Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Rozdeleni Outdoor pestovani, Galerie pod slncem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Outdoor gallerie vs Galerie pod slncem
This poll is closed.
Outdoor Galerie 19 59.38%
Galerie pod slncem 13 40.63%
Total: 32 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 17

teď mě napadlo, že by nebylo uplně špatné rozdělit to na ročníky, přičemž aktuální by probíhal tak jak teď všechny thready normálně a minulé by byly třeba nahoře nabo v "archivu"

Old Post 24-05-2009 v 00:53 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 18

V outdor sekci bych velmi rad viděla rozdělený na skleník/ venek bylo by to přehlednější. A pro srovníní je to nezbytne ne každý model ti uděla to same ve skleníku taky venku.

Old Post 16-01-2010 v 16:39 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 19

Jaro už nám klepe na dveře,takže myslím ,že by jse to zde mohlo trocha oprášit .Za sebe můžu říct ,že bych byl určitě pro rozdělení sekce outdoor na pěstování v přírodě a ve sklenících,určitě by byla tahle sekce přehlednější ale hlavně jak už psal kolega Arjan,dle vlastních zkušeností,můžu říct že je vždy dosti patrný rozdíl mezy jedním genem pěstovaným venku a pěstováným ve sklenicích či foliovnících, technika pěstování může být taky značně rozdílná,at už jse bavíme o výběru vhodné genetiky, času výsazení,zastříhávaní,lámání, navazovaní,odolnosti vůči plísním,atd.Takže za mě,jsem jednoznačně pro.Samozdřejmě dobře vím ,že mnoho těchto otázek zde bylo již mnohokrat řešených a zodpovězených.

Old Post 18-03-2010 v 10:25 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20

Jojo, přimlouvám se znova za rozdělení Outdooru na Greenhouse a Venečky.

A jak psal dokktor, tak ty ročníky by taky mohly bejt zajímavý.
Exoduse už sem tady dlouho neviděl, tak by se aspoň něčeho mohl někdo chytnou a trochu to rozhejbat co?

Old Post 18-03-2010 v 21:36 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 21

Rozdelujte si co chcete mě to je jedno.
Můj názor je že už v tuto chvíli je Grower dost přehledným fórem s kotlem informací srozumitelně zařazených v kategoriich.
Kdo ma nejakou snahu- proleze si par galerek nebo použije hledání. Ještě se mi na době na groweru nestalo, abych nenašel co jsem potřeboval.
(jen občas identifikace nemoci a parazitu-ale to se da vyresit jednou zpravou na chat.

Nechci do nikoho doubat ale nechcete toho po adminech nejak mnoho?
Co vim, tak je G spravovano lidma kteri se tomu venuji ve volnem case-a timhle jim jen pridelame praci:-(
To už aby tu byly galerie pro každou wattáž, pěstební médium,techniku pěstu i značku hnojek zvlášt.

Jsem s growerem spokojen tak jak je-případný změny překousnu:-)
Jen mi připadaj lehce zbytečný ale tak nejsem tu sám že.

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 18-03-2010 v 22:08 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22

Hele tady seš v námětech a ohlasech tak tady občas někdo něco namítne a ohlásí to chce ten správnej pohled na věc...

Old Post 18-03-2010 v 22:22 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-01-2005 - Rozdeleni indoor pestovani - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4911580 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív