Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Reorganizace G.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Jste pro založení Groow Školky?
ano
ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 33

Podle mě zatím asi nejefektivnější řešení, tohoto neustále dokola omílaného problému, ke kterýmu se stejně pořád a stále nerýsuje žádný použitelný řešení.

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Co můžu udělat?

Ozvat se jako člen, poslat MODalert klinutim na
TUHLE : < http://grower.cz/forum/images/modalert.gif > ikonku vedle karmy, popřípadě použít TOHLE : http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=13984 téma k jeho nahlášení.

Usnadníte práci modTEAMU, jehož všichni členové mají vlastní, plnohodnotné životy mimo internet, a není v lidských silách- a často, přiznávám, chybí chuť procházet ve volném čase který si urveme - fórum ne pro info, nebo snad zábavu, ale další dávku práce.

Takhle nám to naservírujete, my to uklidíme, a bude to hezké.


Přeposílám z jiného tématu od Raidy.

Old Post 06-01-2010 v 20:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 34

Za vcerejsek pouzili modalert 3 lidi.
To je oproti predvcerejsku 50% narust!

Gratuluju!!!! :ironie:

Zato je tady je post od 6,7 lidi..

Nepomer. Jiste. 4 kliky mysi k necemu, nebo 5 minut k psani k prispevku, kterej patrne ve finale nic nevyresi.

To ze nekdo bude cist kazdy slovo co se tady aspon v topicich mimo kanal
napise je utopie. Pokud se nekdo takovej najde, a po tom vsem najde silu to tridit vice nez zevrubne, respekt, ale jeho lidskej zivot musi stat za hovno.

Cartman to ma v hlave srovnany, ale tady si dovolim nesouhlasit.
Jestli je feedback moderator- forum jen vlazna, tak mozna proto, ze feedback forum- moderator nulovej. Muzes roubovat na prohnilej kmen novy koruny, ale ony proste uvadnou.A zjistis, ze pokusit se spletat z tech nejruznejsich tenkych vetvi sirsi strukturu, ktera ma nejak fungovat je a/ obtizny /b nevdecny /c neustale te nejakej clovek, nekdy je to jen nedorozumeni, ale vetsinou nejakej internetovej idiot neustale prudi do PMek...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 07-01-2010 v 02:05 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 35

O počtu modů to není.. aktuálně je jich online 5. Všichni co si stěžujete používejte reportovací tlačítko a ubude bordelu, to je jasná rovnice.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 07-01-2010 v 12:36 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 36

Nebylo by spatne udelat registraci novych clenu tak, ze driv nez muze zakladat trydy a vubec pro kompletni dokonceni registrace, musi proklikat nekolikrat OK, s tim, ze mezi jednotlivymi kroky bude treba 1 nebo 2 zasady(hodne velkym fontem )(a kazda zasada musi byt zobrazena treba minimalne 5 sekund, nez se aktivuje tlacitko pro postup), ktere je nutno dodrzovat.
Proc tak slozite? Ponevadz kdyz naperete u registrace vsecko do jednoho odstavce a pod neho umistite tlacitko OK, ktere je vyrazne vetsim fontem nez samotny text, tak 99,5% nove prichozich precte jenom prvni slovo textu .
No je nutna Brutal Force vychova ...na tu dnesni rozmlsanou pohodlnou mladez.

Samozrejme ze jeden proklik OK bude patrit taky velmi kratkemu pouceni o reportovacim tlacitku....

howgh

Old Post 07-01-2010 v 19:14 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 37

Kdybych se já osobně s něčim takovým na fóru jako nováček setkal, tak bych kliknul příště jinam...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 07-01-2010 v 22:37 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 38

Školka je na prd, jak k tomu přijde nově přihlášený borec , který zaplatí za registraci a už 5 let pěstuje a umí to a tady nemá potřebu dělat pěstitelský seriál. To mi přijde spravedlivější vytvořit jakýsi distanc, kdy za 3 nevhodné příspěvky dostane zákaz od MODa dělat příspěvky třeba na 3 měsíce.
Stejně by někdo pořád promazával školku, tak než aby dotyčný psal nesmysly ve školce, tak ať nepíše vůbec.
Stoned_r41d3r , toho Paroubka máš parádního , plně souhlas.

Old Post 08-01-2010 v 11:26 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 39

Souhlasím. To, že se někdo právě zaregistroval neznamená nutně, že nic neví. Jenom se prostě zaregistroval až teď. Pokud by se zavedla školka, zřejmě z toho důvodu, aby se oddělil shit od věcnejch témat, povee to stejně k tomu, že to bude muset nějakej mod projet a zvážit, jestli to je na školku nebo ne.
Dovedu si představit, že fakt nic moc nevím, tak se blbě ptám a za trest mně šoupnou do nějaké potupné sekce, kterou frajeři stejně pročítat nebudou, takže se dozvím kulový.
Možná, pokud by měl někdo pocit, že mu thread zasírá nějakej Lojza blbejma kecama, měl by mít možnost tyto komentáře nějak označit, třeba hvězdičkou, a takto označený by se zrovna ukazovaly modům a ti by zvážili, jestli ho třeba jenom smáznou, nebo pošlou výstrahu, apod.

Old Post 08-01-2010 v 18:30 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od marie

Možná, pokud by měl někdo pocit, že mu thread zasírá nějakej Lojza blbejma kecama, měl by mít možnost tyto komentáře nějak označit, třeba hvězdičkou, a takto označený by se zrovna ukazovaly modům a ti by zvážili, jestli ho třeba jenom smáznou, nebo pošlou výstrahu, apod.


..no to je presne to co porad rikam , pouzivejte bonzovaci tlacitko , to tady je marie !!! je hned vedle karmy , tak ho pouzivejte , hned tady ubude moře sraček a OT ,.......... jinak grower školka , nemame tady nahodou Úvod do Groweru ?? kdy si muzou nove prichozi bezuhoně vyzkouset jak s forem pracovat ....

Old Post 08-01-2010 v 18:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 41

Nebo udělejte nějaký + bod za bonz a uvidíte jak se bude upozorňovat, MODi budou mět polovinu práce (nebudou muset prohledávat G)

Old Post 08-01-2010 v 19:23 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 42

To Marokanec a Hlava: OK, chlapci, beru vás za slovo. Právě jsem se za svůj školkovskej příspěvek nabonzoval.

Naposledy upravil marie 08-01-2010 v 19:47 PM

Old Post 08-01-2010 v 19:32 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 43

Pravda, já se jako nováček (nedávno- 4 měsíce) nasekal krávovin do Groweru a ani jsem to zle nemyslel. Prostě jsem byl tatar.

Nebylo by špatný, kdyby ten kdo třeba 10 krát upozorní na zbytečnej příspěvek dostal třeba blbejch 10 bodů karmy (nebo tak nějak podobně). To by potom dost lidí začalo lézt na grower třeba jen pro to, aby takové příspěvky vyhledávali a upozorňovali. A proč jim za to tu karmu nedat, pokud pozná blbost, je jasný že sám blbej nebude.

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 09-01-2010 v 08:33 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Nebo udělejte nějaký + bod za bonz a uvidíte jak se bude upozorňovat, MODi budou mět polovinu práce (nebudou muset prohledávat G)

?
V konečném důsledku budou mít ovšem práce mnohem víc (příjde mraky MODalertů) a oni stejně jako dosud budou u VŠECH muset posuzovat relevantnost upozornění... Probůh, nedopusťme aby se i zde lidi motivovali historicky zprofanovaným způsobem - "desetkrát jsem na něco upozornil, teď mám právo na slíbenou odměnu".
Kluci, kdybyste oprávněně (a dostatečně uváženě) využívali stávající možnosti MODalertu, brzy by jste zjistili, že semo-tamo vám některej z MODů přihraje atom vděčnosti typu:

Karma uživatele - % Pěstitelská Moderace.... Nice job:-)) 27-02-2009 v 07:05 AM od Disaster:-)
Karma uživatele - % Pěstitelská Moderace.... ..diky uz to resime , Hlava 25-02-2009 v 19:23 PM od Hlava
Karma uživatele - % Pěstitelská Moderace.... diky za toho pana usetrilo mi to tak pul hodky casu 25-02-2009 v 17:56 PM
od Stoned_r41d3r

Můj názor je ten, že dosavadní systém k usnadnění práce MODům je bezva, vím že si občas i všimnou že jim tímto způsobem někdo helfne, ale tato "spolupráce" (za ten výraz se jednou budu smažit v pekle!) je jen méně využíván. Nicméně je dostačující. Navíc - komu se z jakýchkoli příčin echtuje kliknout na inkriminovaný "bonzčudl", má pořád ještě možnost využít k tomu účelu vytvořené téma "Duplicity a nesmysly" a zde zcela transparentně picnout to, co považuje za hodné řešení. Bez zbytečných komentářů, ale s návrhem řešení (od smazat, přesunout, spojit,...až po "rituálně popravit a zakopat vně hřbitovní zdi do nevysvěcený půdy" ):
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Nemotivovat nikoho způsobem, aby si vytvořil názor že za pomoc v jakékoliv formě má PRÁVO na paušální odměnu! (v tomto konkr. příp.). Ovšem nutnost udělení oné odměny stále zůstává, neboť i zde by mělo platit: bez pokárání není kvalita, bez pochvaly není motivace...

edit: mimochodem - o zrůdnosti institucionalizované pomoci by se dal napsat román...
H:

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Naposledy upravil Hyde 09-01-2010 v 13:11 PM

Old Post 09-01-2010 v 10:18 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Marokanec
To Hyde:

Za posledních 48 hodin jsem poslal několik desítek alertů povětšinou na hlášky typu Máš to pěkný K+, Krása budu sledovat, Jedu taky 250w ať se daří apod.

Myslím, že si Mopslik docela máknul, aby to probral, ale problém je v tom, že si tu spousta lidí neuvědomuje, že ty hlášky nikoho nezajímají, na to je tu karma a už vůbec si neuvědomují, že vlastně dělají něco špatně.
Když jim pak Mod udělí trestné body, většinou jde zpět nasrané PM, za co že dostal TB, když někomu napsal: Máš to fakt pěkný, budu to sledovat a karma tě na konci nemine.



Používání vyhledávače tu taky moc nefunguje. Ne že by byl špatnej, ale raději se každej (každej mladší člen) zeptá na tu již stokrát odpovězenou otázku, než aby ten vyhledávač použil a odpověď si našel sám. M...


problém je taky v tom, že spousta lidí pravidla nečtou stejně jako já... Protože by jsem tím strávil půl života.
Takže, že by někomu mohlo vadit že napíšu máš to pěkný nebo něco podobnýho mě ani nenapadlo a to i kvůli tomu, že se tady s tím vlastně setkávám od začátku co jsem sem nahlídlun poprvý...
Potom ti najednou přijde zpráva o nějakých trestných bodech a k tomu nefungující odkaz což třeba mě jako člověka, kterej nesnáší tyhlety zasraný otrokářský způsoby výchovy prostě naštve.
Samozřejmě můžu si za to i sám, ale na takovouhle hru fakt nepřistoupím, protože to bych čekal někde ve státních institucích ale na fóru o pěstování drog hrát přestarou otrokářskou hru cukr bič mi přijde dost zbytečný...
Jsem tu od listopadu a občas jsem něco takovýho napsal a to hned od začátku. Nikdy mě žádnej Mod neupozornil a ani nikdo jinej ať to nedělám a to měli kolikrát příspěvek kousek ode mě a já se ptám proč si toho celou dobu nikdo nevšiml a nenapsal mi ať se na to vyseru a najednou to vyřeší takhle uboze ???

Old Post 09-01-2010 v 13:21 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Marokanec
Nechci tu flejmovat, ale odpotím takhle: sám jsem majitelem 13TB za podobné hlášky. Po tomhle nášupu jsem si to v hlavě dlouho srovnával, zda tu ještě pokračovat.

Ale jak jsi sám napsal, byla to má chyba. Dostal jsem výstrahu a teď dlouho přemýšlím, zda jsem přispěl něčím užitečným či nikoliv


mě šlo hlavně o přístup, způsob upozornění a tu aroganci okolo. V první chvíli jsem se tomu fakt dost zasmál... Ale když si potom člověk přečte, že se přemejšlí o školce tak už nic nepřekvapí. No nevadí když tady chtějí jít cestou systému, kterej se vždycky zvrtne v totalitní nefungující těleso proč ne. Myslím si, že když je tohle fórum tak se tady dá komunikovat a je tu spousta lidí dlouho... Kdyby mi někdo normálně napsal hele nezasírej to tady těmahle kravinama, tak bych si klidně sám všechny našel a vymazal a nikdy je nepsal. Ale když je řešení poslat nějaký virtuální trestný body a ani to nevysvětlit. Naštěstí jsem zanedlouho na fóru přišel na to, za co by to asi tak mohlo bejt...
Takže ať žijou trestný body, hlídači, červený karmy a všeobecný hlídání...
A ať konečně zemře komunikace, spolupráce a rovnost, hurá do toho soudruzi .-) - řečeno s nadsázkou

Old Post 09-01-2010 v 13:48 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
Mimochodem pravidla jsem při přihlašování se sem NEČETL !!!!!!
Protože kdyby jsem měl číst všechny tyhlety internetový prohlášení tak nedělám celej život nic jinýho.

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
problém je taky v tom, že spousta lidí pravidla nečtou stejně jako já... Protože by jsem tím strávil půl života.

Ano, máš opět pravdu. Chroničtí popírači pravidel odvolávající se na to, že oni je číst nepotřebují, těch je skutečně spousta. Denně je potkávám za volantem. Víš proč a jak bývají potom nezřídka nuceni sami trávit "své půlky životů" (či podle citace č.1 "celý život)?? Buďto ve špitálech na vozíku, nebo na Borech.

Někdy je holt jistá pravidla lépe respektovat (když už je nepotřebujete číst) dříve než je začnete chtít měnit či přizpůsobovat sami sobě. Ale mám už pocit že na této zdi je toho hrachu jak po letošní Vánoční večeři...
H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Naposledy upravil Hyde 09-01-2010 v 14:27 PM

Old Post 09-01-2010 v 14:21 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Hyde

Ano, máš opět pravdu. Chroničtí popírači pravidel odvolávající se na to, že oni je číst nepotřebují, těch je skutečně spousta. Denně je potkávám za volantem. Víš proč a jak bývají potom nezřídka nuceni sami trávit "své půlky životů" (či podle citace č.1 "celý život)?? Buďto ve špitálech na vozíku, nebo na Borech.

Někdy je holt jistá pravidla lépe respektovat (když už je nepotřebujete číst) dříve než je začnete chtít měnit či přizpůsobovat sami sobě. Ale mám už pocit že na této zdi je toho hrachu jak po letošní Vánoční večeři...
H.


nejsem chronickej popírač pravidel a ani jsem se tím, že jsem ty pravidla nečetl neomlouval...jen jsem na to poukázal.
Měnit jsem vůbec nic nechtěl, jenom jsem napsal svoji zkušenost, svoje postřehy z tý zkušenosti, jelikož jsem na fóru, který je k tomu určený... Mimochodem když budete chtít tak to všechno klidně smažu je mi to úplně jedno.
To copíšeš o tech Borech a tom vozíku nevim jestli jsem pochopil správně...tvoje zkušenost ? Nejsem dementní aby jsem nedokázal žít normální život bez toho aby jsem někoho nebo sebe mrzačil. Ale děkuji, že jsi mě zařadil do té správné škatulky )

Old Post 09-01-2010 v 14:38 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8945650 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív