boxu mam od tebe maximálně několikerou nabídku, že chceš být MOD... nic jiného mi nepřišlo... že by uraženost...?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-06-2010 v 11:56 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


Můžeš všechny moje příspěvky? http://grower.cz/forum/search.php?...=&pagenumber=40

Na tvém případu je vidět potenciálních 500 témat, které budou postiženy tvým případným zrušením nebo upravením příspěvků. Příspěvky jiných členů, kterými na tebe reagovali přestanou mít smysl a to nemluvím o tom, že k tomu věnovali nějaký čas, který tak přijde úplně vniveč.

Ale pro Tebe Tayeme, pro Tebe to udělám... protože taková sobeckost se hned nevidí...

Neni lepší spíš nepřispívat, než přispívat blábolama, který budeš chtít zase za pár měsíců smazat?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-06-2010 v 12:00 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Palec nahoru Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od carlos

Ale pro Tebe Tayeme, pro Tebe to udělám... protože taková sobeckost se hned nevidí...


Radeji je prosím nemaz, mam podezreni, ze to byla jen reakce s nadsazkou a poukazani na neopodstatnění toho že to mazat nešlo. Jinak dík Carlosi, jen bych nahodil k těm 24hodinám, že by se to mohlo protáhnout na delší interval...

Jo a to s tou plynulostí diskuze to nechápu, jak je to myšleno?

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 09-06-2010 v 12:05 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od carlos

Hele, v boxu mam od tebe maximálně několikerou nabídku, že chceš být MOD... nic jiného mi nepřišlo... že by uraženost...?


jo udelat tady ze me cipa to ti jde.
Psal jsem ti 2x proč nelze mazat a upravovat posty.
EDIT:tak se omlouvam.to pm bylo jedno hlavovi.A uražený proč?Jako že mě guru nevyslyšel?Ale no táák...

Ano,napsal jsem ti take,ze kdyby jsi chtel pomoct s forem jsem k disp.,že mam zkušenosti z moderovani jinych for a zcela jiste jsem ti take napsal ze nikam se tlacit nechci,a opakovane rozhodne ne.
To je ovsem dyl a o zadnou spolupraci uz samozrejme nestojim.
Jenom je slusnost odpovedet,a o tu jsem se pripomenul jednou a stacilo.
...nebo jsem to asi psal jinemu Karlovi.

Peace

Naposledy upravil 09-06-2010 v 14:15 PM

Old Post 09-06-2010 v 12:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od carlos
Mazání příspěvků již opět normálně funguje...

Upravování příspěvků je možné jen 24 hodin po vložení (kvůli plynulému toku diskuse).

Pokud příspěvek editujete do 10-ti minut od vložení, můžete stále ještě měnit i název tématu. Navíc se u příspěvku neobjeví zpráva, že byl jakkoliv upraven (je to v limitu).


Rozumné řešení, Carlosi!

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 09-06-2010 v 14:00 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

k te plynulosti diskuse....... uz plno lidi pouziva quote(diky bohu za "zeptejte se na cokoliv" nikomu se nic platit nechce) kdy quote zustane v dalsim prispevku i po smazani.teda jestli me pamet neklame se mi zda ze to zustava. jen kdyby to pouzival kazdy, problemy s pochopenim threadu a mazanim by odpadlo.

Old Post 09-06-2010 v 15:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 28

Nedá mi to, abych si neprihodil svoje .02
Tento příspěvek vyjadřuje pouze můj názor, není oficiálním postojem redakce, blabla...

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
k te plynulosti diskuse....... uz plno lidi pouziva quote(diky bohu za "zeptejte se na cokoliv" nikomu se nic platit nechce) kdy quote zustane v dalsim prispevku i po smazani.teda jestli me pamet neklame se mi zda ze to zustava. jen kdyby to pouzival kazdy, problemy s pochopenim threadu a mazanim by odpadlo.


Tak s touhle ideou jsem kdysi výše zmíněný thread zakládal - populárně-naučnou formou naučit uživatele používat "quote" právě pro zvýšení přehlednosti threadů - zajímavé je, že pokud není explicitně zmíněno, použití quotace v ostatních threadech téměř nefunguje.

Toto by bylo funkční pouze pokud si uživatelé funkci "quote" osvojí, zeshora se komplexně imho nedá - to, že funguje u "zeptejte se na cokoliv", je tím, že je to můj "pet thread" a celkem pravidelně ho čistím.

Abych celou problematiku trochu zobecnil - pokud se někdo komplet smaže (jako se stalo před lety, kdy v podstatě většiny elity groweru odešla), tak nebude postupovat formou jednotlivého mazání příspěvku, ale odpálí celého uživatel. Tím pádem, je opatření zbytečné - troufl bych si odhadnout, že uživatelé mažící po sobě jednotlivé příspěvky, jsou naprostou menšinou (Carlosi, případně oprav - do toho nevidim ).

U smazání uživatele by imho bylo řešení
a) důsledné použití quotace (viz výše) řetěz konverzace by zůstal zachován
b) zachování příspěvku ve formě "Host". kdy by zmizela identifikace uživatele, ale text by pro přehlednost zůstal zachován.

Ad editace příspěvků - jsem rád, že je opět povolena, jak jsem již někde psal, pokud odpálim nesmyslný překlep a poté si ho všimnu, rád po sobě opravím; případně pokud si vzpomenu na upřesňující myšlenku, dopíši do původního příspěvku raději, než abych připisoval jednořádkovej příspěvek.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-06-2010 v 12:17 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 29

Plynulostí mám na mysli to, že veškeré příspěvky, které se nějak dotýkají nebo reagují na takto smazaný post, ztrácí smysl. Často to znehodnotí celou diskusi, ve které se pak čtenář neorientuje. A to nemluvím o faktu, že autoři reakcí jimy trávili značný čas, třebas motivací někomu pomoci, což zamrzí. Naopak trollům a flamerům to může vyhovovat.

Bohužel žádnou statistiku mazání příspěvku nevedeme, takže netuším jak je to častý jev... Nicméně ohledně řešení: časový limit, který se týká editace bych rozšířil i na mazání... to umožní uživateli se opravit (ať už jde o překlepy nebo cokoliv) v rámci nejbližších 24-hodin, poté se příspěvek stane permanentně součástí archívu...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-06-2010 v 14:15 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od carlos
Nicméně ohledně řešení: časový limit, který se týká editace bych rozšířil i na mazání...


Mno, když tam vidím to slůvko "bych" tak bych navrhoval to nedělat a ponechat to na dobu neomezenou

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 10-06-2010 v 14:56 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 31

A důvod? Nesouhlasíš s mým zdůvodněním?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-06-2010 v 23:21 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 32

Ano, jak sem řekl s tvým argumentem souhlasím, ale skoro nikdo si nesmaže smysluplnej příspěvek z diskuze! .....to bych řek že tohle spíše souvisí s mazáním celého uživatelského ůčtu, ale to je už jiná věc.

No a jako svoje zdůvodnění, kdyby to bylo na mě, bych uvedl, že stavim svobodné rozhodnutí nad (ne)přehlednost nějakého treadu.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 12-06-2010 v 15:45 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-05-2014 - Editace a mazání vlastních příspěvků - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1774700 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív