Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování alá kukuřice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Jarinov
Stálý Člen

Karma uživatele Jarinov - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jarinov - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 17

Joo, dobrej nápad TheCed. Bydlí někdo v okresu Kolín?

hulení u nás nemá vybudovanou tradici, ale už se na tom pracuje

Old Post 13-07-2001 v 12:55 PM
Jarinov je offline   Profil uživatele Jarinov   Find more posts by Jarinov   Foto galerie člena Jarinov   Click here to Send Jarinov a Private Message   Add Jarinov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 18

Podle toho, kdy byla vysazena. Asi jsem moc nepomohl?

Old Post 21-07-2001 v 16:33 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Palec dolů Příspěvek č. 19

Tak to mas smulu, ta prvni varka je bud na "sladkou" kukurici (konzum) nebo jak si napsal na semena, takze se sklizi driv. Neda se to jeste presadit nekam pobliz?

Old Post 21-07-2001 v 17:37 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 20

to pitrisek: Ja bych rek, ze to sklizi vsude jinak... podle oblasti, takze si myslim, ze je rozdil, kdyz je to v oblasti jizni moravy oproti severu cech...

Nevite, kde by se dali sehnat seminka, hnojeni atd.?

CUS GanJu$

Naposledy upravil Taker 18-05-2005 v 23:34 PM

Old Post 30-07-2001 v 12:10 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 21

semienka bud Holand, ale myslim si, ze Travka uz ma v CR nejaku tu tradiciu a tak nieje problem zohnat kvalitne semienka ceske, ....

opitaj od ludi, semienka su u nas(vas :-) ) zadarmo a na jesen ich je kopec

Old Post 02-08-2001 v 15:34 PM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mdick
Nový Člen

Karma uživatele Mdick - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 22

Zdar lidi
Mám jen takovej dotázek, třeba mi někdo pomůžete.
Potřeboval bych zjistit kdy se bude sklízet kukuřice. Tuším, že to asi nebude všude stejně, ale jsem přesvědčen, že v tomto případě se nejdná o krmnou, tedy méně kvalitní, která se sklízí dříve, ale zase ta kde to mám roste jak ďábel a už v červenci byla větší než člověk a tak mám strach aby mi to kombajny všechno neposely, ale zase to nechci sklízet moc brzo, prostě tak pozdě jak jen to půjde.
Jestli máte někdo nějaký informace tak předem dík.

Old Post 31-08-2002 v 16:02 PM
Mdick je offline   Profil uživatele Mdick   Find more posts by Mdick   Foto galerie člena Mdick   Click here to Send Mdick a Private Message   Add Mdick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DtRik
Stálý Člen

Karma uživatele DtRik - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 26  

Pohodička Příspěvek č. 23

jo tak to mas tesky krmna se sklizi nekdy v zary ,na semeno az v rinu.budto to presad nebo sklid ...(no kazdopadne hodne stesti...

(((DtRik)))

Old Post 01-09-2002 v 01:20 AM
DtRik je offline   Profil uživatele DtRik   Find more posts by DtRik   Foto galerie člena DtRik   Click here to Send DtRik a Private Message   Add DtRik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mdick
Nový Člen

Karma uživatele Mdick - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 8 

Pohodička Příspěvek č. 24

Dík za užitečný rady - zajedu to zkontrolovat a uvidíme.
Kukuřice je riskantí, v průměru bych řekl tak 50% ztráty - vyplatí se tam sázet jen takový průměrný modýlky - ale měl jsem hafo semen jednoho takovýho a zase tam můžeš udělat padesáti kytkový pole (několik) a když tam neni vidět je to OK. Sázel už jsem loni, ale sklízely jsme už koncem srpna (nic moc já vim), protože nám tam na to někdo chodil.
Myslim, že pokud to dáváš někam mimo hlídaný území, je kukuřice idelální.
Zdravim a budu psát jak to dopadlo.

Old Post 01-09-2002 v 22:14 PM
Mdick je offline   Profil uživatele Mdick   Find more posts by Mdick   Foto galerie člena Mdick   Click here to Send Mdick a Private Message   Add Mdick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 25

Já si myslím, že v kukuřici je to právě výtečný pro modely, který nepotřebujou příliš péče a kterých nebude veliká škoda, když je sklidím předčasně, nebo mi je sklidí při sklizni kukuřice-což je škoda tak i tak.
Prostě jestli mám hafo semínek, tak je dobře tam nějaký šoupnout, ale nestaral bych se o ty kytky, jako bych se staral o někde jinde, protože by mě to pak sralo.
Co to jsou ty šáchy, to by mě teda docela zajímalo.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 03-09-2002 v 12:57 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mdick
Nový Člen

Karma uživatele Mdick - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 8 

Palec nahoru Příspěvek č. 26

Nóóóó tak jsem se jel podívat - výsledky -pozitivní.
O kytky v kukuřici bych se ani moc starat nedoporučoval. Nechce tam jezdit víc než je nutný. Zasadit, pak to ject tak nějak odsamcovat a pak sklízet. My jsem musely usekat vršky, co přečuhovaly a byli vidět a vzaly jsme ty ulámaný. Palice jak kráva, ale úplně zelený - rysknu eště tak 10 dní. - hodně slunce prosím!!!!!!!
Ale řeknu vám jak sem byl sčazenej tak sem řešil každý letadlo!!!!!!

zdar M.

Old Post 05-09-2002 v 19:10 PM
Mdick je offline   Profil uživatele Mdick   Find more posts by Mdick   Foto galerie člena Mdick   Click here to Send Mdick a Private Message   Add Mdick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 27

Upozornění pro všechny... začíná se sekat kukuřice !!!!!!!!!!

Aspoň na jižní Moravě a ve středních čechách určitě, viděl jsem to teď na cestách...

Old Post 05-09-2002 v 19:53 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mdick
Nový Člen

Karma uživatele Mdick - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 28

Tak na závěr bych dodal, že sklizeň proběhla v polovině září - víc už jsem nechtěl ryskovat. Vše v pohodě, na rozdíl od loňska se toho kromě laní a divočáků nikdo ani nedotknul - kytky by samozřejmě potřebovaly eště tak aspoň 14. dní, ale myslim, že tak jak to je, to je OK. Ze 3 políček v poly - bylo jedno skoro pochcípaný, v druhym byla jen jedna, ale mocná, ale třeťí nahradilo vše - bomba - fotky dodám snad během tejdne.
M

Old Post 22-09-2002 v 14:38 PM
Mdick je offline   Profil uživatele Mdick   Find more posts by Mdick   Foto galerie člena Mdick   Click here to Send Mdick a Private Message   Add Mdick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hell
Stálý Člen

Karma uživatele hell - 77% PěstitelskáKarma uživatele hell - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 29

kukurice je v pohode sazim v poli druhej rok a nevybrali mi to kdezto venku vzdycky

letos ale prisel velmi necekany a vazny problemek a to KANCI a SRNKY! kdo zna nejakou fintu jak tato roztomila zviratka vypudit od kytek co nejdal tak piste piste a piste
at tam pristi rok nemusim delat ostnatej drat a minovy pole

kanci to podrijou a kytka lezi a uschne nebo zaprsi a je cela od blata a udusi se
srnky to vjetsinou ozerou komplet
zkousel jsem tám nechavat vlasy ochcavat to tam ale nic nepomohlo

letos mi zbylo z 30 sazenic jen 2 kytky ale je z nicj skoro 2 litry nalisovanyho ve sklenicích suchy bez listi a stonků

a sklizen? tady to vzdycky vychazi 5.-10. zarí coz docela staci chce to odrudy driv dozravajici


Hell

Old Post 13-10-2002 v 12:59 PM
hell je offline   Profil uživatele hell   Find more posts by hell   Foto galerie člena hell   Click here to Send hell a Private Message   Add hell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaStoner
Stálý Člen

Karma uživatele DaStoner - 89% PěstitelskáKarma uživatele DaStoner - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Zvirena Příspěvek č. 30

Par receptu proti kancum a srnkam: vlasy jsou ok, chce to je nechat pod igelitem, aby nemokly. Dalsi moznost je rozhazet okolo kusy zkazenyho masa nebo zbytku burtu atd., nebo rozvesit okolo kousky alobalu nebo plechu - cinka to a hazi odlesky (ale muze prilakat horsi skudce - subhomo nonsapiens corkaris). Srnkam taky smrdi ovci tuk-lanolin, lesaci s tim mazou vrsky malejch stromku, na palice bych to ale neplacal. Osvedcila se mi i zahradka - 4 kuly a par metru spagatu nebo dratu.

Idealni je nejaka kombinace uvedenych metod. Pokud selhava, nezbyva nez se prihlasit k myslivcum a zaujmout pozici s flintou na nejblizsim posedu . Vyhodou je i to, ze za pripadny odstrel corkare vyfasujete podminku, maximalne par mesicu.

Old Post 14-10-2002 v 19:17 PM
DaStoner je offline   Profil uživatele DaStoner   Find more posts by DaStoner   Foto galerie člena DaStoner   Click here to Send DaStoner a Private Message   Add DaStoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mdick
Nový Člen

Karma uživatele Mdick - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 31

Mńo, nevim jestli je to skutečně tak, ale vypozoroval jsem, že nejlepší pole v kukuřici (to nejmíň poškozený od zvířeny) bylo to nejdál od kraje. Chce si to fakt zajít kousek dál, i kdyby to proti těm zvířatům ve skutečnosti nepomáhalo a loni to byla jen shoda okolností, určitě to pomůže proti těm humanoidním škůdcům, že???

Old Post 02-03-2003 v 18:43 PM
Mdick je offline   Profil uživatele Mdick   Find more posts by Mdick   Foto galerie člena Mdick   Click here to Send Mdick a Private Message   Add Mdick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 32

taky řešim kam letos zasadim, mám asi 100 semínek, pěstoval sem to už loni a rostou z toho tak metrový kytky a docela slušný palice. Něco dám do kukuřice a něco jinam ven. Dyby mi to JZD pokosilo tak abych měl aspoň něco

Old Post 05-03-2003 v 18:17 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
23-06-2015 - Pěstování v kukuřici 2015 - 0 odpovědí
01-06-2015 - kastrace kukuřice - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4250650 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív