Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Mišák
Nový Člen

Karma uživatele Mišák - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 49

A ještě dotaz,nebylo by dobré rozdělovat,nebo uschovávat pyl z jednotlivých rostlin samostatně než ho dávat dohromady jen podle druhu,když se slektí samice proč ne samci,když si to chce člověk potom křížit,myslím že je to stejné a potenciál křížení je na obou stranách stejný,,myslím,,.

Mišák

Old Post 21-02-2010 v 22:13 PM
Mišák je offline   Profil uživatele Mišák   Find more posts by Mišák   Foto galerie člena Mišák   Click here to Send Mišák a Private Message   Add Mišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 50

Mišak : Dovolim si zkusit odpovedet k tvemu dotazu snad se nebude
Mr.Harry zlobit a alespon me opravi

Myslim že jde Harrymu hlavne o kvalitni selekci a vyber kvalitni samiči rostliny ... A tolik se tim nezaobira aby musel ješte selektovat samce...

Ono určite to ma svou vyhodu ale osobne bych vybral samce jen tak podle oka ktery vypada a stavbou je nejhezci a srdcu nejbliž ....

A pak jen čekat co stech semen suprovyho vzejde ... nekdy to suprovy byt nemusi ale kdo nehleda nenajde


Harry at se dari ..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 27-02-2010 v 01:31 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 51

čus příští víkend si udělám čas a hodím jsem pokračování jinak SCOTTOVI děkuji za zodpovězení dotazu za mě přesně tak bych odpověděl i já jinak jen napovím že zatím se není nač moc těšít první phena zatím průměr

Old Post 21-03-2010 v 19:44 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 52


Ahoj,
k tvému zjištění výše - ano, i zde na velikosti podle všeho záleží. I když je mi menších semínek při selekci rovněž líto, nic naplat. Pokud mám k dispozici svoje pecky z třešní, tak ty špendlíkové hlavičky jdou do pečiva...

Mezi zobrazenými strainy je rozdíl 14ti let.
(kdyžtak PM, máznu)
H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Naposledy upravil Hyde 01-05-2011 v 13:00 PM

Old Post 22-03-2010 v 23:39 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 53



tak jak jsem slíbil tak plním jen kurva jak začít no je to defakto jedno fotek a prostoru se k něčemu vrátit neboo na neco odpovědět bude dost tak jen ve stručnosti jak jsem psal na začátku vyběr modelu od soomy byl špatá volba sice zatím jsou v květu jen dvě phena ale hrůza děs zato CM je skvělí neskutečná uniformovanost a stabilita takže i kupec jednoho packu by byl spokojen a získla by celkem slušnou kvalitu jen co mě zarazilo celkem málo phen má slušnej výnos tam bych řekl že je slabyna co se týče osypanosti je to hodně dobré hodím jsem pár fotek ze své selekce co mám u kámoše bude tak do týdne ale u něj se je na co tešit jsou tam 2phena CM které považuji opravdu za skvost


PS. fota nic moc vše foceno za umělého světla jinak to ani nelze v mém případě takže první bude CMpheno 9 celkem výnosný jedice ale málo pryskyřice a ještě hodi samčí květ

Old Post 27-03-2010 v 08:46 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 54



ještě celá kytka plus montain jam pro porovnání

Old Post 27-03-2010 v 08:49 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 55



dále CMpheno 4 to bylo to stím rychlím nákvětem je ještě více výnosné než 9 a hlevně více osypané

Old Post 27-03-2010 v 08:51 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 56



ještě celek porvnání s NL na toho zatím CM co se týče výnosu nemá

Old Post 27-03-2010 v 08:54 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 57



pheno 6 jsem ani nefotil to stálo za hovno už v růstu a v květu se to jen potvrdilo zbývá tedy jen pheno 3 a to je luxusně osypané ale zadraceně málo výnosné a asi 15cm od vrcholu ještě ke všemu strašně řidké

Old Post 27-03-2010 v 08:58 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 58



kde ukazuji tam už je to řidké jak sračka

Old Post 27-03-2010 v 09:00 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 59



no tak to asi vše z mé sestavy tady půjde vše do kopru tak jsem se ani nesnažil o nějaké vystižné kometáře a dobré foto to za týden od kámoše to bude jiná liga jen připomínám že je to pěstováno pod 600w a i kámoš jede stejnou watáž

ještě pár fotek semen který mi vyšli z opýlení bylo to jen pro radost tak ji je pár a ani to nebudu selektit jak jsem psal to hlavní krosování ještě příjde

Old Post 27-03-2010 v 09:09 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 60



jo ještě pro šlajse jeho popelka

a ještě jedna popelka od kamaráda abych nezahálel

Old Post 27-03-2010 v 09:14 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 61



ještě nl a sage tohle je výnos který by měl být podmínkou pro přijetí do matkárny samozřejmě kvalitou je to podtrženo

1sage
2Nl

Old Post 27-03-2010 v 09:19 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
€sprit
Nový Člen

Karma uživatele €sprit - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 62

zdravím všechny co sledují tenhle hodnotný příspěvek...
to Hary: uchvátily mě ty tvoje semínka z vlastní produkce radost pohledět oproti těm prckům od Moscy
Cm pheno 4 vypadá hodně slušně, mohl by být i dobrej výnos kdyby se třeba zastřihl nebo supercroppoval.

Budou i nějaký fota Somanga ?

to ŠLAjs: dobrá volba C99 x Deep Chunk sem zvědavej jak bude vypadat

Old Post 28-03-2010 v 01:08 AM
€sprit je offline   Profil uživatele €sprit   Find more posts by €sprit   Foto galerie člena €sprit   Click here to Send €sprit a Private Message   Add €sprit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 63

budou jářku budou cca za 2týdny

Old Post 28-03-2010 v 20:28 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 64

Ahoj. Ja som veľmi zvedavý na rozdiely medzi C99 x Deep Chunk a C99 od Mosca Seeds. Dá sa napísať k nej niečo viac? Dúfam, že sa nemýlim, ale originál C99 majú na svedomí Bratia Grimmovci.

A, hary, ako vyzerajú spodné šišky Critical Massu a v koľko litrových kvetináčoch ich nechávaš vykvitnúť?

Marihuana je dar.

Old Post 29-03-2010 v 14:11 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3323450 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív