Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
€sprit
Nový Člen

Karma uživatele €sprit - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 65

Ahoj Ono, o C99 od Moscy odpovím za Haryho.
Moscovo C99 je Wally Duckovo a Reefermanovo linie Cinderelly 99 crosslý dohromady.
Nemýlíš se, originál je samozřejmě od BG

tady se můžeš podívat:
http://www.thcfarmer.com/forums/f11...ud-shots-16158/


jinak kdyby někdo chtěl tak je na seedbayi k dispozici Gypsyho F2 C99 z originálních BG semen

Naposledy upravil €sprit 30-03-2010 v 09:40 AM

Old Post 30-03-2010 v 08:07 AM
€sprit je offline   Profil uživatele €sprit   Find more posts by €sprit   Foto galerie člena €sprit   Click here to Send €sprit a Private Message   Add €sprit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 66

čus ono spodní šišky u CM tedy u těhle 3 phen jsou hodně řídké i proto jsem je už zrušil jinak u této C99 byla velmi špatná kličivost po 48hod prasklo 7semen dvou jsem musel pomoci jedno je ko takže mám 9ks ale jak vím z valstní zkšenosti tak těm kterým se pomáhá prasknout stojí za hovno

Old Post 31-03-2010 v 21:14 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
€sprit
Nový Člen

Karma uživatele €sprit - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 67


ještě přidám informace od Moscy o jeho c99:

Struktura rostliny
Wallyho C99 je více Sativa-tenčí stonky a větve. Rostliny jsou vyšší s delšími větvemi
Reefovo C99 je více Indica-těžší ,mohutnější stonky a větve. Rostliny jsou křovitějšíí . Reeferman mi řekl že udělal velký grow z originálních Brothers Grimm semínek, které dostal od vlastníka „nebeského schodiště“ ještě dříve než skončil s touto operací.

Struktura květu
Wallyho C99 palice jsou utažené- kompaktní a tvrdé: Hodně palic dosahuje velikosti golfového míčku – na větší šiškách se tvoří jakoby hrozny.
Reefovo C99 palice jsou volnější (ne tak utažené a tvrdé jako na Wallyho C99 palicích) s menším individuelním rozdílem hroznů na palicích, ale obecně větší šišková formace na větvích.
Chuť a Zhulenost

Wallyho C99 linie má více ananasovou chuť převládající mezi rostlinami .High je více sativoidní – zhulenost je více v hlavě .
Reefovo C99 má více variací v chuti, ale převládají ananasová a grapefruitová
Dodatek: Ve skutečnosti, moje matka C99 má vlastnosti ananasového phena a je originál z Reefermanových semínek vzhledem k tomu, že sem četl hodně reportů ze Španělska, kde psali, že z Reefovo semínek našli jen grapefruitové pheno.
Zhulenost je také ovlivněna sativou. Hodně stoupá do hlavy a je silná.

Výnos
Wallyho C99 má menší výnos, průměrně: 30-70 g na kytce
Reefovo C99 má větší výnos, průměrně 70 -120 g na kytce.

Můj cíl v produkci C99 semínek je udržet ananasové vlastnosti, euforické high, rychle kvetoucí čas, jednoduchost v pěstování, zatímco zkouším zvýšit výnos a vytvořit silnější strukturu rostliny.
V tomto případě přidání Reefermanovo těžší C99 linie.
To je proč křížím obě linie- rodiny dohromady.

Old Post 03-04-2010 v 11:02 AM
€sprit je offline   Profil uživatele €sprit   Find more posts by €sprit   Foto galerie člena €sprit   Click here to Send €sprit a Private Message   Add €sprit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 68



tak poslední kusy od CM všech 24 samic doselektováno a nechám si 3phena podle mě ty nejlepší i když asi krom 3jedinců je vše na vysoké urovni jak už jsem psal tak uniformovanost a kvalita je ohromná takže i při koupy jednoho paku budete mít dobrý genetický matriál takže ted fota těch nejlepších jedná se o pheno 7a5

Old Post 09-04-2010 v 10:45 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 69



ještě 6pheno

Old Post 09-04-2010 v 10:47 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 70



a7


jinak kouřerní je to lahodné opravdu kvalita a to u všech phen velice podobná nelze jonta dojet až do konce vetšinou a to ty vášnivější kouřáci tak na 2xaž3x
jinak bych tento model trochu přirovnal edrosentálovi je tam vlastně i společní gen big badu který si u některých phen projevuji v nadřezené formě já si nechal ale 2phena kde dominuje afghán

Naposledy upravil hary 09-04-2010 v 10:54 AM

Old Post 09-04-2010 v 10:49 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 71



a ted somango tam mi chybí dojet ještě 6phen ale zázrak nečekám takhle vypadali 2 která kámoš nafotil další 4 druhý kamarád ani nefotil a v 50dnu je vsteky vyhodil ale říkal že vypadali stejně jako pheno 3které vám ukážu

Old Post 09-04-2010 v 10:57 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 72



a ještě pheno 3

Old Post 09-04-2010 v 10:58 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 73



no a ted pheno 4 naprosto hluchý materiál nechápu jak nekdo může dělat práci v takové to nestabilní formě jako soma aby se vymlouval na to že to dělá pro chut a kvalitní kouření a přitom se jen za to schovává ponevač to co on svede jaký koliv grower doma stačí jen nakřížit nekolik druhů a ono z toho něco vždy vyleze měl jsem od somy 5modeů a vše stálo za hovno ale vím že má i dobré fena ale najít je se rovná nalezení zlatého grálu takže somu už nikdy krom tedy N.Y.C.D tam když se chytí pheno je to kvalita

Old Post 09-04-2010 v 11:06 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 74



ta spodní fotak je cm pheno 7 omylem se mi tam připletla jinak to macro není nekvalitní že tam nevidíte pryskyřici ona tam prostě žádná není

Old Post 09-04-2010 v 11:07 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 75



ted se na nějakou neurčitou dobu rozloučím budu se věnovat selekci popelek a hlevně bojovat s plísní která mě navštívila a zalíbilo se ji hlavně na šlajsově popelce kdyby někdo věděl co a jak tak pm díky

Old Post 09-04-2010 v 11:27 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 76

zdar hary, nevim jak u tebe, ale když najdu při selekci matek nějakou plíseň, pouze na jednotlivcích. matky nemaj v bendě co dělat, náchylnost na plíseň není zrovna dobrá genetická dispozice
Osobně bych se do větší selekce homemade oprců nikdy nepouštěl, to riziko se mi zdá moc veliký

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 10-04-2010 v 12:22 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 77

ahoj
co se plisně týče, naprostý souhlas s hodinářem ato ne jen z důvodu selekce, ale taky pro zdravé prostředí v matkárně. plísně bývaj hodně zákeřné mrchy.

a jen se chci ještě optat, při jaké teplotě jsi klíčil ty semínka?
dík

smrťák

Old Post 11-04-2010 v 17:59 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 78

trochu diskuze neuškodí než jsem zase něco hodím musím nesouhlasit tedy spíš jsem to možná nepochopil nebo mistr časomíra nepochopil mě plísen se vyskytla na vyklíčených rostlinách né z mého krosu ale z orig semínek C99 tudíš nerozumém tomu proč se nepouště do krosu dále si myslím že plísen si vybrala nejvíce zranitelného jedince a to je právě mladá rostinka tudíš si nemyslím že by to měl být genetiky slabí jedinec určitě byude těžké tytomladá napadené rostliky vrátit donormálu po ošetření chemi to snima dost atřáslo ale myslím že to nebue mít vliv na jejích kvalitu a už vůbec né na to že by měli být i nadále nachylné na plísen


PS.teplota klíčení se pohybuje od 19do23 záleží na obdobý

Old Post 13-04-2010 v 20:27 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 79

chápu, že jako menší rostlinky jsou víc náchylnější na okolní svět. Když v bedně máš 10-20 budoucích matek a jedna chytne plíseń, tak není miň odolná? Tady se neschodneme. Každopádně to co vidim na obrázku je padlí, s léčbou ti neporadim bo jsem nikdy neměl to štěstí, ale jak vidim že to "leze" po stonku, to je konečná. A strach z toho, že mi spory něčeho takovýho pak lítají po celým bytě, by mě donutil radši tu jednu mrchu obětovat

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 16-04-2010 v 16:18 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 80

jestli je to padlí, tak s tím já zkušenost mám ..nestihl jsem ani přepnout - ani hodně silně naředěný previcur nepomohl, po 2-3 dnech to bylo zpět

smrťák

Old Post 16-04-2010 v 18:19 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3668800 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív