Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kdy zacina doba kvetu a hnojeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Kdy podle vás začíná skutečná doba květu a hnojení?
- Jakmile vidím první náznaky květů
- Jakmile začnu svítit na květ 12/12
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 33

A nevadí když svítím 19/5.?

Old Post 17-11-2009 v 13:41 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 34

Čao
Po 21 dnech propláchnu enzymem,vyřadím groow a pokračuju jen s bloom a micro(hnojím AH),nasadím PK13-14.

Old Post 19-11-2009 v 14:28 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 35

Je přece vcelku jedno od kdy si začneš počítat dobu květu- jestli ihned po přepnutí nebo od prvních nákvětů.
Důležité je aby kytka dostávala všecko co potřebuje aby narostla do dospělosti a v té nejsilnější fázi začla plodit. Podle mnoha threadů jde jasně vidět, že je dobré kombinovavat růstová a květová hnojiva ještě nějakou dobu po přepnutí. Tím kytce neubíráš dusík, který je v růstu ( i když už jedeš 12/12 ) důležitý.

Já osobně počítám květovou fázi ode dne přepnutí. Je to jednodušší, protože každá odrůda začne nakvítat jindy a fakt bych neměl nervy počítat dny každé kytce zvlášť. :OD

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 19-11-2009 v 15:04 PM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šeeef
Nový Člen

Karma uživatele šeeef - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 36

Mohl by někdo zjistit jak je to s Outdoorem ??? /PLEASE/

Nikdy nebudeš mít druhou šanci udělat první dojem

Old Post 12-05-2010 v 19:25 PM
šeeef je offline   Profil uživatele šeeef   Find more posts by šeeef   Foto galerie člena šeeef   Click here to Send šeeef a Private Message   Add šeeef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od šeeef
Mohl by někdo zjistit jak je to s Outdoorem ??? /PLEASE/


nejde odpovědět error
každá odrůda je jiná a i dost o podmínkách to je. jedna kytka na výsluní a tatéž ve stínu se budou chovat dost jinak ...

Old Post 12-05-2010 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FnK
Nový Člen

Karma uživatele FnK - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 38

pls mrknite na moj grow a poradte ci mam zatemnovat alebo cakat kym to zacne kvytnut
thx

first grow-OB-out

Old Post 03-08-2010 v 12:43 PM
FnK je offline   Profil uživatele FnK   Find more posts by FnK   Foto galerie člena FnK   Click here to Send FnK a Private Message   Add FnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radpo
Nový Člen

Karma uživatele Radpo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 39

Takže my sme to s klukama udelali takhle na růst sme použili hnojivo Alga-Grow (http://www.bioplants.cz/cz/Detail/1...lga-Grow-250-ml) od Plagronu a dohnojovali sme Rybí emulzí (http://www.bioplants.cz/cz/Detail/1...sh-Emulze-500ml) tak isto od Plagronu. Řízky byli sadzený do substrátu Půda a půdní mixy
Plagron Bat-mix 50l (http://www.bioplants.cz/cz/Detail/1...ron-Bat-mix-50l). Po prepnutí na květ 12/12 sme hnojili Alga-Bloomem znovu od Plagronu (http://www.bioplants.cz/cz/Detail/1...ga-Bloom-250-ml). První dva týdny květu sme ješte prihnojovali Alga-Growem.

Old Post 15-02-2011 v 11:16 AM
Radpo je offline   Profil uživatele Radpo   Find more posts by Radpo   Foto galerie člena Radpo   Click here to Send Radpo a Private Message   Add Radpo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Fáze květu- od kdy se to počítá? Příspěvek č. 40

Dobrý den, mám dotaz, když je u nějaké odrudy fáze květu např. 50 dní tak se těch 50 dní počítá od prvních známek květu na kytce nebo od změny periody svícení? Moc děkuju za odpověď

Old Post 19-11-2015 v 22:14 PM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 41

Od změny periody

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 19-11-2015 v 22:27 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 42

Přesně tak...od přepnutí.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 19-11-2015 v 22:44 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pištacze
Nový Člen

Karma uživatele pištacze - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 43

Předně tak, od přepnutí na 12/12. A co se týče hnojení, tak moje zkušenost je taková, že výrobce hnojiv (já teď jedu APTUS) udává hnojení růsťákama ještě 2 týdny po přepnutí.

Old Post 01-03-2016 v 08:15 AM
pištacze je offline   Profil uživatele pištacze   Find more posts by pištacze   Foto galerie člena pištacze   Click here to Send pištacze a Private Message   Add pištacze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 44

jj od přepnutí...

jinak jak vyše poznamenal šeeef... co u outdooru? Tam to snad ani jinak nez od prvnich znamek kvetu pocitat nejde, kdyz neberu v uvahu zatemnovacky. A taky sem to tak roky pocital...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2016 v 14:08 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 45

koukám že téma je poněkud starší, ale stejně se vložím. V lednu jsem dala naklíčit semínka, na začátku března jsem dostala pár řízků, od té doby moc nepovyrostly, ale začaly hnát na květ. Existuje něco jako "moc brzo na květy"? Je možný, že prostě dělám něco blbě - nechtěla jsem nic extra, prostě zkouším, co vyleze a když vůbec něco sklidím bude to jen fajn bonus. Mám otevřenej box (tři stěny s odrazovou folií, zbytek je zakrytej lehkou látkou), světlo s nastavitelnou výškou (momentálně cca 15 cm od vrcholků rostlinek) - studená ledka 6000K, cca 75W. Známky schnutí nebo přelití nemají, stonky poměrně silný (na to že původně některý řízky měly u sebe tyčku aby se nelámaly), nemám tušení co je to zač (jedna s největší pravděpodobností White Russian - vydloubla jsem semínko kamarádovi z pytlíku, jedna možná Nebula - a zbytek nemám páru - zajímavý mi přišlo, že všechny mají matný listy a jedna je má výrazně lesklý jako povoskovaný a je o dost vyšší a silnější), hnojím hoštickým bio hnojivem na bylinky s guánem, jen pár kapek do zálivky, ale nepřeháním to, protože jako substrát jsem použila zeminu pro řízkování, která má být předhnojená. Ten květ mě překvapil, jsou už z dálky znatelný malý paličky a to jsem čekala, že začne kvést nejdřív ta nejsilnější tak v červenci, většina těch rostlin nemá ani 30 cm. Svítím s přirozeným denním režimem, vstávám do práce v šest a automaticky zapínám světlo, večer jak zapadne sluníčko tak zas zhasínám. Mám změnit svícení? Víc světla? Jiná doba?

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 21-04-2016 v 15:02 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 46

jo ještě dodám - většina má tak 6 poschodí, řízky byly zřejmě pilně zaštipovaný, zbytek obstarávám já a zatím jsem je nechtěla svýma zásahama likvidovat:-)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 21-04-2016 v 15:05 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 47

http://grower.cz/pestovani/navody/...zrani/5.html#31
citace:
Víc světla?

jo. ale asi az dalsiu rundu. teraz ked zacnes svitit na rust, vystresujes kytku, moze z nej byt hermac

Old Post 21-04-2016 v 16:45 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 48

jako že se lekne a narostou jí koule?:-D (jo beru ale ta představa mě docela dodělala)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 22-04-2016 v 12:47 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2019 - Kedy zacne kvitnut auto? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4123040 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív