Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Reorganizace G.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Jste pro založení Groow Školky?
ano
ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 49

Kluci, kluci... Bavíme se ještě o té školce???
Jde o to diskriminovat nováčky, nebo eliminovat blbce?
Nebo naopak? Diskriminovat blbce a eliminovat nováčky? Myslím že nikdo se neregistroval s osmi zelenejma puntíkama..

Old Post 09-01-2010 v 16:49 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Školka žádná nebude, je to holej nesmysl. Chtěli jste reorganizaci, zejména člověk, kt založil toto vlákno a když se dočkal pokroku, začal si opět stěžovat.

Než něco vyplodíte z vlastní hlavy a vypustíte z úst, popřemýšlejte zda by nebylo vhodné začít nejdříve u sebe a potom hledat chyby na druhých a věcech, které to očividně nepotřebují.

Old Post 09-01-2010 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 51

Nejhorší je, že se začalo bezohledně přes mrtvoly doháňět co se zanedbalo a sou na tom bití slušní členové. Myslím, že to je jen popich vosího hnízda a nic to nevyřešilo...

Old Post 09-01-2010 v 18:56 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

snuk1

Zajímavé, že si to myslí jen ti, kteří dostali TB

Old Post 09-01-2010 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 53

Asi máš recht... mno pokoušel sem se, to udělat a nešlo mi to... editovat to jde, ale smazat ne... a taky je zajímávý, že se ozval ten co mi je dal.. stačilo PM a smazat to.. my si tam o těch LEDkách v koutě vykládáme a uraženej mod mi dá TB za to, že sem napsal " Taky si říkám co se děje" , pro vysvětlení to tam psalo víc lidí, protože autor tématu se dlouho neozýval. Tohle je ve spoustě thradů. Kecy tipu " tak abys to hlavně dokončil" jsou tady na denním pořádku. Nejsem z těch co se jim musej dívat trestný body, stačlilo napsat a řekl bych, mně to smazat nejde , tak mi to smaž pls. No vídím to tak, že si nakonec nechám smazat teda vše a už se zase budu dívat jako host...

A taky sem psal aby mi někdo smazal některý inzeráty a pořád mi píšou lidi jestli ty věci ještě mám, tak kaby si místo toho aby si mi poslal TB, smazal ty inzeráty, pochválil bych tě... i s tím příspěvkem.. klidně pomaž co půjde.. tohle mě vážně dostalo...

Pózeři ONE

Old Post 09-01-2010 v 20:21 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

snuk1,

zkus poslat odkaz co ti přesně nejde smazat..

apropo žádný uražený MOD jsem vysmátej jako beruška a směju se všemu co na mě dopadá..

já pouze plním příkazy v logu MOD alertu v redakci tě někdo nabonzoval, zřejmě Marokanec, já pouze plnil svojí úlohu...

věř nebo ne, za rok nebo dva až tohle budeš číst, zasměješ se a mávneš nad tím rukou

Old Post 09-01-2010 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 55

Najednou to jde.. a nezasíráme to tady? abych nedostal TB... klidně mi smaž vše co sem tu kdy napsal, protže tohle mě vážne dostalo.. a poprosil bych smazat moji Galerku abych jí třeba zítra neviděl na FB .. a smazat mi nešlo to za co sem dostal TB

Old Post 09-01-2010 v 20:26 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

snuk1,

neřekl bych, že najednou.. stačilo poslat odkaz na daný příspěvek a některý z moderátorů by ho rád smáznul.. příspěvek kde jsi dostal TB je dávno smazaný, zřejmě proto ti to nešlo..

galerku ti mazat rozhodně nebudu.. nech si to projít všechno v klidu hlavou, ono to přejde

Old Post 09-01-2010 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 57

Nene jako to myslím vážně... tady už nechete nikoho kdo se sem snaží něco přinést... ! Já sem se zaregistroval v dobrým úmyslu abych sem dal Pojezd a nějaký rady, který sem jako host nemohl dát. Na přání členl sem pojezd vylepšil a udělal sem druhej... zrovna nejsem z těch co by to tady je nzasírali a když už se posílají TB takovým, tak dobrá, nechcu aby to tu bylo... a už vůbec ne na FB. Vstoupil sem do komorné konunity a ne do Showbyznysu! Napsal sem ti PM, s čistou a chladnou hlavou to prostě myslím vážně a ty si tu od toho aby si mi pomohl... o to tě ze slušnosti prosím jako MODa a MODa co mi dal najevo TBčkama, že tady nemám psát "moje" nesmyly.

Že vás Eric popíchl, tak to schytaj i ostatní...

A taky jo.. zajímám se o LED... HPS sem zkusil od 250 do 600 a proto mě tato nová technologie zajímá a ti co kde napsali " LED sou na ho*no, jedině sodík ( obdobně jako u sirných lamp" by to TB měli dostat dřív jak ti co tady o tom shromažďují info na zahraničních serverech...

Jak sem řekl tohle je moc... zklamalo mě to tady a to hodně... ti co to tady zasíraj a třikrát za týden zaplatí 80 korun mají asi přednost před slušnýma lidma co se snaží něco přinést.

Old Post 09-01-2010 v 20:55 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

snuk1,

jestli tě mohu poprosit, Machoman je na chatu, požádej jeho aby s tím něco udělal... díky

Old Post 09-01-2010 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 59

Máš pravdu... nic proti ní nemám, ale já sem mopslikovi psal PM, že mi to nešlo smazat! Dohánění TBčkama v každým případě má jedinej význam.. vyštvat slušný lidi a ty úplný ochotníky nechat zaplatit znova poplatek za registraci ! Nepopírám, že sou tady lidi co to sabotujou. Ale jak k tomu přijdou ostatní.

Old Post 09-01-2010 v 23:23 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od snuk1
Máš pravdu... nic proti ní nemám, ale já sem mopslikovi psal PM, že mi to nešlo smazat! Dohánění TBčkama v každým případě má jedinej význam.. vyštvat slušný lidi a ty úplný ochotníky nechat zaplatit znova poplatek za registraci ! Nepopírám, že sou tady lidi co to sabotujou. Ale jak k tomu přijdou ostatní.


Dostal jsi TB za spamování fóra. Už to stejně nevrátíš, Cožpak neznáš to úsloví - chybama se člověk učí? Buď příkladem ostatním nováčkům...

A rozhodně nevěř tomu, že tě někdo zabanuje nebo pošle další TB - pokud nezblbneš a nezačneš zbytečně spamovat. Věřím, že jak pro nás MODerátory tak i pro tebe to bylo velice poučné a každý si z toho něco odnese

Old Post 09-01-2010 v 23:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 61

podle me by bylo nejlepsi, kdyby se vybralo cca 10-15 opravdu zkusenych a v pestovani zbehlych clenu G. , kteri by fungovali neco jako nejaka poradna. Mohla by se jim posilat treba jenom PM. novacci by zjistili co potrebuji a nezasirala by se diskuze

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 10-01-2010 v 08:42 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 62

Nápad to je.. Problém ale nastává v okamžiku, kdy si pěstitel pojede po svým, bude mít problém, kterej sám nevidí. Za normálních okolností by spousta lidí zdravě zareagovala a "zasrala" mu diskusi.
Pochopil jsem to správně?? Muselo by tam bejt něco jako bonztlačítko, kterým by se upozorňovali "vyvolený", že borec má asi problém, tak mu prosím poraďte.
Pak by ale zmizela taková ta přímá zpětná vazba a ostatními členy a vznikl by dojem, že všichni ostatní ví prd, a ještě, že teda máme těch patnáct borců, co všem pomůžou. Nevím, mám pocit, že nastavenej model asi zdravě překonat nepude.

Old Post 10-01-2010 v 09:08 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 63

Marie-ganjateve: Takhle to taky nejde, už to tady někdo říkal... je rozdíl mezi nováčkem a nováčkem! Někdo je tady registrovanej 5 let a neví víc než nědko kdo se zaregistroval včera! Pár lidí je tady tomu nepoučitelným příkladem. Tento systém zavede bonzování na ně a vypukne malá válka ( viz nepoučitelnej smah nebo jak ). Nemusí být pravidlem, že nově registrovanj člen nemá víc zkušeností než my všichni tady. I ti co tady měli KARMU až na půdu a smazali se, tu mohou být znova a reglí včera.

Mopsl a Marokanec: jo máte recht, ale já ho mám taky. Jen bych tady chtěl mít čistý konto a o to sem se taky snažil. Ano, nechal sem se unést davem a taky sem am připsal co se děje, ale to v takovým tom našem koutku o LEDkách. Už sem si stejně nechal tady vše smazat, tak si ty ruce můžeme podat kluci

Old Post 10-01-2010 v 10:56 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 64

Jasně, Snuk. Grower by se tak mohl stát fórem pro 10 - 15 lidí. Takhle je to obrfórum a mělo by zůstat otevřený všem. Nechcem přece, aby tady vznikali skupinky spřízněnejch s vedoucím v čele. Aby 10 - 15 vedoucích řídilo směr, jakým se bude pěstit. Teď to bylo jasně s nadsázkou. Ale pozor na to. To tady už máme a ve velkým. A přesně ti nás staví mimo zákon. Pro mě zákony nejsou nic jinýho, než snůška názorů, na kterejch se zrovna shodli ti a ti. Přejme si, aby i náš názor jednou znamenal víc, než názor těch druhých. A abychom to byli zrovna my a my, kdo se shodl. Je to smutný, ale někdo je schopen svoje názory prosadit všemožnými prostředky - policií, armádou, bonzáky. A někdo bohužel ne. To snad nechcem... Trošku jsem odbočil, ale myslím, že školka sem nepatří.

Old Post 10-01-2010 v 11:58 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8981740 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív