Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Květové stimulátory - Aktivátoy a boostery pro květ zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »

Požít aktivátory a boostery na květ ?
This poll is closed.
Ano - zaručená lepší uroda 14 45.16%
Ano - spíše může překvapit/skusit se má všechno 8 25.81%
je mi to jedno nechám to na přírodě nebo s mou pomocí 4 12.90%
Ne - škoda peněz 5 16.13%
Total: 31 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 33

jo jako green tu kytku urcite posili a celkove bude odolnejsi, ale to je asi celkem k nicemu, za 1000 250ml aby si mel odolnou kytku? podle me nesmysl...ale jednou si ho koupim a zkusim rozpulit grow napul a uvidime

Old Post 23-02-2010 v 21:31 PM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Ještě.Na ten superthrive bacha,kdyby to někdo zkoušel,je to brutální kyselina a kurevsky to cvičí s Ph..Už jen když to otevřete,tak se na vás vyvalí odér jako z flašky plný octa..Dostal sem 1/4 galonu(960ml)darem,ale do kytek to myslim nedám

Old Post 24-02-2010 v 09:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

ach jo?
když se podíváte jaké je složení těch bombastiků a greenu sensationů,přijdete na to,že maj na flašku akorát větší procento draslíku a fosforu.
N-P-K = 0-21-20 nebo podobně. a ředí se to v jiném poměru.

Obyč PK 13/14 (proč asi 13/14 že???) je třeba valit víc abys dosáhl určitého procenta prvků v zálivce.
To,že tam píšou,ochrana proti plísni,nemocem a já nevím co ještě je skutečnost nepodložená.

Kurwa neříkám,že to nefunguje(drahý zdroj P+K) a kdo to míchá ještě s PKáčkem je pako,co o tom ví prd,ale má že...

Co jsem chtěl tedy v jednoduchém výkladu říci...
Tyto sračky nahrazují PKčko v koncentrovanějším stavu + nějaký "reklamní" vitamín

Old Post 24-02-2010 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

No nevim kdyby to bylo jen drahsi pkcko tam mi rekni proc se pres noc a pul dne orosily velke listy blize vrchum, a co to udela s pryskyrici po delsim uzivani?! Jasny ze to je draha hracka ale pokud by s nadsazkou z palic tekly krystaly tak na celek plus jak cip

Old Post 24-02-2010 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Navíc třeba v takovým Plagronu bloom máte i PK 13-14,i aminokyseliny,vitamíny,i enzymy,hormony,všechno v jednom..Tim nechci nějak protěžovat Plagron,každej má svý,čemu věří,jenom si prostě přečíst složení než vysolíte zbytečně litr třeba za věc,kterou už vaše kytky dostávaj..

Old Post 24-02-2010 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
No nevim kdyby to bylo jen drahsi pkcko tam mi rekni proc se pres noc a pul dne orosily velke listy blize vrchum, a co to udela s pryskyrici po delsim uzivani?! Jasny ze to je draha hracka ale pokud by s nadsazkou z palic tekly krystaly tak na celek plus jak cip


nevěřím tomu ani náhodou.Mám zkušenosti s GS - přesné porovnání ve dvou vanách NFT a kolega zase od atami tu srágoru a nahrazením PK ve větším poměru byl výsledek stejný.Zkoušel jsem dokonce a není to tak dlouho dávkovat P a K zvlášť co dělá Plagron:
http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji..._P_20__1_l.html
http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...n-K-20-1-l.html
Já jsem si svůj závěr podložil,tudíž žádné dohady.

citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
Navíc třeba v takovým Plagronu bloom máte i PK 13-14,i aminokyseliny,vitamíny,i enzymy,hormony,všechno v jednom..Tim nechci nějak protěžovat Plagron,každej má svý,čemu věří,jenom si prostě přečíst složení než vysolíte zbytečně litr třeba za věc,kterou už vaše kytky dostávaj..


V podstatě ano a co se týče P+K stačí dokrmit.

Old Post 24-02-2010 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

No nevim beru ze to mas podlozene ale ze tak hadracky zrovna po proliti sama bez pricineni zacne takhle rosit? Dostavam chut vyskouset u sebe jak s a bez

Kdyz mluvite o tom slození bloom/green. Zjistovali jste jake presne druhy tam jsou? V bloomu muzou byt jine druhy nez v greenu.urcite jich existuje vice

Old Post 24-02-2010 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Tak třeba aminokyselin je mraky druhů,ale přesný druhy v bloomu to je tak otázka pro zemědělskej výzkumák,nebo tak něco..Výrobce neuvádí víc,než P-13,K-14,N-1,5.dál mikroprvky(Fe,Mg atd),vitamíny,růstový hormony,fermenty a víc než 20 druhů aminokyselin..K tomu nabízí jednosložkový věci,jako jen P,nebo K atd..Tedy každej může dochutit,přitvrdit přesně to,co si myslí,že je v daný fázi květu potřeba,nebo co mu rostliny svym vzhledem naznačujou,že by chtělo přidat..Ten bloom od plagronu je trochu dražší než od jinejch firem,ale pokrejvá široký spektrum živin a nakopáváků,a ve skutečnosti je tak vlastně levnější variantou,než N-P-K bloomy od jinejch firem + kvanta drahejch boostrů..

Old Post 24-02-2010 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Tet si obkecal mou otazku jak paroubek v sedmicce. Takze jak jsem myslel , ty aminokyseliny(a ostatni) mohou byt stejne ale taky nemusi takze hlasky typu vzdyt tohle ma presne to samy jsou scestne.
Tak se asi hecnu a 4 holky necham bez gs a zbytek vse a uvidi se

Old Post 24-02-2010 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Ale prd,nic sem nevokecal,tvá otázka je fakt pro výzkumnou laboratoř..Green má složení v podstatě totožný,pravdou ale je,že když to přidáš,tak kytky sou nějaký zelenější,nebo co,prostě vypadaj líp..To by mohlo bejt tim,že v greenu bude možná něco,co zadržuje v kytce,v listech vodu..Ale rozdíl v ceně green a bloom je tak hustej,že na green z vysoka prdim kuli zelenějším kytkám..Tak se hecni a budem v očekávání,fakt sem na to zvědavej..esli to něco dokáže provéct s palicema..

Old Post 24-02-2010 v 12:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Prave ze pro laborator! Zasmal jsem se pri hlasce ze jsou tam ty samy latky, na to jsem reagoval, tak jsem rozhodnut 2ssh a 2kaliny budou jen o bloomu a pk, 8 a 8 jeste gs. Takze se uvidi, potom se tady promazu
jinak fotky budou v mem topicu

Naposledy upravil 24-02-2010 v 15:12 PM

Old Post 24-02-2010 v 12:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44



Podle hrubýho složení,kerý uvádí výrobce je to stejný,ale detaily ohledně aminok.apod zná asi jen on..ten démon,Plagron

Naposledy upravil 24-02-2010 v 15:29 PM

Old Post 24-02-2010 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 45

Tak za mě:mám odskoušenou GS na venkovkách a nevinevim..kytky byly orosenější než ty ostatní,ale rozdíl nebyl zas tak úchvatnej...za ty prachy..?!?(ale musel sem to vyskoušet)

Old Post 01-03-2010 v 19:05 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

procetl jsem si poprve zadni stranu GS.... udelal to nekdo z vas? Jeho ucel mi je jasny.

cituju: "Diky GS nejsou ostatni doplnky, jako napriklad PK13-14, enzymy a vsechny ostatni kvetove stimulatory,potrebne"

vzdyt jeho ucel je jasny, misto nakoupeni nekolika sracek se koupi jedna tahle. Rostlina ma vsechny ziviny plus "neco navic"

Old Post 05-03-2010 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
procetl jsem si poprve zadni stranu GS.... udelal to nekdo z vas? Jeho ucel mi je jasny.

cituju: "Diky GS nejsou ostatni doplnky, , enzymy a vsechny ostatni kvetove stimulatory,potrebne"

vzdyt jeho ucel je jasny, misto nakoupeni nekolika sracek se koupi jedna tahle. Rostlina ma vsechny ziviny plus "neco navic"


No myslím že hlavne tahle část mluví za vše: ...jako napriklad PK13-14

Co myslíš že vyjde levnej PK 13/14 bo ten zelenej blaf?

Me je jeho učel taky jasny-vytahnout z naivních lidí co nejvíc penez

Old Post 05-03-2010 v 16:14 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Myslim že Macho je pravdě blíž..Zadní stranu GS znám,ale Alga bloom se svou zadní stranou je o to samým,včetně enzymů,hormonů,aminok.,P,K 13,14 atd..A s dokrmováním pkčka k bloomu vopatrně,v bloomu je ho fakt dost..A porovnej cenu Alga Bloom a GS..ten rozdíl je snad jasnej...Až "promluví"tvoje či Simorovo senzační a nesenzační kytky,mělo by bejt jasnějc,jsme v očekávání..

Old Post 05-03-2010 v 16:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6341340 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív