Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 33

Ahoj,autoflowering se podle me muze projevovat i kdyz nemaji koreny misto na rozvoj.Prorostou kvetnik a tlaci se ven,kde na svetle postupne odumiraji a kdyz uz je kvetnik scela zaplnen koreny,tak rostlina jde do kvetu.Mozna by pomohlo presadit do vetsiho kvetinace,ale kazdopadne to bude hodne rychle zrajici samec CM,hodne zdaru

dr.greenhorn

Old Post 27-12-2009 v 12:16 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

me se neco podobneho stalo u samce donku ktery taky ukazal koule pri 18/6 myslim ze jedna moznost je jak rika frantisek ale je to mozne taky z fyziologie samci rostliny (donk nema v sobe zadny autoflower gen) nekteri samci rostou a zacnou kvest po nejake zmene periody a ustanich staci jaky koliv inpuls vyziva, velky rozdil teploty(to bych dal ja pac v noci tam bylo kolem 8°za svetla 24° -sklep zima spatna izolace sklepu)..skoda ze sem ho nezachoval byl do fialova po blueberry genech.....a myslim ze MrNice se nezabivaji autoflower pokud to neni novinka

Old Post 27-12-2009 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 35



TAK proces pyl dokončen pyl sebrán, samci zlikvidovány, ted začín selekce matek asi to nejhežčí na této práci ted pro mě až po křížení nedočkavě jsem stím trochu začal ale jen s kontrolavním až do¨jde na full tak to tady také zdokumentuji jak jsem si najivně myslel že samici jsou jeden jako druhý nebyla to pravda v květu se ukázalo že jsou samci..... a mega samci takže balíčku s pylem jje ve finále více dám jsem pár fotek o samcích a zároven vás tím zvu ¨na selekci samic která začne za pár dní

Old Post 02-01-2010 v 20:39 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 36



.

Old Post 02-01-2010 v 20:40 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 37



pyl

Old Post 02-01-2010 v 20:45 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 38



pomůcka a ještě jedna podstatná věc s pylem od somanga nebudu pracovat ani jsem ho nezbíral i samci stojí za kokot

Naposledy upravil hary 02-01-2010 v 20:52 PM

Old Post 02-01-2010 v 20:47 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 39



takže nějaký posun v před se odehrál dens přepínám první 4phena CM na květ bouhžel jen 4 poněvač zákon je nemilosrdný ale mám dost kámošů co ze selekcí pomůžou takže to snad bude rychle za mnou poněvač musím si to přiznat selektit z 80semen není prdel už bych do toho nikdy nešel je to dosti časově prostorově a hlavně finačně náročné a co si budeme nalhávat je to i o hubu takže vám představím první 4adeptky


u první footky se jedá o pheno číslo 4 to je to co nakvéta jak šílené i při režimu 18/6 je to spíš sativovější pheno a má luxusní větvení fota jsou ze 16dnu růstu byla na rustz 31dní čerstvé fota dodám mám je akorát v jiném fotáku

u druhé fotky to je pheno 3 je daleko více indikové ze silnou stavbou stonku a obrovskýmy listy až budou aktuální fota uvidíte

Naposledy upravil hary 27-01-2010 v 09:50 AM

Old Post 27-01-2010 v 09:40 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 40



a ještě dvě


první je pheno 6 slabé to asi půjde ale raději u něj udělám ješte jedo kolo


druhé pheno 9 je velice podobné p4 stím že tohle nenakvíta

Old Post 27-01-2010 v 09:51 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 41



no a jěšte foto nové akce stím že nezahálím


jen pro zajímavost takhle to vylezlo po 25hodinách

Old Post 27-01-2010 v 09:56 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 42

Hary, kdekoľvek sa dočítam o C99, rozžiaria sa mi oči. Ešte od aktívneho pôsobenia člena ddt ju mám v hlave. Sledujem ďalej a posielam k+.

Marihuana je dar.

Old Post 27-01-2010 v 11:40 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 43

Ono: jo C99 je luxusní model bratránek měl čistou jestli najdu fota hodím je sem jinak tenhle packet ja dar odpřítele šlajse

Old Post 27-01-2010 v 21:29 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 44

Ahoj,moc zajimavé téma,sleduji K+.Ale měl bych pár trochu jiných dotazů.Nikde jsem to nenašel tak se kdyštak omlouvám jesi to je někde na G a možna to sem nepatří ale jde tu o tyhle metody tak: Chci udělat semena dejme tomu z F1 kytek,sníží se výsledná kvalita semen,když udělám klon F1 samice a F1 samce toho samého modelu a tyto dva klony necham ´´spářit´´ (jestli bude kvalita semen z originálních rostlin vyšší než z jejich klonů)?Třeba když je nedostatek semen tak udělat 1 samice klon a ten nechat opylit F1 samcem nebo jeho klonem.A ještě:Když bych dál semena ve skříni,tak promítne se do kvality semen podmínky ve kterých rostliny vyrůstali?-vim že jo,že se kytka přizpusobuje,ale jestli se dají vypěstovat velmi kvalitní semena třeba pod 50W na 2 malých samičkách (aby byli rozdíly mezi puvodními F1 semeny ze kterých se pěstovalo a získaných F2 malé nebo minimální rozdíly,byli by to crossy stejných modelů).Jestli je to v poho nebo by nemělo cenu semena za takových podmínek vypěstovaná příště zasadit.Tak kdyžtak mnohokrate dekuji za odpovědi!Jaguar

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 06-02-2010 v 00:17 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 45



zdarvím tu hrstku co to sleduje a co vydržela naperu jsem aktální fotky těch 4holek plus něco o opýlení a výsledném produktu také přihodím pár postřehů HM no a pak se ozvu s dálší tentokrát myslím sedmičkouch statečních co jede kámoš říkal že bude za týden přepínat

to máme holky 3a4

Old Post 06-02-2010 v 19:37 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 46



a 9a6 6je opravdu slabí jedinec

Old Post 06-02-2010 v 19:41 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 47



Tak a ted neco k samotnému opýlení a křížení, když mi bylo řečeno jestli chci kvalitní velká semena od kterých se většinou nám může jen zdát kdo objednává ví co chodí za anitperle, tak jsem si to sice vyslechl, ale měl svou hlavu a přišlo mi to jako blbost a když mi HM řekl že nazáleží při krosováni na kvantitě ale kvalitě jak se vše provede tak tomu už jsem vůbec nevěřil no a po prvním malém krosu si sypu popel na hlavu.

Co mi bylo řečeno důležité je kde sasmici opýlíš, nejkvalitnější opýlení je na centrální větvy a vždy hlavně vrchní palice, co jsou nejblíže světlu( jasné to už mi ted došlu nerychleji zrají mají dosti světla) dále zvolit správnou velikost v jakém dni opýlet aby bylo dost chloupků kde se pyl chytne(o5 se jedná o vrchní palici) dosti záleží na watáži, čím více světla tím lepší( to jediné zatím můžu potvrdit vlastní zkušenost semna jsou opravdu kvalitnější větší a zralejší pod více světlem, ale jestli je kvalitnněší to co znich výjde to zatím říci nemohu)a v neposlední řadě starej se o ně jako by byli tvoje děti prostě vše nej žádný stres a kvalitní strava (tahle poznámka mě dosti pobavila) pak nemusíš mít 1000semen ale stačí ti 20 a bude tam dobrý kříženec.

zatím musím jen souhlasit při prvním opýlením jsem postupoval jen z části podle rad HM a trochu se mi to vymstilo samozřejmě jsem nechtěl vrchní palice opýlet tty krasavice nebudu přeci ničitt semeny ale trochu mi to nedalo a ten pyl jsem do jedné cmrndnul u ostatních jsem opýlel spodky a ted budu muset čekat asi až do 80dnu než dozrají opravdu jak jdeme od vrcholu dolů kvalita semen je obrovský rozdílná ted jsem v nějakám 50dnu květu a semen z vrchních palic už sou vyloupaná a dole to vypadá ješt na hodně dlouho a velikostně je to obrovský rozdíl tak tady nějaké fota a jestli jsou dotazy tak jsem snima

první foto ten macek je z vrcholu vrchní palice ten ''mrnous'' je z palice která je jen o 6cm níže

druhá hotka je palice a vní pouzdro z kteráho ten macek vyklouzl

Naposledy upravil hary 06-02-2010 v 20:17 PM

Old Post 06-02-2010 v 20:10 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 48



a ještě pár fotek pro poředstavu velikosti a rozdílu

1 foto macek valstní produkce

2 foto CC99xdeep chunk a to ty semena nebyl ještě z daleka tak malá jaká občas chodí od jiních seedbanek např od rezdoga nebo
GH



tak to zatím vše a pokračování až bude nálada

to platí i na dotaz jaguara určitě ti písnu
pm

Naposledy upravil hary 06-02-2010 v 20:28 PM

Old Post 06-02-2010 v 20:20 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7374620 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív