Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 17

takže mám doma, dneska přišly...plus bonus nerezová krabička na brko .-)
Zkusím možná už na tenhle pěst. Mám pět Ice z řízku v 15 dni květu, tak mě napadlo dvě zkusit zalejvat timhle.
Myslíte že je dobrý takhle v květu změnit hnojiva ?...

Old Post 05-01-2010 v 14:01 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
Myslíte že je dobrý takhle v květu změnit hnojiva ?...


Pokud nebudou ty hnojky obsahovat výrazně odlišný množství prvků, tak by to neměl bejt problém.

Old Post 05-01-2010 v 18:01 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
takže mám doma, dneska přišly...plus bonus nerezová krabička na brko .-)
Zkusím možná už na tenhle pěst. Mám pět Ice z řízku v 15 dni květu, tak mě napadlo dvě zkusit zalejvat timhle.
Myslíte že je dobrý takhle v květu změnit hnojiva ?...


Vadit jim to nejspíš nebude,ale nehrotil bych to a dojel na současnych hnojkách.Když si pak vezmeš stejny geny,při zachování podobnych podmínek,tak si alespon všimneš(možná taky nevšimneš) nejakyho rozdílu.

Old Post 05-01-2010 v 22:12 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kauik
Stálý Člen

Karma uživatele kauik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 20

no jsem na tom celkem zvedav, sice na grower zas tak casto nepíši, ale tohle by mě celkem zajímalo radsi taky podpořím českou firmou.. chtělo by to nějaky solidní grow,...

Old Post 04-02-2010 v 12:57 PM
kauik je offline   Profil uživatele kauik   Find more posts by kauik   Foto galerie člena kauik   Click here to Send kauik a Private Message   Add kauik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od kauik
no jsem na tom celkem zvedav, sice na grower zas tak casto nepíši, ale tohle by mě celkem zajímalo radsi taky podpořím českou firmou.. chtělo by to nějaky solidní grow,...


info dodám,dej mi čas

Old Post 04-02-2010 v 13:38 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kauik
Stálý Člen

Karma uživatele kauik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 22

no celkem se na to těším ted sem koupil AH no rozjíždím bubláky tak sem právě na to zvědavej a jedinej kdo tady s tim pestoval tak to mel furt žlutý ale podle me kdyz to lil do soilu tak to měl přehnojený uvidíme

Old Post 05-02-2010 v 07:18 AM
kauik je offline   Profil uživatele kauik   Find more posts by kauik   Foto galerie člena kauik   Click here to Send kauik a Private Message   Add kauik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 23


citace:
Původní příspěvek od kauik
no celkem se na to těším ted sem koupil AH no rozjíždím bubláky tak sem právě na to zvědavej a jedinej kdo tady s tim pestoval tak to mel furt žlutý ale podle me kdyz to lil do soilu tak to měl přehnojený uvidíme


No já to žluty naštestí nemám krom teda lehčího smahnutí od výbojky.Foto cca 2.týdny před sklizní.

Hnojky celkem vpoho,600W na ploše 1,2x1,2m,vypotřebováno dohromady 1,5l hnojiva (cca 0,5l z každé složky) při cene 900,- za 4l (1l bloomu navíc zdarma,píšou že je ho potřeba nejvíc,ale to nebyl můj případ) to vychází na zhruba 350,- za hnojky na jedno kolo.

Používal jsem jen základní 3.složky nic navíc(ani nic jinyho nedoporučují a nemají).Trošku matoucí je jejich info o tom,že hnojky snižují pH a po jejich naředení s vodou už není potřeba tolik pH- ,což se bohužel u me zase nedelo.

Za sebe můžu určite říct,že to špatny hnojiva nejsou

Old Post 14-04-2010 v 16:56 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kauik
Stálý Člen

Karma uživatele kauik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 24

jo vypadá to celkem pěkně machomane a v čem že si to jel??? soil?

Old Post 16-04-2010 v 10:54 AM
kauik je offline   Profil uživatele kauik   Find more posts by kauik   Foto galerie člena kauik   Click here to Send kauik a Private Message   Add kauik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 25


citace:
Původní příspěvek od kauik
jo vypadá to celkem pěkně machomane a v čem že si to jel??? soil?


Jo sorry,to jsem zapomel dopsat-RW rohože,na nich velky RW kostky v NFT vane o rozmeru 1,0x1,1m (výška tuchám 7,5cm) dole samo netkanka.2x za den zaplaveno,maximální hodnota ec 1,6.

Co se týká pomeru složek,držel jsem se udajů od výrobce-pomer grow,micro,bloom 3:2:1 na kvetu se to jen otočí.Čeho jsem se ale nedržel vůbec byla koncentrace hnojek,tu jsem dával o dost menší než uvadí výrobce.

Naposledy upravil Machoman 16-04-2010 v 11:08 AM

Old Post 16-04-2010 v 10:59 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kauik
Stálý Člen

Karma uživatele kauik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Jo sorry,to jsem zapomel dopsat-RW rohože,na nich velky RW kostky v NFT vane o rozmeru 1,0x1,1m (výška tuchám 7,5cm) dole samo netkanka.2x za den zaplaveno,maximální hodnota ec 1,6.

Co se týká pomeru složek,držel jsem se udajů od výrobce-pomer grow,micro,bloom 3:2:1 na kvetu se to jen otočí.Čeho jsem se ale nedržel vůbec byla koncentrace hnojek,tu jsem dával o dost menší než uvadí výrobce.


díky za info karma uz letela predtim asi dojedu AH a zkusim

Old Post 16-04-2010 v 13:41 PM
kauik je offline   Profil uživatele kauik   Find more posts by kauik   Foto galerie člena kauik   Click here to Send kauik a Private Message   Add kauik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardware
Nový Člen

Karma uživatele hardware - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18 

Pohodička JUNGLEINDABOX oficiální podpora Příspěvek č. 27

zdravím všechny přítomné.
jsem zde za výrobní tým Jungleindabox.

Pokud budete mít jakkoliv všetečné dotazy, rád zodpovím.
Budu rád za vaše dobré i špatné zkušenosti, protože je určitě stále co zlepšovat (kupříkladu chystáme upravenou&rozšířenou feeding chart. uveřejním zde i na naší website www.jungleindabox.cz)

K příspěvkům na téma ceny:
Nechceme konkurovat cenou, ale kvalitou, která se bohužel pozná až po vypěstování a ubalení
zatím máme zaváděcí slevy, které skončí v červenci '10. Pak je možné, že výsledná cena zálivky bude dražší v porovnání se zmiňovanými AH o 2-5%, když nezapočítáte doplňky (minimálně rootstim, enzymes, final?). A pokud někdo pěstujete bez nich, rozdíl na výnosu a chuti by vás měl přesvědčit.

přeju klidný a radostný growing

hw

Old Post 19-04-2010 v 13:04 PM
hardware je offline   Profil uživatele hardware   Find more posts by hardware   Foto galerie člena hardware   Click here to Send hardware a Private Message   Add hardware to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: JUNGLEINDABOX oficiální podpora Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od hardware
zdravím všechny přítomné.
jsem zde za výrobní tým Jungleindabox.

Pokud budete mít jakkoliv všetečné dotazy, rád zodpovím.
Budu rád za vaše dobré i špatné zkušenosti, protože je určitě stále co zlepšovat (kupříkladu chystáme upravenou&rozšířenou feeding chart. uveřejním zde i na naší website www.jungleindabox.cz)

K příspěvkům na téma ceny:
Nechceme konkurovat cenou, ale kvalitou, která se bohužel pozná až po vypěstování a ubalení
zatím máme zaváděcí slevy, které skončí v červenci '10. Pak je možné, že výsledná cena zálivky bude dražší v porovnání se zmiňovanými AH o 2-5%, když nezapočítáte doplňky (minimálně rootstim, enzymes, final?). A pokud někdo pěstujete bez nich, rozdíl na výnosu a chuti by vás měl přesvědčit.

přeju klidný a radostný growing


Zdravím Jungleboxáka.

Novy hnojky na trh v dobe,kdy už lidi mají zažity jiny hnoje nebude zase tak jednoduchy(a to i za předpokladu že jsou třeba daleko lepší než konkurenčí hnojky) Co se týká ceny,tak ta mi ted přijde přimeřená,při dalším zdražení je bude válcovat bcuzz ješte víc než ted.A to bcuzz má řadu fandů,kteří je jen tak neopustí (stejne jako např.AH) ale to je všechno dany tím,že lidi už je mají zažity.

Nechci tady obhajovat AH hnojky,ale myslím že rozdíl ve výnosu oproti jungleindaboxu by nebyl snad žádnej.Co se týká chuti to posoudím za pár dnů.Chtelo by to nejaky lehčí srovnání stejnych genů v jednom boxu a pulku na AH,druhou pulku na JidB.

Předposlední dve kola sem odjíždel s AH (jen základní 3.složky nic víc) a s výsledkem jsem byl spokojenej.S čím jsem ale nebyl vůbec spokojenej byla výsledná chut produktu.

Nejlepší je samo nehnojit vůbec což bohužel u hydrosystemů nejde.

Old Post 20-04-2010 v 13:06 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardware
Nový Člen

Karma uživatele hardware - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 29

čauky.
těch úskalí trhu jsme si vědomi, uvidíme časem, jestli měli pravdu pesi- nebo opti-)
a každopádně dík za vyzkoušení a hodnocení.

hw

Old Post 20-04-2010 v 13:45 PM
hardware je offline   Profil uživatele hardware   Find more posts by hardware   Foto galerie člena hardware   Click here to Send hardware a Private Message   Add hardware to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od hardware
čauky.
těch úskalí trhu jsme si vědomi, uvidíme časem, jestli měli pravdu pesi- nebo opti-)
a každopádně dík za vyzkoušení a hodnocení.


Nepovažuju se za pesimistu,jen se pohybuju v okruhu lidí kteří pestují,tak znám nejaky názory. A můžu s klidem říct,že pro 80% lidí (brát s nadhledem) není bohužel chut zase tak důležitá.

Rozhodne ale přeju uspech a co nejvíc zákazníků

ps. myslím,že rozumne udelanej a objektivní thread tady by byla dobrá reklama.

Old Post 20-04-2010 v 13:54 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardware
Nový Člen

Karma uživatele hardware - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 31

a stran té autokalibrace pH,
tato funkce má samozřejmě své limity.
zejména při nízké koncentraci hnojiva, tedy i Ec, a při vysokém pH používané vody bude potřeba použít klasické phdown.

hw

Old Post 20-04-2010 v 14:03 PM
hardware je offline   Profil uživatele hardware   Find more posts by hardware   Foto galerie člena hardware   Click here to Send hardware a Private Message   Add hardware to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od hardware
a stran té autokalibrace pH,
tato funkce má samozřejmě své limity.
zejména při nízké koncentraci hnojiva, tedy i Ec, a při vysokém pH používané vody bude potřeba použít klasické phdown.


Chápu,že je to dany vodou z RO by se to asi chovalo jinak.Můj případ (mestská voda ec 0,45 pH 7,2-7,5) byl takovej,že jsem dam lil stejne pH- jako u ostatních hnojek.

Old Post 20-04-2010 v 14:06 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1236690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív