Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zvýšená spotřeba el.-problémy??? Kontrola spotreba Energie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
čáryfuk
Nový Člen

Karma uživatele čáryfuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13 

Dotaz Zvýšená spotřeba el.-problémy??? Příspěvek č. 1

Měl už někdo někdy problémy s elektrárnou/policií kvůli zvýšené spotřebě elektřiny? Zajímá to u nás někoho? Reaguje elektrárna na zvýšenou spotřebu nějak? Takových 600 w bude už na účtu za el. v bytě hodně vidět...

Old Post 02-03-2004 v 13:40 PM
čáryfuk je offline   Profil uživatele čáryfuk   Find more posts by čáryfuk   Foto galerie člena čáryfuk   Click here to Send čáryfuk a Private Message   Add čáryfuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čáryfuk
Nový Člen

Karma uživatele čáryfuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 2

Jestli jen zvednou oučet, tak budou mít spokojeného a loajálního zákazníka:-))
Grower už jsem celkem prolezl, ale že se to už řešilo jsem přehlédl...pardon.diky za reakci.

Old Post 03-03-2004 v 05:52 AM
čáryfuk je offline   Profil uživatele čáryfuk   Find more posts by čáryfuk   Foto galerie člena čáryfuk   Click here to Send čáryfuk a Private Message   Add čáryfuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

pokud platíš za elektřinu včas a bez problémů, tak může být káždému putna, co doma děláš. a vždycky existuje spolehlivá výmluva -> pořídil jsi si přeci klimatizaci

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 03-03-2004 v 07:30 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 4

myslím, že pokud floidi přijdou k energetikům, tak ti jim půjdou na ruku (podobně jako mobilní operátoři), nikdo si to nechce s floidama rozházet (zvlásť ne v tomhle policejním státu).
podle zákona by na to ale právo mít neměli (pokud mají jenom nějaké podezření)

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 03-03-2004 v 08:33 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kajman
Stálý Člen

Karma uživatele Kajman - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 5

Když budeš mít to 6-ti kilo a bude běžet 12/12 tak zroste tvůj účet max o 9 kilek (pri 4Kč/kWh) za měsíc a to veni zas tak moc:-))

Old Post 05-03-2004 v 19:05 PM
Kajman je offline   Profil uživatele Kajman   Find more posts by Kajman   Foto galerie člena Kajman   Click here to Send Kajman a Private Message   Add Kajman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kajman
Stálý Člen

Karma uživatele Kajman - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 6

Jo je to tak potože 600W je 0,6kW krát 12h 7,2 kWh/den krát 30dní se rovná asi 220kWh/měsíc krát 4kč 880kč apokut máš nočni proud tak to bude tak o 1/3-2/5 levnější a za 4 kilko to je 580kč/měsíc a má skoro poloviční světelnej tok!!!!!Zatim zdar.-))

Old Post 05-03-2004 v 23:25 PM
Kajman je offline   Profil uživatele Kajman   Find more posts by Kajman   Foto galerie člena Kajman   Click here to Send Kajman a Private Message   Add Kajman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 7

hele pokud nejsi ve Státech , tak se nemáš čeho bát...každá domácnost má jinej odběr a muj milionářskej soused má podle mě tak 3x větší odběr než já...má víc el. spotřebičů...nebo třeba mam přímotop...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 06-03-2004 v 16:50 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikro-ten
Stálý Člen

Karma uživatele mikro-ten - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 8

Hehe jestli benga nedostanou od nikoho tip tak jen tak nepolezou do elektrarny

Old Post 07-03-2004 v 12:27 PM
mikro-ten je offline   Profil uživatele mikro-ten   Find more posts by mikro-ten   Foto galerie člena mikro-ten   Click here to Send mikro-ten a Private Message   Add mikro-ten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 9

Je to podle mě přesně tak, jak napsal Expresion. Pokud bude v nějakém neobývaném objektu (jako měli třeba ti týpci v tom "skladu brambor") 12 hodin denně spotřeba třeba 1kWh nebo víc, tak bych to vážně viděl na brzkou návštěvu policie. V domácnosti si ale ze zvýšení spotřeby o nějakých 0,6 kWh není třeba vůbec lámat hlavu, například takový přímotop má trojnásobnou spotřebu a je předpoklad, že bude běžet mnoho hodin. Výmluva na mikrovlnku nebo pračku by ale asi moc nezabrala, copak někdo v jednom kuse vyváří nebo pere půl dne a to sedm dní v týdnu? Myslím, že hodně důležitý je i nárůst spotřeby. Pokud někde, kde do nějakého data byla dlouhodobá spotřeba blížící se nule, která najednou vyskočila na pravidelných několik stovek kWh měsíčně, je to rovněž velice zřetelná stopa. A já osobně, kdybych něco takového rozjížděl, tak bych se rozhodně nespoléhal na to, že to nikdo nemonitoruje... Ale to pro tebe fakt asi neplatí, takže žádné strachy!

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 07-03-2004 v 19:38 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 10

pokud nemaj podezreni, napriklad tipi ze dealujes nebo jinak, tak na to celkem kaslou, hlavne abys to nak neprodaval nebo se stim nechlubil kde komu

Old Post 07-03-2004 v 21:09 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MOZO
Stálý Člen

Karma uživatele MOZO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

jn v garaži možna ale doma nee snad )

Old Post 11-03-2004 v 21:43 PM
MOZO je offline   Profil uživatele MOZO   Find more posts by MOZO   Foto galerie člena MOZO   Click here to Send MOZO a Private Message   Add MOZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Dotaz Kontrola spotreba Energie Příspěvek č. 12

Zdravim vsechny Growery,Growerky a proste vsechny pestitele..prosimvas obracim se na vas s obrovskou prosbou prochazim grower uz nejaky ten cas a nikde jsem nenarazil na nekoho kdo by napsal ze by mel nejaky problem kvuli zvysene spotrebe ellektriny ....PROTO SE PTAm stalo se nekomu z vas ze by vym volali do baraku a vyptavali se jake jsou v dome spotrebice???

Mel jsem rozjete 850W aerogrow a diky podezrelemu telefonatu jsem byl nucen grow zrusit :-(((( uz jsem v tom stejnem systemu odpestoval dve kola predtim a nikdo nic nenamital....myslim ohledne te spotreby??

Vsem vam dekuju za odpovedi vim ze tenhle tread je trosku vytrzeny s kontextu takze se predem omlouvam.

Zdar Growingu :-D

Old Post 20-12-2009 v 18:06 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kosmicka.raketa
Stálý Člen

Karma uživatele kosmicka.raketa - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

ano, stalo se. Volali, zjistili si jake sou tam spotrebice a zase zavesili. Na zaklade telefonatu nam zvedli zalohy o asi tisic korun a byl klid. Nakecej jim ze mas doma server. Takovej mensi server dokaze spapnout treba i kilowat v zatezi a kdyz bezi v zatezi 24hod denne tak to mas jako 2kilowaty na 12/12... S 850w ses podle me v klidku.

Old Post 20-12-2009 v 18:32 PM
kosmicka.raketa je offline   Profil uživatele kosmicka.raketa   Find more posts by kosmicka.raketa   Foto galerie člena kosmicka.raketa   Click here to Send kosmicka.raketa a Private Message   Add kosmicka.raketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od kosmicka.raketa
ano, stalo se. Volali, zjistili si jake sou tam spotrebice a zase zavesili. Na zaklade telefonatu nam zvedli zalohy o asi tisic korun a byl klid. Nakecej jim ze mas doma server. Takovej mensi server dokaze spapnout treba i kilowat v zatezi a kdyz bezi v zatezi 24hod denne tak to mas jako 2kilowaty na 12/12... S 850w ses podle me v klidku.


To -kosmicka.raketa-

vrele diky za prvni odpoved v tomto treadu...rekl jsem jim to co v dome je a hotovo...jen jsem myslel ze jsem jediny komu se toto stalo...protoze kohokoliv jsem se ptal tak mi rikal ,,to jsem jeste neslysel,,

jo a jen tak k tem watum....moje blbost 850W ma jen svetlo....nepocitam vetrani...cca 200W + system 100-150W + nejaky to topeni....celkove by to melo mit dle meho pocitani 1200-1500W to uz tak malo neni...ale na druhou stranu narazil jsem na Growery kteri jedou pod 1600W jen svetlo????

Old Post 20-12-2009 v 19:04 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 15

Ty jo dokud nebudeš krást elektriku od sousedů, tak se nemusíš bát ničeho.
Dokud budeš pěkně platit tak muže podle mě odebírat kolik chceš.
Když ti bude někdo dávat prachy tak proč by ses o něj staral???

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-12-2009 v 19:08 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 16

To Mr.MEN

Kdybys tak byl jeden z tech co tam nahore pisou zakony :-D
Ja si taky myslim ze kdyz platim tak by je to nemelo zajimat...ale jak vsichni vime bombony to zrovna nejsou takze DUVERUJ ALE PROVERUJ :-D

Old Post 20-12-2009 v 19:11 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4796290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív