Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » nemožnost mazání vlastních příspěvků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Palec dolů NEmožnost mazání vlastních příspěvků Příspěvek č. 1

Ahoj, zajímalo by mě, proč nejdou mazat vlastní příspěvky, teď už nejdou ani po méně než 24 hodinách, je to dost na hovno a dělá to fórum méně přehledné. Myslim že dost lidí tuto funkci využívalo.

Tak mě zajímá k čemu je to dobré?

edit: na druhou stranu je pozitivní, že se vrátila funkce změny názvu treadu, pomocí změny názvu prvního příspěvku--->právě otestováno

edit2: tak podruhé to už nefunguje, to je mi záhada...


,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 04-06-2010 v 15:26 PM

Old Post 04-06-2010 v 14:55 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

mazani/upravovani prispevku me taky pekne stve! kolik prispevku jsem chtel smazat, skousel a neslo. tet nevim kde co je.

Old Post 04-06-2010 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Taky mi to přijde na pizzu, napišeš někomu s tím že to pak smázneš, a ono H, máš peška.

Old Post 04-06-2010 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

mi povídej raky bych uvítal po sobě mazat . Jsem psal příspěvek stím že ho pak smáznu a ejhle nic

Old Post 04-06-2010 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 5

jj tak to bych taky uvital..ono se stane že je potřeba i něco smáznout a nejde to..je to škoda ..

Old Post 04-06-2010 v 21:46 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 6

taky mam s tim problem ... vzdycky se neco najde a urcite by se to tu zprehlednilo....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 05-06-2010 v 06:37 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 7

je to na hovno...jeden klučina mě zasral thred a když sem ho poprosil ať to smaže tak odepsal že to nejde...a ono to fakt nejde

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 05-06-2010 v 09:19 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 8

Důvod je podle mně jednoduchý:
Spousta dobrých pěstitelů odsud odešla a často po sobě vše smazali. A protože tímhle tempem by tu za chvíli bylo velké prd, tak to smazat nejde.

Nebo je to jinak?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 07-06-2010 v 16:36 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 9

To bych jako argument bral, proč tam ale nenastavit, aby to nešlo mazat/upravovat třeba po tejdnu-měsíci?

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 07-06-2010 v 16:39 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Hanizek
Důvod je podle mně jednoduchý:
Spousta dobrých pěstitelů odsud odešla a často po sobě vše smazali. A protože tímhle tempem by tu za chvíli bylo velké prd, tak to smazat nejde.

Nebo je to jinak?


ááááá Beng! Hřebíček přímo na hlavičku!


Uff.. sem rád, že já sem to ještě stih.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 07-06-2010 v 17:52 PM

Old Post 07-06-2010 v 16:57 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

he to jsem tu už řešil,když to blokli.
Nedostalo se mi odpovědi ani od admina ani od nikoho kompetentního.
Co se se mnou budou bavit ne?

První nešlo mazat a pak ani upravovat,vím to protože když jsem od caď chtel vše smazat(celý pěst.trýdy),nešlo tak jsem to upravil a v postu nechal tečku.
Plný fórum teček taky není echt tak proto asi
Už je to dlouho co stačilo smazat první post a trýd byl v čudu

Visí to zde již 4tý den a žádné vyjádření?

Old Post 07-06-2010 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 12

..ja se k ničemu nebudu vyjadřovat , jestli nekdo chcete neco upravit / editovat , pošlete mi to , http://grower.cz/forum/private.php...age&userid=590, odkaz a co chcete upravit a ja vam to hned zařídím, cau Hlava

Old Post 08-06-2010 v 04:13 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Hlava
..ja se k ničemu nebudu vyjadřovat , jestli nekdo chcete neco upravit / editovat , pošlete mi to , http://grower.cz/forum/private.php...age&userid=590, odkaz a co chcete upravit a ja vam to hned zařídím, cau Hlava


Můžeš všechny moje příspěvky? http://grower.cz/forum/search.php?...=&pagenumber=40

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 08-06-2010 v 05:21 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


Můžeš všechny moje příspěvky? http://grower.cz/forum/search.php?...=&pagenumber=40


...nauč se čist , upravit / editovat neznamena mazat , , cau Hlava


citace:
Původní příspěvek od Hanizek
Důvod je podle mně jednoduchý:
Spousta dobrých pěstitelů odsud odešla a často po sobě vše smazali. A protože tímhle tempem by tu za chvíli bylo velké prd, tak to smazat nejde.

Nebo je to jinak?


No a dalsi spousta dobrejch pestitelu přišla , buď se stim konečne smířite , nebo jste uplne naivni lidi , jo neco se smazalo a neco se zachovalo ve FAQ , lidi proste přicházej a odchazej , chapeš ?? Co je , nechci tady bejt použiju "odstranit tento učet" ale koukam pořad to chce nekdo řešit , nekdo si pořad bude stězovat , "už to neni co to bylo dřive" a podobny sragory , no sory lidi je rok 2010, tak se proberte samet uz je v prdeli , mír a láska si moc nepolepšilo , natož zvítězit , nad zlem a nenavisti , jinak ti dekuji za všechny pŕispevky co tady maš o kytkach , moc hezke , Hlava

Old Post 08-06-2010 v 06:01 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15

Lidi když píšete PMka s tím co a kde promazat,tak hodte link na thread a napište čísla příspevků ktery se mají smazat.

Old Post 08-06-2010 v 08:48 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 16

2 Hlava, Machoman:

Ale o to nejde, to tady fungovalo i dříve, ale jde přece o editaci svojich přízpěvků, které vzhledem k uvědomilosti dost členů vedlo k omezení nepřehlednosti!

By mě zajímalo kolik lidí tuhle funkci využívalo, o tom kolik lidí Vám napíše: "Hele přesuň mi to moje "ok, máš pravdu" v tredu XYZ do editu k příspěvku co mám nad tím" nepochybuju; nikdo!!!


,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 08-06-2010 v 09:00 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-05-2014 - Editace a mazání vlastních příspěvků - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0102240 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív