Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Recepty v obrazech :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
UD
Stálý Člen

Karma uživatele UD - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 33

tyo 2X 5 hodin sakra dyt z toho musi bejt uplna kase,ne?

Old Post 13-06-2003 v 12:13 PM
UD je offline   Profil uživatele UD   Find more posts by UD   Foto galerie člena UD   Click here to Send UD a Private Message   Add UD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuca
Nový Člen

Karma uživatele Kuca - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 34

Parada recept i pro ty mene schopne ... aneb od mlika ke kolackum )

K+

Kuca

Old Post 18-06-2003 v 12:21 PM
Kuca je offline   Profil uživatele Kuca   Find more posts by Kuca   Foto galerie člena Kuca   Click here to Send Kuca a Private Message   Add Kuca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Palec nahoru Hmmmmmmmmm.... Příspěvek č. 35

Máš to fakt hustý!!! ... samozřejmě karma pro tebe…

Inspiroval si mě k pečení…. ty koláčky sou vážně v poho..

Zkoušel sem ty z Marakéše a fakt super ...sou takový krásně lehký.. .. a to ani nemluvim vo těch stavech...
... do toho tuku sem přidal "Směs loňského léta" - spostu modelů ganji, listů skéra a tak a bylo to fakt v pohodě...

Tak se měj a díky za inspiraci...

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Naposledy upravil TheHempCultivator 21-06-2003 v 09:35 AM

Old Post 19-06-2003 v 18:34 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 36

Srooga ty mě dostáváš čím dál víc, recept od receptu.Jak si tam prosimtě dostal ty oticky listů?To vypadá nádherně.

Old Post 19-06-2003 v 21:38 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 37

Ty voleeeee!
Já se snažim hubnout a ty na mě takhle, sakra jak to vidim, tak asi moc nezhubnu (i když už se mi povedlo 14kg, ale polovic se mi už vrátilo ).
Co takhle vydat novou kontroverzní knihu VAŘÍME SE SROOGOU.
Jelikož, kdo je nasycen je v pohodě, kdo je v pohodě-ten je zdravý
Ale taky smích léčí a v tomhle threadu se to skloubilo-budem superzdravý, nebo superžravý? JÍST ČI KOUŘIT - TOŤ OTÁZKA!!!

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 19-06-2003 v 23:24 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 38

Hi srooga,
jenom by me zajimalo...v bode 5 pises ze v pohode je pridat zensen nebo guaranu...no ale kde se to da sehnat? nevis nahodou?

dik

Old Post 04-07-2003 v 08:23 AM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tor@ Bor@
Stálý Člen

Karma uživatele Tor@ Bor@ - 16% PěstitelskáKarma uživatele Tor@ Bor@ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 39

Tak já sem mel nedávno narozky a upekl sem koláček z bili wdowy a mely ste vydet jak tam všichni ty nahuleny frajeři s plnejma kapsama hulení(jak čekaly že se bude hulit o sto šest) chodily v 11hodin večer spát...... jenom lituju tech roštenek, co z toho skoro jenom zvraceli.
Po pravde řecčeno, sem takhle silnej koláček upíct nechtel, ale proste sem tam toho dal asi moc.
Pro zajímavost: koláček byl ze dvou balení perniku od "dr. Oetkar"
v návodu píšou že se přidává voda, tak sem ji nahradil
mlíkem v kterym sem před tim vařil neidentifikovatelnou
hromadu hulení po dobu jedny hodinky.
ješte sem přidal pár lžic medu a nikdo pak neodolal ty
medove sladky chuti..
ješte bych podotknul, že stačil jeden koláčk aby ste
byli uplne mimo
Peace

Free Bagdad

Old Post 08-07-2003 v 19:02 PM
Tor@ Bor@ je offline   Profil uživatele Tor@ Bor@   Find more posts by Tor@ Bor@   Foto galerie člena Tor@ Bor@   Click here to Send Tor@ Bor@ a Private Message   Add Tor@ Bor@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Pohodička Recepty v obrazech:kuratko na ganje :D Příspěvek č. 40

Dovolil bych si prispet "receptem" (dekuju Sroogovi za prava na pouziti casti jeho nadpisu ), ktary jsem si spichnul na dnesni obed (je to jenom neco pro inspiraci).
Toz panove, vyladte chutove poharky a dejte si chutnat nasledujici chalku (jsem z toho slusne jetey): Kureci prsa na ganje
Chci poznamenat, ze tohle je druha davka - v sobotu jsem si zmaknul nejaky veprovy a do zbytku nalevu prdnul ty kuratka.
Nebudu vas uz dele napinat, jdeme na to.

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Naposledy upravil BaBiBo 14-07-2003 v 21:21 PM

Old Post 14-07-2003 v 20:54 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 41


Nejprve ingredience (nebudu psat kolik od ceho, zalezi na poctu osob a chuti ):


  • Nejaky maso
  • Susena a nadrcena ganja treba i se seminkama (ja tam potom nahazel i cely palky )
  • Olej
  • Sul
  • A nejaky koreni (ja tam flaknul trochu na Gyros, papriku a chilli, Lister si tam muze dat treba kari )


A jak jsem to vyvedl? Vzal jsem kuratko (to veprovy jsem jeste naklepal a nasolil), dal do misky s trochou nadrcene ganje a olejem, zasypal dalsi vrstvou ganji a zalil olejem (nemusi plavat, drubez to vetsinou stejne neumi , staci proste zalejt). Jeste je mozne to zasypat korenim hned ted, ale ja si to nechal na potom aby maso natahlo travovou prichut .
No, nechal jsem to marinovat (v chladu)jen od soboty-vecera do meho nedelniho obeda-asi v 15.00 .

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 14-07-2003 v 20:56 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 42




Vytahnul jsem, takhle nejak to vypadalo (foto 1) .
Nakrajel to na kosticky a soupl zpatky do nalevu a zasypal korenim a soli a poradne zamichal.

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 14-07-2003 v 21:01 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 43



Pak jsem to zabalil do alobalu (to veprovy jsem pachal na panvi - smazil (to maso!!) a pak dusil (taky to maso)).
Troubu jsem mel rozjetou na 200 stupnu, tak jsem to tam na 15min soupl. (Asi kdyz je ta porce vetsi, bylo by lepsi ji rozdelit na vice casti || pict dyl || delat jinak). Potom jsem to rozkuchal, stred byl nejak malo, tak jsem to pekl asi 5 min. jeste otevreny.

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 14-07-2003 v 21:06 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 44


No a nakonec jsm to soupl na talir a spapal. Takze ted tady s mirnym usmevem pisu tenhle text a jemi dobre

Doufam, ze jsem vas mirne inspiroval - ganja se nemusi jen hulit - a pripadne vam preji dobrou chut!

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 14-07-2003 v 21:13 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 45

. . . voe... .... s masickem me to ani nenapadlo .... kazdopadne si nska dam podobny recepis ...akorat bez matroshe .... facht super

z3zzz

Old Post 15-07-2003 v 07:39 AM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 46

2 realist : ... jo sme na tom stejne
2 babibo : hele a nebyla maari moc ciitit ? ... ne ze by mi nechutnala ... liizaatka mam docela flasce ... ale negdy je aroma as moc ...

z3zzz

Old Post 15-07-2003 v 07:52 AM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 47

dobrý sou i řízečky naklepaný v trojobale, kde se ganja přidá do směsi mouky a vejce. Pak se to celý obalí ve strouhance a smahne.
zelený lístečky tou strohankou jen lehce prosvítaj - jeden by řek, že je to kmín nebo tak... A je to taky moc dobrý. Ale pozor na ten nážez..
jinak K+

thc?

Old Post 15-07-2003 v 07:52 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 48

2 chcita : jo stačí - kuře to do sebe při tom tepelnym procesu natáhne

thc?

Old Post 15-07-2003 v 13:01 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6768990 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív