Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Hashish By Tibeth
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 17


Ahoj novator_one,

Tak zamozřejmě, že nějaký smysl to má, pokud ta sušina stojí za to

Je ale opravdu vždy lepší mít materiálu o něco více. Když už si s tím dáváš práci (sušení, mražení, drcení, bouchání, přípava síta, lisu atd.) a strávíš tím třeba 2 hodiny času, je lepší, aby Jsi z té práce měl na víc, než 10 brk. Já to množství bouchal asi tak na 4x. Záleží na velikosti síta.

Směj se..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 09-01-2010 v 12:46 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pozdrav
Stálý Člen

Karma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 18

Kluci,
k té diskusi o jemnosti síta:
Na stranách 30 a 31 jsou fotky švýcarských policajtů ilustrující velikost trichomů.
http://www.unodc.org/documents/scie...AR-40-Ebook.pdf

Old Post 21-01-2010 v 12:29 PM
Pozdrav je offline   Profil uživatele Pozdrav   Find more posts by Pozdrav   Foto galerie člena Pozdrav   Click here to Send Pozdrav a Private Message   Add Pozdrav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 19



Ahoj Pozdrav,

Děkuji Ti za obohacení diskuze. Ten dokument je opravdu zajímavý. Až budu mít chvilku čas, přeložím, co se tam píše o hašíku a postnu to sem. Zatim sem dám pár fotek. Je vidět, že velikost všech druhů trichomů a žláz je u každé odrůdy konopí dle genetiky a při různých pěstebních podmínkách jiná. Proto i při použití různých sít (př. 25 - 150 micronů) můžeme dosáhnout dobrých výsledků.

Směj se..


1) Cystolithic trichomes
2) Non-cystolithic trichomes

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 21-01-2010 v 15:54 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 20



a ještě ...

1) Sessile glands
2) Stalked glandular trichomes

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 22-01-2010 v 06:14 AM

Old Post 21-01-2010 v 15:59 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 21


hele to síto...já přišel na asi ůplně nejlevnější věc... ...mám doma stan . uvnitř nahoře sou čtyři oka na uchycení poličky ze síťoviny - identická jako vnitřní tropiko dvouplášťovýho stanu...takže vezmu poličku,2 pekáče a sypu...nevím kolik má rozměr ok,ale opravdu padá jen hnědá pryskyřice-viz foto výsledku - jinak je to stan od firmy AB sport,jiný značky nebyly odzkoušeny

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 21-01-2010 v 19:57 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od matata
hele to síto...já přišel na asi ůplně nejlevnější věc... ...mám doma stan


tak když takhle tak to mám ještě levnější, stačí úplně obyčejný silonky, mísa na knedlíky a jedeš.....áááá už se to sype

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 21-01-2010 v 20:09 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 23


Zdravím Tě, matata

Samozřejmně, že možnostem se meze nekladou. Použitelná síťovina, je téměř na každém rohu. Dnes je z plastových vláken, každá druhá látka. Nejsou špatná ani síta kovová. Jedno také mám (120 mc). A v druhém kole ho testnu pro porovnání. I já nejprve použil, síto ze strojního filtru. Ten stan byl dobrej nápad. Nicméně, už jsem Tvůj postup i fotku párkrát viděl. Hašík vypadá dobře. Ovšem krásně tmavě hnědá barva nic neznamená. To je u haše z listí normalní. Hašík tmavne také zahřátím (žmouláním v rukách, zahříváním kvůli pevné konzistenci a pod.), chemicku rakcí, či příměsí. Hašiš z palic za studena má krásně zlatavou barvu a přirozeně voní. Proto ho mám raději. Ale myslím, že super řešení a někdo to jistě použije.



Takže jen tak dál a ať se daří !

Směj se..

To vojtaxxx: To sedí. A co teprv řádnej šňuptychl, lavor na prádlo a pytel trávy

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 22-01-2010 v 06:15 AM

Old Post 21-01-2010 v 21:15 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 24



Zdravím Vás, Growers

Takže, jak jsem slíbil dávám sem překlad z dokumentu, který o něco výše přidal člen Pozdrav (díky) určeného pro švýcarské poldíky.

Zatím jsem pro neanglicky hovořící členy přelouskal povídání o původu a způsobu výroby haše, které si myslím, že by někoho mohlo zajímat. Omluvte případné chyby v překladu, ale snažil jsem se to vystihnout co nejlépe.

Na fotkách z dokumentu je pollinátor a výsledný produkt. Juch juch, mňam mňam

A tady to je:

HASHISH

Konopnou pryskyřici (hašiš), pryskyřičný sekret rostliny, vytvořenou ve žlázách trichomů je možné sbírat, a tak získat produkt s vyšším obsahem THC, který je extrahován z nejznámějšího rostlinného materiálu. Kromě sekretu se skládá z jemnějšího rostlinného materiálu a vypadá jako volný nebo lisovaný lepkavý prášek, v závislosti na způsobu výroby. Po celém světě, se výroba konopné pryskyřice soustředí na dvě hlavní oblasti. Země jižní a východní části Středozemního moře tvoří jeden region, a země jižní a jihovýchodní Asie tvoří další. V obou regionech se na výrobu hašiše používají různé postupy. Obecně lze však říci, že oba regiony používají podobné techniky. Prosévání je důležitou součástí procesu v obou regionech.

Hašiš ze středomořského regionu
Konopná pryskyřice z regionu středomořských zemí je obvykle vymlácený sušený rostlinný materiál. Mlácení, který se často provádí proti zdi, se provádí pro oddělení pryskyřice vyprodukované částmi rostliny. Částice konopné pryskyřice a úlomky listů konopí, stejně jako semena konopí, se oddělí od více vláknitých částí rostliny. Ty jsou vyřazeny. Materiál se pak proseje, odstraní se semena a velké vláknité části. Výsledný produkt je nyní obohacený obsah pryskyřice a tím i THC. V této fázi, jsou makroskopické botanické charakteristiky prakticky neexistující, ale mikroskopický materiál stále vykazuje mnoho botanických zvláštností.Fyzicky to připomíná jemný, lepkavý prášek .V této fázi je obvykle lisovaný do desek. Někdy se výlisek opatřuje logem, které může být použitý pro charakterizaci a srovnání. V některých zemích (východní Středomoří), je materiál před lisováním umístěn v látkových pytlích, zatímco v jiných místech (severní Afrika), je před lisováním přidán celulózový obal. V severo-východní části Středozemního moře a ve střední Evropě, se obchoduje s hašišem, který se nelisuje.

Hašiš z jižní a jihovýchodní Asie
Odlišný přístup k výrobě hašiše se používá v jižní a jihovýchodní či západní Asii. Rostoucí a kvetoucí vrcholky rostlin konopí tam pěstovaných mají tak vysoký obsah pryskyřice, že jsou tyto části rostliny velmi lepkavé na dotek. A tak jsou kvetoucí vrcholky čerstvé rostliny žmoulány mezi dlaněmi rukou, pryskyřice se z rostliny přenese do dlaně. Alternativním přístupem je třít palice gumovou fólií nebo se procházet polem rostlin konopí oblečený v gumové fólii nebo kůži. Pryskyřice se hromadí na povrchu, protože se otírá o kvetoucí vrcholky rostlin. Když už je na povrchu dostatek pryskyřice, materiál se seškrábe a pak se lisuje do desek. Výše popsaný postup lze použít na ještě nesklizených rostlinách přímo na polích. Alternativně mohou kvetoucí a plodící vrcholky být shromažďovány na jednom místě, která se používá pro rostliny konopí, nechají se vyschnout a poté se drtí mezi rukama na hrubý prášek. Tento prach se pak proseje přez síto tak, že dosáhne jemnosti podobné jako v oblasti Středomoří. Jemný prášek, který je stále zelený, je uložen do kožených tašek na čtyři až pět měsíců. Prášek je pak vystaven slunci po krátkou dobu - dostačující pro změknutí a tání pryskyřice. Pak je opět vrácen do kožené tašky na několik dní, poté se vyndá a hněte se a mlátí dřevěnými tyčemi tak, že se na jeho povrchu objeví určité množství ropných látek. Ve hnětení se pokračuje dokud není materiál vhodný pro výrobu a lisování do desek. V některých jižních a jihovýchodních lokalitách západní Asie, se také používá zásadně odlišný způsob výroby. Zahrnuje ponoření rostlinného materiálu, kromě hlavních stonků do vroucí vody. Tím se odstraňuje pryskyřice z kvetoucích vrcholků. Rostlinný materiál, který byl extrahován se odstraní, a když se vroucí voda ochlazuje, tak se na povrchu kapaliny tvoří vrstva ztuhlé pryskyřice. Pryskyřice se odstraní a tvaruje se do desek, nebo žádaného tvaru. Problémem této metody je, že voda je obsažena v pryskyřici, což při stárnutí hašiše často vede k zplesnivění. Dle výnosu je tato složitější metoda neefektivní.

Konopná pryskyřice z pollinátoru a ice-o-latoru
Společně s domácím pěstováním byla vyvinuta účinná metoda na oddělování pryskyřice. Přístroj srovnatelný s bubnovou sušičkou lemovanou jemnými tkanými síty. Je umístěna v boxu, lemovaném plastem. Ten takzvaný "opylovač" (pollinátor) se částečně naplní sušenými a hluboce zmraženými konopnými palicemy. Nízká teplota snižuje lepivost pryskyřice. Při otáčení pollinátorem se ložiska THC oddělí od listů a kvetoucích vrcholcích rostliny a projdou zkrze síto. Zachytí se na plastových stěnách a podlaze boxu a mohou být sebrány jako jemný prášek. Srovnáním s výchozím sušeným materiálem, můžeme tímto postupem získat až 8-násobné obohacování THC. Podobná metoda se používá i k výrobě tzv. "ledového hashe", v němž se sušený rostlinný materiál dá do hrubého síta s kostkami ledu a pak se pomocí mechanického míchadla naruší. Přidání ledu způsobí, že kuličky pryskyřice zmrznou a odpadnou. Proces se postupně opakuje s jemnějšímy síty dokud není produkt podobný jako ve výše popsaném postupu.

Takže toť zatím z překladu vše. Pokuď by Jste sem někdo chtěl vložit další doplňující podložené informace o hašíku, klidně můžete.

Do konce tohoto týdně chci zkusit druhé kolo výroby přez síto. Takže nové poznatky brzy doplním.

Smějte se krásně

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 27-01-2010 v 03:41 AM

Old Post 27-01-2010 v 03:34 AM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 25



Zdravím Vás, Growers

Takže dnes padl další pokus. A to o vytvoření nejčistějšího hašíku bez ohledu na výsledné množství odskoušenou suchou cestou.

Vstupní materiál: 75 g otrimovaných čistých paliček

Metoda a postup: stejný jako je tu již popsán (nejprve jsem chtěl použít pro porovnání kovové síto 120 mc, ale nemám ho dosud napnuté v rámu, takže později - určitě.) A vše zůstalo při starém způsobu tedy síťovina 70 mc)

Rozdíl: Tentokrát jsem pouze rukama natrhal paličky, žádné drcení. Jinak klasika mrazák (-35°C) Také při bouchání jsem byl velice opatrný. Jen chvilku a méně intenzivně.

Proč? : Chci otestovat, jaký bude výsledný rozdíl v chuti a účinku hashe. Při použití stejného vstupního materiálu i postupu. Zda-li to stojí vůbec za to. Už s tím minulým výsledkem jsem spokojený, tak uvidíme.

Obrázky: 1) vstupní materiál 2) kovové síto 120 mc - zatím nevyužito

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 31-01-2010 v 20:35 PM

Old Post 31-01-2010 v 20:27 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 26



Výsledek

Dle barvy a konzistence výtřepu, ještě před lisováním (posuďte na fotkách) je vidět minimum "znečištění" tkz. zeleným.
Má krásně zlatou barvu.

1) Výsledkem je pouhopouhých 2.789 g - nic jinýho jsem ani neočekával i tak pěkný.

2) po lisování je absolutně p l a s t i c k ý - to mě vcelku překvapilo

Holt téměř čistá pryskyřice !

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 01-02-2010 v 07:48 AM

Old Post 31-01-2010 v 20:37 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 27



3) Po vylisování tak moc lepí, že jsem ho měl nechat ještě zabalený. Když jsem ho totiž přidal do krabičky s ostatním kuřivem, hned se na něj pár lístečků nalepilo (viz. foto), ale neva. Časem asi vytvrdne, tak jako kulička z prstů.

Barva se lisováním změnila na pěkně hnědou.

Hashish je přesně takový, jako když ho sundáte z rukou po trimování palic.

Jenom je ho trošku víc !

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 31-01-2010 v 22:09 PM

Old Post 31-01-2010 v 20:49 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 28



Závěrem

Takže jak můžete vidět na fotkách, vizuelní rozdíly jsou markantní.
A to za použití stejné metody jako v předešlém kole. Rozdílem bylo pouze minimálním drcení a použití otrimovaných p a l i c.

Zbývá jedinné : SMOKEREPORT, ale na ten už se dneska nedostane.
Takže, jakmile to prubnu, šoupnu ho přesně sem.


No a pak se uvidí, v jakém poměru je výnos na úkor kvality a zda se to takhle dělat vůbec vyplatí. Jinak myslím, že pokus dopadl docela zdárně a odpověděl jsem si na co jsem chtěl. Snad i některým z Vás to nějak pomůže.
Já to zatím vidím tak, že půjdu tak nějak střední cestou.
Nutno dodat, že zatím nevím, zda barvu ovlivnůje i lisované množství. Ale asi ne.

Do budoucna bych chtěl vyskoušet na výrobu Svůj sativovej model, kterej mám radši, ale tuto sezónu mi mé nejlepší kytky ukradli a tak jsem odsouzen zloději k tomu, vyrábět z toho co mi nechali. A toho už také moc není. Ale i tak spokojenost a příští sezónu hlavně již nic nepodcenit. A na tom už se pracuje!



Obrázky: Jasný rozdíl v barvě i konzistenci obou výsledků.

Tak to je zatim vše a kdo chce mrkněte sem brzy na ten smokereport.

Smějte se krásně a božské bylině zdar

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 31-01-2010 v 22:13 PM

Old Post 31-01-2010 v 20:54 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví HASHISH BY TIBETH Příspěvek č. 29



Zdravím Vás, Growers

Takže se sešel večer s večerem, Tibeth s kamarády a konečně jsme ochutnali.

SMOKEREPORT

Konzistence hašíku zůstala stále vláčná. Je měkoučký a dá se dobře tvarovat. Takže se výborně hodí i na suchej drink.

Nejprve jsme dali brčko s tabákem. Asi 6 lidí. Každý si dal tak dva prdy. Já už to dost cítil po prvním kole. Myslím, že i ostatní. Nástup téměř okamžitý, chuť naprosto excelentní. Lehoučká, příjemná, ale silná. Během chvíle se spustila obrovská debata. Jeden mluvil přez druhého. Jak už to bývá. Nevzpomínám si, kdy jsem kouřil naposledy něco lepšího. Co se týče hašíku, asi je to ten nejlepší, co jsem kdy měl. A že už jich pár bylo, včetně těch komerečních. Kamarádům chutnal také, velice ho chválili, takže spokojenost.

První co mě napadlo, když jsem si na něm ulítal je, že jsem rád, že si takovou věc mohu vyrobit úplně sám. Ten předchozí jsem téměř celej rozdal, ikdyž je také luxusní. Ale tento je pro mě zatím NO.1 a nechám si ho jen pro sebe. A s radostí ho budu osobně servírovat jen svým nejbližším přátelům.

Druhé brčko jsme dali na závěr večera (teda spíš rána), na dobrou noc. Sice mi chutnalo, ale už to nemůžu tak posoudit, páč jako vždy se to slušně zvrhne a pak se vypije moc čertů, plzňiček a jinejch drinků a kdo má ruce, motá. Spoustu druhů indorů i venků. Takže do půlnoci už maj všichni čumendo největší a pak už to hoří neustále, bez větších účinků až do rána. To se jde pak s veselou domu. Hlavně teď na sněhu


Už teď se moc těším, až to zase smontuju. A ucítím tu lahodnou chuť a vůni. Příště zkusím suchej drink, na kterej tentokrát nedošlo. Udělal jsem si tím psaním na něco chuť, takže teď jdu něco připravit.



Takže ať to voní a smějte se...

PS: Mám zase nové síto (obr.2), umělý textil 130 mc 80 x 60 cm.
Takže další pokusy budou nejspíš s ním

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 08-02-2010 v 17:59 PM

Old Post 08-02-2010 v 17:28 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

tohle jsem našel http://www.odlucovacepylu.cz/ českej výrobek určitě vyzkouším jinak používám hedvábnej šátek po babi ze stejným optickým výsledkem jakej tu vidím.

Old Post 18-02-2010 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví HASHISH BY TIBETH Příspěvek č. 31


Ahoj grassi

Díky za odkaz. A reklamu. Dost mě to pobavilo, hlavně s tím malým skleněným separátorem pylu. A ty kecy okolo. Ještě by tam měl týpek napsat, kolik si za ty srandičky dělaný doma na koleni koštuje.
Třeba za tu sklenici se sítem
Počkám si až tam dá ceny, sem zvědavej. Třeba se zasměju ještě jednou. Tohle si přece může každej udělat sám. Ani si nemyslim, že by Ti to nějak ušetřilo práci. Ale proč ne. Jistě se tím může nikdo inspirovat, takže díky.

To radši zůstaň u toho hedvábí. Osvědčené staletími a zadara.

Směj se krásně a kdyžtak sem hoď ten svůj hašík na ukázku...

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 19-02-2010 v 16:24 PM

Old Post 19-02-2010 v 16:19 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví HASHISH BY TIBETH Příspěvek č. 32



Zdravím všechny experimentátory

Takže včera nový smokereport v hospodě. Výbava viz obrázek. Posádka 5 zkušených a mnohaletých huličů kamarádů. Nejprve jsme dali ten světlej, skvělá chuť, super zábava pro všechny. Večírek se rozjel. Pár piv, žádný panák. Našemu řidiči, se i bez drinků zmenšili oči tak na polovinu.

Sradndovní hlášky i myšlenky. Poté následoval, můj windoor (Tibeth originál) ta pálka nahoře. Sladké, voňavé, jemné a VELICE energetické. Bohužel je toho letos málo ! Pro mě vyšlechtěné a dokonalé kouření. Za chvíli stav jak na kouli. Ale přírodní. Vrrrruuuuuuummmmm. To mám rád. Příští rok z toho musím udělat hašík. Ten bude nejlepší. Už se těším.

Asi po dvouch hodinkách jsme dali ten tmavej. Tentokrát jsem tam dal víc, aby se řádně projevila chuť i vůně. Je mi jasné, že po dvou předchozích brčkách už se nedá tak objektivně posoudit účinek. Ale projevil se. Jedním slovem PARÁDA Opravdu nejlepší z nejlepších. Všichni se jen rozplývali. Každý by teď chtěl začít bouchat hašík. Takže má síta se teď jen tak nezastaví. I já si dám třetí kolo. Materiál už mám připravený a zamražený. Viz obrázek 2. Tak snad brzy. Samo sem hodím, jak to dopadlo.
Také jsem trochu více nadrtil a zmrazil zbytek po tom tmavém, tak to zkusím také ještě přebouchat. A uvidíme. Uvidíte..

Já osobně zjišťuji, že začínám bejt trochu zmlsanej. A dávám před vším také přednost tomu tmavému. To je prostě "Pan HASHISH" Takže nic naplat, vyrobíme další ...


Zatím se smějte...a božské bylině zdar..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 19-02-2010 v 17:12 PM

Old Post 19-02-2010 v 17:04 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2566850 seconds with 44 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív