Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 17

čus svítím 4OOW MH měl jsem jí dost vysoko tak se to trochu táhlo ale byl to záměr kvůli větším řízkům a rychlejšímu růstu

Hlava:kdy si tohoCM objednával že máš ještě starý obal nebo spíš od jaké banky dal bych si pozor zřejmě staré zásoby jinak tolik modelů co plánuješ to je na mašli

Old Post 27-10-2009 v 22:15 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 18



Tak jsem se trochu pohnul ale opravdu jen trochu, jak jsem předpokládal tak dužnaté sttonky na zakořenění nejsou zrovna to prave ořechové tak, že zakořenování bylo 50na50. Dám jsem pár fotek at se něco děje jinak ted není stejně o co stát tohle je taková ta né moc záživná část ted se budu srát s dalším zakořenováním tentokrát už do RW stonky už jsou krasně tvrdé takže ted to bude už o něčem jiném

Old Post 15-11-2009 v 21:24 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 19



team OK ty už jedou na 12/12

Old Post 15-11-2009 v 21:27 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 20



no a pak tu mám prvního samce který ukázal koule při 18/6 mám problém chtěl bych ho zachovat ale jak když kvete vesel při 18/6 vím mohl bych přidat periodu ale to se mi dvakrát nechce svítím 2x400w a každá hodina je znát a proč ho chci zachovat převážně tyto samci disponují pyllem co zaručí brzké zrání nehledě na to je tento samec velice zdatný zatím jsem nakvetlé části ostříhal co bude dál uvidím


PS. jinak jsem prvního samce trefil ale nebudu machrovat z téhle rostliny testosteron uplně cákal

Old Post 15-11-2009 v 21:33 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 21



takže trochu se nám to pohunulo bohužel zatím převladají samci ted čekám na pohlavý tech kteří na poprvé nezakořenili až bude komplet rozlišeno tak začnu nejprvě nakvítat samce nákvět bude v plnohodnotních podmínkách jako když kvetu samic tudíš vše měřeno rust cca 1mesíc pod 400w MH kkvět pod 600w jemně kyselejší zálivky někde kolem 4,9ph pyl bude zbírán jen z otevřeních kalichů žádné nasilné vymačkávaní nebo tak něco chtěl jsem použít jen silně vypadající samce nakonec použiju všechny jsou totiž všichni velice podobný jen číslo 14 které má nákvět při 18/6 dostalo speciálni místnost s periodou 22/2 a z něj bude pyl odebrán zvlášt do solo pytle tak to ja tak vše k samcům samozřejmě až to vypukne budu pravidelně fotit a prezentovat

pár fotek:: samci,,,,,zde má velké huba s 80% uspešnosti při poznání samcu trochu spálila dost jsem sice trefil ale u některých bych dal ruku do ohně že se jedná o samici

Naposledy upravil hary 30-11-2009 v 20:20 PM

Old Post 30-11-2009 v 20:14 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 22



tedy čekají samci na svou pout a řízek který jsem označil jako samce a opravdu se trefil jinak samci jsou zatím v techto číslech 15,2,12,14,11,8

Naposledy upravil hary 30-11-2009 v 20:31 PM

Old Post 30-11-2009 v 20:22 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 23



ještě nejaké samice at to není jen pánská jízda+druhá várka řízků kteří zakořenili všichni

Old Post 30-11-2009 v 20:31 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 24



.

Old Post 30-11-2009 v 20:35 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 25

takovýho sraní a pak si to nějaký vometlo doma hodí na 18 a udělá si matku
Selekce je tak dobrá jak velkej prostor máš k dispozici. Důležitým faktorem je pak pouze to aby ti během selekce matky nechcíply.
Koukám na ty fotky řezů, hele vyser se na pařníky a udělej jim pořádnej boxík, přstanou ti žloutnout a hnít

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 02-12-2009 v 06:34 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 26

budes nejak skladovat pyl?mel bych zajem..

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 02-12-2009 v 07:58 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 27

for: hodinář nikom kdo by si to hodil na zmatkařní to neposkytnu to už jsem vyškolen pulka republika jede moje modely a už mě přestalo bavit dělat vola o co se podělím je somang CM ani náhodoua prostoru je ranec takže pohoda a aby mi chcípla matka při selekci to semi ještě nestalo tenhle problém mívají ty co jedou bublery nebo nějaké jiné hydrosystémy v hlíně se to snad ani nedá posratteen boxík je zajímaví nápad nemám sice problém z hnitím ale vršky občas žloutnou

for ganja-steve pyl budu učitě skladovat ale poskytnu jen ze somanga

Old Post 02-12-2009 v 21:11 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od hary
no a pak tu mám prvního samce který ukázal koule při 18/6 mám problém chtěl bych ho zachovat ale jak když kvete vesel při 18/6 vím mohl bych přidat periodu ale to se mi dvakrát nechce svítím 2x400w a každá hodina je znát a proč ho chci zachovat převážně tyto samci disponují pyllem co zaručí brzké zrání nehledě na to je tento samec velice zdatný zatím jsem nakvetlé části ostříhal co bude dál uvidím


PS. jinak jsem prvního samce trefil ale nebudu machrovat z téhle rostliny testosteron uplně cákal

a nebude to autoflower?

Old Post 02-12-2009 v 22:53 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 29



takže tu máme posun a kompletní čísla samci 10ks samice 17ks z toho 5ks somango, samci už jsou na květu a z čísla 14 už odebráno značné množství pylu u ostatních to vypadá na delší dobu jinak u samic to vypadé na pěkně pestr¨é pheno typy což mi vůbec nedělá radost už takhle mám stím práce až nad hlavu a to jsem se ještě vůbec nedostal ktěm 30ks s té pomalejší várky u nich počítám že řeknu kámošovi at důkladnou selekci ani nedělá stejně podle oka vyberu ty co vypadejí nejlépe a ty si na kratší dobu zamatkuji tak pár fotek z hnízda samců a zase za pár dní něcö o množství pylu které jsem sklidil na a pak začne ta lepší čast

Naposledy upravil hary 24-12-2009 v 22:28 PM

Old Post 24-12-2009 v 22:22 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 30



ještě řízek samice který hází blizny jako kdyby byl týden na 12/12 zřejmě to vypadá na rychlé pheno

Old Post 24-12-2009 v 22:26 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 31

a není to tak že na autoflower se musí kytky přímo šlechtit a to i samci a taky si myslím že zrovna u mr.nice se tímhle nezabívají

Old Post 26-12-2009 v 12:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 32

hary: to mne je jedno, jestli se to primo na autoflower neslechti i jestli se tim u mr. nice zabejvaj...nejak se ten autoflowering do tech kytek dostat musi ne? tak co s tim pylem ? ;-)

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 27-12-2009 v 07:45 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6975560 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív