Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Obtížná PMka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Upozornění Obtížná PMka Příspěvek č. 1

Vážení,

máme tu jaro.

Jak je vidno, v mnohých krajích letos individuální jedinci <ne-li vynechali > podcenili výsadbu, a tudíž se pokouší své tenčící se zásoby doplnit tady na fóru formou

a/ debilních témat poptávající drogy.

b/ obracení se na různé z nás PMky týkající se případného prodeje suchého.

Chtěl bych ještě jednou upozornit na to, že podobné chování od počátku historie grower.cz bylo a je považováno za NEPŘÍPUSTNÉ a zároveň každého z Vás požádat o spolupráci v potíraní takových jedinců.

Jestiže se na Vás někdo s podobnou obtížnou poptávkou, prosím, konktaktujte kohokoliv z moderátorů, čím dříve se podobným jedincům ignorujícím zavedená pravidla zatne tipec, tím méně škody a prudy napáchají.

Za sebe a growertem děkujeme.


< A samozásobení 3x zdar! >

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 12-03-2010 v 14:37 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chroust
Stálý Člen

Karma uživatele Chroust - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 2

jj, taky se mi to nelibi a uz vubec se mi nelibi jedinci kteri si najdou icq a otravuju jestli nahodou nemam neco na pro...

nemam nic, zdar!

Somewhere far away in space and time, where stars are falling down, over the edge of Universe....


Old Post 12-03-2010 v 14:54 PM
Chroust je offline   Profil uživatele Chroust   Find more posts by Chroust   Foto galerie člena Chroust   Click here to Send Chroust a Private Message   Add Chroust to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corleone
Stálý Člen

Karma uživatele corleone - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 3

NJN..CISLA JAKO ICQ NIKOMU NEDAVAT...A UZ VUBEC NE SI HO VEREJNE DAT SEM DO PROFILU...BLBOST..

Old Post 12-03-2010 v 15:53 PM
corleone je offline   Profil uživatele corleone   Find more posts by corleone   Foto galerie člena corleone   Click here to Send corleone a Private Message   Add corleone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Mě od té doby co tady jsem na G tak mi přišli asi jen 3 takové nabídky tak že je mi to v celku jedno.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-03-2010 v 16:15 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

tak to cumim jak puk tohle se tu vazne deje? me poser. jo jasny mam kde, kdy... kop do kouli. tak zdar.
kdyz si rikam ze me nic neprekvapi, tak lidska blbost a stupidita prekona vsechny ocekavani

Old Post 12-03-2010 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 6

A dostanu i služební kulomet?

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 12-03-2010 v 17:33 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Šlajs
To tu bylo, je a bude. Práskašské výchovy se účastnit nebudu.
..


vsichni prece dobre z americkych filmu vime co se stane praskacum na konci

Old Post 12-03-2010 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 8

už nic.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 13-03-2010 v 12:10 PM

Old Post 12-03-2010 v 18:49 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

PM vs ZNÁMÍ Příspěvek č. 9

Ne že by mi podobná PM přišla, ale radši smažu PMku (a nechám bez odpovědi) než odhánět ty rádobykamarády když nemaj co do papírku od mých dveří. A ještě k tomu nemam komu bych je nabonzoval.. ale o to tu nejde.

Ano, jsem pro nulovou toleranci podobných aktivit.


Samozásobení 3x zdar!

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 12-03-2010 v 22:59 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

jojo stačí napsat že rozdáváš jetel semínka a přijde ti deset zpráv s prosbou o semínka durbana a tak
víceméně mi to nevadí ale někdy to taky nasere
a co se týče shánění matroše po sklizni , tak to taky někdo občas zkouší

jeden vzkaz za všechny - TO VŮBEC :flicker:

Old Post 13-03-2010 v 07:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Šlajs
To tu bylo, je a bude. Práskašské výchovy se účastnit nebudu.
..


vubec bych nerekl ze je to o nejakým práskání, preci jsou tu jasná pravidla a kdo je nechce respektovat tak ciao

potom sem zabloudí někdo kdo hledá informace nebo pomoc a zrovna by nazaril na vlákno který začíná: Hej kdo si chce vydělat ať mi pošle půl kila...

pak se nedivím že stále přežívá názor hulič = feťák, tyto lidi je potřeba odsud hnát! forum o pestování ne o dýlování

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 13-03-2010 v 08:35 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Nesss: A jsi si jistý, že když ty lidi odsud vyženeš, že názor hulič=feťák dostaneš z všeobecnýho povědomí?

Jinak, za tu dobu, co tu jsem, mě přišlo jen jedno PMko, kde se dotyčný dotazoval po suchém produktu .... FUCK!

Old Post 14-03-2010 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od xpapousek
už nic.


jj jasny mel si recht

Old Post 14-03-2010 v 09:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Nesss


vubec bych nerekl ze je to o nejakým práskání, preci jsou tu jasná pravidla a kdo je nechce respektovat tak ciao

potom sem zabloudí někdo kdo hledá informace nebo pomoc a zrovna by nazaril na vlákno který začíná: Hej kdo si chce vydělat ať mi pošle půl kila...



O tohle mi <nám jde>.

Jistě, není v rámci předvolební rétoriky čssd označit snahu za udržení ,,pořádku, klidu, statutu quo'' bonzáctvím.

Ale jací lidé se k podobné rétorice uchylují?

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 14-03-2010 v 09:33 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Tak znova, a nevim proč to někdo maže,,, ptam se, jestli se toto téma nemělo jmenovat "Obtěžující PMka",,?,,..:-)

Old Post 17-03-2010 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Ludík
Tak znova, a nevim proč to někdo maže,,, ptam se, jestli se toto téma nemělo jmenovat "Obtěžující PMka",,?,,..:-)


Protože se to jmenuje Obtížná pmka a bud neco řekni k tematu,bo se tak blbe neptej

Old Post 17-03-2010 v 08:39 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8384250 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív