Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 33

Muf: Kdys jsem slysel ten napad s tema lahvema taky jsem si myslel, ze sa hladina doplni az po uzaver, ale neni to tak(taky ze by mi potom vytekla vsechna voda, protoze jsem nadelal do kyblu hodne der). Uplne nasakne jen hlina v blizkem okoli uzaveru. Tim, ze je hlina mokra zabranuje uniku nadbytecne vody z lahve. Kdyz okolita hlina schne, nasakuje vlhkost od hliny v blizkem okoli uzaveru. Tim se tato hlina stane trochu pruvzdusna a umozni znovu natect nove vode do hliny v okoli uzaveru a znovu ji znepruchodnit.

Old Post 12-06-2001 v 21:02 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 34

Nojo, a přitom je to ta nejjednodušší věc. Až budu někdy dávat na strom, tak bych tam dal velkou nádobu a tlustší(nebo užší ???) hadici.

Vychystaný...

Old Post 13-06-2001 v 16:38 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarinov
Stálý Člen

Karma uživatele Jarinov - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jarinov - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 35

zdarek hulici,
ohledne pestovani na stromech. Ja teda na stromech nepestuju, ale znam lidi co si na strom pridelaj kladky a pestujou v korunach stromu v textil. pytlech( lip drzi vlhkost). A kdyz se jdou na svoje holky podivat, tak nemusej lezt na stromy a jednoduse si je spusti dolu, ale zase na to najit ty spravny stromy je umeni.

Ja pestuju v kukurici, ale letos mi zemedelec ty moje zlaticka prejel traktorem (i kdyz byly v radku kukurice) a navic je pohnojil nejakym sajrajrem, ze to vetsina z nich nerozdejchala. Tak musim zasadit znovu az ted. Uz mam nakliceno,ale je moc pozde na zasazeni do prirody a tak s kamosema stavime sklenik teda foliak. Doufam ze v tom foliaku to holky dozenou.

Tady u nas bezi takova teorie, ze kdyz se kytkam ublizuje napr. zapichanim rezavych hrebiku do stonku tak ta kytka se jakoby brani vetsi tvorbou pryskyrice. Nevite o tom nekdo neco vic konkretniho???

hulení u nás nemá vybudovanou tradici, ale už se na tom pracuje

Old Post 14-06-2001 v 10:07 AM
Jarinov je offline   Profil uživatele Jarinov   Find more posts by Jarinov   Foto galerie člena Jarinov   Click here to Send Jarinov a Private Message   Add Jarinov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
komar
Nový Člen

Karma uživatele komar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 7 

Obecné Příspěvek č. 36

Oj

Letos sem poprve zkusil zasadit na strom a je to husty jako prase.
Pred mesicem sem nainstaloval nakupni tasku , a dal do ni asi 4patrovy zastipnuty sazenice. Ted kdyz sem tam prisel tak sem dostal sok. Ty kytky se tam totiz hrozne brutalne rozjeli asi jak tam je hroyne svetla a silnej vitr - jedna ma ted asi 1.5m je krasne rozvetvena a ma hrozne silnej kmen a trci z toho stromu jako naka antena tak sem ji pritah k jedny vetvi aby neprovokovala.
Hned sem taky nasel dalsi strom a pracuju na dalsim pytli , ted lodnim o objemu 100l.

Je to bomba zkuste to taky

< koma*r >

Old Post 14-06-2001 v 16:25 PM
komar je offline   Profil uživatele komar   Find more posts by komar   Foto galerie člena komar   Click here to Send komar a Private Message   Add komar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guidee
Nový Člen

Karma uživatele Guidee - 12% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

primit zavlaz Příspěvek č. 37

Zajimalo by me jak velky diry mas ve vickach tech PETek a jak hluboko v hline je mas, muses to trochu rozvest?

Old Post 15-06-2001 v 08:22 AM
Guidee je offline   Profil uživatele Guidee   Find more posts by Guidee   Foto galerie člena Guidee   Click here to Send Guidee a Private Message   Add Guidee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 38

Zdravím.Tak se stalo to co jsem očekával.všechna pozemní políčka jsou v prdeli,největší sev 150 kytkama mi bohužel rozjel buldozer,takže už jedu jen stromy.Přidělal jsem další dva kýble,takže celkem pět kousků.Největší kytka má kolem 45 cm,nějak se jí moc nechce do výšky,ale za to pořád sílí,a mohutní.Začaly se na ní ukazovat sem,tam blizny,což je dobrý znamení,že se jedná o samici.na to že je tak malá,má už devět pater.Další kytky jsou na tom podobně,a k tomu zavlažování,fuckt zkuste tu misku na dně, já to mám ozkoušený,ckvěle to funguje,Zalít je chodím když je hooodně sucho, jednou za dva týdny.No akorát mě sere,že asi deset metrů ode mne,mají hnízdo káňata,a pořád mi krouží tak 3 metry nad hlavou,a strašně řvou.No snad se nenaserou,a nezaůtočí,to bych asi nedal,jsou to dost velký hovada,ale nadruhou stranu alespoň mám společnost

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 15-06-2001 v 18:46 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Nápad Re: primit zavlaz Příspěvek č. 39

Zapomeň na nějaký díry ve víčkách!Vem si PET láhev,ODŠROUBUJ UZÁVĚR,uřízni dno.Otoč ji tím uřezaným dnem nahoru a v této poloze zamáčkni do země asi 5 cm(doporučuju si vzít šupleru,jestli to bude 4,5 nebo 5,5cm,okamžitě to přestane fungovat )

Old Post 18-06-2001 v 10:55 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tom
Stálý Člen

Karma uživatele Tom - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Nápad Příspěvek č. 40

Zavlažovanie-čo tak do toho kýbla spolu so zemou zasadiť flašku. Z nej vyviezť knot do zeme a raz za čas do flašku doliať? Neskúšal som to, ale teoreticky by to malo fungovať...

Old Post 20-06-2001 v 09:54 AM
Tom je offline   Profil uživatele Tom   Find more posts by Tom   Foto galerie člena Tom   Click here to Send Tom a Private Message   Add Tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bush Doctor
Nový Člen

Karma uživatele Bush Doctor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 41

1)Tenhle rok už těžko budu sázet na stromech, ale mám kytky v květináčích na cizím pozemku. Možná je to blbost, ale hodlám ty kytky koncem léta vytáhnout na stromy, nebo někam přenést abych zmátl zloděje, kteří je mají vyčíhnutý a čekaj do září na moje palice. Potom co si najdu strom, udělám v jeho koruně nebo rozsoše větví něco na způsob hnízda z prken a kytky do něj posadím. Obávam se ale poškození kytek, navíc v místě kde kytky mám široko daleko vhodný strom není. Navíc tý dřiny... Spíš je přenesu někam jinam, ale to je loterie, protože na novym místě mi je možná ukradnou, zatímco na původním by si jich zloději nikdy nevšimli.

2) Je bezpodmínečně nutné přesně dodržovat dávkování Kristalonu tak, jak je popsané na obalu ( tj. jedna odměrka na 10 l) nebo ganje prospěje i trochu víc?

Old Post 20-06-2001 v 22:40 PM
Bush Doctor je offline   Profil uživatele Bush Doctor   Find more posts by Bush Doctor   Foto galerie člena Bush Doctor   Click here to Send Bush Doctor a Private Message   Add Bush Doctor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

primit zavlaz Příspěvek č. 42

S tim uzaverem jsem se asi blbe vyjadril. Myslel jsem tim hrdlo lahve s odsroubovanym uzaverem.
Ja bych dno lahve neurizoval. Sice by to mozna fungovalo, ale voda by se tam asi udrzala hodne kratsi dobu, protoze by nebyl podtlak, ktery by ji drzel v lahvi.

O zavlazovani s knotem jsem slysel(neskousel), ze to funguje, ale musi to byt poradne tlusty knot (to jako 2cm a tlustsi, podle objemu "kvetinace" a poctu kytek), nejlepsi je zrejme svinout bavlneny hadr.

Old Post 24-06-2001 v 21:47 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tom
Stálý Člen

Karma uživatele Tom - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 43

Bavlnenu handru určite nie, knot ma dokonalu kapilaritu(ci jak sa to vola...) handra nie.

Old Post 27-06-2001 v 15:45 PM
Tom je offline   Profil uživatele Tom   Find more posts by Tom   Foto galerie člena Tom   Click here to Send Tom a Private Message   Add Tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Obecné Stromy.... Příspěvek č. 44

Chlapec TIMEýk držkoval tak sem to promáz

Dotaz ,kterej snad nebude zbytečnej:

Jakej průměr maj mít ty díry 10 cm nad dnem ???

Díkes

[Edited by budvar on 04-07-2001 at 07:33 PM]

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 30-06-2001 v 16:05 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 45

Plastový klidně,díry né do dna,ale tak 10 cm nade dnem

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 30-06-2001 v 19:39 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 46

Zdravím,tak hlásím na stromech mám ze 13 rostlin,asi jen dva samce,a ta nejhezčí má 70cm 13 pater,a právě začala kvést.Další kytky mají okolo 1 m,některý jsem zastřih,aby nerostly tak vysoko,a nelámaly se.Jo letos to vypadá na pěknou sklizeň,doufám že nepřijde nějaká pořádná vichřice,a neshodí to.Kámoš by mi měl naskenovat nějaký foto,tak to sem konečně v brzké době hodím.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 10-07-2001 v 17:11 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

lamani Příspěvek č. 47

Jo, na stromy jsem sazel uz pred par lety. A to primo v centru Prahy. :-) Jenze problem byl v tom, ze kdyz trochu vyrostly, tak ze je nicil vitr. Ze ctyr kytek mi vzdy dve zhebly. Proste se zlomily a pak musela jit na kremaci predcasne...

Vam se nikomu nelamou?

Old Post 12-07-2001 v 07:36 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 48

U nas moc vichrice nebyla, ale rek bych, ze kdyz kytky vhodne upevnim, nemaji se proc lamat.
Zitra se tam pudu podivat. Uz je treba davat pozor i na houbare. Nemyslim, ze se normalne divaji po stromech, ale kdyz uvidi lezt na strom podezreleho typka, urcite se zacnou.

Old Post 12-07-2001 v 22:50 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4713040 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív