Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 65

no folie se da koupit v grow shopu,ale je drahaja bych to tam pripevnil lepici paskou

Old Post 04-10-2009 v 16:21 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tři Kavky
Nový Člen

Karma uživatele Tři Kavky - 89% PěstitelskáKarma uživatele Tři Kavky - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 66

Mně by spíš zajímaly zkušenosti s XXL homeboxem a hladinou hluku z větráku, jelikož silnější UFO zrovna nepatří k tichým spolubydlícím.
Skříň se dá odizolovat, ale stan?



EDIT: Díky Hodináři za info. Jinak pokud je klipsňák poslušný aspoň 2 sklizně, tak je to víc, než bych od podobného výrobku čekal.

Naposledy upravil Tři Kavky 31-10-2009 v 15:32 PM

Old Post 30-10-2009 v 15:51 PM
Tři Kavky je offline   Profil uživatele Tři Kavky   Find more posts by Tři Kavky   Foto galerie člena Tři Kavky   Click here to Send Tři Kavky a Private Message   Add Tři Kavky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Tři Kavky
Mně by spíš zajímaly zkušenosti s XXL homeboxem a hladinou hluku z větráku, jelikož silnější UFO zrovna nepatří k tichým spolubydlícím.
Skříň se dá odizolovat, ale stan?


Zvuková izolace boxu je nulová. Osobně sem použil silnej odtah-800m3/hod zregulovanej na cca desetinu. Před i za něj izoflex (2x1,5m) a sám ventilátor je umístěn v krabici s 5cm tlustým molitanem. Dá se u toho i chrápat. Největší bordel pak dělá cirkulátor. Mám tam velkej 40cm průmer lopatek,nic moc. Zkoušel sem i ten klipsnovej,když je novej je parádně tichej, tak za jednu-dvě sklizně začne lítat hřídelka.Pak uz pěkně hučí,kšunt

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Naposledy upravil Hodinář 31-10-2009 v 15:21 PM

Old Post 31-10-2009 v 15:08 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Tři Kavky
Mně by spíš zajímaly zkušenosti s XXL homeboxem a hladinou hluku z větráku, jelikož silnější UFO zrovna nepatří k tichým spolubydlícím.
Skříň se dá odizolovat, ale stan?



EDIT: Díky Hodináři za info. Jinak pokud je klipsňák poslušný aspoň 2 sklizně, tak je to víc, než bych od podobného výrobku čekal.


Cau , ja mam taky XXL a v tom mam 400m3 UFO 1,5metru sonoflex a filtr 500m3 Carbonair , pres leto mi to bezi naplno bez regulace a ted v zime sem to hodil pres regulaci tak na 70% , slyset to je ale spat se u toho da v pohode , chrapal sem v mistnosti s 780m3 ufem neregulovanym a to uz takova prdel nebyla .

Jinak jak rikal Hodinar , vetsi bordel delaj ofuky ja mam taky jeden 40cm prumer a 3x klipsnak , ty klipsnaky po roce vyhazuju , jsou ko uz po pul roce ale ten rok vydrzej ....

Old Post 05-01-2010 v 16:30 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 69

Mám prozbu kamarádi jaký je rozdíl mezi Darkboxem a Darkroomem děkuji vám za odpověd.

Old Post 06-01-2010 v 23:19 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 70

Marselos
Darkroom ma viac dier na ex. aj in. vzduchu, tie vacsie maju aj zvlast otvor na cooltubu
pokial darkstreet maju len 2 diery na vetranie a jednu na kable...
a darkroom ma vnutri kvalitnejsi odrazovy povrch,
myslim,ze vyhod darkroom oproti darkstreet je viacero

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 06-01-2010 v 23:40 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Marselos
Mám prozbu kamarádi jaký je rozdíl mezi Darkboxem a Darkroomem děkuji vám za odpověd.



Nejseš tady snad prvni den , prispevek č. 5 , je tam odkaz na SJ , tam si to muzes najit , jestli neumis anglicky ...

DarkBox
http://www.growplanet.cz/index.php?...&idv=349&idk=22

"U Dark street boxů uvádí výrobce odraz okolo 80-85 %"

DarkRoom
http://www.growplanet.cz/index.php?...&idv=365&idk=22

"U Dark Room boxů uvádí výrobce odraz okolo 95-97%"


..jedinej rozdil ....

Old Post 06-01-2010 v 23:46 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 72

a rozdiel v cene
tie darkroomy su skoro este raz take drahe

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 06-01-2010 v 23:54 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 73

Jo to už mám proštudovaný děkuji za odpověd, ale ptal jsem se Na DARKROOM a NA DARkBOX JAKEJ JE MEZI NIMA ROZDÍL nebo jestli je jen jinak pojmenovanej Darkbox 100x100x200cm A DARKROOM 100 100x100x200,a o darkstreetu vím dost a ten nechci ten je šedivej chci mezi těmi dvouma co jsem uvedl.eště jednou děkuju za další odpověd.

Old Post 06-01-2010 v 23:57 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 74

no rozdík není zas takovej o pár stovek vůbec nevím jestli mám jíd do DARKROOMU nebo DARKBOXU,ale dark street nechci to byla poslední možnost a to jen kvůli ceně.lepší mít kvalitu

Old Post 06-01-2010 v 23:59 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od Marselos
Jo to už mám proštudovaný děkuji za odpověd, ale ptal jsem se Na DARKROOM a NA DARkBOX JAKEJ JE MEZI NIMA ROZDÍL



vidim ten prispevek č.57 jenom já ??

Old Post 07-01-2010 v 01:11 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Marselos
Jo to už mám proštudovaný děkuji za odpověd, ale ptal jsem se Na DARKROOM a NA DARkBOX JAKEJ JE MEZI NIMA ROZDÍL nebo jestli je jen jinak pojmenovanej Darkbox 100x100x200cm A DARKROOM 100 100x100x200.


tu si to nastuduj: http://www.secretjardin.eu/index/ca...objet-9/lang-en
a ked chces kupit jeden z nich tak si kup darkroom a to rovno odo mna muhehe

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 07-01-2010 v 01:43 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 77

A ty nákej prodáváš jo .? Asi půjdu do toho darkroomu je takovej stylovější.ale díky pánové a dámy peace skunku

Old Post 07-01-2010 v 08:16 AM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
behulinek
Nový Člen

Karma uživatele behulinek - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 78

Darkroom a darkbox je to sami akorat tomu každej říká jinak. Je pouze darkroom a darkstreet. Jinej box od týhle firmy není...! Akorat někdo říkda darkroomu darkbox a darkstreet má stříbrnou odrazovou folii... která má jak psal hlava odrazovost 80-85% což si myslím že je dobré za tu cenu...!!!

Old Post 07-01-2010 v 09:02 AM
behulinek je offline   Profil uživatele behulinek   Find more posts by behulinek   Foto galerie člena behulinek   Click here to Send behulinek a Private Message   Add behulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 79

Co já jsem četl a zkoumal tak darkstreet má šedivou folii darkroom má stříbrnou jak Homebox silvr ale darkstreet není dobrej na tu odrážlivost prej.

Old Post 07-01-2010 v 09:33 AM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
behulinek
Nový Člen

Karma uživatele behulinek - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 80

Já ho mám a nestěžuju si a příjde mi to stříbrný:-D ale tak neviděl jsem jak to vypadá v darkroomu... Ale lepší to asi bude...


A i kdyby ta odráživost byla špatná tak se dá dokoupit ta diamantová folie...

Old Post 07-01-2010 v 18:02 PM
behulinek je offline   Profil uživatele behulinek   Find more posts by behulinek   Foto galerie člena behulinek   Click here to Send behulinek a Private Message   Add behulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0511660 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív