Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Gumby hash extraction tek pro setrilky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 33



Zdarec,
nedavno sem sklidil a zbyly mi doma lupeny od palic, pár stonků a nějaký spodky, cca 80g odpadu. NYCD.
Dělal sem to přesně jako čičmon, akorát po promíchání byla voda černá, NYCD měl fialovo-černý listy, voda se mi odčerpávala pěkně na p..u. sušil sem v troubě (50°C) asi hodinu, pak sem to dal na pečící papír, zabalil, volepil izolepou a válel a válel a válel.
Výsledek mě potěšil 2,48g nádherně voňavého plastika.
JE TO SUPER METODA JAK UDĚLAT Z HOVNA HOVNO

GUMBY!!!!!!!!!

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 08-06-2009 v 20:06 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 34

co řikate na způsob štěrchání v papiňáku směs ledu a vody s materiálem poté přecedit pres hodne jemne sito, nechat usadit, odsat.? myslite ze štěrcháním je to stejny vysledek jako napriklad u toho šlehání ?

Old Post 04-11-2009 v 13:33 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 35

Fíha, co lidi nevymyslej.
A co pomocí této metody dělat Hash Long drinky? Normálně hodíte nadrcenej matroš do šejkru s pořádnou dávkou ledu a nějakýho eňo ňuňo sirupu a po důkladným protřepání nalít do sklenice. Pít pochopitelně brčkem, abyste začli pěkně ode dna.:-D

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 07-11-2009 v 06:20 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Zdravím ! Máte to moc pěkné a v mém případě úžasné :-D.
Sklizeň z minulého roku bylo asi tak kilo hermáčů takže můj nápad bylo udělat hafo masti akorad to mojí mamku nenadchlo že bych několikrát několik hodin vařil doma trávu v hrnci. A tak to tam leželo do včera kdy jsem zkusil tuhle ice metodu a ze zbytečného roští jsem udělal aspoň pár G "hashe" spíše čaras a to je můj dotaz že můj matroš je strašně sypký (nemám sítko se 75 um) ale našel sem jemné komunistické ale samozřejmě že výsledek je světle hnědý a trošičku nazelenalý.
A právě ta drolivost mě natom štve materiál je nepoddajný zkoušel sem samozřejmě horkou vodu a následné válení a pak mačkáni ve svěráku, teď drží tvar ale při odloupnutí se pořád drolí. Vím že to bude asi ve kvalitě že jsou tam zelené zbytky rostliny ale i tak jestli někdo neví jak to napravit ? uvažoval sem že bych to ještě prohnal organickým rozpouštědlem a snažil se vyplavit zbytek toho fuj hnusu ale nejde mi zas tak o kvalitu když je to pro mně ale zase když se to člověku rozdrolí v ruce to zamrzí a nejde to nabít do skla .

Old Post 09-11-2009 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 37

Napoleon: moje zkušenost je taková, že když výsledné bahýnko nechám volně uschnout, tak se drolí, ale když ho od chvíle, kdy se z něj dá něco tvarovat, hnětu v prstech a snažím se vymačkávat vodu (pod zapnutým fénem) a pořád dokola ho mačkat a lisovat tak pak drží pohromadě...

Mám pocit, že když se té drolivosti snažil kámoš zbavit, tak mu pomohlo přidat vodu a znovu dosušit výše uvedeným způsobem.

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 09-11-2009 v 22:38 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mount
Nový Člen

Karma uživatele Mount - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 38

zdarec chtel bych se zeptat, taky se pokousim delat hash timto spusobem uz sem to mixoval s ledem, precedil a slil do petflasek a ta voda byla tmave zelena ted po dvou dnech se to usadilo a ta voda je nadherne hneda a nejak nevim co mam dat uschnout na ten talir jestli to usazeny a nebo tu hnedou vodu.

Old Post 20-11-2009 v 17:59 PM
Mount je offline   Profil uživatele Mount   Find more posts by Mount   Foto galerie člena Mount   Click here to Send Mount a Private Message   Add Mount to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Mount
zdarec chtel bych se zeptat, taky se pokousim delat hash timto spusobem uz sem to mixoval s ledem, precedil a slil do petflasek a ta voda byla tmave zelena ted po dvou dnech se to usadilo a ta voda je nadherne hneda a nejak nevim co mam dat uschnout na ten talir jestli to usazeny a nebo tu hnedou vodu.


to usazený dole.

jinak kdes to měl ty dva dny? mě to při pokojové teplotě umělo zasmrádnout do rána.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 20-11-2009 v 18:45 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mount
Nový Člen

Karma uživatele Mount - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 40

no tak ja se priznam mam to tam od pondelka :-D normalne v pokoji chtel sem to nechat co nejvic usadit tedka sem to otevrel a nepridemi ze to smrdi spis nadherne voni :-)

Old Post 20-11-2009 v 18:56 PM
Mount je offline   Profil uživatele Mount   Find more posts by Mount   Foto galerie člena Mount   Click here to Send Mount a Private Message   Add Mount to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mount
Nový Člen

Karma uživatele Mount - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 41

a tu hnedou vodu co odcerpam je jako odpad? takze ji mam treba vylejt do zachoda? me zase prijde ze sty hnedy vody by byl ten hasis nejkvalitnejsi kdyby se odparila cos by trvalo asi fakt dlouho a bylo by z toho skoro nic.

Old Post 20-11-2009 v 19:03 PM
Mount je offline   Profil uživatele Mount   Find more posts by Mount   Foto galerie člena Mount   Click here to Send Mount a Private Message   Add Mount to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Mount
a tu hnedou vodu co odcerpam je jako odpad? takze ji mam treba vylejt do zachoda? me zase prijde ze sty hnedy vody by byl ten hasis nejkvalitnejsi kdyby se odparila cos by trvalo asi fakt dlouho a bylo by z toho skoro nic.


vylejt! princip je ten, že pryskyřice klesne- rostlinný částečky a jinej bordýlek zůstane ve vodě

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 20-11-2009 v 19:30 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morfix
Stálý Člen

Karma uživatele morfix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 10  

použití filtru na kafe místo speciálních pytlů Příspěvek č. 43

Mám takový nápad. Co kdyby se použil, místo drahých pytlů, obyčejný filtr na kávu? Zjistil jsem, že velikost póru v kávovém filtru je kolem 20 mikronů, což by tedy mělo vyhovovat. Pokud by pryskyřice nešla z papírového filtru vytřepat, tak by se filtr mohl vymáchat v acetonu a po jeho odpaření bychom měli kýžený produkt. Fungoval by tento postup?

Old Post 01-10-2010 v 17:24 PM
morfix je offline   Profil uživatele morfix   Find more posts by morfix   Foto galerie člena morfix   Click here to Send morfix a Private Message   Add morfix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeonly
Stálý Člen

Karma uživatele freeonly - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 44


Ahoj ludia, váhal som medzi canna mliekom a gumby hasom, nakolko som dnes rano po nocnej nemohol zaspat a doma nebolo skoro nic na mlieko tak som sa pustil do hasu...Bol to moj prvy pokus o has a s vysledkom som v celku spokojny....Mala hrudka na fotke je menej kvalitny has co sa usadil na sitku a placecka je finalny produkt. O tom kolko G susiny som tam dal nemam vobec pojem, dal som tam priblizne 60% susiny z fotky.....Inak fotka hasu je odfotena az po degustacii tak tam chyba asi tristvrtina hrudky..... dik za pozornost a hlavne za GUMBY HAS (:

Old Post 05-11-2010 v 13:59 PM
freeonly je offline   Profil uživatele freeonly   Find more posts by freeonly   Foto galerie člena freeonly   Click here to Send freeonly a Private Message   Add freeonly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freeonly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 45

tak jsem taky vyzkoušel :-) vstupní materiál 92g mokrýho zmrzlýho listí,z toho asi 5% listí přímo od paliček,ale žádná ani malinká palda a na výstupu k mému údivu 2.2g super plastik.chuť výborná,účinky výborné.

Old Post 11-11-2010 v 22:03 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Gumby by Bloody Příspěvek č. 46





Zdravim

Tak jsem si taky vyzkousel udelat Gumby hash.

Pouzil jsem smes palic, listi a stonku (mam pripraveno na mast). Celkem toho bylo kolem 40g (tusim ... proste plna miska). Dale jsem si udelal led ve trech pet lahvich, led z mrazaku (hodne zmrazeny, takze dlouho vydrzel). Na postupne cezeni jsem pouzil jedno cednik na nudle a potom sitko na olej (hodne mala velikost ok). Samozrejme nemohly chybet kyble a vrtacka s nastavcem na michani barvy .

Postup:
1. Naplneni kyble ledem s vodou, pridani travy.
2. Michani vrtackou alespon 15 minut.
3. Cezeni a nasledne slevani do uriznutych PETek za pomoci trychtyre
4. Druhe michani a opakovani cezeni
5. Treti michani, cezeni
6. Postavil jsem lahve na klidne misto, uklid bordelu co po me zbyl...
7. Za pomoci hadicky a kyble jsem odsal cast vody z lahvi
8. Udelal jsem dirku do spodku lahve, kterou jsem odstranil prebytecnou vodu, pote jsem diru trochu zvetsil a prelil obsah dna do misky s pecicim papirem.
9. Miska plna hasisove kasicky byla umistena pod zarovku s PC vetrakem
10. Postupne se odstranuje prebytecna voda a nechava se odparit ten zbytek
11. vyroba kulicky a nasledna palba

Hasik je to hodne luxusni, urcite budu vyrabet znova

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-02-2011 v 17:16 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Re: Gumby by Bloody Příspěvek č. 47



jo a jeste pridavam foto hotoveho vyrobku

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 20-02-2011 v 18:09 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JointyJay
Nový Člen

Karma uživatele JointyJay - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 48

Na co je tam ten led?
Dík..
JJay

Old Post 01-04-2011 v 13:52 PM
JointyJay je offline   Profil uživatele JointyJay   Find more posts by JointyJay   Foto galerie člena JointyJay   Click here to Send JointyJay a Private Message   Add JointyJay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4897370 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív