Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Tipy a triky na out - napište vaše
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Tipy a triky na out - napište vaše Příspěvek č. 1

Máte zájímavý pěstitelský tip, nebo trik?
No tak ho tady popište.

EDIT: S Machomanem jsme se nakonec shodli, že hlavně záleží na dobré hlíně, slunném místu a kvalitních genech.
Já si ale myslím, že kytkám můžeme pomáhat i jinak, i když už to nebude mít tak velký vliv jako výše uvedené aspekty.

Pár poznatků ode mě:

Minimalizace šoku z přesazení:
Všichni známe šoky z přesazení kytky ven. Já se snažím šok minimalizovat tím, že kytku zasadím i s květináčem. Zní to divně co? Nebojte. Ten květináč nemá dno. Samozřejmě dno neřežu když je tam kořenový bal, ale připravím si ho dopředu a zasunu ho do normálního květináče se dnem. Vznikne z toho jeden květináč. Viz video: http://www.youtube.com/watch?v=iZKEmnvQ6HI (jen pár sekund)
Další šok je venkovní teplota, hlavně v noci. Nejlepší je sazeničce udělat malý fóliovník nebo ji zakrýt dostatečně velkou čirou PETkou s uřízlým dnem a hodně dírama. (teplo ze země se bude částečně držet uvnitř)
Ještě by to chtělo něco jako vytápěnej trávník na fotbale, ale to jsem fakt nezkoušel.

Zasazení:
Políčko je potřeba prorýt hodně do hloubky, aby jste se dostali skrz tvrdou vrstvu k jenmější hlíně a uvolnili tam cestu kořenům.
Kytky sázim tak, aby byl přebytečný stonek v híně (stane se z něj kořen)
Když je přesazeno, obložím povrch okolo kytky kameny. To má dvě výhody. Ze země se pak pomaleji odpařuje voda. Druhou výhodou je, že se kameny přes den zahřejou a přes noc hřejou kytky.

Zavlažování:
Pokud máte štěstí a v okolí se nachází nenavštěvované místo se zdrojem vody, můžete si udělat i automatické zavlažování. Letos to poprvé vyzkoušim:
Na autobaterii 12V se připojí měnič napětí 12V na 230V. Do toho se zapojí běžné spínací hodiny a do nich akvaristické čerpadlo, které nám vodu rozvede kam chceme.

Pěstu zdar


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Naposledy upravil Teahead 30-04-2010 v 14:06 PM

Old Post 30-04-2010 v 12:12 PM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

No me to jako moc dobry rady nepřijdou,nevidím jedinej důvod řezat spodek kvetníku.Vyklopím,zasadím a nazdar.

Ty blby uřiznuty PET flašky jsem nikdy nepoužíval a nic mi nechcíplo.Přijdou mi spíš na škodu než k užitku...

A nejaky šutry kolem toho skládat,aby mi to vyhřivalo kytky na to už nemám slov

Old Post 30-04-2010 v 12:22 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Machoman
No me to jako moc dobry rady nepřijdou,nevidím jedinej důvod řezat spodek kvetníku.Vyklopím,zasadím a nazdar.

Ty blby uřiznuty PET flašky jsem nikdy nepoužíval a nic mi nechcíplo.Přijdou mi spíš na škodu než k užitku...

A nejaky šutry kolem toho skládat,aby mi to vyhřivalo kytky na to už nemám slov

Hele k tobě nemám co říct. Všechno jsou to postřehy dlouholetých pěstitelů. Ty evidentně nemáš chuť nové věci zkoušet.

Ps: O umírání kytek jsem nic nepsal. Nevim kde jsi na to přišel. Jde jen o zlepšení podmínek.


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Old Post 30-04-2010 v 12:28 PM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Teahead

Hele k tobě nemám co říct. Všechno jsou to postřehy dlouholetých pěstitelů. Ty evidentně nemáš chuť nové věci zkoušet.

Ps: O umírání kytek jsem nic nepsal. Nevim kde jsi na to přišel. Jde jen o zlepšení podmínek.


Aha to pak sorry,já evidentne vypestoval venku hovno a jsem máslo

Bych chtel videt ty dlouhodoby pestitele s takovyma názorama

Old Post 30-04-2010 v 12:32 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5

např: Jorge Cervantes.
A ty kameny jsou tak i kvůli tomu, že zadržují vodu v zemi. Psal jsem to už v prvním příspěvku.


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Old Post 30-04-2010 v 12:35 PM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Teahead
např: .
A ty kameny jsou tak i kvůli tomu, že zadržují vodu v zemi. Psal jsem to už v prvním příspěvku.


Ty kameny jsou uplne zanedbatelnej detail,není to vec ktrerá delá dobrej výsledek.

To at se Jorge Cervantes nezlobí,ale asi píše pekny chujoviny

Old Post 30-04-2010 v 12:37 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

na ty kameny kolem kytek bacha, je to parádní schovka pro slimáky...

skunek

Old Post 30-04-2010 v 12:41 PM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 8

Ale to že tam kameny nebudou neznamená, ze tam nebudou slimáci. Proti slimákům se bráníš skořápkama a podobnejma věcma. Já s nima problém nemívám


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Naposledy upravil Teahead 30-04-2010 v 13:25 PM

Old Post 30-04-2010 v 13:07 PM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 9

Promiň, ale jak to tak čtu, tak se mi zdá, že je to všechno až na to zrytí zbytečná záležitost.
Nějaký šutry kolem jsou k hovnu. Když přijdou přízemní mrazíky, tak bych chtěl vidět, jak pár šutrů zabrání zkáze třeba jen pár centimetrů vysoký rostliny.
Dál se mi ještě venku nestalo, aby průměrně velký rostliny v kukuřici, kde je ultrasucho nějak chcíply na nedostatek vláhy, takže zavlažování též k hovnu, celou sezonu jsem kytky zalíval jen za účelem hnojení a na to stačil 5-litrovej kanystr v batohu s hnojkama a vodou.
Ale celkem šikovný jsou ty květináče, občas to z toho nejde dostat, aniž bych to nemusel rozlámat.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 30-04-2010 v 14:49 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 10

Podle mého názoru by se to s tou péčí nemělo tolik přehánět, nějaké to hnojení, prostříhání a tak klidně, aby ta kytička nebyla pak moc choulostivá a ,,zvyklá" na péči.
Velmi dobrých výsledků jsem dosahoval paradoxně když jsem kytku odepsal ale nechal jsem jí prostě jen růst. Na podzim jsem se nestačil divit....

Old Post 30-04-2010 v 15:21 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 11


kurnik polopatě...

na podzim zryju, pak se zryju, v únoru objednám semínka, v dubnu je dám naklíčit do vody (žádná vata - 100% úspěšnost), zasadím za okno do substrátu říznutého s hlínou venku (hle, žádný šok po přesazení nenastane; je tedy pravdou, že letos se mi nechtělo a je to jen v substrátu), po 3 zmrzlých mužích (Pankrác, Servác, Bonifác) dávám ven (základ dobré místo - hle, další tip) a jedu, kytky mají sklon se lámat, tak podvazuju jak rajčata a zaštipuju a uvazuju a uvazuju, je třeba zabrat co nejmíň místa do výšky na úkor šířky, šupky hupky dále, od cca 40 čísel začínám přihnojovat slepičákama v poměru 1:10 a postupně výluh vyostřuju až třeba 1:1, tož podle oka, že, nasadíme květ a já nasazuju Plagron Terra Bloom (OBM - podle chuti doplňte sami, Krystalon nee), postřik na šišky jsem nezkoušel, jen přilévám enzymy a doplňkové prvky Hycol-Z (v každém zahradnictví za pár šušňů). občas prostříhám listy, aby se slunko dostalo k palicím a aby nebyl prostor k plísni. pak už jen před sklizní cca 2-3 týdny hnojky vysadím a pak sklízím, podle oka, ostříhám listí (pokud se mi chce, je to lepší, ale jsem shnilý jak pes) a zavěsím (pokud možno) celou kytku i s kořenem vzhůru do sklepa (opět doplňte sami - ale hlavně sucho a temno), pokud ne, zavěsím po větvích,nechám všecko proschnut a natrhám do zavařovacích sklínek!

jaké další tipy v tak triviální ale naprosto kouzelné věci jako je outdoor bys ještě chtěl?


cosa nostra

Old Post 30-04-2010 v 15:30 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12

Podle me to prozivate jak maly deti. Kytka venku ma tu nejlepsi peci jakou muze mit - prirozeny podminky. Nezapomente ze ganja je v prvni rade plevel, at uz je slechtena nebo ne. Kolik roste vsede bejli? Myslite ze se o to nekdo stara?

PS: Nejhezci kytku sem videl kdyz kamos na jare frknul rizek do zeme a na podzim se na nej sel podivat, jestli teda jako neco...


Geny, puda, svetlo. Tri nejdulezitejsi veci... Vodu uz si to najde samo, nezapomente ze koreny (ty nejmensi) rostou az dva metry hluboko kdyz maj moznost

Tisková oprava:
Ve včerejším vydání našich novin jsme omylem
uvedli, že Jiří Paroubek je z Brd.

Správně mělo být uvedeno, že Jiří Paroubek je zmrd.
Všem obyvatelům Brd se hluboce omlouváme.

Old Post 30-04-2010 v 15:34 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Mr. Knorr
Podle me to prozivate jak maly deti. Kytka venku ma tu nejlepsi peci jakou muze mit - prirozeny podminky. Nezapomente ze ganja je v prvni rade plevel, at uz je slechtena nebo ne. Kolik roste vsede bejli? Myslite ze se o to nekdo stara?

PS: Nejhezci kytku sem videl kdyz kamos na jare frknul rizek do zeme a na podzim se na nej sel podivat, jestli teda jako neco...


Geny, puda, svetlo. Tri nejdulezitejsi veci... Vodu uz si to najde samo, nezapomente ze koreny (ty nejmensi) rostou az dva metry hluboko kdyz maj moznost



taktak...neprožívat.ale ta voda je třeba. kytky mají tendenci uschnout za mlada

ty dva metry taky asi ne...tak metr max


cosa nostra

Old Post 01-05-2010 v 11:16 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 14

Snad tu ještě nikde není, ale podle mě docela dobře funguje, když kytky dáte poměrně hodně hluboko (dosáhnou líp na spodní vodu to už tu ale je) a díky tomu pak máte možnost kolem ní udělat jamku. Do ní se pak dobře stahuje vod a zároveň se do ní krásně vejdou libovolný hnojiva. Kupříkladu zkvašený holubince pak netvoří jakýsi koláče kolem kytky, ale naopak se stávaj součástí hodní vstvy půdy kolem daný rostliny, která má tak mnohem lepší podmínky na to, aby živiny vstřebala.

Old Post 01-05-2010 v 12:54 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Palec dolů můj názor Příspěvek č. 15

Kameny jsem odzkoušel, je to dobrá náhrada za zahrádkařskou folii, udržuje půdu na povrchu déle vlhkou a proto se v pudě lépe daří organismům, které pomahají rostlince, např. rozkládají složité látky na ty, které roslina dobře přijme. To s tou teplotou je také pravda, k večeru ti kameny pomůžou udržetet příznivou teplotu v kořenové oblasti, to že je tato teplota důležitá je snad jasné...(rychlost příjmu prvků, rychlost rozkladu látek a pořád ona podpora života v půdě)

Já je tam dávám také proto, aby měla rostlina větší stabilitu (navrším kolem stonku).

Co se týká dvojtého květináče, nenám odzkoušeno, ale jako nevýhodu bych považoval, že ti chvíly brání kořenům expandovat do šířky, vzhledem k tomu, že sázím hluboko...

Pet flašky-to je jasné, zvýšená vlhkost při kořeněnění je k nezaplacení, já dávám ven už dost velké kytky, čili nepraktikuji, ale u čersvě zakořeněněných řezů nebo u 2-3 týdnů staré kytky ze semínka dobrá věc.

můj tip: Nazbírejte (třeba na hnoji) skleničku plnou žížal a vypusťte je na políčku.

citace:
Původní příspěvek od Machoman
No me to jako moc dobry rady nepřijdou,nevidím jedinej důvod řezat spodek kvetníku.Vyklopím,zasadím a nazdar.

Ty blby uřiznuty PET flašky jsem nikdy nepoužíval a nic mi nechcíplo.Přijdou mi spíš na škodu než k užitku...

A nejaky šutry kolem toho skládat,aby mi to vyhřivalo kytky na to už nemám slov


citace:
Původní příspěvek od Mr. Knorr
Podle me to prozivate jak maly deti. Kytka venku ma tu nejlepsi peci jakou muze mit - prirozeny podminky. Nezapomente ze ganja je v prvni rade plevel, at uz je slechtena nebo ne. Kolik roste vsede bejli? Myslite ze se o to nekdo stara?


citace:
Původní příspěvek od crackonos
Promiň, ale jak to tak čtu, tak se mi zdá, že je to všechno až na to zrytí zbytečná záležitost.
Nějaký šutry kolem jsou k hovnu. Když přijdou přízemní mrazíky, tak bych chtěl vidět, jak pár šutrů zabrání zkáze třeba jen pár centimetrů vysoký rostliny.




Vraťte so do indoor sekce, když vás Outdoor nebaví...pomalu na k-

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 01-05-2010 v 15:58 PM

Old Post 01-05-2010 v 15:49 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

pet flašky používám a nechcípaj v tom ... řezat spodek květníku je v pohodě. ty větší kytky přesazuju v kybli (zadarmo někde najdu) - uříznu spodek a do poloviny zasypu hlínou. je dost nepraktický vyndávat keřík s 15ti litrovym kořenem ... ale kdyby nebyl zadarmo tak to taky nedělám

nějaký věci se najdou v byju .)

Old Post 01-05-2010 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4607740 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív