Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Květové stimulátory - Aktivátoy a boostery pro květ zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »

Požít aktivátory a boostery na květ ?
This poll is closed.
Ano - zaručená lepší uroda 14 45.16%
Ano - spíše může překvapit/skusit se má všechno 8 25.81%
je mi to jedno nechám to na přírodě nebo s mou pomocí 4 12.90%
Ne - škoda peněz 5 16.13%
Total: 31 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

no prave! ja nevim co se tady tak dlouho resilo, jestli pomaha nebo ne, kdyz vlastne nahrazuje vsechny prostredky. Z toho cteni tady to vyzniva ze napomaha, ne ze nahrazuje.

Old Post 05-03-2010 v 16:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
procetl jsem si poprve zadni stranu GS.... udelal to nekdo z vas? Jeho ucel mi je jasny.

cituju: "Diky GS nejsou ostatni doplnky, jako napriklad PK13-14, enzymy a vsechny ostatni kvetove stimulatory,potrebne"

vzdyt jeho ucel je jasny, misto nakoupeni nekolika sracek se koupi jedna tahle. Rostlina ma vsechny ziviny plus "neco navic"


Ty jeden srandisto,že ty si z nás s tim odhalením zadní strany GS děláš prču..?

Old Post 05-03-2010 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
to říkám furt,že maj z vás v těch growshopech radost...

Co se týče GS,sledujte ZDE,a nevěřte všemu co Vám někdo napovídá.

A úplně nejvíc mě baví ti,co to ještě kombinují s PKáčkem





sledujte zde klikal klikat klikat, to jsem cekal tak v kanalu,

no celkem nesohlasim s michanim GS a PK. Teoreticky, ciste teoreticky, kdys smichas GS a PK k tomu bloom a kytku to nepopali ale stejne docilis vetsi koncentrace.co, prijme vice zivin, jestli trictvrte vody nevytece ven tak to kytka "nekdy" vstreba coz urcite bude plus.

Old Post 06-03-2010 v 01:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Kus hoven : co tě sere???
Když někdo bude číst názory a bude se chtít podívat kde to uvidí,tak kde to bude hledat.?
Mrzí tě,že jsi ňouma? Tak se do toho pusť taky a nemel tu bláboly,páč větší koncentrace a více živin = větší EC celkově,tak co pak někdy vstřebají??? ...ty kanále

omlouvám se za příspěvek až tak nesouvisející s tématem,ale tohle mě sere,když se někdo snaží být chytrý a ví o tom kulový a ještě si dovolí se do mě nasrat.

Ten trýd jsem tu hodil hlavně kvůli tomu,píšu to tam na začátku.
Když už kolegovi zbylo od minula polovina Green Sensation šampónu(a to mi sám říkal,hmm dobrý litr v piči),tak jsem to od něj vzal.

Vím o čem mluvím protože dvě vany NFT grotank 205 jsem podrobil tomuto testu a hádej co?

Old Post 06-03-2010 v 06:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 53

Ahoj, osobne mam zkusenosti s Plagron Green Sensation a B'Cuzz Bloombastic ...myslim ze pokud jde o cenu a vliv na rostlinu tak se tyto veci moc nevyplati pokud clovek hnoji tak jak ma ....jsou palice i chut skoro stejna...nerikam ze by byli primo k nicemu jenom proste beru v podtaz kolik takova vec stoji a jestli se vyplati?odzkouseno mam na indooru u outdoor bych do toho vubec nesel........

Naposledy upravil onesoul1 06-03-2010 v 08:14 AM

Old Post 06-03-2010 v 08:03 AM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven




sledujte zde klikal klikat klikat, to jsem cekal tak v kanalu,

no celkem nesohlasim s michanim GS a PK. Teoreticky, ciste teoreticky, kdys smichas GS a PK k tomu bloom a kytku to nepopali ale stejne docilis vetsi koncentrace.co, prijme vice zivin, jestli trictvrte vody nevytece ven tak to kytka "nekdy" vstreba coz urcite bude plus.


vstřebatelnost většího množství hnojiv můžeš docílit přidáváním enzymů,ktarý snižujou zasolení,ale o to tu nejde podle mě,spíš o to,proč kytce dávat prakticky to samý ve třech různejch koktejlech najednou..s ohledem na to,co to dělá nebo nedělá s kytkama a s naší peněženkou..

Old Post 06-03-2010 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven

sledujte zde klikal klikat klikat, to jsem cekal tak v kanalu,

no celkem nesohlasim s michanim GS a PK. Teoreticky, ciste teoreticky, kdys smichas GS a PK k tomu bloom a kytku to nepopali ale stejne docilis vetsi koncentrace.co, prijme vice zivin, jestli trictvrte vody nevytece ven tak to kytka "nekdy" vstreba coz urcite bude plus.


hele ty hovínku, zatím jsem se tady od tebe nedočetl nic jasného...
právě že takový trýd kde je vidět přímé srovnání je potřeba, jak se říká důkaz místo slibů. A myslím si že simor je ten poslední co si potřebuje honit nějaký ego nebo karmu

co více dodat, já jako outař uvedu svůj příběh: takhle si jdu po vejplatě do Gshopu, že teda něco pořídím, v krásný osvětlený skříni tam na mě koukal bloombastik tak jsem koupil 100ml za 4KILA k tomu TopMax za dalších 7kil a pak klasika grow a bloom od BBizz, jo a ještě aby se neřeklo tak za 150 tabletku Bcuzz. Prodavač úsměv od ucha k uchu a já si říkám že to určitě bude bloomba, kytky porostou sami.

aby se něřeklo že melu sračky tak jsme s kámošem přávě dokončili test:

F1 semena TNR, na balkone v květníku hnojeno všema těmahle srandama a venku jen klasicky grow a bloom. Navážil jsem 0,5g od každýho a ubalili si dvě brka...no nasračku jsme oba stejně, ale já si vychutnal krásné brčko s jemnou chutí, kdežto kolega kašlal jak šulin a brko ani nedokouřil. A to sem prosím proplachoval 3 týdny!

Dále, Aero mi poslal španělskou sativu, která taky dostávala jen základní hnojiva, a kytka byla prostě úžasná, taktéž kuřivo!

Prostě pro out jsou tyhle srandy na PRD! Kdybych si koupil PK za cenu 3 krabiček mých START k tomu klasický grow a bloom, tak udělám 7x líp a litr by byl doma! A nějaký enzimy, amino-kyseliny? pche...od BBizzu stojej 250 a je toho půl litr a v klidu se to může nakombinovat.

A k poznámce pana Hovna, že k těmto srandám ještě lze přilít PK, tak zase uvedu příklad: bloombastik má PK 20-21, dal jsem dávku 4ml do 3l vody a k tomu klasický květový stimul. Chudák JH se z týhle mojí blbosti 2 týdny vzpamatovával o vodě.

Chybama se člověk učí a jsem rád že už jich mám většinu za sebou!
Příště místo těchto zázraků radši za ušetřený prachy objednám pořádné seeds!

peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 06-03-2010 v 11:26 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 56

Na out nebo i na in zkuste třtinovou melasu http://grower.cz/forum/showthread.p...9078#post839078 , já do toho na out jdu. obsahuje to hodně draslíku, vápník, trochu fosforu a železa a vitamíny, minerály a další aktivní složky.

A jinak si myslím, že v určitý fázi je kytka těma vitamínama, prvkama, enzymy, minerály tak přesycená, že prostě ze sebe víc nevyždímá, tak srát na různý nafukovače a cukrovače a spíš řešit genetiku.

Mám GS, protože jsem ho koupil v setu, tak ho nevyhodim ale za ty prachy bych si ho samotnej nekoupil.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 06-03-2010 v 11:51 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven




sledujte zde klikal klikat klikat, to jsem cekal tak v kanalu,

no celkem nesohlasim s michanim GS a PK. Teoreticky, ciste teoreticky, kdys smichas GS a PK k tomu bloom a kytku to nepopali ale stejne docilis vetsi koncentrace.co, prijme vice zivin, jestli trictvrte vody nevytece ven tak to kytka "nekdy" vstreba coz urcite bude plus.


Bavme se ale o tom jak to funguje v praxi.

Pokud to má bejt čiste teoreticky,tak si mužu přečíst letaky z growshopu.

Old Post 06-03-2010 v 12:09 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
Kus hoven : co tě sere???
Když někdo bude číst názory a bude se chtít podívat kde to uvidí,tak kde to bude hledat.?
Mrzí tě,že jsi ňouma?


treba kouknete do meho thredu, nebo tak neco ale kliknete ZDE, proste nesmysl, podle me,stejne trictvrte lidi klikne jo jeho tread to jsem videl a pujde do pcie. sry ale tohle me mrzet nemusi(myslim toho noumu, sam tomu neverim,jenom nejsem kurva,ikdyz hodne lidi to dava do stejnyho pytle) do ceho se to mam pustit?? to bych chtel vedet.

citace:
Původní příspěvek od SIMOR

Vím o čem mluvím protože dvě vany NFT grotank 205 jsem podrobil tomuto testu a hádej co?


tohle snad je vyresene! nebo ne? tak ja budu hadat cca stejne palice, a co sleduju u mych s a bez tak s GS jsou vice orosene,tet jsem prohlizel holky a ta orosenost je jen docasna, kytky bez GS uz maji podobnou pokryvku listu. takze to je jen na urychleni. stejne to nema cenu kupovat kdyz se pouzivaj ostatni.

citace:
Původní příspěvek od SIMOR

omlouvám se za příspěvek až tak nesouvisející s tématem,ale tohle mě sere,když se někdo snaží být chytrý a ví o tom kulový a ještě si dovolí se do mě nasrat.


ooo pan vyleceny cholerik, fakt jsem se do tebe neskutecne nasral jasny, a s tim tvym dovoli.... supa

citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje


vstřebatelnost většího množství hnojiv můžeš docílit přidáváním enzymů,ktarý snižujou zasolení,ale o to tu nejde podle mě,spíš o to,proč kytce dávat prakticky to samý ve třech různejch koktejlech najednou..s ohledem na to,co to dělá nebo nedělá s kytkama a s naší peněženkou..


jasny mas recht, sak taky tady nikdo nepise o super mega boom boosteru,
citace:
Původní příspěvek


A k poznámce pana Hovna, že k těmto srandám ještě lze přilít PK, tak zase uvedu příklad: bloombastik má PK 20-21, dal jsem dávku 4ml do 3l vody a k tomu klasický květový stimul. Chudák JH se z týhle mojí blbosti 2 týdny vzpamatovával o vodě.

pekna smula, ja holky vcera zalival 23ml bloom/10ml PK, na 5l k tomu hej asi tak tri-ctyri vrsky GS pac se mi to vylilo primo do konve, celou ruku od te sracky, taky jsem mel strach ze je popalim ale pohodka.trochu mam spalene spicky listu, coz neni zas nejaky extrem. a kte chuti, minuly rok jsem taky pouzival GS a chut po pruplachu nebyla spatna, proste normal

Naposledy upravil 06-03-2010 v 14:45 PM

Old Post 06-03-2010 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Tak za sebe: když nehnojim nic nepokazim ale zase nemohu čekat něco extra,a když biohnojkou(chemii ja nerad) pohnojim mohu te rostlině v rámci možností pomoct a rozhodně je to poznat - to že jednu hnojím druhou ne už jsem skoušel ve stejném prostředí i hlíně a rozdíl tam byl.
Jasně že to je v první řadě byznys ale na druhou stranu něco to má do sebe a každého věc jak to bere- navíc pěst má jednu výhodu - můžete to opakovat a zkoušet nebo dokonce v jednom roce každou rostlinku jinak pěstovat,hnojit atd a výsledek pak poznáte.
Pokud někdo za sebe tu třepe jen své pocity a myšlenky je to málo abych tomu uvěřil nebo se tím řídil- to hlavní je to ověřit si to v praxi.

Old Post 12-03-2011 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Aktivátoy a boostery pro květ Příspěvek č. 60

Zdravím growery !
přátelé ,kamarádi
už někdo měl nebo testoval - flower Dragon ?

http://www.growmarket.cz/produkt/fl...paign=zbozi-rss


vím cena je docela maso ale i tak by mě zajímalo zda to funguje tak jak píšou.
dík za info.
vous.


jinak vaše zkušenosti a poznatky pro obohacení květu nejen do kvantity ale i kvality zde přivítám.

letos si testnu Top Max od biobizz

Naposledy upravil 09-04-2011 v 12:48 PM

Old Post 09-04-2011 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 61

Jak mám rozumět tomu testnu, budeš dělat test púlka dostane, púlka ne? Nebo to myslíš tak, že letos pojedeš Top-Max.

Já osobně ho chci právě testnout, tak že ho další kolo indoor dám jen polovině abych teda viděl jaký to má smysl.

K tomu Flower Dragonu.. nejvíc by mě zajímalo, jak dokáže nastartovat květ při outdooru. Pak by se třeba vyplatil pro později nakvétající modely. Přeci jen je znát když se sklízí v říjnu než v listopadu.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 09-04-2011 v 21:07 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

tak zhruba za ty roky už máš přibližný odhad jak to kvete při běžné zálivce a letos jim k tomu přidám topmax a uvidíme zda to bude mít psaný efekt.

Old Post 09-04-2011 v 22:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 63

K topmaxu se bohužel nevyjádřím, protože ho jedu taky poprvé a doufám, že bude mít nějaký efekt, ale slyšel jsem o velmi dobrých účincích Bio Haven.
Mohl by je prosím, někdo potvrdit, nebo vyvrátit?

V grow shopu mi říkal prodavač, že ne jenom on sám je s ním velmi spokojen, ale i někteří pěstitelé co dlouho zná mu přičítají až 25% větší výnos. Pokud je tomu skutečně tak, tak za tu cenu stojí za to, nesrovnalostí ale zůstává, jestli mě nelanařil právě kvůli té ceny, což mi ale příjde méně pravděpodobné s přístupem jsem spokojený.

Old Post 16-04-2011 v 07:46 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od vousac
tak zhruba za ty roky už máš přibližný odhad jak to kvete při běžné zálivce a letos jim k tomu přidám topmax a uvidíme zda to bude mít psaný efekt.


Pokud si držíš matku, nebo bereš řezy jen z jedné matky tak to možná vypozoruješ, ale ze semínka kdy je pheno nejisté, nelze hovořit o srovnatelném porovnání výnosu.

PS: co by Vás zajímalo víc? Test Top Maxu nebo BioHeaven?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 16-04-2011 v 08:01 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3834140 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív